Ягода малина нас к себе манила..

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Нечай » 02 травня 2020, 16:47

Vollmer писав:
Нечай писав: ......................................................................................................................................................
А що, крім Віри, більш нікого немає? Той же Білецький справляє враження адекватної людини.

Бо ходить із правильним "Зігом", пересувається у тонованому бусику VW, і не з найманими охоронцями, а із старими соратниками по боротьбі, а організацію переформатував у цілий спектр формувань, "віяло", від людей із навичками коммандос, і до дівчинок - підлітків, що допомагають старикам. :lol: :lol: :lol:

Втім, важко заперечувати, що в наявних умовах сучукрдержави - якраз це і є зразок адекватності.
Сперечатись не буду, бо знаю його тільки по роликам на Ютубі. Наче каже правильні речі, а як насправді-хто його знає. Більшовики в 1917-му році теж були партією маргіналів, а як потім все обернулось! Будемо дивитися.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60465
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Фрося » 06 травня 2020, 11:23

За яких умов уряд готовий відпустити заробітчан за кордон: пояснення ШмигаляВ умовах кризи та зростання попиту на українських працівників Україна отримала змогу стати на сильну переговорну позицію. Тож тепер Кабмін ставитиме перед закордонними роботодавцями, які хочуть прийняти українських заробітчан на сезонні роботи, низку вимог.

Про це розповів в інтерв’ю "Українському радіо" прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
МАУ спецрейсом відвезе українських заробітчан до Німеччини: деталі
За його словами, світова криза стимулювала зростання попиту на працівників з України. Тож і європейські приватні компанії, і представники урядових організацій звертаються до України "з проханням допомогти з людьми для підсилення у різних сферах економіки".

Україна сьогодні стала в сильну переговорну позицію щодо своїх людей. Ми вперше отримали змогу забезпечити людям нормальні цивілізовані умови роботи в Європі,
– вважає Шмигаль.

Серед цих умов керівник українського уряду вказав:

Страхування,
Офіційну оплату праці,
Гідні умови проживання,
Гарантія лікування, зокрема й у випадку інфікування коронавірусом
.

Ми ведемо перемовини, щоб контракти були не менш як на 3 місяці, бо для України важливо зупинити так званий "туризм", коли людина їздить на два тижні туди – назад,
– додав Шмигаль.

Саме через такий "туризм" в Україні може дуже швидко статися спалах коронавірусу, тож подбати слід не лише про людей, які поїдуть на заробітки, а й про тих, хто залишиться в Україні.

Шмигаль також нагадав, що уряд працює й над "створенням великої кількості робочих місць", що "важливо не лише для людей, які повернулися із заробітків, але й для тих, хто втратив роботу в Україні через карантин". Однак і уточнив при цьому, що на цих робочих місцях не буде "космічних зарплат".

Проблема заробітчан та закритого кордону: у чому суть
Більшість країн ще у березні закрили свої кордони для протистояння поширенню коронавірусу. Але зараз чимало з них готові приймати робітників і надсилають в Україну відповідні запити.
Позиція уряду: розглядати кожен такий запит окремо, а рішення приймати на основі епідеміологічної ситуації у конкретній країні та дотримання певних умов.
Загалом Кабмін розробив 5 етапів виходу з карантину, проте про відкриття кордонів інформації у плані уряду немає.



https://24tv.ua/za_yakih_umov_uryad_got ... a_n1338681

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60465
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Фрося » 07 травня 2020, 08:41

Сегодня с Жулян несколько бортов на Варшаву ушло. Робітники повертаються на робочі місця
Я так понимаю,все требования Шмыгаля выполнены. :pop:
И еще полетят..

