Хто проти АРМА

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 вересня 2018, 14:52

Хто проти АРМА: 56 депутатів-бунтівників (розслідування)
56 депутатів намагаються через Конституційний Суд обрізати повноваження
АРМА -Агентства з управління арештованим майном.
Усе через те, що їхнє майно наразі під арештом та перебуває в управлінні АРМА.
Створення Агентства було однією з умов безвізу.
Що відбувається з арештованим майном підозрюваних у корупції людей, поки тривають розслідування та суди? За рішенням суду ці активи отримує в управління держава: приміщення здає в оренду, а от бізнесу призначають тимчасових управлінців. Увесь отриманий від цього прибуток йде до бюджету. Така практика є в багатьох країнах світу. В Україні цим займається новостворений орган АРМА – Агентство з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів. Нині його повноцінне існування поставлене під питання, адже більше півсотні народних депутатів оскаржують діяльність цього органу в Конституційному суді. Розслідування «Схем» (спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу UA:Перший) показало, що частина з них може керуватися у цьому питанні далеко не державними інтересами. Усе через те, що їхнє власне майно чи майно їхніх близьких соратників наразі під арештом та перебуває в управлінні АРМА. Такі дії народних обранців мають чітке визначення – конфлікт інтересів.

14 серпня на сайті Конституційного суду з’явилось повідомлення про подання 56 народних депутатів щодо конституційності «окремих положень законодавчих актів України, що стосуються прав, свобод та обов’язків людини і громадянина».
Простіше – парламентарі вирішили оскаржити роботу Агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
СпойлерРозкрити
Чому вони виступають проти роботи цього агентства? Який власний інтерес при цьому відстоюють і чи не суперечить він інтересам держави?

Агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами створили наприкінці 2016 року за аналогом установ, які успішно функціонують у державах-членах Європейського союзу.

«Подібні органи з управління арештованими активами існують у всіх європейських країнах, – каже Єляна Концевічуте, старший радник з питань боротьби з корупцією Антикорупційної ініціативи Євросоюзу. – Найголовніше, що такі організації працюють, як мережа, і дуже легко отримати інформацію про активи, які розшукуються або відстежуються у будь-якої зі 157 організації країн світу».

Фактично працює ця установа в Україні майже рік. Головне завдання – зберігати арештовані активи (це може бути як рухоме, так і нерухоме майно та гроші), управляти ними, і, відповідно, заробляти на них.

«Чому це важливо? Як показує практика, в таких країнах перехідного періоду, як Україна, дуже часто шалені кошти просто виводяться з бюджету, просто вивітрюються. Арештовують завод, але оскільки немає повноважень ним керувати ефективно – його просто розкрадають. Врешті-решті втрачається все», – пояснює виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.

Як це Агентство працює в Україні? Якщо у рамках кримінального провадження слідчий або прокурор вважає, що активи були одержані від корупційних та інших злочинів, то вони можуть звернутися до суду за дозволом на накладання арешту та передачі їх в управління АРМА. При цьому власник цих активів не змінюється.

По завершенню кримінального провадження, якщо суд вирішить, що є достатньо доказів того, що ці активи одержані від корупційних та інших злочинів, вони будуть конфісковані, а гроші, зароблені на них за цей час залишаться державі. В іншому випадку, ці активи повертаються власнику, а держава отримує те, що вдалося заробити за цей період.

Зараз в управлінні АРМА майже півтисячі активів, підраховує голова Агентства Антон Янчук.
«Справа в тому, що той чи інший показник щодо кількості арештованих активів в управлінні, – не є статичним, він є динамічним. Він змінюється чи не щодня. По-перше, з’являються нові активи в управлінні. По-друге, деякі з них виходять з управління. По-третє, десь скасовуються арешти, і ми повертаємо активи. Загалом, якщо говорити про умовну статистику, то близько 460 одиниць рухомого, нерухомого майна, корпоративних прав, грошових коштів», – говорить він.
https://www.radiosvoboda.org/a/29513376.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 13:21

СБУ викрила масштабну корупцію в АРМА: серед підозрюваних – керівник установи та його заступник

https://bit.ly/3y3DnQ2
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 13:24

Українська правда
@ukrpravda_news
·
34 мин
Керівництву АРМА повідомили про підозри у привласнені понад $400 тисяч
https://pravda.com.ua/news/2021/07/27/7301852/
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 18:43

ДБР проти АРМА. Подробиці скандалу
Куди поділися $400 тис. з «воровського общаку»

Всередині державних органів – черговий скандал. Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у привласнені понад $400 тиc. керівництву Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), та двом адвокатам. ДБР стверджує, що протягом серпня-грудня 2020 року тимчасовий виконувач обов’язків голови АРМА Віталій Сигидин, його заступник Володимир Павленко, начальник управління Вахтанг Бочорішвілі у змові з адвокатами (Денис Сердюк, Оксана Сєрокурова) та фізичною особою (Ігор Король) заволоділи коштами, які були передані в управлінні АРМА. Гроші, що тимчасово перебували у володінні агентства, були заарештовані як кошти «воровського общаку», але були передані Королю за рішенням суду. Згодом виявилося, що суддівський вердикт виявився фальшивим.
Наразі шістьом особам повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, вчиненому за попередньою змовою, в особливо великому розмірі. Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна. Керівництво АРМА планується відсторонити від займаних посад.
Одна з жертв цієї операції – заступник керівника агентства Володимир Павленко – про те, чому вважає цю справу «політичною фігнею».
Зображення
В своєму пості у «фейсбуці» ви написали, що звільнення вашої команди – це продовження ситуації з кадровими ротаціями у верхівці МВС та СБУ. Як це все пов’язано?
СпойлерРозкрити
Це – стара справа, скандал навколо якої почався ще взимку. Але, враховуючи те, як виписаний цей документ, його можна було вручати не за пів року, а наступного дня. Там згадуються якісь невстановлені особи в невстановленому місті в невстановлений час. Мені раніше надходили пропозиції звільнитися, від яких я відмовився. Аналогічні пропозиції надходили до інших моїх колег. Може, зараз такі методи звільнення, але ми будемо доводити, хто правий, а хто ні. Про цю справу ми знаємо давно і на підозри давно чекали. Але питання в тому, що в тих підозрах написано. Там же ні х..а не встановлено, просто є висновок, що були привласнені чужі кошти. Це, по суті, брехня, до того ж, викладена так, що нічим не підтверджена. Моя особиста роль там полягає лише в тому, що я поставив візу на документах. Я це розглядаю, як послідовну спробу тиску, аби нас зняти. Ми вже чули, що ці посади пообіцяли комусь іншому: можливо, хтось в такий спосіб виконує свої домовленості.

Чому такі кадрові чистки, на вашу думку, відбуваються саме зараз, бо ця справа вже не нова?

Думаю, на ДБР політично тиснуть, аби вони це зробили. В мене немає інших пояснень. Чому вони цього не робили раніше – мабуть, у них не було підстав для цих підозр. І зараз нема, бо вони абсолютно неякісні з юридичної точки зору. Тобто вони могли зробити це і шість місяців тому, а що вони робили весь цей час – не знаю. Мабуть, шукали виправдання таким підозрам.

Чи будете ви оскаржувати ці звинувачення в судовому порядку?

Звісно. Я не готовий сказати, що саме я буду оскаржувати, але, зрозуміло, що все це – маячня та ахінея, і ми будемо боротися за правду. І репутаційно, і юридично ми з цим не будемо миритися. Вони взялися за гучний кейс, який мав місце, і зачепилися за нього, аби це качати. Так, ця ситуація була, і хай правоохоронці в ній розбираються, але з того, що ми бачимо, вони хрєново в ній розбираються, а використали це проти нас. Нам переводили ці гроші, ми переводили їх далі, тобто АРМА має до цього відношення, але до того, в чому нас звинувачують, – жодного. Нас звинувачують в тому, що ми підробляли судові рішення, потім самі їх виконували і ці гроші потім отримували. Це – нічим не підтверджена брехня, яку ми будемо розбивати. Була підроблена судова ухвала, але доказів цього у мене немає, бо вона виглядає так само як оригінальна. Це треба питати у тих, хто цю заяву подавав, а ми по закону робили все правильно, виходячи з того, що це є оригінальна ухвала.

Ви кажете, що вас хтось просив звільнитися. Хто саме і коли це почалося?

Я поки цього коментувати не буду, але це все виходило з великих кабінетів. Якщо ця справа буде набирати обертів, мабуть, я це оголошу.

Якщо ви кажете про великі кабінети, то чим саме, на вашу думку, ви є такими незручними для нинішньої владної команди?

Думаю, тим, що ми є незалежними і приймаємо рішення відповідно до закону. Може, комусь хочеться, аби ми робили все по клацанню пальцями, щоб там були їхні керівники, з якими вони будуть щось спільно робити.

Звільнена команда є однорідною чи у вас там були всередині якісь внутрішні конфлікти?

Всередині нашого колективу конфліктів немає. Були конфлікти з попереднім керівництвом – точніше з людьми, яких звільнили. Можливо, вони навіть мають до нинішньої ситуації якесь відношення. Вони раніше певну гидоту робили, щось проплачували, але стверджувати цього я не стану. Але я точно можу стверджувати, що це – замовна політична фігня.

Ви вже речі з кабінетів збираєте чи до рішення судів нічого робити не будете?

Та які речі? Ми працюємо і будемо працювати далі. Зараз стоїть питання запобіжного заходу, і я не знаю, що будуть просити прокурори, але ми будемо наполягати, аби суд його не застосовував. Ми все публічно пояснюємо, ходимо на роботу і плануємо це робити й надалі.

Які найбільші активи зараз перебувають в підпорядкуванні АРМА? За що, власне, йде ця битва?

Передають облгаз, «Мотор Січ», готелі, в яких згодом має розміщуватись гральний бізнес. Люди просто намагаються завести під себе все це і нас посунути.

Наскільки, за вашим прогнозом, ваше усунення може затягнутися? Ви ж просто так не підете?

Звісно, не підемо. Може якогось «в.о.» голови призначать, але їх можна міняти хоч раз на день, але я, як офіційний заступник, звільнятися не збираюся, а буду боротися, аби скасували моє відсторонення. Ми нічого незаконного не робили, тому все це переживемо і будемо працювати далі.
Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/criminal/dbr ... 0%B0%D0%BB

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 30 липня 2021, 07:41

В.И.глава Нацагентства по вопросам выявления и управления активами,полученными от коррупционных преступлений(АРМА)его зама и начальника управления отстранили от должностей.Их подозревают в присвоении более 400тыс.$.Суд избрал подозреваемым меру пресечения в виде домашнего ареста.
3:12 PM · 29 июл. 2021 г.·

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 червня 2023, 10:53

Головою Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) обрали Олену Думу.

Раніше Олена була заступницею голови Чернігівської обласної державної адміністрації. За її кандидатуру на посаду голови АРМА проголосувала комісія з нацвідбору.

Втім, антикорупційна організація Transparency International Ukraine вважає, що таке призначення може нести репутаційні ризики для відомства.

Серед причин називають відсутність відповідного досвіду роботи, політичну заангажованість.
Також існують припущення про контакти Олени Думи з екскерівником кримського управління СБУ, підозрюваним у держзраді Олегом Кулінічем.

За інформацією Центру протидії корупції, Олена Дума публічно допомагала Джуліані/Деркачу дискредитувати Джо Байдена, чинного президента США.

У 2019 році Дума брала участь у у спільній пресконференції з Семом Кісліним — фінансовим донором Рудольфа Джуліані.
IMG_20230629_105505.jpg
IMG_20230629_105505.jpg (81.11 Кіб) Переглянуто 848 разів

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1749
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Olga » 29 червня 2023, 11:15

Фрося писав: Деркачу
В декабре 2022 года в федеральном суде Бруклина Деркачу заочно было предъявлено обвинение в отмывании денег и нарушении санкций путем покупки двух объектов недвижимости в калифорнийском Беверли-Хиллз и сокрытия своей причастности к этим сделкам.

А кажете - бідуєте.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 червня 2023, 14:03

.
КРАСОТКА ЛЕЗЕТ к ДЕНЬГАМ
Сейчас ее зовут Елена Дума, и она выбрана конкурсной комиссией в руководители АРМА (Национальное агентство по розыску и менеджменту активов). Козла (то есть козу) явно кто-то хочет пустить в огород... Но обо всем по порядку.

Сначала разберемся, как же все-таки ее зовут. Ситуация точно как у Жеглова:"...она же Анна Ефидоренко, она же Элла Кацнельбоген, она же Людмила Огуренкова, она же Изольда Меньшова..." Дело в том, что госпожа почти глава АРМА минимум трижды меняла фамилию, причины неизвестны: не то чтобы она трижды была замужем... Ну, хобби у девушки такое - менять фамилии, явки и адреса. Очень странное хобби для человека, желающего возглавить почти спецслужбу... Итак, ее знали под именами Елена Холевицкая, Елена Файдевич и Елена Литвинюк, сейчас она Елена Дума. Это настолько странно, что так и хочется спросить:"А ей Малюк справку выдал? А психиатр?"

Далее. Про ее работу рассказывать нечего, каждая попытка - провал. Ей 42 года. Несколько лет она училась, а за остальные годы сменила работу 16 раз. Официально, не стесняясь, летала с работы на другую работу, искала место пожирнее. Каждый год - новое место работы. Это еще что такое? Почему это чудо в перьях надо ставить на руководство в АРМА?

Ее ловили на горячем? Конечно, ловили. Например, в 2020 году, уже при Зеленском, Думу со скандалом попёрли из фонда соцстрахования за нарушение законодательства. И тп.

Елена Холевицкая-Файдевич-Литвинюк-Дума - аферистка и мошенница (желающие прочитать про другие ее подвиги - посмотрите в Интернете). Ее близко нельзя подпускать к управлению активами, отобранными у коррупционеров. Она там такое науправляет...

Ошибка вышла, господа Ермак, Шмыгаль, Малюк.
Исправьте, пожалуйста.
Яшин

о.. Яшин взорвалась . :pop:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 червня 2023, 14:20


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення главспец » 29 червня 2023, 15:41

Фрося писав: о.. Яшин взорвалась .
Догори
Фрося писав: Ошибка вышла, господа Ермак, Шмыгаль, Малюк.
Исправьте, пожалуйста.
Яшин
ого! Так она ж всегда подпевала власти?! Восхищалась главными персонажами...
А тут вдруг прозрела. И как адресно-то, в точку!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 червня 2023, 19:31

Видите, как в Украине всё быстро происходит. Информация о Елене Думе (той, которая чуть не стала руководителем АРМА) начала распространяться сегодня утром. Не прошло и нескольких часов, как член комиссии по отбору главы АРМА Дмитрий Остапенко отозвал свой голос за Елену Думу. Это аннулирует решение комиссии, и теперь придется проводить голосование еще раз. Вовремя аферистку остановили!

Дмитрий Остапенко пояснил, что отозвал свой голос, потому что не располагал на момент голосования полной информацией о кандидате, "имеющей решающее значение и которая его ошеломила".

Всё хорошо, что хорошо кончается.
Молодец, Украина.
Яшин

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення главспец » 29 червня 2023, 19:47

Фрося писав: Видите, как в Украине всё быстро происходит. Информация о Елене Думе (той, которая чуть не стала руководителем АРМА) начала распространяться сегодня утром. Не прошло и нескольких часов, как член комиссии по отбору главы АРМА Дмитрий Остапенко отозвал свой голос за Елену Думу. Это аннулирует решение комиссии, и теперь придется проводить голосование еще раз. Вовремя аферистку остановили!

Дмитрий Остапенко пояснил, что отозвал свой голос, потому что не располагал на момент голосования полной информацией о кандидате, "имеющей решающее значение и которая его ошеломила".

Всё хорошо, что хорошо кончается.
Молодец, Украина.
Яшин
совсем сбрендили! Это как? А если Министр через пару дней после кабмина "отзовет свой голос", то принятая постанова утратит силу?
Мля... Даже технично отползти, ума не хватает.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 червня 2023, 20:10

Это было ПОКА решение конкурсной комиссии,а не министра.Будут новый проводить или выбирать кто второй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення главспец » 29 червня 2023, 20:20

Фрося писав: Это было ПОКА решение конкурсной комиссии,а не министра.Будут новый проводить или выбирать кто второй
в чем принципиальная разница? Проголосовали, подписали протокол. Все. Отменяется решение иными способами.

Вот представь себе: избрали президента двора перевесом в один голос. А некая Фрося "отзывает назавтра свой голос "за". До инаугурации. Типа, я передумала? Так не бывает.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1749
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Olga » 29 червня 2023, 21:27

главспец писав:
Фрося писав: Это было ПОКА решение конкурсной комиссии,а не министра.Будут новый проводить или выбирать кто второй
в чем принципиальная разница? Проголосовали, подписали протокол. Все. Отменяется решение иными способами.

Вот представь себе: избрали президента двора перевесом в один голос. А некая Фрося "отзывает назавтра свой голос "за". До инаугурации. Типа, я передумала? Так не бывает.
Мабуть ця красуня не підпадає під даний пункт із сайту ARMA, і її заява не відповідна тому законові:
Зображення
https://arma.gov.ua/files/general/2019/ ... 505-84.pdf

Подала невірні відомості про себе, так би мовити.
Хоча про комісію це теж багато що говорить...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення главспец » 29 червня 2023, 21:50

Olga писав:
главспец писав: в чем принципиальная разница? Проголосовали, подписали протокол. Все. Отменяется решение иными способами.

Вот представь себе: избрали президента двора перевесом в один голос. А некая Фрося "отзывает назавтра свой голос "за". До инаугурации. Типа, я передумала? Так не бывает.
Мабуть ця паршучка не підпадає під даний пункт із сайту ARMA, і її заява не відповідна тому законові:
Зображення
https://arma.gov.ua/files/general/2019/ ... 505-84.pdf

Подала невірні відомості про себе, так би мовити.
Хоча про комісію це теж багато що говорить...
точно такая же процедура и на держслужбе, ты только даёшь согласие на спецпроверку, её результаты тебе не покажут. А ряд эпизодов из биографии могут и уточнять или не уточнять. Как будет приказано. Кто-то реально думает, что та комиссия сама "выбирала"?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1749
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Olga » 29 червня 2023, 22:52

главспец писав: Кто-то реально думает, что та комиссия сама "выбирала"?
Так, це той самий Бутусов:
Зображення
Фросю, можемо ставити плюсик йому.
Зображення

...Головний редактор «Цензор.нет», член комісії з відбору голови АРМА Юрій Бутусов, каже, що «пропонував ухвалити інституційне, прозоре рішення щодо вибору переможця на посаду АРМА». Але комісія підтримала іншу кандидатку — Олену Думу.

Про це він розповів в ефірі Громадського радіо.

«Я голосував за кандидата, який, на жаль, не переміг — за детектива НАБУ Сергія Рокуня. Основна причина, чому ми обираємо голову АРМА, тому що дуже великі корупційні ризики, ця структура є важливою складовою антикорупційної інфраструктури загалом в Україні.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення главспец » 29 червня 2023, 23:06

Olga писав:
главспец писав: Кто-то реально думает, что та комиссия сама "выбирала"?
Так, це той самий Бутусов:
Зображення
Фросю, можемо ставити плюсик йому.
Зображення

...Головний редактор «Цензор.нет», член комісії з відбору голови АРМА Юрій Бутусов, каже, що «пропонував ухвалити інституційне, прозоре рішення щодо вибору переможця на посаду АРМА». Але комісія підтримала іншу кандидатку — Олену Думу.

Про це він розповів в ефірі Громадського радіо.

«Я голосував за кандидата, який, на жаль, не переміг — за детектива НАБУ Сергія Рокуня. Основна причина, чому ми обираємо голову АРМА, тому що дуже великі корупційні ризики, ця структура є важливою складовою антикорупційної інфраструктури загалом в Україні.
кукольный театр, в комиссию включают пару-тройку условно "независимых", для картинки. Остальные полностью подконтрольны. И правильное решение - принято.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59994
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Фрося » 29 червня 2023, 23:48

Ні, він не заслуговує плюсик.Тому що він не самостійна людина,те що був проти,не тому що вона погана,а тому що другого лоббіював.Тут питання інше,чому його протеже не пройшло і хто це вообще.Я шукала конкурсантів, ничого не знайшла,
Хто вообще там був? :pardon:

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1749
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Хто проти АРМА

Повідомлення Olga » 30 червня 2023, 02:09

Фрося писав: хто це вообще



Сергій Рокунь — старший детектив, заступник керівника відділу Національного антикорупційного бюро України.

https://justtalk.com.ua/post/emotsijnij ... u-seriya-1

У відео він запевняє що краще нього ніхто тих корупціонерів не допитає.
Бо він буде спокійним, ввічливим, віднесеться до них з повагою і розумінням, і їм більше нічого не залишиться, як розказати все.



Більше нічого нема в мережі...

Відповісти