Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 01 червня 2024, 10:47

Подорож у ліс в ніч на Івана Купала.
В неділю прийшов до церкви просити у Бога кращої долі собі, родині та Україні. Священик готувався розпочинати службу, хористи піднімалися на хори. Поряд на лаві старенька плакалася своїй ровесниці: - Стомилася я жити та Господь чомусь ще тримає на цьому світі. Колись я захворіла й вже не думала, що виживу та от циганка напророчила таке: - "Ти ще у свої 80 будеш хату будувати".
І таки справдилося. Будуємо ми з чоловіком для себе, дітей та онуків хату аж тут підходить сербіянка й просить хоча б гривню, щоб додому добратися. Мій їй на те: - "А ти стань з нами розмішувати розчин й я тобі більше дам".
Та йому: - "Думаєш, що ти такий розумний? Хату ти таки збудуєш але жити в ній не будеш".
Добудували а я вдовою стала...
Вийшов священик й розпочалася служба. Я тим часом думав: - Як? Яким чином брудній циганці, заїжджій сербіянці дано все знати, а от мені – ні?
Поступово і в моїй свідомості визріло бажання зіграти із потойбічним світом "ва-банк" - піти у лісові хащі в ту магічну ніч й зірвати цвіт папороті. А тому, що боляче було: моє життя не супроводжує слово "пощастило" - живу без радості. Таки справді на мені вороги поставили хрест.
Перелопатив гори літератури й довідався таке: знавці магічних ритуалів згідні із ботаніками – папороть розмножується брунькуванням отож не цвіте цвітом у звичному значенні цього слова. Тут секрет в іншому: опівночі на Івана Купала в дрімучих хащах над кущем папороті формується згусток червоного туману – так званого астрального світла й хто зуміє його швидко схопити та із відповідними словами проковтнути, той стане прозорливцем. (Знахарем, якщо популярною термінологією.) Та от зірвати той "цвіт" дуже важко – його стереже нечиста сила отож в даному випадку відчайдух вступає з нею у двобій. Знахарі описують як оминути "підводні рифи", пастки, як не припуститись фатальної помилки. Правила такі: відчайдух має три дні поститись, нікому не говорити про свій намір, покидаючи житло слід прочитати магічні заговори на успіх, взяти із собою свячену воду, загострену обпалену палку із дикого горіха. Йти потрібно безлюдними шляхами мовчки. Якщо відповів на привітання перехожого чи зустрів на шляху жінку – вертайся - цього року твоя подорож марна.
У лісовій хащі слід вибрати найбільший кущ, окропити його свяченою водою, окреслити себе магічним кругом й в ньому затаїтись. Ще один важливий нюанс: якщо буде місячно то твоя тінь не повинна падати на кущ. Слід подумки молитися й обіцяти отриманий дар використовувати тільки на добрі справи.
Опівночі над кущем швидко стане формуватись згусток астрального світла. Його слід схопити й проковтнути зі словами: "Талан Божий! Суд Твій! Нехай воскресне Бог!"
Та от весь фокус в тому, що зробити це ой як не легко – "цвіт охороняє сатана й усіляко лякає, спокушує сміливця. Лукавий не може перетнути магічний круг (це дійство описав М.В.Гоголь, і не тільки він) отож усіляко виманює відчайдуха за його межі – наводить страхітливі зорові та слухові галюцинації. З'явиться розлючений лісник із рушницею і, звівши курок, стане під загрозою смерті добірною лайкою виганяти тебе із свого лісу. Знай: це лукавий прийняв образ лісника. Не бійся, не виправдовуйся, не вступай у дискусію – заплутає. Грім вдарить на головою, вовк із палаючими очима стане ломитись, зірветься вітер, почнеться злива, дерево стане падати прямо на тебе, почуються благальні чи спонукаючі покинути круг голоси родичів, друзів тощо. Лукавий є майстром провокацій та спокус й у нього фантазія безмежна. Жодним чином не бійся – нічого немає, це все відволікаючі слухові та зорові галюцинації від лукавого. Піддасися, покинеш круг – станеш одержимим демонами. Витримаєш й зірвеш "цвіт" – станеш знахарем. Перемога дається не кожному й дуже дорого коштує.
Ради успіху поїхав на авто у Почаївську лавру молитися – благо того року 6 липня випало на неділю. Повертався коли вже вечоріло. Звернув у ліс. Аж тут назустріч чоловік із жінкою на запряженому парою коней возі везуть сіно. Подумалося: не буде успіху. Та попри ту застережливу думку розвертатися не хотілося. Авто залишив на околиці й пішов у хащі. Знайшов найбільший кущ, окропив свяченою водою, накреслив обпаленою палкою ліщини круг й причаївся. Смеркло. Здійнявся вітер. Нерви вкрай напружені. Аж тут щось прошурхотіло біля ніг. Все похололо в середині. Здогадався: це ящірка вийшла на полювання й трішечки заспокоївся. Нагорі голосно крикнула нічна пташка. Знову душа опустилася в п’яти. Подув вітер й неподалік гучно тріснула зламана гілка дерева. Знову все похололо в середині. Поволі заспокоївся й перестав звертати увагу на подібне – зрозумів: це нічне життя лісу. Молився й вже не зважав навіть на укуси комарів.
Найстрашніші випробовування очікувалися опівночі. Продовжував подумки молитися та тихенько пити свячену воду – щоб витримати страхи та спокуси. Із далекого села вітер доносив музику дискотеки та із шосе шум вантажівок. Майнула думка: дарма я поліз в цю авантюру – і дрімуче місце "де не чути півнячого співу" не вдалося відшукати та й жінка на шляху була знаком невдачі… Та попри все покидати ліс не хотілося – стільки ж то зусиль витрачено... Пригадував розповіді про знахарів. Колега розповідав: "Голова боліла страшенно й лікарі були безсилі. Вже думав про самогубство. Звернувся до знахарки. Та сказала: "А ти забув як після нічних гулянок вранці голову під кран з холодною головою пхав, щоб прогнати сонливість? От й маєш. Ото йди такого то дня до церкви, замов молебень такому то святому й будеш здоровий". Так й зробив. Полегшало".
Інший розповідав: "Привіз на прохання знахаря пісок й висипав де той велів. Знахар мені: "Йди й там біля дверей у картонці візьми собі грошей скільки хочеш". Грошей там неміряно та я взяв лише десятку й вже виходив з двору. Знахар мені: "Чому взяв лише десятку? Повернись і візьми ще".
Пригадувалася розповідь мами: "Малою я була але добре памятаю як несподівано у мами розпочалися нестерпні головні болі а у корови пропало молоко. Односельчанин їхав до відомої знахарки й взяв маму та мене. Мама, прихопила з дому хлібину й сказала: "Та нічого та стара не знає! Дарма їдемо!"
Знахарка зустріла нас на порозі словами: "Не прийму бо ти в дорозі казала, що я нічого не знаю!"
Я ж в ту мить вчепилася у мамину спідницю й заплакала. Знахарка подобрішала: "Пожалію я твоїх трьох малих дітей. Заходьте!"
Як вона довідалася про ті слова та кількість дітей?
Знахарка відрізала шматочок нашої хлібини й, щось шепочучи, кинула у воду. Як же той шматок хліба став бігати по поверхні води!
Знахарка повчально: - Ви маєте по сусідству рідню. От вони вам й поробили: забрали здоровя та молоко у корови. Була б я молодшою то поїхала б з вами й тоді той, хто вам поробив крутився б переді мною як дзига! Ото повернетесь й відразу з’їжте цей хліб а цей кусок посоліть й дайте з’їсти корові. Сусідам нічого не давайте як би вони не просили й до них не ходіть. Помруть вони скоро.
Звідки знахарка дізналася що мій батько та Ківа є двоюрідними братами й що Ківа з дружиною відьмують?
Прибули а Ківа вже чекає. То те дай то се. Ми вигнали його з двору.
З’їли ми той хліб, посолений окраєць дали корові і дивним чином одужали а корова стала доїтися як і раніше.
Наступного дня Ківа дуже захворів. Раз за разом присилав домашніх - кликав попрощатись. Ніхто не пішов. Мучився доки дошки в стелі не зірвали. В ту мить скрикнув і помер. Його жінка через два місяці ніби пипадково босоніж настула на граблі й померла від запалення крові".
