Що не так з Залужним?

rad

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення rad » 13 лютого 2024, 08:45

M_M писав: Навіть агресивніше за юльків.
коли читаю подібне, то хочеться сказати "згадала баба як дівкою була"
на календар іноді не хочеться поглянути? перед тим як тягнути нафталіновий мотлох на світ божий,
і не ображайтесь, коли Зе теж будуть згадувати як видатного піяніста
до речі, у ті стародавні часи порох відносився чи не до найагресивнішої когорти анти-юльків
нєдолго мучаться старушкам...

M_M

Повідомлення M_M » 13 лютого 2024, 10:01

rad писав: у ті стародавні часи порох відносився
Може не треба порівнювати 2005 рік та 2020?
Хоча деякі юльки досі зберегли свою агресивність, але їх кількість все одно зменшується. Те саме буде і з рошенантами. Деякі залишаться агресивно вірними і через десять років.
Але питання не у фанатах, їх особистості мене не цікавлять, а у їх неспроможності назвати вголос будь яке альтернативне ім'я. Це діагноз відповідних груп населення, що довічно обрали собі царя. Якщо посадять кондитера по одній з кримінальних справ, неодмінно набере обертів теза про політичне переслідування опонента. Різноманітна шушера для того й іде у владу, щоб мати можливість сховати кримінал за політикою та привладною корупцією,

rad

Повідомлення rad » 13 лютого 2024, 10:36

ну посадять, хай йому так і буде, особисто я за нього голосував, бо був категорично проти Зе і до сих вважаю більшої загрозою для України,
якщо м' ясники будуть знову на вулицях Києва, а таку можливість не можна відкидати, ви все одно будете сперечатись - на скільки років посадити кондитера

M_M

Повідомлення M_M » 14 лютого 2024, 00:07

rad писав: ну посадять, хай йому так і буде, особисто я за нього голосував, бо був категорично проти Зе і до сих вважаю більшої загрозою для України,
якщо м' ясники будуть знову на вулицях Києва, а таку можливість не можна відкидати, ви все одно будете сперечатись - на скільки років посадити кондитера
Так я й кажу, що третього імені (після Зе та ПППП) від порохобота не дочекаєшся.

rad

Повідомлення rad » 14 лютого 2024, 08:34

знову очі на потилиці?
я писал шо голосував в МИНУЛОМУ часі, зараз вони мені обоє огидні,
чимось нагадують спарку байдена-трампа в гамериці, хоча зміст там зоввсім інший, більшість гамериканців категорично не хочуть бачити обох на троні,
називати свої симпатії не буду, зарано, вибори не на часі, та й Україна ще недостатньо демократична країна, а з перетворенням у офісно-президентську державу це доволі небезпечно,
слимака арештовича навіть у маренням не розглядаю

M_M

Повідомлення M_M » 14 лютого 2024, 13:30

rad писав: знову очі на потилиці?
Мова не про вибір у минулому. А про трете ім'я от просто зараз. Порахуйте скільки разів оминули відповідь на дуже просте запитання. Саме з відсутності відповіді зроблено висновок, що минулого Ви не позбулись.

rad

Повідомлення rad » 14 лютого 2024, 14:18

знов за рибу гроші... "імя, сестра, імя!.."
і шо вам це дасть? хочете влаштувати диспут з переходом у срач?
ще раз: для себе я визначився, кого НЕ ХОЧУ бачити Президентом після війни, серед них діючий та його папірєднік,
більше на політичному небосхилі танцюристів не бачу, це ще у 99-у багато визначилися з дрищем, після того як грохнули Чорновола, зелене нещастя вилупилося за три місяці до виборів - почалася хода всенародної любові,
зараз політичний клімат України непередбачуваний, а на часі - війна, все інше вторинне

M_M

Повідомлення M_M » 14 лютого 2024, 15:43

rad писав: хочете влаштувати диспут з переходом у срач?
Диспут? З порохоботом? Це неможливо за визначенням. Бо для них є тільки два варіанти відповіді на будь-яке питання: 1: власний, 2: неправильний.

rad

Повідомлення rad » 14 лютого 2024, 17:36

кому шо, а курці просо...
ви класичний штабний провокатор, більше відповідати не буду

Відповісти