Кабмін відправляє 15 тисяч українців у Фінляндію, також розіслав запити у Австрію, Ізраіль, Чехію,Польщу та Німеччину
http://bbcccnn.org/kabmin-vidpravlyaye- ... mechchynu/

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення slit_ok » 07 травня 2020, 10:26

а казали, ШО, кабмін закріпачив гастарбайтерів і нікого не випускає...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Pestilence » 07 травня 2020, 10:47

slit_ok писав: а казали, ШО, кабмін закріпачив гастарбайтерів і нікого не випускає...
Да не шмагли, нет инструмента обеспечить исполнения беспредела, западные партнеры в обеспокоенности и не поняли шозана

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60465
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Фрося » 07 травня 2020, 11:00

Фрося писав: звонила полька моей знакомой-Приезжай!
та-Как?
Полька- Ты до границы авто,я тебе дорогу оплачу.А я тебя заберу от границы.
Моя знакомая через неделю едет и еще двух подружек прихватила.Но..не к польке,потому что у той нелегально.
Едут легально с пакетом на 3 месяца
Серед цих умов керівник українського уряду вказав:

Страхування,
Офіційну оплату праці,
Гідні умови проживання,
Гарантія лікування, зокрема й у випадку інфікування коронавірусом.
Жилье обеспечивает работодатель,питание за свои.Зарплата фиксированная,налог в Украину. Говорит по деньгам ,в конечном итоге,получается так же как бы она работала нелегально. :pardon:
7 злотых стоит 1 кг сосисок. :lol: при зарплате 2 тыс. злотых.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Vollmer » 07 травня 2020, 11:16

slit_ok писав: а казали, ШО, кабмін закріпачив гастарбайтерів і нікого не випускає...

Тобто, ситуація, коли кабмін, замість створення робочих місць тут, активно займається вивезенням рабсили деінде, на невідомих нам умовах, - не викликає у Вас вже, ні здивування, ні заперечень ??? :lol: :lol: :lol:
Ну, от, мети досягнуто. :umnik2:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення slit_ok » 07 травня 2020, 11:31

Vollmer писав:
slit_ok писав: а казали, ШО, кабмін закріпачив гастарбайтерів і нікого не випускає...

Тобто, ситуація, коли кабмін, замість створення робочих місць тут, активно займається вивезенням рабсили деінде, на невідомих нам умовах, - не викликає у Вас вже, ні здивування, ні заперечень ??? :lol: :lol: :lol:
Ну, от, мети досягнуто. :umnik2:
12 липня, 2018
Національний банк України оновив свій прогноз обсягу грошових переказів українськими мігрантами на батьківщину за 2018 рік, збільшивши його на 1,6 мільярдів доларів.

Про це повідомив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб під час монетарного брифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми очікуємо продовження зростання надходжень від трудових мігрантів високими темпами: з 9,3 мільярдів доларів у 2017 році до 11,6 мільярдів доларів у 2018 році», — заявив Сологуб.

Він також додав, що Нацбанк очікує, що українські заробітчани перекажуть на батьківщину близько 12,2 мільярдів доларів у 2019 році.
https://hromadske.ua/posts/hroshovi-per ... t-116-mlrd

:drag:

то не я...
то бізнесюки повинні заперечувати і створювати місця...

правда, ще й платити майже як в тій же Польщі доведеться - а на це вони не згодні :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Vollmer » 07 травня 2020, 12:33

slit_ok писав:
Vollmer писав:
Тобто, ситуація, коли кабмін, замість створення робочих місць тут, активно займається вивезенням рабсили деінде, на невідомих нам умовах, - не викликає у Вас вже, ні здивування, ні заперечень ??? :lol: :lol: :lol:
Ну, от, мети досягнуто. :umnik2:
12 липня, 2018
Національний банк України оновив свій прогноз обсягу грошових переказів українськими мігрантами на батьківщину за 2018 рік, збільшивши його на 1,6 мільярдів доларів.

Про це повідомив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб під час монетарного брифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми очікуємо продовження зростання надходжень від трудових мігрантів високими темпами: з 9,3 мільярдів доларів у 2017 році до 11,6 мільярдів доларів у 2018 році», — заявив Сологуб.

Він також додав, що Нацбанк очікує, що українські заробітчани перекажуть на батьківщину близько 12,2 мільярдів доларів у 2019 році.
https://hromadske.ua/posts/hroshovi-per ... t-116-mlrd

:drag:

то не я...
то бізнесюки повинні заперечувати і створювати місця...

правда, ще й платити майже як в тій же Польщі доведеться - а на це вони не згодні :lol:

Ні, не так воно.
Вже є дані за 2019 рік, Світового Банку, заробітчани перегнали 16 млрд. доларів до України.
Тобто, коли нам розповідають, що ми ще якось живемо - виключно, завдяки МВФ, - то брехня.
Ми живемо, а наша влада краде - завдяки заробітчанам, значною мірою.
Українська економіка розвивається шляхами Молдови, Югославії, Албанії, Мексики.
І, в даному випадку, можемо відзначити, що цей напрям є абсолютно свідомо витримуваний нашою владою.
Їх все влаштовує. Нічого робити не треба. Ні щось створювати, ні себе, коханих, обмежувати у клептоманії.
Манюпаси сами десь поїдуть, і привезуть валюту.
Залишиться дрібничка, через обмінки, тарифи, акцизи, податки - витягти з манюпасів ту валюту, і сплавити по власних офшорках.
Тільки зараз бачимо ще і фірмову хуцпу.
Спробу брати гроші не тільки з витрат манюпасів, але, ще і накласти лапу на податки з їхнього заробітку.
Таким чином, позбавити заробітчан шансів заробити на пенсію в Польщі, умовно, вкорінитися там.
Прив'язати їх до рідного, хуцпуватого, уряду, щоби нікуди не втекли.
Зробити їх заробітчанами пожиттєво, і висотувати з них всі сили, все життя, до останку.
Очароватєльно, чо........
Це і є - неокріпацтво, торгівля білими рабами.
Це тільки мене дивує, що зміст угод з іноземними працедавцями, відповідними державними органами - ніде не оприлюднений ??? Очевидно, хтось стісняється ??? :lol: :lol: :lol:

І, кстаті, да, створення умов для бізнесу, сприяння розвитку певних галузей, стимулювання створенню робочих місць, т.д. - святий обов'язок саме уряду. А не ніякої нєвєдомоїкуйніринку.

І ще, зверніть увагу, уряд, на власних умовах, забирає податки, валюту, натомість - нічого не роблячи навзаєм.
Жодних кроків назустріч. Так, наче всі цим нахабам, узурпаторам, щось винні.
Триває демонтаж медицини, освіти, культури, т.д.
Може, нам, десь, відповідно, зменшили податки ???
Чи я щось пропустив повз увагу ???
Вони - нелегітимні, беззаконні, неконституційні клептомани, от в чому правда.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Sintez » 07 травня 2020, 22:55

Якби раби були здатні на роздуми й дії такого рівня, то нафік їм було б кудись тікати. Вигнали б взаший ворів і жили б тут людсько.

Я бачу дії шмигалєй так, що вони змушують українців до ван вей тікет. Звільнити грунт.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Mack Mack » 07 травня 2020, 23:00

Sintez писав: Я бачу дії шмигалєй так, що вони змушують українців до ван вей тікет. Звільнити грунт.
Ван вей тікет кому, Шмигалю? :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Sintez » 08 травня 2020, 05:51

Mack Mack писав:
Sintez писав: Я бачу дії шмигалєй так, що вони змушують українців до ван вей тікет. Звільнити грунт.
Ван вей тікет кому, Шмигалю? :lol:
От зараз і стоїть дилема. Або шмигалям, або трудягам.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення главспец » 08 травня 2020, 08:50

Sintez писав:
Mack Mack писав: Ван вей тікет кому, Шмигалю? :lol:
От зараз і стоїть дилема. Або шмигалям, або трудягам.
нет такой «дилемы». И чего ты хочешь от Шмигаля? Он даже не понимает, какую лютую пургу зачастую несёт!

А я не понимаю «полит.оппозицию», бери куски его выступлений и комментируй. Ржачного материала - немеряно!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Vollmer » 08 травня 2020, 17:21

https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net ... e=5EDC1951
Ну, власне, що і треба було довести.

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Vollmer » 08 травня 2020, 17:27

Ето ПЦ, дарагіє громадяни.
Я змушений пригадати причину непорозумінь, у Штатах, між євреями і неграми.
Оця сама причина.
І зроблено - тихенько, під прикриттям "епідепії" із "карантином".
І, головне, - що бубочька, канєшно, - ніпрічьом.
Оце вам - "лібертаріянці".
Оце вам - "кінець епохи бідності".
І все решта.
Сцукко, слів нема на цих, пліснявих падлюк.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Sintez » 08 травня 2020, 17:50

главспец писав:
Sintez писав: От зараз і стоїть дилема. Або шмигалям, або трудягам.
нет такой «дилемы». И чего ты хочешь от Шмигаля? Он даже не понимает, какую лютую пургу зачастую несёт!

А я не понимаю «полит.оппозицию», бери куски его выступлений и комментируй. Ржачного материала - немеряно!
От Шмигаля особисто я хочу одного - щоб він не ліз ні мені, ні всьому народові під ноги. Він, як і Зєля, має вибачитися перед народом, що взявся не за своє, і забиратися геть.

А хто у тебе "опозиція"? Рабіновічь?!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення главспец » 09 травня 2020, 11:01

Sintez писав:
главспец писав: нет такой «дилемы». И чего ты хочешь от Шмигаля? Он даже не понимает, какую лютую пургу зачастую несёт!

А я не понимаю «полит.оппозицию», бери куски его выступлений и комментируй. Ржачного материала - немеряно!
От Шмигаля особисто я хочу одного - щоб він не ліз ні мені, ні всьому народові під ноги. Він, як і Зєля, має вибачитися перед народом, що взявся не за своє, і забиратися геть.

А хто у тебе "опозиція"? Рабіновічь?!
У меня Юля! А у тебя, таки - он?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Sintez » 09 травня 2020, 11:39

главспец писав:
Sintez писав:

От Шмигаля особисто я хочу одного - щоб він не ліз ні мені, ні всьому народові під ноги. Він, як і Зєля, має вибачитися перед народом, що взявся не за своє, і забиратися геть.

А хто у тебе "опозиція"? Рабіновічь?!
У меня Юля! А у тебя, таки - он?!
А ти вважаєш, що у Юлі достатньо знань, щоб брати куски висєрів ШмиГаля і ржачно коментувати? І який смисл у "ржачі"? Кому від того ржання легше? Ну от посадили ржуна на табуретку, уже ніхто чомусь не рже, не до сміху. Толку витрачати дорогоцінний час?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення главспец » 09 травня 2020, 11:56

Sintez писав:
главспец писав: У меня Юля! А у тебя, таки - он?!
А ти вважаєш, що у Юлі достатньо знань, щоб брати куски висєрів ШмиГаля і ржачно коментувати? І який смисл у "ржачі"? Кому від того ржання легше? Ну от посадили ржуна на табуретку, уже ніхто чомусь не рже, не до сміху. Толку витрачати дорогоцінний час?
ну пусть это делает, например, Кучеренко. А ей могли бы готовить тексты специально обученные люди, а она - озвучивать.

Видишь, ли Премьеру на «ржачные» коменты необходимо как-то реагировать или отморозиться. Оба варианта хороши для оппозиции. И чем быстрее несостоятельность очередного премьера станет поводом его отставки, тем лучше. Во всяком случае сейчас.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ягода малина нас к себе манила..

Повідомлення Sintez » 09 травня 2020, 12:44

главспец писав: Видишь, ли Премьеру на «ржачные» коменты необходимо как-то реагировать или отморозиться. Оба варианта хороши для оппозиции. И чем быстрее несостоятельность очередного премьера станет поводом его отставки, тем лучше. Во всяком случае сейчас.
Можливо, це було б правильно у "раціональному", скажімо так, суспільстві. Зараз же править бал абсурд. Чим "хороші для опозиції" твої "варіанти"? Виставити Шмигаля... ким? Всі, хто хоч трошки щось розуміють, і так в курсі, яка ціна нинішнім "керівникам". А хто не хоче вникати, вникати й не буде, для нього це все - "демагогія", тому їм підсунуть чергову куклу, котрих у запасі завжди є. Юля все одно залишицця сучкаблох, пофігу. Вона контролює телевізор? Ні. Так, на неї працюють люди недурні, той же Дацюк. І шо? "ДЕМАГОГІЯ", бо Дацюк не вміє вкладати свою "філософію" у трьохслівні речення-слогани.
Навіть ти не дивишся "катрусин кінозал(с)"
Намагатися ж переагітувати виборців Зєлінського, підіймаючи його на сміх - без толку, це все одно що "спартаківців" агітувати боліти за "Динамо" яке-небуть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти