Єфект Саакашвілі

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13764
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення M_M » 09 листопада 2019, 11:26

Віра писав: ... сотрудничать с Саакашвили, потому что тот задавил бы его интеллектом, своей энергией, профессионализмом, умением быстро добиваться результата ...
Где у Михо команда? Она вообще когда-то существовала?
А после сотрудничества с порохом с ним никто серьезных дел иметь не будет. Ибо токсичен, непредсказуем, склонен к предательству (иногда называется даром предвидения).

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Віра » 09 листопада 2019, 13:00

M_M писав:
Віра писав: ... сотрудничать с Саакашвили, потому что тот задавил бы его интеллектом, своей энергией, профессионализмом, умением быстро добиваться результата ...
Где у Михо команда? Она вообще когда-то существовала?
А после сотрудничества с порохом с ним никто серьезных дел иметь не будет. Ибо токсичен, непредсказуем, склонен к предательству (иногда называется даром предвидения).
я вами не погоджуюсь, і про Саакашвілі раніше було написано багато, чому, що і як

а команда? досить 3-4-х грузинів, щоб замінити по продуктивності сотні хлопчиків і дівчаток Зеленського (які вже зараз готові його зрадити)

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Vollmer » 09 листопада 2019, 13:17

Віра писав:
M_M писав: Где у Михо команда? Она вообще когда-то существовала?
А после сотрудничества с порохом с ним никто серьезных дел иметь не будет. Ибо токсичен, непредсказуем, склонен к предательству (иногда называется даром предвидения).
я вами не погоджуюсь, і про Саакашвілі раніше було написано багато, чому, що і як

а команда? досить 3-4-х грузинів, щоб замінити по продуктивності сотні хлопчиків і дівчаток Зеленського (які вже зараз готові його зрадити)

А грузинок - не вистачило?
Чи вони вже, назад, із Парижу, не повернуться, а нові квартири в Києві - вже попродавали?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Vollmer » 09 листопада 2019, 13:18

І, вопше, стара приказка гласить. що вірмени - краще, ніж грузини.
Наприклад - Маркарова.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Віра » 09 листопада 2019, 20:32

Волмер, я з М_М дискутувала. Від вашої неприхованої ненависті проти Зе (тобто за По) негарно тхне. Вибачайте вже за правду.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення DSMechanic » 09 листопада 2019, 21:03

Віра писав: Волмер, я з М_М дискутувала. Від вашої неприхованої ненависті проти Зе (тобто за По) негарно тхне. Вибачайте вже за правду.
А ось давайте без додумувань? В світі багато людей, на Петі не закінчується все. До того ж Зеля показав - бери любе чучело і роби президента.
І тут зауваження - Зеленський прямо на очах проводить антиконституційний заколот. Земля по Конституції належить народу, запустити маштабний розпродаж, при чому люди проти - це і є зрада.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Vollmer » 09 листопада 2019, 21:32

Віра писав: Волмер, я з М_М дискутувала. Від вашої неприхованої ненависті проти Зе (тобто за По) негарно тхне. Вибачайте вже за правду.

Ага.
І Ви, теж, вибачайте.
Ви, справді, не уявляєте собі ніякої іншої торгівлі, крім торгівлі з нагрузкою ???
Ви можете навести якісь, підтвердження, Вашої гіпотези, що я щось зробив "за По" ???
Буду вдячний.

Далі, Зєлєньській мені зовсім нецікавий.
Бо він - надуте неоном Ніщо.
Оболонка.
Як такий, він, навіть, не вартий ненависті.
Неможливо ненавидіти оболонку.

Це Ви, досить дивним чином, перестали бачити Україну, яка дійшла становища найбіднішої країни Європи, веде війну з Росією, ще одну війну проти олігархату. Натомість - зконцентрувалися на захисті Зєлєньського, бо це просто, очевидно, бо він поводиться, як дитинка, бо таку модель накидає всім доступним в ефірі медійний штап Зєлєньського.

Ковбой угледів блондинку. Міркує, як би з нею заговорити і познайомитись. Пофарбував коня у зелений колір (так, насправді, в анекдоті !!!) думає, проїду повз неї, вона неодмінно спитає, чому кінь зелений, і - поговоримо! Пофарбував, підїжджає до блонди, блонда йому гукає - Ей, ковбой! Може познайомимося?
А ковбой їй відповідає - Та, що там, "познайомимось" !!! Ти подивись, який в мене кінь зелений !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Віра » 09 листопада 2019, 21:40

DSMechanic писав: Зеленський прямо на очах проводить антиконституційний заколот. Земля по Конституції належить народу, запустити маштабний розпродаж, при чому люди проти - це і є зрада.
вже продає? без референдуму? ганьба

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 20 листопада 2019, 12:02

Верховний суд визнав законною реадмісію Саакашвілі з України в Польщу
Верховний суд залишив без задоволення касаційну скаргу експрезидента Грузії та колишнього очільника Одеської ОДА, лідера партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби та Міністерства внутрішніх справ щодо визнання незаконним та скасування рішення та вчинення реадмісії до Польщі.
Про це повідомляється на сторінці Верховного суду у Facebook.
Саакашвілі просив суд визнати незаконними дії органів влади від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення про повернення до країни попереднього перебування.
Верховний суд залишив чинним рішення судів попередніх інстанцій, якими Саакашвілі відмовлено у позовних вимогах.
Реадмісія — передача з території України або приймання на територію України іноземців та осіб без громадянства на підставах та в порядку, встановлених міжнародними договорами України.
https://hromadske.radio/news/2019/11/20 ... v-polshchu
:umnik2: и что это означает?
Понятно.Говоря проще-Верховный суд признал законным выдворение Саакашвили из Украины

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 20 листопада 2019, 17:23

Саакашвили:
Я обжалую решение ВС в Страсбурге, где 100% выиграю, но это беззаконие, совершенное Верховным судом показывает, насколько все еще сильное влияние Порошенко в госструктурах Украины. И насколько система будет противиться и взрывать начинания президента и его команды...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 29 листопада 2019, 19:21

До видворення Саакашвілі з України до Польщі доклав руки Аваков. Стали відомі деталі гучної справи
Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/do-vidvorennya- ... 9YusnfnuLY

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 31 січня 2020, 13:27



Саакашвілі в ефірі 24 січня

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 04 лютого 2020, 08:50


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 04 лютого 2020, 10:25

РНС МС Дніпро
22 ч. ·
Mikheil Saakashvili:

"Війна піджимає. Треба прискорити реформи, часу обмаль, "вікно можливостей закривається". Необхідно призначити ЯКІСНОГО антикорупційного прокурора, який почне ломати систему та активно змінювати державних службовців. При цьому на державну службу не обов'язково приймати працівників зі стажем.

Для деяких напрямів не потрібно особливих заходів.
Наприклад, на митниці необхідно тільки те, щоб прийшла людина та навела там порядок. Як ми зробили це у Грузії. Якщо вантаж оформлюється більше 1 години - звільнити всю зміну! Все робить комп'ютер.
Є корупція і в будівництві. У тому ж Києві необхідно пройти 24 сходинки, щоб отримати дозвіл на будівництво. В собівартість кожного об'єкту вартістю від 50 до 100 тисяч$ закладено хабар. При цьому в Києві немає жодного нового будівництва, яке б включили до міжнародних каталогів"

Люди повинні відчути зміни!"

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 08 лютого 2020, 15:03


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 07 березня 2020, 08:19

Zinaida
@ZinaidaUa
·
10 ч
Саакашвили во время выступления у Шустера.

100% поддержка зала!

Человек с конкретным опытом реформирования страны, говорит на понятном для простых людей языке.

Но увы, такие люди сейчас в Украине не востребованы.
Зображення

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення главспец » 07 березня 2020, 10:33

Фрося писав: Человек с конкретным опытом реформирования страны, говорит на понятном для простых людей языке.

Но увы, такие люди сейчас в Украине не востребованы.
не перестаю удивляться: вот грузины странные, не понравились им те реформы, и выперли такого реформатора гастролировать по недореформированным слаборазвитым странам...

Soldier Of Fortune
Повідомлень: 284
З нами з: 25 березня 2018, 14:17

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Soldier Of Fortune » 08 березня 2020, 15:56

Які грузіни? Руськоговорящі? Так там москалі приклалися, чи ні?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60497
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 12 березня 2020, 19:54

Саакашвили:
" Хочу навести конкретний приклад того, що ми зробили в Грузії
За перші два роки мого президентства:
✔ ми посадили до в‘язниці з обвинувальними вироками 30 міністрів та їх заступників;
✔ 30 суддів;
✔ 1064 поліцейських;
✔ 109 слідчих;
✔ 490 працівників митниці."
Ну и кто Саакашвили допустит к власти с таким багажом? :pop:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення главспец » 12 березня 2020, 20:06

Фрося писав:
Саакашвили:
" Хочу навести конкретний приклад того, що ми зробили в Грузії
За перші два роки мого президентства:
✔ ми посадили до в‘язниці з обвинувальними вироками 30 міністрів та їх заступників;
✔ 30 суддів;
✔ 1064 поліцейських;
✔ 109 слідчих;
✔ 490 працівників митниці."
Ну и кто Саакашвили допустит к власти с таким багажом? :pop:
а чего его туземцы выперли с родины? Им не понравилось?! Стало хуже жить?

Відповісти