Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 10:38

rad писав: щодо китайської - тамішня молодь активно та шалено вивчає англійську
І шо? Правильно, вивчають. Китайську вони знають уже.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 10:41

rad писав:
Sintez писав: Тільки не розумію тоді, за що Сталіна лають. Він теж не любив "безродних космополітів"...
грузин йося дуже часто, особливо в останні роки повторював "ми рускіє"
цим він означив єдину етнічну ознаку тих, про кого пізніше піртія тупо впарювала хрєнь про "єдіний савєцкій народ"
Ну так навіщо ж тоді йти цим шляхом, якщо світ змінився? Знайомих комп'ютеринків маєш? Запитай при нагоді, у яку чергу їхнє комьюніті цікавить чиясь "самоідентифікація", зокрема на мовній основі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 10:49

rad писав: на початку це були здорові та сильні воїни, які силою та хитрістю змусили народ їм коритися,
Ну да. Вони ж - розбійники з гір або лісів. Різниця як між шпигуном і розвідником - якщо всіх нагнув і сів на табуретку - здоровий сильний хоробрий воїн. Якщо врешті повісили на площі - розбійник.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 10:50

Тільки доки ж ця куйня зберігатимецця?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 12:41

Sintez писав:
Нечай писав: Все вони знали, що будували. Вони будували кормушку особисто для себе і не переймалися, зможе така держава існувати чи ні, бо вони просто не можуть планувати на перспективу. В Рашці те саме,хіба що на низовому рівні корупція трохи менша.
Твої речення суперечать одне одному, пардон.

"Вони" (банди/клани, нахабно назвавші себе зараз "елітою") не будували навіть кормушку для самих себе, як і всякі дикі звірі. Інакше з якого переляку свого часу скажімо Івашко (зараз такого і не згадають, канув у Лєту) дременув би у Маскву на помах пальця напівмертвого Горбатого? Якби махнули пальцем Кравчуку, той не побіг би? Сумніваюся. І був би видатний діяч, перший президент України Івашко...

Це просто кукли. Ляльки. У підсумку докотилися тупо до професійного лицедія на табуретці - і нічого, толпа захавала!

А от питання про серіали - окрема дуже цікава тема. Хоча у цього Зеленька не вистачає розуміння, для розгляду їх як зброї масового враження. Я б іще порадив і йому, і всім послухати, яку дічь слухає пацанва у виконанні так званих "реперів". І це пряма НАША вина, що діти слухають їх, а не нас. І шлях до катастрофи. Втім, не лише наш (українців) шлях, кругом так. Старші звикло лицемірять і брешуть дітям, вважаючи їх дебілами, діти висєкають брехню на раз, і не сприймають батьків, а у виникший ваккум вливаєцця дайно звідусіль - раніше з "вулиці", зараз - із вебу, де лайна ще більше..
Коли я пишу "будували", то тільки для того, щоб складні речі пояснити просто, не лізти в нетрі. Звісно, що вони не будували державу, вони тупо розкрадали та дерибанили спадщину СРСР, але ж, як не крути, собі світле майбутнє хоч на короткий термін вони таки збудували! І, дивлячись на вашу дискусію з радом, зразу згадую більшовиків, у яких були програма мінімум і програма максимум. А у вас все по максимуму! Ви ширяєте в таких високих матеріях, наче вже Україна виграла війну! То, може, спочатку виконати програму-мінімум-перестати красти і перевести економіку на військові рейки? Бо без цього програма-максимум автоматично накриється мідним тазіком. Я дивлюся практично всі українські канали, і ті, що за Буратіну, і ті, що проти нього і помітив одну цікаву деталь-там ніде немає фахівців, економістів, інженерів, які б могли перевести економіку на військові рейки і налагодити виробництво зброї. Мабуть, не потрібні.

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 15 грудня 2023, 14:20

Sintez писав: Знайомих комп'ютеринків маєш? Запитай при нагоді, у яку чергу їхнє комьюніті цікавить чиясь "самоідентифікація", зокрема на мовній основі.
відчувається судження людини, м'яко кажучи, трохи далекої від цієї сфери,
я маю декілька фахів, хоча останні 20 років працював виключно в ІТ департаментах, а освоєння ПК та початки розробки програм починав ще з кінця 80-х, вже тоді у нас доволі позитивно відносилися до впровадження української мови,
сфера ІТ - не самозамкнена, хоча для програмістів низького рівня регіоналізація має вторинне значення (низький рівень - це на рівні кодів, еліта програмістів)
для ай-тішників головне видати кінцевий продукт для споживача, а не як в серсері, коли станки виробляли для виробництва станків,
і на якій мові випущений цей продукт - важлива частина роботи, було б дивно, якби та ж "Дія" була виконана китайською,
свого часу близько стикався з колегами з Франції та Німеччини, у тих же бундесів регіональний сайт компанії, як частини світової мережі був виконаний тільки НІМЕЦЬКОЮ, шо викликало багато дорікань партнерів, але свої вибрики вони ставили вище
У далекі 90-і привозив на дисках у Францію наші креслення дл Автокаду, так той же Автокад у них був ЛИШЕ французькою, мені довелося працювати з командами лише по пам'яті,
так шо не треба наводити тут штампи та наративи, які для нас полишилися в далекому минулому
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 14:21

Нечай писав: То, може, спочатку виконати програму-мінімум-перестати красти і перевести економіку на військові рейки?
Щоб я це зробив? Яким чином, не підкажеш? Особисто я не краду (не "беру" на об'єктах) навіть болта чи гайки, як раніше бувало. І?
Нечай писав: помітив одну цікаву деталь-там ніде немає фахівців, економістів, інженерів, які б могли перевести економіку на військові рейки і налагодити виробництво зброї. Мабуть, не потрібні.
Бінго! Тобі ж той дядя Зеленько пояснив, чому так. Хоча кривенько пояснив, неповно. Спеціалістів нема. Просто тупо нема. Готувати їх не бачили сенсу ще з совкових часів. Пам'ятаєш у Поді "... в кантору, ср@ним інженером..."? Звідки ж вони візьмуцця зараз? Рулять Подоляки й Безуглі. Це обличчя епохи. А на Заході такі ж дебіли називаюцця Бьорнсами й Саліванами. Чи ти думаєш, від доброго життя тягають діда Байдена, з якого порох сиплецця? І у решті країн - або діди (той же Путін/Патрушев), або уже дебільна "смєна" (Сунак, Зєля, отой у Аргентині етк) Згадай нашого тутошнього Главспєца (к статі, гдє он), котрий відпускав сміхуйочки коли я писав про глобальну кризу, котра накриває мідним тазиком весь світ. Згадай всяких придурків, котрі смакували омріяний "распадрос", не розуміючи тупими бошками, яку "хвилю" дасть такий буль. Чого ти від мене хочеш? Я не спеціалізуюся на чудесах, я пробую зрозуміти закономірності, щоб по можливості хоча б онуки змогли використати й не йшли вдесяте по тих же граблях. А зараз - пардон, мені нічого порекомендувати, хіба щоб ідіоти отямилися, але для цього потрібне чудо, я не вмію його робити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 15 грудня 2023, 14:26

Sintez писав:
rad писав: на початку це були здорові та сильні воїни, які силою та хитрістю змусили народ їм коритися,
Ну да. Вони ж - розбійники з гір або лісів. Різниця як між шпигуном і розвідником - якщо всіх нагнув і сів на табуретку - здоровий сильний хоробрий воїн. Якщо врешті повісили на площі - розбійник.
ну так вся історія людства на цьому збудована, у наших предків не було бібліотек та інтернету, де вони могли відслідковувати - який хрєн з якої гори спустився; через 2-3 покоління пам`ять у людей стиралася, а "правильну" хронологію у моностирях писала церква, яка за десятину з хабара робила з розбійників "помазаників божих"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 14:57

rad писав:
Sintez писав: Знайомих комп'ютеринків маєш? Запитай при нагоді, у яку чергу їхнє комьюніті цікавить чиясь "самоідентифікація", зокрема на мовній основі.
відчувається судження людини, м'яко кажучи, трохи далекої від цієї сфери,
я маю декілька фахів, хоча останні 20 років працював виключно в ІТ департаментах, а освоєння ПК та початки розробки програм починав ще з кінця 80-х, вже тоді у нас доволі позитивно відносилися до впровадження української мови,
сфера ІТ - не самозамкнена, хоча для програмістів низького рівня регіоналізація має вторинне значення (низький рівень - це на рівні кодів, еліта програмістів)
для ай-тішників головне видати кінцевий продукт для споживача, а не як в серсері, коли станки виробляли для виробництва станків,
і на якій мові випущений цей продукт - важлива частина роботи, було б дивно, якби та ж "Дія" була виконана китайською,
свого часу близько стикався з колегами з Франції та Німеччини, у тих же бундесів регіональний сайт компанії, як частини світової мережі був виконаний тільки НІМЕЦЬКОЮ, шо викликало багато дорікань партнерів, але свої вибрики вони ставили вище
У далекі 90-і привозив на дисках у Францію наші креслення дл Автокаду, так той же Автокад у них був ЛИШЕ французькою, мені довелося працювати з командами лише по пам'яті,
так шо не треба наводити тут штампи та наративи, які для нас полишилися в далекому минулому
При чому тут мова інтерфейсу?

Під "комп'ютерниками" я звичайно ж мав кодерів на увазі. Моя вина, справді.
Ну хз, може хтось вважає що не англо-, а "національний" кодер - це ОК, хз. Буває. Тоді китайська молодь, що вчить інгліш - придурки? Замість зміцнювати й відстоювати "своє"... Може. Космополіти кляті.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 15:02

rad писав:
Sintez писав: Ну да. Вони ж - розбійники з гір або лісів. Різниця як між шпигуном і розвідником - якщо всіх нагнув і сів на табуретку - здоровий сильний хоробрий воїн. Якщо врешті повісили на площі - розбійник.
ну так вся історія людства на цьому збудована, у наших предків не було бібліотек та інтернету, де вони могли відслідковувати - який хрєн з якої гори спустився; через 2-3 покоління пам`ять у людей стиралася, а "правильну" хронологію у моностирях писала церква, яка за десятину з хабара робила з розбійників "помазаників божих"
... сказав умовний Хамурапі винахідникам колеса й вигнав їх нафік. Або голову відрубав на всяк випадок.

Так а якщо так, навіщо воювати проти кацапів?

До речі, Дацюк, Романенко й той же Льоха нещодавно ефір запиляли на цю тему, досить оперативно, не пройшло й десять років з початку війни...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 15 грудня 2023, 15:15

у вас все наплутано, ну то таке,
наведу невеликий приклад з іншої, військової теми, флот імператорської Японії,
при ярко вираженому імперському націоналізмі, всі команди на кораблях виконувалися АНГЛІЙСЬКОЮ мовою,
флот створювався бритами та мерикосами, ну тут все ясно - хто перший встав того і тапки,
так і у сфері ІТ - всі знають хто тут перший папа, але можно ще довго дискусувати,
можу тільки навести не зовсім вдалий приклад регіоналізації, колись ми переходили з Автокаду 10 на 11, так якісь мудрики у Москві переклали на російську там ВСЕ до рівня кодів, ми плювалися далі ніж бачили, за щастя було перейти на 12-й, де тільки команди були русифіковані
а русифікований Мікрософт Офіс був просто диверсією, шоб тодішня расєянія ще більше впала на коліна
нєдолго мучаться старушкам...

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 15 грудня 2023, 15:30

при Хамурапі колеса не знали, хоча в них мабуть вєздєходи були з атомними реакторами, але хроніки слідів не полишили, восток - дєло тонкоє,
ну а якшо так підходити до розвитку цивілізації - то може нам і надалі треба було б у печерах жити
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2722
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 15:57

Нечай писав: Я дивлюся практично всі українські канали, і ті, що за Буратіну, і ті, що проти нього і помітив одну цікаву деталь-там ніде немає фахівців, економістів, інженерів, які б могли перевести економіку на військові рейки і налагодити виробництво зброї.
Угу, ще один варіант технологічного суверінітету, а як бути з виробництвом необхідних "Екскалібурів", "Пєтріот" і Ф-16 і т.д.? Чи АКМ з патронами і снарядів типу часів Другої Світової війни буде досить?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 16:43

Саня писав:
Нечай писав: Я дивлюся практично всі українські канали, і ті, що за Буратіну, і ті, що проти нього і помітив одну цікаву деталь-там ніде немає фахівців, економістів, інженерів, які б могли перевести економіку на військові рейки і налагодити виробництво зброї.
Угу, ще один варіант технологічного суверінітету, а як бути з виробництвом необхідних "Екскалібурів", "Пєтріот" і Ф-16 і т.д.? Чи АКМ з патронами і снарядів типу часів Другої Світової війни буде досить?
Так в Україні власних мінометів за два роки не спромоглися налагодити масового випуску, які вже там "Ескалібури"? Аерикоси, до речі, праві, що не хочуть давати Ф-16, Україна втратить їх так само, як "Леопарди" в контрнаступі. Тих же "Петріотів" чи Ф-16 потрібно не так уже й багато, а мінометів і дронів-десятки тисяч. Я бачу тільки один вихід-військовий переворот, владу беруть військові і країна живе за законами військового часу. Хто каже, що це не демократично-той або ідіот, або зрадник. Ця система влади веде країну до катастрофи, українці або зміняться, або втратять країну, як це вже було не раз в історії.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 16:52

Sintez писав: Бінго! Тобі ж той дядя Зеленько пояснив, чому так. Хоча кривенько пояснив, неповно. Спеціалістів нема. Просто тупо нема. Готувати їх не бачили сенсу ще з совкових часів. Пам'ятаєш у Поді "... в кантору, ср@ним інженером..."? Звідки ж вони візьмуцця зараз? Рулять Подоляки й Безуглі. Це обличчя епохи. А на Заході такі ж дебіли називаюцця Бьорнсами й Саліванами. Чи ти думаєш, від доброго життя тягають діда Байдена, з якого порох сиплецця? І у решті країн - або діди (той же Путін/Патрушев), або уже дебільна "смєна" (Сунак, Зєля, отой у Аргентині етк) Згадай нашого тутошнього Главспєца (к статі, гдє он), котрий відпускав сміхуйочки коли я писав про глобальну кризу, котра накриває мідним тазиком весь світ. Згадай всяких придурків, котрі смакували омріяний "распадрос", не розуміючи тупими бошками, яку "хвилю" дасть такий буль. Чого ти від мене хочеш? Я не спеціалізуюся на чудесах, я пробую зрозуміти закономірності, щоб по можливості хоча б онуки змогли використати й не йшли вдесяте по тих же граблях. А зараз - пардон, мені нічого порекомендувати, хіба щоб ідіоти отямилися, але для цього потрібне чудо, я не вмію його робити.
Спеціалісти є, багато ще зосталось з радянських часів. Знаєте, чому кацапи перестали літати в космос? Бо вони раніше літали на українських ракетах "Зеніт", і виявилось, що Рашка не може робити ракети такого типу аналогічної якості. Тобто "Південмаш" може робити космічну техніку і не може робити ракети середньої дальності? Не смішіть мої капці! Просто перестаньте грати в свою унікальнсть і зробіть те, що робили в таких випадках інші країни-військовий переворот, пряме військове упраління, всю оту наволоч в тюрму або зразу до стінки і все наладиться, хоч і не зразу. І не треба боятись, що Європа чи США не зрозуміють, все вони зрозуміють і закриють очі, як закривали раніше. Якщо, звісно, в країні ще зосталися здорові сили.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:00

Sintez писав: До речі, Дацюк, Романенко й той же Льоха нещодавно ефір запиляли на цю тему, досить оперативно, не пройшло й десять років з початку війни
Пардон, ефір під такою назвою був із Латиніною.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:07

rad писав: у вас все наплутано, ну то таке,
наведу невеликий приклад з іншої, військової теми, флот імператорської Японії,
при ярко вираженому імперському націоналізмі, всі команди на кораблях виконувалися АНГЛІЙСЬКОЮ мовою,
флот створювався бритами та мерикосами, ну тут все ясно - хто перший встав того і тапки,
так і у сфері ІТ - всі знають хто тут перший папа, але можно ще довго дискусувати,
можу тільки навести не зовсім вдалий приклад регіоналізації, колись ми переходили з Автокаду 10 на 11, так якісь мудрики у Москві переклали на російську там ВСЕ до рівня кодів, ми плювалися далі ніж бачили, за щастя було перейти на 12-й, де тільки команди були русифіковані
а русифікований Мікрософт Офіс був просто диверсією, шоб тодішня расєянія ще більше впала на коліна
Ну і? А я про що?

Є ще магічна "мова програмування" 1С...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:09

Саня писав: Чи АКМ з патронами і снарядів типу часів Другої Світової війни буде досить?
Нема патронного заводу. Не виходить...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:14

Нечай писав: Я бачу тільки один вихід-військовий переворот, владу беруть військові і країна живе за законами військового часу.
Ту саму, котра висить на гачку в кабінеті на Банковій? А інжеренів, напримєр, "хунта" де візьме"?
Нечай писав: Ця система влади веде країну до катастрофи, українці або зміняться, або втратять країну, як це вже було не раз в історії.
А вона є, та система?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:17

Нечай писав:
Sintez писав: Бінго! Тобі ж той дядя Зеленько пояснив, чому так. Хоча кривенько пояснив, неповно. Спеціалістів нема. Просто тупо нема. Готувати їх не бачили сенсу ще з совкових часів. Пам'ятаєш у Поді "... в кантору, ср@ним інженером..."? Звідки ж вони візьмуцця зараз? Рулять Подоляки й Безуглі. Це обличчя епохи. А на Заході такі ж дебіли називаюцця Бьорнсами й Саліванами. Чи ти думаєш, від доброго життя тягають діда Байдена, з якого порох сиплецця? І у решті країн - або діди (той же Путін/Патрушев), або уже дебільна "смєна" (Сунак, Зєля, отой у Аргентині етк) Згадай нашого тутошнього Главспєца (к статі, гдє он), котрий відпускав сміхуйочки коли я писав про глобальну кризу, котра накриває мідним тазиком весь світ. Згадай всяких придурків, котрі смакували омріяний "распадрос", не розуміючи тупими бошками, яку "хвилю" дасть такий буль. Чого ти від мене хочеш? Я не спеціалізуюся на чудесах, я пробую зрозуміти закономірності, щоб по можливості хоча б онуки змогли використати й не йшли вдесяте по тих же граблях. А зараз - пардон, мені нічого порекомендувати, хіба щоб ідіоти отямилися, але для цього потрібне чудо, я не вмію його робити.
Спеціалісти є, багато ще зосталось з радянських часів. Знаєте, чому кацапи перестали літати в космос? Бо вони раніше літали на українських ракетах "Зеніт", і виявилось, що Рашка не може робити ракети такого типу аналогічної якості. Тобто "Південмаш" може робити космічну техніку і не може робити ракети середньої дальності? Не смішіть мої капці! Просто перестаньте грати в свою унікальнсть і зробіть те, що робили в таких випадках інші країни-військовий переворот, пряме військове упраління, всю оту наволоч в тюрму або зразу до стінки і все наладиться, хоч і не зразу. І не треба боятись, що Європа чи США не зрозуміють, все вони зрозуміють і закриють очі, як закривали раніше. Якщо, звісно, в країні ще зосталися здорові сили.
Ти уявляєш складність процесу? Тут потрібні не просто ті, що "ще є", потрібен ВЕСЬ ланцюжок. Окрім того, з рогатки її не запулиш.

Це тобі (не в образу) не тьотка, у котрої для народження дитини все придумано.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти