Антісиметизм розгулює по планеті

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення Фрося » 01 травня 2024, 11:01

@Zhanna1958
Полицейские взяли штурмом кампус Колумбийского университета, захваченный пропалестинскими демонстрантами.
Протестующие обещали блокировать здание, пока университет не откажется от финансовых операций с Израилем. Они забаррикадировались в здании и сломали камеры наблюдения.
10:22 дп · 1 трав. 2024

https://x.com/Zhanna1958/status/1785570478167396719

antik
Повідомлень: 119
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення antik » 01 травня 2024, 12:06

Mack Mack, то була цитата із скачаної з Інету якоїсь книги. Зараз лінь ту книгу шукати...
Тут про свої враження від євреїв:
"Цікаво було працювати у помешканнях євреїв. Помічав: усі євреї міста знають один одного й їхнє товариство являє собою єдину сім'ю. Взаємовиручка була нормою: одному пощастить зайняти прибуткове місце - усіх своїх до себе притягне. Та ж історія була з дефіцитними товарами: один отримає доступ - усі будуть мати. Недостойний же вчинок одного єврея по відношенню до іншого викликав загальний осуд. Я розумів: іншого виходу у них немає - лише таким чином можна зберегти свій етнос, самобутність.
В одній сім'ї мені недоплатили й я розповів про це при виконані роботи в наступній єврейській квартирі. На мій подив ніяких дій, щоб присоромити безсоромних скнар не послідувало. З цього факту я зробив висновок: одурити не свого у них злочином не вважається"
А ось враження від праці з нашим братом на чужині:
Польща. 2020р.
У будинку нашої хозяйки постійно проживає 8-10 українців отож вона надивилася на поведіку нашого брата.
Якось спересердя так висловилася відносно нас: - Із усіх вас українців варто вибрати найкращих й із них наплодити націю добропорядних людей. Усіх же інших безжально спалити. Ось тоді у вас й буде справжня європейська держава!
Признаюсь, я був ошелешений почутим. Спалити людей! Вона що, мислить як Адольф Гітлер!?
Така добра, віруюча жінка, картини із сюжетами біблійних історій на стінах і…
І тут мене осінило: Віруюча жінка, картини із сюжетами біблійних історій… Стоп! Так вона ж мислить, як Господь Бог, Котрий переглянув перший гріховний світ й виявив праведниками лише сімейство Ноя! Грішників же винищив водами потопу й дав з неба веселку в знак заповіту між Ним та людьми, що потопу більше не буде а вдруге грішний світ буде знищений вогнем. І що Він вдруге збереже праведників, як колись сімейство Ноя.
Її співмешканець довідався, що я колись по приговору КДБ 5 років табори топтав й поцікавився моєю думкою про наше сьогодення.
- Та от, - кажу, - КДБ підіслало до мене сексота котрий чорнокнижником виявився. П’ять років в таборах за волю, за народ страждав а сьогодні від рідної України 1638 гривень пенсії отримую. (59$)
- А моя теща в ті часи в КДБ працювала. Сьогодні 17000 отримує!
І поглянув на мене іронічно – мовляв, ти за переконання у сибірських таборах сидів а вона таких як ти в ті табори відправляла і от в результаті…
В ту мить пригадалося як в День пам’яті померлих провідав однокласника. Його дружина розповіла таке:
- Мій майбутній батько в молодості при нацистській окупації допомагав ОУН-УПА.
В лютому 1944 наш край "визволила" Червона армія й його призвали в її ряди.
Воював. Одного дня там на фронті його до себе викликав командир й довірливо сказав: - Я три рази посилав тебе в розвідку з надією, що ти загинеш й цим уникнеш найстрашнішого. А ти вертався... Сьогодні готуйся - по твою душу прийдуть СМЕРШівці - хтось із ваших доніс, що ти допомагав ОУНівцям...
Отой, що доніс виявився хресним батьком мого тата! Мій батько був в числі 28 їм проданих!!!
Батько вижив у тому Красноярському краї а от його друг помер з голоду. У 1960 батька реабілітували але не довго він після всього пережитого прожив...
- А як склалася доля того односельця-Іуди? - поцікавився я.
- Не знаю. В спогадах мама не згадувала долю того покидька...
Колаборантів, котрі співробітничали із нацистами радянська влада карала а от продажних істот, котрі із нею співпрацювали нагороджувала.
У нас у 1991 ніби змінилася влада але… Але жодного співробітника НКВС-МГБ-КДБ не покарали. Значить не змінилася…

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення Фрося » 01 травня 2024, 16:29

@afonja20142
"Это реальность, а не кино. Поддерживайте кого хотите, но не несите чепуху. Те, кого вы поддерживаете, хотят повторить 7 октября. Это то, чего вы действительно хотите? Будьте серьезнее к жизни"
Роберт Де Ниро столкнулся с пропалестинскими демонстрантами на съемках своего фильма
4:02 пп · 1 трав. 2024

https://x.com/afonja20142/status/1785656032548581468

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення Фрося » 01 травня 2024, 17:06

@JeannettcatB
Университет Сорбонны в Париже

На центральной площади демонстранты растянули полотнище в цветах палестинского флага

Франция обосралась!!!
Мечеть Парижской Богоматери ждёт поданных французского халифата на вечерний намаз
4:47 пп · 1 трав. 2024

https://x.com/JeannettcatB/status/1785667401717104760

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення Фрося » 01 травня 2024, 17:55

еще один универ в США присоединился к пропалестинской демонстрации
https://x.com/JeannettcatB/status/1785667569824764052

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення Фрося » 02 травня 2024, 22:15

@UA__oleg
"Американские полицейские начали стрелять резиновыми пулями и слезоточивым газом по джихадо-нацистам в Калифорнийском университете в Лос-Анджелесе".
8:11 пп · 2 трав.

https://x.com/UA__oleg/status/1786080998221820052

поліція розібрала всі барікади
https://x.com/NarbutTanya/status/1786111418288222681

antik
Повідомлень: 119
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення antik » 02 травня 2024, 23:11

Працював я в Ізраїлі у 1997. Надурили.
Щоправда, сьогодні ситуація інша - працевлаштовують офіціййно і не надурюють...

rad
Повідомлень: 1821
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення rad » 03 травня 2024, 08:52

antik писав: Працював я в Ізраїлі у 1997. Надурили.
Щоправда, сьогодні ситуація інша - працевлаштовують офіціййно і не надурюють...
тоді Україна була слабо інтегрована в міжнародні інститути, дурити можна було безкарно, західники найчесніші у світі люди, коли над ними висить закон
нєдолго мучаться старушкам...

antik
Повідомлень: 119
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Антісиметизм розгулює по планеті

Повідомлення antik » 03 травня 2024, 13:44

Знайомий давно (ще при СРСРі) розповідав: - Лікувався я у єврея - серце боліло. Той видавав ліки і за них брав гроші але полегшення не наставало. Одного дня той лікар заявив: - Я емігрую в Ізраїль отож далі вас буде лікувати мій знайомий котрий теж єврей. Я напишу йому листа а ви занесете.
Дав запечатаний конверт. Я ж той конверт нагрів паром й відкрив. Там було: "Я доїв а тепер ти продовжуй".
Тоді я до українця-лікаря. Той провів обстеження й заявив: - Не переймайтесь. Не беріть дурного в голову і важкого в руки й болі в серці самі припиняться.
Так і сталося.
:smoke:

Відповісти