коронавірус в Україні

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 06 грудня 2020, 13:59

Sintez писав:
M_M писав:
А навіщо жити, коли все одно помреш?

Ремені безпеки у автівках схвалююєте? Вони ж не 100% захист, тому липові, нє?
А сказати щось є?
То ремені безпеки липові, чи ні?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Віра » 06 грудня 2020, 20:05

Sintez писав:
Фрося писав:
я вільна від Сovid


Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Віра » 06 грудня 2020, 20:19

Друзі, у мене питання до усіх

Якщо буде можливість привитися від коронавірусу якісною вакциною (наприклад американською, яку закупили англійці), ви:

1. вакцинуюсь обов'язково
2. однозначно не буду
3. ще почекаю

прошу відповісти 1, 2, чи 3

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7625
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 06 грудня 2020, 20:33

Віра писав: 1. вакцинуюсь обов'язково
С удовольствием, но кто ж мне даст :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Noex » 06 грудня 2020, 20:52

Sintez писав: За що? Які висновки Ви особисто зробили із тих вісьолих картінок?
До чого тут картинки? Я питав про кількість протестованих за добу, ММ надав пруф за що йому і подякував як, практично, майже інтелігентна людина :smoke:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Noex » 06 грудня 2020, 20:57

Віра писав: Якщо буде можливість привитися від коронавірусу якісною вакциною (наприклад американською, яку закупили англійці), ви:
За рік пандемії ми всі отримали ту чи іншу дозу ковіду - та сама вымушена вакцинація :lol:

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення stan700 » 07 грудня 2020, 00:02

Джонас Солк. Он отказался патентовать свою вакцину от полиомиелита в 1955 году. Так он потерял $7 млрд, но сделал лекарство доступным для детей по всему миру. Благодаря ему заболеваемость этим диагнозом снизилась на 96%.
Зображення

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення stan700 » 07 грудня 2020, 00:05

Рахівський крижень
@myownd1
Мене вже вибішує читати весь той пиздець від людей, які хворіють короною, ходять по 5 разів на КТ, здають імуноглобуліни, п'ють антибіотики і ще всяка срань.
Того я рішив замутити тред, чому не треба витрачати гроші на кт, чому це все до сраки і як просто сі вспокоїти чи шо

КТ при коронавірусі це абсолютно непотрібна хуйня і витрачання грошей.
Ок, якщо у вас і 90% ураження легень, то що? Це не дає нам, лікарям-реаніматологам, абсолютно ніякої інформації.
Може бути й 99% ураження легень, а "кисню в крові достатньо і все ок". Фраза, яку пишуть лікарі КТ "відсоток ураження легень" - це абсолютно суб'єктивна ознака, яку треба співставляти з клінікою і ніякого висновку щодо прогнозу і важкості перебігу ковіду не дає
Що справді тоді дає інформації? Тільки гази артеріальної крові. Тобто ми пунктуємо артерію, зазвичай на передпліччі, набираємо на аналіз. У газах артеріальної крові нас цікавить в першу чергу "скільки кисню" є в крові.
А найбільше - співвідношення цієї кількості кисню до відсотку кисню, який вдихається людиною.
Наприклад, пацієнт дихає атмосферним повітрям. Вважається, що в ньому 21% кисню. Тепер якщоми поділимо кількість кисню у здорової людини, неха буде 90 мм рт.ст., на 0,21, то буде 428
Це називається респіраторний індекс. І саме він, в першу чергу, свідчить, на скільки все хуйово. А все дуже хуйово, якщо він менше 150, погано якщо менше 300. І ніяке КТ, ніякий рентген нам в цій ситуації не допоможуть.
Ми не приймаємо рішення про інтубацію і переведення на штучну вентиляцію легень по заключеннях КТ.
А найбільший пиздєц знаєте в чому? Аби зробити такі гази артеріальної крові треба мати газоаналізатор, доволі дорога штука. І тільки близько 5% реанімації України їх мають.
Тепер вдумайтесь у ситуацію глобального пиздеця. Люди валять як дурні на КТ, ктшники плавають у золоті. А в той час в якійсь ЦЛР бідний реаніматологи користується тільки сатурацією крові (ті самі пульсоксиметри, які всі купують).
Ну і найбільшй пиздець, це коли хворого на ковід, який інтубований і на штучній вентиляції легень, беруть і везуть на апараті на КТ Людина з нахиленою рукою
Нахіба?

Це варто робити, якщо нема УЗД у відділенні або ж уже пересувного рентгену. Бо вніманіє - я на УЗД можу діагностувати пневмонію і мені не треба для цього КТ. До сраки мені то, скільки там відсотків ураження. За допомогою УЗД я можу сказати, чи все хуйово, чи все дуже хуйово.
Тобто два інструменти, які найбільш цінні у діагностиці тяжких ковідних хворих - гази артеріальної крові та УЗД.
Скажіть, чооому про це ніхто не пише? Ніякі ЗМІ? Чому люди ходять, як ті дурачки, на КТ, на рентегни? Чооому?
* тихо плаче по-реаніматологічному

25 лист.
І тепер по-серйозному. Чому це не прописано в протоколі лікування ковідних тяжких хворих?
Бо тому що уряд нас їбав у сраку, вони за 10 років як існують газоаналізатори в Україні не спромоглися забезпечити достньою кількістю в реанімаціях України.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення stan700 » 07 грудня 2020, 00:32

Очень помогает дыхательная гимнастика по Стрельниковой. Были приступы кашля по 2-3 ч. подряд. не в этом году- помогла только гимнастика эта- врачи нет.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 07 грудня 2020, 10:41

Київ 81335 +1526 1441 +16
Україна 821947 +8641 13733 +145

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Віра » 07 грудня 2020, 17:37

ще трохи і буде мільйон

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Віра » 07 грудня 2020, 17:42

Noex писав:
Віра писав: Якщо буде можливість привитися від коронавірусу якісною вакциною (наприклад американською, яку закупили англійці), ви:
За рік пандемії ми всі отримали ту чи іншу дозу ковіду - та сама вымушена вакцинація :lol:
я двічі здавала на антитіла - на початку липня та наприкінці листопада, позитивна наявність антитіл з 1,1, а у мене результат 0,01, тобто антитілами і трохи не пахне (не воняє :lol: ).

Я би привилась одразу, якщо би з'явилась така можливість. Звісно, вакциною перевіреною і високої якості.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Noex » 07 грудня 2020, 18:42

94-річна королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік, 99-річний принц Філіп зроблять щеплення від коронавірусу COVID-19 - я не королева, трохи почекаю :lol:
Шуткую звісно, бо нормальних вакцин ще не має і не відомо коли будуть, а от російським спутником я би із задоволенням защепив баригу, паскуду і всіх противсихів - Амінь :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25329
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 грудня 2020, 21:29

главспец писав:
Sintez писав: Ти не знав? "Епідемії" виникають не через "розповсюдження вірусів", а через зниження чи скоріше повну катастрофу імунитету у великої кількості людей. Таке зниження як правило зумовлене катастрофічними соціально-побутовими умовами, а також неправильним спосоюом життя.
Sintez писав: Або чому "спалахи" холери у совєцькі часи траплялися саме у Одесі, а не Дніпрі чи Києві?
иной иммунитет и спосиб життя?!
Погана якість та/або нестача банальної прісної води. Окрім того, край ще й спекотний.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 07 грудня 2020, 21:33

Віра писав: ще трохи і буде мільйон
Так, десь через два тижні.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25329
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 грудня 2020, 22:02

M_M писав:
Sintez писав:

А сказати щось є?
То ремені безпеки липові, чи ні?
Ремені захищають від реальної небезпеки, а не шкодять здоров'ю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25329
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 грудня 2020, 22:10

Віра писав: Друзі, у мене питання до усіх

Якщо буде можливість привитися від коронавірусу якісною вакциною (наприклад американською, яку закупили англійці), ви:

1. вакцинуюсь обов'язково
2. однозначно не буду
3. ще почекаю

прошу відповісти 1, 2, чи 3
2, звичайно.

А Ви пам'ятаєте "пандемію свинячого (чи курячого?) грипу" H5N1, 2009, від якої теж шуму була купа? Не скажете, куди дівся "смертельний вірус"? Ась? Розчинився у воздусях? Звичайно, про фіаско "пандемії" не дуже сильно трубили, але я запам'ятав, бо здохла вона після скандалу, котрий в Україні в силу місцевої банановості сильно не висвітлювався. І все ж
СпойлерРозкрити

В Германии – скандал с вакцинами от "свиного гриппа"
20 октября 2009, 08:46

Строгинов Константин

Людям якобы будут колоть препарат "второго сорта"

В Германии — "прививочный" скандал на фоне предстоящей массовой профилактики гриппа А/H1N1 ("свиной грипп"). Немецкие СМИ подняли шумиху вокруг вакцин, которыми будут прививать граждан. Якобы они в худшую сторону отличаются от тех, которыми защитят от опасного вируса чиновников и военнослужащих Бундесвера. "Прививкой второго сорта" назвали препарат Pandemrix (производитель GlaxoSmithKline), который со следующей недели начнут колоть рядовым немцам. По мнению экспертов, опрошенных изданием Berliner Zeitung, у вакцины Pandemrix, которая будет находиться в свободном доступе, масса побочных эффектов: может ощущаться общая слабость, боли в суставах. Кроме того, от применения этого препарата медики советуют воздержаться детям и беременным женщинам.

Для чиновников и военных заказали другой препарат — Celvapan (производитель Baxter), который, по словам медиков, легче переносится организмом из-за отсутствия соединений ртути в препарате.

Реклама

Правительство же все отрицает, заявляя, что как раз наоборот, гражданам предложен более дорогой и качественный вариант вакцины, нежели власть имущим и силовикам. Из-за того что военнослужащие Бундесвера участвуют в операциях по всему миру, их чаще прививают от различных заболеваний — в этом случае подходит более дешевый препарат, то есть Celvapan, отмечают в правительстве. За власти вступается Институт имени Пауля Эрлиха, который выдает разрешения на применение медицинских технологий. По словам его представителей, Celvapan вообще содержит устаревшее действующее вещество. Согласно опросам, отмечает Berliner Zeitung, делать добровольную прививку против вируса "свиного гриппа" собирается не более половины жителей Германии. "Похоже, что теперь желающих будет еще меньше", — предрекают немецкие журналисты.

Германия не единственная страна Европы, которая готовится к массовой вакцинации. Своих граждан обезопасят Швейцария, Италия и Франция. В Украине, к слову, на данный момент не зарегистрировано ни одной из созданных вакцин против "свиного гриппа".
Хочете стати піддослідною тваринкою? Діло хазяйське.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25329
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 грудня 2020, 22:17

Noex писав: 94-річна королева Великої Британії Єлизавета II та її чоловік, 99-річний принц Філіп зроблять щеплення від коронавірусу
Саме тому й не буду, зокрема, що рекламна кампанія очевидна.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13738
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 08 грудня 2020, 07:33

Sintez писав: Ремені захищають від реальної небезпеки, а не шкодять здоров'ю.
Шкіру іноді натирають. І не захищають на 100%. То вони не липові? Просто зменшують вірогідність тяжких травм, нє? Тобто мова про статистику, нє?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25329
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2020, 11:04

M_M писав:
Sintez писав: Ремені захищають від реальної небезпеки, а не шкодять здоров'ю.
Шкіру іноді натирають. І не захищають на 100%. То вони не липові? Просто зменшують вірогідність тяжких травм, нє? Тобто мова про статистику, нє?
А глобус не натирає шкуру сові?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти