Новий рік, потрібні зміни (?)

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення asmodey » 31 грудня 2019, 21:08

Sintez писав: Чим далі в ліс, тим товщі партизани. :pop:
:lol: чем больше лесников, тем меньше партизан.
а если серьезно, то в наступающем году все меньше будет в жизни политических срачей - педра потихоньку сходит на маргинес, обыватель уже полностью свыкся с новыми властями, а если они еще начнут подкидывать плюшки, то и вообще утратит интерес к политике.
судя по разговорам нарид уже устал от всех этих "революций", которые не приводят к изменения, войны, которая не приблизила нас к победе, перманентной нищеты и истерик во властях. если наметятся хоть какие-то признаки стабильного, хоть и небольшого улучшения, будут за это и держаться.
останутся вялые перегавкивания в интернетах, да ни к чему не приводящие малочисленные акции активистов разного толка.
я хоть и не фукуяма, но вижу, шо наша история начала притормаживать. :drag:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 31 грудня 2019, 21:15

asmodey писав: судя по разговорам нарид уже устал от всех этих "революций", которые не приводят к изменения, войны, которая не приблизила нас к победе,
Пардон, але ніяких революцій досі не було, якщо чесно. Та й війна дуже дивна, м'яко кажучи. Коли реальним патріотам однаково небезпечно повертатися спиною що до Сходу, що до Заходу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення asmodey » 31 грудня 2019, 21:24

Sintez писав:
asmodey писав: судя по разговорам нарид уже устал от всех этих "революций", которые не приводят к изменения, войны, которая не приблизила нас к победе,
Пардон, але ніяких революцій досі не було, якщо чесно. Та й війна дуже дивна, м'яко кажучи. Коли реальним патріотам однаково небезпечно повертатися спиною що до Сходу, що до Заходу.
так я ж о том и говорю - на словах революция, а все в том же говне. война как бы есть, но дела ведутся так, как будто все так и надо. :umnik2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення DSMechanic » 31 грудня 2019, 23:13

Плюшки у вигляді відсутності грошей у бюджеті тільки починаються, як і формування іміджу нових як кидал. А там і новий трудовий кодекс підійде.

Аватар користувача
Thor Egidijus
Повідомлень: 173
З нами з: 22 березня 2018, 18:09
Звідки: Де сім дзвінків - і всі на обід

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Thor Egidijus » 01 січня 2020, 00:28

ВСІХ З НОВИМ РОКОМ !!!!

П.С. поки що, хай буде так як є - я, особисто, не бачу нічого поганого в модерації
і кожний (нормальний юзер) має право на свою думку

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Саня » 01 січня 2020, 16:09

Sintez писав: Буде все по процедурі. Вотум, якщо недовіра - то вибори.
А хто встановив цю процедуру? Де і чим вона закріплена?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 01 січня 2020, 16:33

Саня писав:
Sintez писав: Буде все по процедурі. Вотум, якщо недовіра - то вибори.
А хто встановив цю процедуру? Де і чим вона закріплена?
Я. На основі виборчих процедур, вироблених ще покійним Левком/Дієм. Закріплена вона загальною згодою на попередніх виборах. Вотуми проводяцця регулярно.

Ти цього не знав? Дивно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 01 січня 2020, 16:35

Ну так де ж Віра?
Де ж фактаж по "порохоботству" Волмера? Мене розпирає цікавість.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Віра » 01 січня 2020, 18:31

Vollmer писав:
Віра писав: Друзі, чи не вважаєте ви, що треба змінити модера (рів)?

Чому у мене виникла така думка? Вважаю, що модератор, для того щоб бути суддею на форумі, повинен сам бути прикладом для форумчан та поважати їх.
Один із модераторів, а саме Волмер, перетворився в порохобота найгіршого гатунку. Замість того, щоб критикувати президента за його слова чи дії, він прийнявся ображати, принижувати його. Чим ображає і принижує тих, хто обирав президента. Вважаю, що такій людині треба залишити кнопку модератора.

Упереджуючи питання.

На фупі усі колишні порохоботи тепер не вихваляють, не підтримують мародера, вони ганьблять його противника - зе. Волмер їх брат-близнюк. Тому я вважаю його консервою-пророхоботом.

Друге: на форумі, де тобі таким чином плює у вічі не просто юзер, а модератор, мені робити нічого.

Пишіть свої бачення та пропозиції, і якщо хтось мене підтримає, піднімемо це питання в новому році.
А поки прощавайте.

Як давно я не був на піонерських зборах !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Віра, я занадто дорослий хлопчик, не варто мені розповідати, що я, хто я, і на кого перетворився.
Текст вище, Вашого авторства, за стилем і смислом - є доносом, і брехливим звинуваченням.
НМСД, Ви цього не розумієте, в силу природних причин.
Або, як варіант - Ви просто поспішили, вихопилися з лав. Це, навіть, Вірогідніше. :lol: :lol: :lol:
Пардон за каламбур. :lol: :lol: :lol:
Звідти - граматичні помилки, неоковирна конструкція звинувачень, канцелярит, пояснення "з ФУПу".
Я думаю, Ви були комсоргом. Можливо - дуже хотіли бути.
"...чим ображає і принижує тих, хто обирав президента...брат - близнюк....плює і вічі.....
Божественна музика совєцького стилю........................... :lol: :lol: :lol:
Ви дозволяєте собі повчати, дорослих людей, в хамському стилі?
А, Ви, собствєнно, - хто така? Прєдставітєль коллєктіва? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


І, кстаті, да - президентів, до Зєльцмана, було не один, і не десять ще буде після.
І половина з них - виявляться мудаками, за фактом.
І вони - найманці за наші гроші, а не ми - їхні підніжки і раби, не треба плутати концепції.
Браво! Два десятки гигикаючих смайликів начебто в серйозному тексті говорять самі за себе.
Що ти зробив в своєму житті, чого добився, щоб називати президента зневажливо "бубочкою"? Ти розумієш хоч, де ти, а де "бубочка"? Гімнюк ти в порівнянні з ним. Пишу це не спонтанно, а обдумано.

А тим хто не розуміє, чому саме волмер порохобот, поясню. Порохоботі, яких розвелось як блох, зараз не вихваляють свого роботодавця, а валять його супротивника, вишукують соринку в оці президента. І не просто критикують його, а знищують. Таким чином знищуючи країну. Це найгірший прояв порохоботства.

Мені з гімнюками не по дорозі.

Я ще раз зайду сюди і не на словах докажу свої висновки.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення asmodey » 01 січня 2020, 19:24

DSMechanic писав: Плюшки у вигляді відсутності грошей у бюджеті тільки починаються, як і формування іміджу нових як кидал. А там і новий трудовий кодекс підійде.
Да нет никакой"видсутности грошэй" Это элементарный кассовый разрыв, который в первый раз правительство не пошло на поводу и не начало судорожно затыкать. начался год - просю до кассы. :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2020, 20:08

Віра писав: ........................................................................................................................................................................
Браво! Два десятки гигикаючих смайликів начебто в серйозному тексті говорять самі за себе.
Що ти зробив в своєму житті, чого добився, щоб називати президента зневажливо "бубочкою"? Ти розумієш хоч, де ти, а де "бубочка"? Гімнюк ти в порівнянні з ним. Пишу це не спонтанно, а обдумано.
.........................................................................................................................................................................
Я ще раз зайду сюди і не на словах докажу свої висновки.

Віра, я далекий від намірів, писати з приводу Ваших, істерично - беззмістовних, бездоказових інвектив, якийсь, "серйозний текст".
Я зачекаю, аж доки Ви ще раз зайдете сюди, і "докажете свої висновки".
Власне, Ви мали би довести справедливість відповідних висновків, якось їх аргументувати, якщо вже якихось висновків дійшли.
Звинувачення без аргументації називаються інакше, Ви ж знаєте.
І, про всяк випадок - прокладаєте соломку, "пишу спонтанно, а не обдумано" :lol: :lol: :lol:
Зауважте, я нічого не маю проти, якщо Ви портрет бубочки прилаштуєте на покуті, і прикрасите рушниками.
Але, я вважаю надзвичайно сумнівними Ваші спроби встановлювати правила для інших людей - на що їм молитися, кого поважати, а кого - ні, ще і обзивати, на подібному грунті. :girl_hospital: :girl_hospital: :girl_hospital:
Тобто, чогось вимагати, через, виключно, політичні погляди опонента?
Нагадую, що це є - цензура, у лобовому варіанті, сервільність, щодо влади, речі, абсолютно контрпродуктивні, як для політичного форуму. Якщо він не є ангажованим, агітаційним майданчиком певного замовника. Зрештою, недавні метаморфози квадратного - нема потреби переповідати.
Я вірно розумію, що поза необгрунтованою істерикою - Вам сказати нічого?
Тоді - чекаю, аж поки Ви "ще раз зайдете сюди, і докажете свої висновки".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2020, 20:19


Посилання працює погано, нова політика Ютубу, щоби жодна копієчка не ковзнула повз кишені власників "прав", тому - це епізод із "Нових пригод невловимих", більярд, "Боже, царя храні", і бійка в ресторані.
Рекомендую !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Olga » 01 січня 2020, 20:37

Та неоднаково мені,
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
Ох, не однаково мені.


Віро, ти завжди була права щодо президентів. І дай боже, щоб і зараз.
Але Волмер же теж був такий, як ти.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Саня » 01 січня 2020, 20:44

Sintez писав: Вотуми проводяцця регулярно.
Ну і що з того? Вотуми чисто твоя вигадка і до обов'язкової процедури відношення не мають.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2020, 20:50

Саня писав:
Sintez писав: Вотуми проводяцця регулярно.
Ну і що з того? Вотуми чисто твоя вигадка і до обов'язкової процедури відношення не мають.

Я, навіть, більше скажу.
Літери, якими ми користуємося - то чиясь вигадка, і до ніякої процедури жодного стосунку не мають.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Віра » 01 січня 2020, 21:50

Vollmer писав:
Віра писав: ........................................................................................................................................................................
Браво! Два десятки гигикаючих смайликів начебто в серйозному тексті говорять самі за себе.
Що ти зробив в своєму житті, чого добився, щоб називати президента зневажливо "бубочкою"? Ти розумієш хоч, де ти, а де "бубочка"? Гімнюк ти в порівнянні з ним. Пишу це не спонтанно, а обдумано.
.........................................................................................................................................................................
Я ще раз зайду сюди і не на словах докажу свої висновки.

Віра, я далекий від намірів, писати з приводу Ваших, істерично - беззмістовних, бездоказових інвектив, якийсь, "серйозний текст".
Я зачекаю, аж доки Ви ще раз зайдете сюди, і "докажете свої висновки".
Власне, Ви мали би довести справедливість відповідних висновків, якось їх аргументувати, якщо вже якихось висновків дійшли.
Звинувачення без аргументації називаються інакше, Ви ж знаєте.
І, про всяк випадок - прокладаєте соломку, "пишу спонтанно, а не обдумано" :lol: :lol: :lol:
Зауважте, я нічого не маю проти, якщо Ви портрет бубочки прилаштуєте на покуті, і прикрасите рушниками.
Але, я вважаю надзвичайно сумнівними Ваші спроби встановлювати правила для інших людей - на що їм молитися, кого поважати, а кого - ні, ще і обзивати, на подібному грунті. :girl_hospital: :girl_hospital: :girl_hospital:
Тобто, чогось вимагати, через, виключно, політичні погляди опонента?
Нагадую, що це є - цензура, у лобовому варіанті, сервільність, щодо влади, речі, абсолютно контрпродуктивні, як для політичного форуму. Якщо він не є ангажованим, агітаційним майданчиком певного замовника. Зрештою, недавні метаморфози квадратного - нема потреби переповідати.
Я вірно розумію, що поза необгрунтованою істерикою - Вам сказати нічого?
Тоді - чекаю, аж поки Ви "ще раз зайдете сюди, і докажете свої висновки".
розуйте очі і не перекручуйте

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2020, 22:11

Віра писав: .........................................................................................................................................................
розуйте очі і не перекручуйте

Де аргументація?
Де докази мого "порохоботства" ???
Обдумані, або - хоч якісь?
Що-небудь?
Де обгрунтування необхідності політичної цензури висловлювань щодо діючого президента?
Для модератора, зокрема, або, ширше - для загалу форумчан?
Може, підемо ще далі, встановимо обмеження на тематику обговорень?
Щоби не вводити форумчан у спокусу, сказати щось не те, про когось, із августіших осіб?
Може, запровадимо, одразу вже, репліку старого, британського закону, про "образу Величності", який скасовано, відносно недавно, і за яким винуватцю належала шибениця? Нєнуашо ???

Прошу дуже !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2020, 22:21

Віра, а Ви - граєте в більярд?
А "Боже, Царя храні" - співаєте?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Амосенко Олег » 01 січня 2020, 22:48

Я не помітив поки ні разу щоб модератори впливали на мої дописи тут.
Тобто, ні один коментар не був видалений і тому подібне.
Я не бачу тут проявів якоїсь зухвалої цензури, окрім необхідного видалення всілякого ватно-лугандонського лайна, шаріївщини і т.д. - що не є питанням цензури, а є простою інформаційною гігієною.
(те саме питання можуть запитати інші формумчани)

Тоді питання - навіщо щось змінювати?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 02 січня 2020, 00:05

Саня писав:
01 січня 2020, 20:44
Sintez писав: Вотуми проводяцця регулярно.
Ну і що з того? Вотуми чисто твоя вигадка і до обов'язкової процедури відношення не мають.
Якої "обов'язкової процедури"? Процедура уствлена, вона застосовуєцця з весни 2018 року, і всіх влаштовувала. Аж доки не з'явився фан'клуб Зєлі, котрому стала муляти модерація, котра не робить "Ку!" зеленим штанам. Особисто твій мотив підтримки цього клюбу теж очевидний - особиста неприязнь до мене. То так і напиши, що кушать не можеш, а не пургу про "процедуру".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти