форум перетворився на стрічку новин

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: форум перетворився на стрічку новин

Повідомлення Olga » 02 травня 2024, 01:22

Ще може бути, що від споживчого кошика залежить, за законом, багато всілякого, що влада мусила б підвищити.
А так - нема чого. Цього тижня маєш у своєму магазині розпродаж на молоко та огірки - от і їж саме їх, нема чого харчами перебирати.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: форум перетворився на стрічку новин

Повідомлення Olga » 02 травня 2024, 01:29

rad писав: набагато більше тих, кому Україна похрін,
я менше знаю про гамерику, більше про юропу, зокрема бундесляндію
чи журився хтось з нас за Сирію у свій час? Коли російське стерво нищило людей і міста там...

rad
Повідомлень: 1821
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: форум перетворився на стрічку новин

Повідомлення rad » 02 травня 2024, 07:09

Olga писав: чи журився хтось з нас за Сирію у свій час? Коли російське стерво нищило людей і міста там...
я журився,
але там було більше особистого, свого часу навчався з хлопцями звідти, вони ще тоді у совіцькі часи казали, шо, м'яко кажучи, не у захваті як совіти своїми немитими чоботами влізли до них
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: форум перетворився на стрічку новин

Повідомлення Olga » 02 травня 2024, 07:21

rad писав:
Olga писав: чи журився хтось з нас за Сирію у свій час? Коли російське стерво нищило людей і міста там...
я журився,
але там було більше особистого, свого часу навчався з хлопцями звідти, вони ще тоді у совіцькі часи казали, шо, м'яко кажучи, не у захваті як совіти своїми немитими чоботами влізли до них
це так, це людська егоїстична природа.
Я про Харків читала вранці в той день, коли там телевишку збили, і переживала, як буде Сель Аві в нім.
А через кілька годин дізналася, що вона вже два тижні як померла, на форумі прочитала. Рак якийсь дуже миттєвий... І тепер вже просто глухий біль, а не гострий, від новин.
(Пишу скоріше для того, щоб тобі повідомити про неї...)
Але дійсно - коли вони щось виробляли саме з Харковом - я завжди їх проклинала подумки з усією силою, довго, всю їх країну, інакше не могла.

rad
Повідомлень: 1821
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: форум перетворився на стрічку новин

Повідомлення rad » 02 травня 2024, 07:44

Olga писав: Я про Харків читала вранці в той день, коли там телевишку збили, і переживала, як буде Сель Аві в нім.
А через кілька годин дізналася, що вона вже два тижні як померла, на форумі прочитала. Рак якийсь дуже миттєвий... І тепер вже просто глухий біль, а не гострий, від новин.
:sorry: :cray: :cray: :cray:
дуже давно втратив зв'язок, погруз в ближчому оточенні, також втратив багато близьких для себе людей((
так... тепер і для мене потухла, хоч і дуже крихітна в межах всесвіту, але ціла епоха
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: форум перетворився на стрічку новин

Повідомлення Olga » 05 травня 2024, 18:54

Mack Mack писав:
Olga писав: Ще є новина про глибокий тил. Про Захід. За останні два роки і саме і тільки за останні два роки ціни на кожен продукт широкої потреби зросли втричі, або і більше. Зарплата у більшості лишилась та сама.
Євроньюз каже, що пік інфляції у ЄС був десь 11% і після постійно знижується, які 2-3 рази? Знову кацапські наративи? :bad:

https://www.euronews.com/business/2024/ ... tion-rates
ті хвалені 11% отже означають, що це дуже багато
Зображення
https://www.ctvnews.ca/business/when-cu ... -1.6770179
не писатимуть же таких вступних слів до статей просто так

Відповісти