Значиться, людина котра іншій чародійством чинить зло потрапляє у залежність. Це ж виходить, що і переді мною мій Іуда буде крутитися як дзига! Це якщо я в цю ніч таки зірву цей цвіт. От тоді то я і нагадаю своєму зраднику колись часто нами повторюваний вислів: "В своё время мы и подумаем и об этом".
Та я би вибачив свого зрадника якби він виявився фанатично відданим комуністичним ідеалам. Так ні ж - ходив зі мною, пригощав сатанинськими коктейлями, підлещувався а сам подумки рахував гроші, котрі за мене отримає та як їх витратить на благо своєї родини. Коли ж мене заарештували він за ті срібняки гостинці купував, до хати приходив, пригощав домашніх і все розпитував про моїх друзів та плани батьків. Щоб ще срібняків заробити.
Знахарі якимсь дивним чином бачать все – і минуле, і майбутнє як людина котра вилізла на дерево бачить далі тих, котрі копошаться внизу. От одні мріють стати лікарями, інші - військовими, треті - політиками, четверті - бізнесменами. От здобуду "цвіт" папороті, тоді й до мене в черзі будуть і лікарі, і військові, і політики, і бізнесмени. А я буду знати хвороби, труднощі, минуле та майбутнє кожного та шляхи вирішення їхніх проблем. Темні сили будуть служити мені як переможцю, котрий їх полонив, добрі - як людині, котра кинула лукавому виклик й перемогла. Буде пошана, достаток. І головне: мене вже ніхто не зможе надурити, буду виходити переможцем із будь-якої ситуації.
Згадалося як в дитинстві запитував хресного, котрий дивився в газету й розповідав новини: - Як тобі так все там бачиться?
Той мені сміючись: - Вивчишся й теж так бачити будеш…
Вивчився але хотілося більшого: бачити минуле та майбутнє як бачать те знахарі. Ось чому я тут…
Годинник на мобільнику показував нулі але… ліс жив звичним нічним життям. Минула година. Нуль пригод. Картав себе: побачив жінку на шляху – повертайся. Не твій сьогодні день. Точніше, ніч. Зараз у теплому ліжку додивлявся б третій сон...
Плюнув я на цю авантюрну затію й попрямував до авто. Завів двигун й поїхав до шосе коротшою дорогою крізь засіяне поле. Фари висвітлили картину: дорога через посадку перекопана але рівчак засипаний різним сміттям. (Зазвичай жителі наших сіл посадку перетворюють на сміттєзвалище.)
- Проїду, - сказав мені внутрішній голос й я натиснув педаль газу. Несподівано машина сіпнулась й зупинилася. Вийшов роздивитись. Виявилося: рівчак засипаний побутовими та будівельними відходами, ростками торішньої картоплі, гнилими буряками, зіпсованою консервацією та іншим непотребом. От авто й вгрузло. Лопати в багажнику не було. Став розгрібати сміття руками та скоро осколком розбитої пляшки порізав палець.
Далі копирсатися було безглуздо. Остання надія була на допомогу колег. Став зупиняти авто та водії не зупинялися – боялися нічного бандитизму. Нарешті вранці зупинився один. Я зачепив мотузку й водій дав задній хід. Моя "четвірка" опинилася на рівному. Дав добродію за послугу п’ятірку. (5 гривень тоді були ще гроші) Водій до мене співчутливо: "І як же це нечистий тебе сюди заніс!?"
Їхав назад й давав оцінку своїм вчинкам. За те, що не полінувався відірвати своє тіло від м'якого дивану та не побоявся кинути виклик лукавому ставив собі жирний плюс. За те, що знехтував посланим знаком (жінка на шляху віщує невдачу) ставив мінус.
Чому ж я наважився на відчайдушний вчинок? От мав би щастя, як декотрі, то й цвіт той був би не потрібним…
Жалів себе: ніби непоганий я чоловік і не лежень а от фатально не щастить. Колись Мойсей, заступившись за співвітчизника, убив єгиптянина. Пізніше він побачив кущ котрий горить та не згоряє й почув голос Бога. Я теж заступився за співвітчизників й сам шукав той кущ та…
П.С. Цікаво пишу? Ні? :smoke:

rad
Повідомлень: 1856
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення rad » 02 червня 2024, 09:32

скілько букав... ще трохи - і "віійна з миром" буде пасти задніх
нєдолго мучаться старушкам...

Oleksii
Повідомлень: 13
З нами з: 02 червня 2024, 10:54

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення Oleksii » 02 червня 2024, 10:57

antik писав: Так і сталося – ізраїльтяни легко здобули перемогу й зайняли вже готові будинки, виноградники, сади, водозбори і т. д.
Да, Библия в основном и есть описание преступлений евреев

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3596
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення Babasha » 02 червня 2024, 11:21

antik писав: П.С. Цікаво пишу? Ні?
Ні :fool:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 02 червня 2024, 13:36

rad: скілько букав... ще трохи - і "віійна з миром" буде пасти задніх
Колись був модним "Капітал" Маркса. Пізніше усіх жителів СРСР примушували вивчати "Краткий курс ВКП(б) Сталіна.
Сьогодні ніхто нічого не читає - усі переглядають все цікаве в Інтернеті.
Одна родина запросила в гості священника. Через рік господар докорив священнику. - Після вашого візиту ми недорахувалися срібної ложки.
- Та срібна ложка у Біблії котру я вам подарував. :lol:
Babasha:
antik писав: ↑
П.С. Цікаво пишу? Ні?
Ні :fool:
А Ви щось напишіть краще - прочитаємо. :smoke:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 02 червня 2024, 13:41

Екзорцизм.
На стовпах об’яви: "Поїздки до отця Василя у Солонку Львівської області на вичитку - вигнання бісів". (Екзорцизм, якщо по сучасному).
Сів в автобус. Прибув.
Звичайна церква. Поряд незавершена будова нового храму. Звернув увагу: на стоянці багато іногородніх іномарок – люди приїхали до Бога як до найвищої інстанції.
Служба як у кожній церкві. Знав: найцікавіше буде в кінці.
Поряд стояла напрочуд вродлива панянка: висока, вродлива, і, як то кажуть, міцно збита.
Мимоволі примітив: їй за 40 але виглядає молодше – обличчя інтелігентне а руки ніколи не знали бідності та важкої праці. І, судячи з модного одягу та постави не бідна. І не місцева – селянки так не одягаються.
Пані, судячи з усього має гроші, зв’язки у високих владних кабінетах та світил медицини в друзях.
Напевно у неї проблема, котру ніхто крім Бога вирішити не зможе – зробив висновок.
Служба завершувалася. Місцеві стали виходити: їм вигнання бісів не цікаве – надивилися вже. Кожен попросив Бога про своє і до хати…
Моя симпатія не вийшла – значиться таки не місцева вона.
Вийшов священник із Хрестом на котрому зображений розіп’ятий Ісус й став читати молитву на вигнання бісів.
І, о диво: півтора десятка прихожан стало трясти як у лихомані! Мою симпатію зліва особливо! Тряслася, визжала та викрикувала непристойності!
Жах. Одного юнака тримали шетеро і ледве втримували. Священник Василь із гуморм відповідав бісам, котрі говорили через одержимих.
Стало лячно – а мо й мене грішного зараз затрусить? Обійшлось...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3596
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення Babasha » 02 червня 2024, 14:21

[/quote]
antik писав: П.С. Цікаво пишу? Ні?
Ні :fool:
А Ви щось напишіть краще - прочитаємо. :smoke:
Я і пишу - тобі краще не писати))) Прочитав? :bye:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 02 червня 2024, 15:55

Із моєї книги:
Церковний староста покликав мене прибрати опале листя навколо храму. Ми згрібали та виносили листя а тим часом четверо жінок, котрі теж були членами церковної двадцятки, прибирали в церкві. В кінці роботи виявилося, що в однієї із "сестричок" ювілей отож вона накрала стіл. Пили вино, розмовляли про наболіле. Якось мова зайшла про поширене в наших краях чародійство. Одна із жінок повідала таке: - Майстри виконали у чоловіка роботу й той в нагороду поставив магарич. Став наливати чарки. Налив одному але інші люб’язно відмовилися – мовляв, ми самі собі наллємо. І що ж ви думаєте? Чоловік випив, прийшов в школу кочегарити й наче збожеволів – очі стали червоні від люті, з рота піна та добірна лайка. Схопив сокиру й став на усіх кидатися, трощити все на своєму шляху. Прибігли мужчини із вчительського колективу й ледве втримували. Хтось із односельців приніс свячену воду й обкропив бідолаху. Поволі той прийшов до свідомості й ошелешено запитав: - Де я!?
Йому показали розтрощені меблі а він на те здивовано: - Я нічого не пам’ятаю!..
В ту мить пригадалася розповідь товариша: - На заводі, бувало, випивали. Запримітив, що один із нашого колективу завжди настирно рветься бути на розливі. Випив я раз з його руки й мучився дві доби. Напевно щось знає, здогадався. Жертва мучиться а йому нагорода від нечистого. Після того я завжди сам собі наливав…
Приятель розповідав: Зайшов в гості до дівчини з котрою зустрічався та от вагався сватати її чи ні. При прощанні мама подала дочці та мені по кварті компоту. Я запідозрив, що тут щось нечисте й схитрував. Кажу до дівчини: - Потримай мою кварту а я тим часом шнурки на взутті зашнурую.
Поправив шнурки, розігнувся й беру з рук дівчини її кварту. Дівчина піднесла призначений мені компот до губ а її мама в ту мить вибила кварту з руки дочки й вигукнула: Тобі не можна це пити!
Мама розповідала як під час якогось торжества сусідка за столом налила їй чарку горілки й настирно вмовляла випити з нею. Мама відмовлялася а та все наполягала хоча б пригубити. Аж тут інша односельчанка заступилася за маму: - Не хоче то не силуй. А давай я з тобою цю чарку вип’ю!
Випила і після того … місяць в лікарні відлежала…
Я переглянув море літератури в тему і ось лише одна доля: "…Ця вже літня, мила, лагідна, добра жінка все життя важко хворіє, і, за її розповіддю все почалося ще в ранній юності, коли вона стала жертвою лихої баби, місцевої чаклунки. Підстерігши дівчину, вона перейняла її і, витягнувши якийсь пиріжок, улесливо мовила:
- Ось покуштуй, Наталочко, що я тобі спекла.
І буквально силоміць упхала нещасній в рот своє диявольське печиво. Та проковтнула і їй скоро стало кепсько. Вона ледве дійшла до хати. Їй нудило, вивертало всі нутрощі. А потім ураз ніби обмерла і довго тяжко спала. Коли ж прокинулася, відчула страшенну кволість і невдовзі стала хворіти". (Із книги "Українська народна магія і ваше здоров’я та благополуччя".
Нічого дивного – мене теж чаклуни із КДБ лагідно пригостили чаркою самогону та пиріжком з маком. Подальші симптоми схожі – хвороби та тюрми… :secret:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 02 червня 2024, 20:38

Мрія про іномарку.
Бізнес приносив прибутки лише на дрібні витрати. Хотілося більшого придбати іномарку. Найбільше мені подобався "Мерседес-бенц 190".
Розпитав людей і, дізнавшись адресу, поїхав до Міщука Дмитра, - того самого знахаря з котрим так довго ночами розмовляли у тюремній камері.
Дмитро впізнав мене. Розговорились й я поскаржився на безгрошів'я. Знахар порадив здійснити магічний обряд узяти на кладовищі землі з трьох могил і зарити в трьох місцях на перехресті доріг. Робити це містичне дійство чи ні? В моїй душі боролася цікавість із страхом гріха.
"Екстрасенси приїдуть і пояснять причини негараздів".
Помітив оголошення "Екстрасенси приїдуть і пояснять причини негараздів". Зателефонував. Приїхали молодий чоловік та жінка. Сіли навпроти мене. Чоловік запитує, жінка, закривши очі руками, говорить все, що бачить. Розповіла, хто в домі живе, хто чим хворіє, як діти себе поводять, що було кому пороблено, сказала, хто поробив, як, і з якою метою.
Запам'яталися слова ясновидющої:
- Три жінки-відьми закопали під вашим будинком підклад. Двоє із них доводяться Вам кровною ріднею, третя нещодавно померла.
Я був вражений почутим. Так і було: сусідка та двоє тіток дружили й займались чаклунством. Сусідка, справді, нещодавно померла. Ночами в її хаті щось гупало, брязкало, скрипіло, чулися кроки, пересувалися меблі. Діти мусили осиковий кілок у могилу забити.
- Що саме закопали? - поцікавився партнер.
- Пучок заговорених трав та зараз він вже втратив свою силу…
Я читав про подібне в Біблії та чув від людей, але наяву таке диво бачив уперше. Розумів: той пучок наговорених трав таки зіпсував мені життя отож поновлювати його вже відьмам немає сенсу.
І ще ясновидюща сказала мені таке::
- Чоловік, котрий Вас продав й чимало грошей заробив, не забув Вас - чаклує, щоб Вам ніде не було успіху.
- Як чаклує? Що бачиш? – запитав партнер.
Та аж злякано скрикнула.
- Що? Викликає душі померлих?!
Ясновидюща ствердно кивнула головою. (Пізніше я довідався про причину того переляку виклик померлих душ є найстрашнішим розділом Чорної магії - ним займаються високопрофесійні слуги диявола.)
Наостанку я запитав про той магічний обряд із могильною землею.
Чоловік відповів
- Я не раджу цього робити. Спочатку Вам буде добре, але потім - погано.
Розрахувався. У цей момент ясновидиця, пильно подивившись на мене, проказала:
- Ви виїдете звідси і там, де Ви будете жити, Вам буде краще ніж тут.
Та я ніколи не мріяв емігрувати. Невже влада чи безпросвітнє існування колись таки примусять?
П.С. Цікаво, що було далі? :smoke:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 04 червня 2024, 19:30

В цій історії повчально все:
Уривок із моєї книги:
Диявол нічого не робить даремно.
Сьогодні навіть школярі влаштовують спіритичні сеанси: викликають духів померлих, замість котрих лукавий крутить перевернуту тарілку по алфавітному кругу. Запитують, розваги ради, усілякі дурниці. Не розуміють наївні, що лукавий нічого не робить даремно - пізніше він візьме плату кров'ю, сльозами, прокляттями. Оскільки я чоловік допитливий, то й мене ця пошесть не обминула – на собі відчув й описав вище. Для набуття мудрості прочитайте як цар Саул викликав дух пророка Самуїла й чим те дійство закінчилося. (Перша книга Самуїлова 28:5-19.)
5. І побачив Саул филистимський табір та й злякався, і сильно затремтіло йому серце.
6. І питався Саул Господа, та не відповів йому Господь ані в снах, ані урімом, ані пророками.
7. І сказав Саул до своїх рабів: Пошукайте мені жінку ворожку, і я піду до неї, і запитаю її. І відповіли йому раби його: Ось жінка ворожка, в Ен-Дорі.
8. І перебрався Саул, і надів іншу одежу, і пішов він та двоє людей з ним, і прийшли до тієї жінки вночі. А він сказав: Поворожи мені, і виклич мені того, кого скажу тобі.
9. А та жінка відповіла йому: Ти ж знаєш, що зробив Саул, що в Краю він вигубив ворожбитів та віщунів. І нащо ти важиш на мою душу, щоб забити її?
10. І Саул присягнув їй Господом, говорячи: Як живий Господь, не спіткає тебе вина за цю річ!
11. І сказала та жінка: Кого я викличу тобі? А він відказав: Самуїла виклич мені.
12. І побачила та жінка Самуїла, та й крикнула сильним голосом! І сказала та жінка до Саула, говорячи: Нащо ти обманув мене, таж ти Саул!
13. І сказав їй цар; Не бійся! Але що ти бачиш? А та жінка відказала Саулові: Я бачу ніби богів, що виходять із землі!
14. І він їй сказав: Який його вид? А та відказала: Виходить старий чоловік, зодягнений у довгу одежу. І Саул пізнав, що то Самуїл, і схилив своє обличчя до землі, та й уклонився.
15. І сказав Самуїл до Саула: Нащо ти непокоїш мене, мене викликаючи? А Саул сказав: Дуже тяжко мені, филистимляни воюють зо мною, а Бог відступився від мене, і не відповідає мені вже ані через пророків, ані в снах. І покликав я тебе, щоб ти навчив мене, що я маю робити.
16. І сказав Самуїл: І нащо ти питаєш мене, коли Господь відступився від тебе, і став із твоїм ворогом?
17. І Господь зробив йому, як говорив був через мене, Господь узяв царство з твоєї руки, і дав його твоєму ближньому, Давидові.
18. Як ти не слухався Господнього голосу, і не виконав полум'яного гніву Його на Амалика, тому Господь зробив тобі цю річ цього дня.
19. І Господь віддав із тобою також Ізраїля до руки филистимлян. А взавтра ти та сини твої будете разом зо мною; також Ізраїлевого табора віддасть Господь до руки филистимлян.
Наступного дня так і сталося: (1 Самуїлова 31:3-6)
3. І став бій тяжкий для Саула, і його знайшли лучники, він був дуже поранений тими лучниками.
4. І сказав Саул до свого зброєноші: Витягни меча свого, і пробий мене ним, щоб не прийшли ці необрізані, і не пробили мене, і не знущалися надо мною! Та не хотів зброєноша, бо дуже боявся. Тоді взяв Саул меча, та й упав на нього!
5. І побачив зброєноша, що помер Саул, і впав і він на свого меча, та й помер із ним.
6. І помер того дня Саул і троє синів його та зброєноша, також усі люди разом.

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 05 червня 2024, 11:55

Прочитайте уважно Бійблію й дізнаєтесь істину:
Коли люди слухали Господа, ходили згідно Його настанов то Господь насилав страх на ворогів. І ті вороги боялися нападати. Коли ж люди досягали достатку, розкошів то забували Творця свого й ходили вслід самими ж вигаданих ідолів та кумирів. Тоді Господь возвеличував ворогів й ті казали собі: Відступився Господь від свого народу за їхні численні гріхи отож давайте підемо й легко здобудемо перемогу.
Та в часи великого горя люди згадували Творця, каялися в числених гріхах своїх й Господь вислуховував їх й за великим милосердям Своїм возвеличував серед народу пастирів мудрих котрі виводили народ із біди та неволі. На насолодившись миром та спокоєм люди знову розбещувались.
В ідалі справжній наш керманич повинен кожного свята стояти в Храмі у вишиванці із усіма придворними й щиро благати Всевишнього дати людям перемогу. Увесь же інший часпильно слідкувати, щоб не знайшлося серед народу Ахана, сина Зераха котрий своїм непослухом навів поразку на весь народ.
П.С. На ФУПі (Єрмачці) мене за два останні роки 17 (сімнадцять) разів банили за правду. Один раз забанили на місяць за запитання
"Чи знає шановне панство що означає фразеологізм "Піррова перемога"? І бан за "Розповсюдження ворожих наративів. :pop:
Висновок: Усілякий авторитарний режим прагне щоб раби були працьовитими та тупими. :smoke:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 63679
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення Фрося » 05 червня 2024, 15:16

Тебе банять не за правду,а за брехню
:pop:
Бог допомогає тім,хто бореться,а не тім хто стоїть в Храме в вишиванці.
Твій мудак порошенко стоїть і що Бог йому не допомогає,бо чмо. :gs:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 05 червня 2024, 15:40

Фрося, хто Вам сказав, що я фанатик бариги Пороха?
А втім, знаєте що означає слово "барига"? Барига - той хто перепродає. Звісно із вигодою для себе.
Педро був сином впливового партноменклатурника отож мав доступ до тодішніх дефіцитів. Барижив в школі цигарками та жуйками.
Якось одна вчителька зауважила що Мальборо у нього надто дороге.
Педро дав шокуючу відповідь: - Якщо Ви не можете дозволити собі хороші цигарки то навіщо вам таке життя?
Шедеврально1 Ні? :smoke:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 63679
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення Фрося » 05 червня 2024, 15:58

antik писав: Фрося, хто Вам сказав, що я фанатик бариги Пороха?
А втім, знаєте що означає слово "барига"? Барига - той хто перепродає. Звісно із вигодою для себе.
Педро був сином впливового партноменклатурника отож мав доступ до тодішніх дефіцитів. Барижив в школі цигарками та жуйками.
Якось одна вчителька зауважила що Мальборо у нього надто дороге.
Педро дав шокуючу відповідь: - Якщо Ви не можете дозволити собі хороші цигарки то навіщо вам таке життя?
Шедеврально1 Ні? :smoke:
:1: не прихильник? а співаєш по порохнявий методичке слово в слово.
що трапилось? невже порошенко гроши не заплатив? :lol:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 05 червня 2024, 16:07

А хіба він мені платив? Звідки така деза? ;)

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 63679
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення Фрося » 05 червня 2024, 16:14

antik писав: А хіба він мені платив? Звідки така деза? ;)
:rofl:
збирався 21 на майдан за тисячу? збирався... :gs: мабуть і гроши чекав і не дочекався :lol:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 05 червня 2024, 18:20

Нещодавно заїхав на "Автолюкс"- проблеми із електронікою.
Автоелектрик до мене: - А якого року випуску Ваше авто?
- 1999.
- Авто старші 2005 року випуску ми не обслуговуємо!
Отак чемно мене ніщєброда послали в коротку еретичну подрож.
А працював би я на якусь розвідку чи якогось олігарха то, ясна річ, купався би як вареник у сметані. :smoke:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 06 червня 2024, 16:19

Фрося тут мені зауважує:
"збирався 21 на майдан за тисячу? збирався... :gs: мабуть і гроши чекав і не дочекався".
Вдивлявся в обличчя людей та... Справа в тому, що наше суспільство не дає до неба запит на сьогоднішнього нашого Мойсея. :secret:
Тільки рипнешся а тобі в очі: - О, ще одна свиня до владного корита преться!
"І день іде, і ніч іде.
І, голову схопивши в руки,
Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?" Т.Г. Шевченко.
От тому то й не йде. Знає тому що: розділить долю Вячеслава Чорновола.
А воно комусь сьогодні тра? :secret:
П.С. Мав би я ярд "зелені" - купив би усі ЗМІ й ті мене би возвеличили до небес. (Як Януковича і не тільки його).
От і став би Презом (як Янік). Так вся фішка в тому, що ті гроші відпрацьовувати буде потрібно. (Просто так тато маму не цілує)
А воно мені в мої 71+ нуно? :smoke:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 07 червня 2024, 16:26

Магічні ритуали таки справді працюють!

Час ішов, а я вагався. Перемогла цікавість: як це може бути спочатку добре, а потім - погано? Усе зробив, як навчив знахар й став чекати результату.
Невдовзі на порозі мого будинку з'явився іноземець - його привели хлопчаки, котрі на автозаправці продавали водіям "дальнобійникам" сигарети.
Познайомились. Том родом із Югославії, але живе зараз у Німеччині на правах біженця. Роботу дали - возить автофургоном із Луганська модний жіночий одяг. Хоче купувати у мене сигарети оптом по 10 - 20 ящиків. Так це ж чудово! Погодився. Мої фінансові справи пішли успішно. Я дуже радів.
Важко жити без пістолета.
За сигаретами їздив у Київ. Бізнес був дуже ризикований, весь на нервах. Сигарети були завезені в Україну контрабандою, а тому без акцизних марок. Можна нарватись на рекетирів і тоді примусять ділитись. Податкова міліція могла все конфіскувати, бандити - пограбувати, що по суті одне й те саме. Автоінспектори зупиняють й пояснюють, що без потрібних сертифікатів, ліцензій провозити комерційний вантаж заборонено. Даси хабара - їдь далі та молись, щоб на наступному посту не зупинили. А "четвірка" моя, якщо викинути задню спинку, вміщає 15 ящиків "Маrlboro". Це ж гроші які! А скрізь та всюди наші "совкові" обличчя - кожен тільки й думає, як би тебе "кинути", "вставити", всучити "ляльку", перехитрити, чи просто пограбувати. Мусив купити пістолет пугач, котрий схожий на справжній.
Купити можна усіх.
Як Том перевозив контрабанду? У Луганську митник ставив пломбу і "фура" без перевірок транзитом пересікала всі кордони. Але вся хитрість у тому, що у нас… всіх можна підкупити. Мій партнер платив митникові, щоб той не дотискував до кінця "пломбіром" пластмасову пломбу. Завдяки цьому Том серед дороги звільняв ледве затиснуті дроти й завантажував цигарки та все інше…
Два роки продовжувався наш бізнес. Останній раз Том купив у мене 67 ящиків сигарет й недоплатив 4600 німецьких марок. (3100$)
Заспокоїв: - А куди я дінусь? Приїду ще. Ти ж знаєш номер машини та номер мого домашнього телефону.
І тільки я його й бачив...
Дивне відчуття: ці гроші позичені у диявола отож принесуть горе...
Це так, але з усього того нервового бізнесу я мав на руках 6000$. В той час середньомісячна платня робітника була рівнозначною 40$ отож для мене то була величезна сума. Тоді за ці гроші можна було купити хорошу однокімнатну квартиру в центрі міста або двокімнатну на околиці. Та ще й при тому всьому гроші на пристойний євроремонт би залишилися.
Та якесь дивне почуття не полишало мене - здавалось, що це гроші позичені у диявола, отож користі не принесуть, а тільки горе. Те дивне передчуття біди примушувало мене витратити ті гроші або якимсь чином їх позбавитись. Знав же із мемуарів шахраїв: ті знали, що неправдою здобуті гроші щастя не приносять отож намагалися їх якнайшвидше прогуляти – йшли в ресторан, замовляли музик (в царські часи популярними були пісні та танці циган), жінок легкої поведінки й, образно кажучи, кидали ті гроші на вітер. Все-одно ж користі не принесуть а так хоч якась згадка залишиться…
Знав та… та не звично було кидати гроші на вітер. Важко мені вони завжди діставалися тому що…
Що було далі? Позичив ті гроші на перший погляд порядним односельчанам. Ні, гроші вони мені таки повернули але сталося те через 16 років коли ті доляли значно знецінилися. Зі скандалом, ясна річ.
Ніколи нічого не проси у лукавого.
Передчуття мене не обманули: позичені у диявола гроші принесли лише неприємності. Ні, лукавий справді повернув бізнесові справи так, що я заробив товсту пачку грошей та от при всьому тому відібрав розум толково ними розпорядитись. І це моє щастя, що якась сила відштовхнула купити тоді той омріяний "Мерс". Чому? Коли їдеш на автомобілі такого класу, то не прийнято, щоб обганяли "Жигулі" та старі добиті іномарки. Довелося б "літати" і, в результаті, потрапив би у аварію, або моє "круте" авто розділило б долю тієї вкраденої автомагнітоли. По любому диявол взяв би за послугу плату кров’ю та сльозами.
А ті екстрасенси були праві, коли радили не робити того магічного дійства: "Спочатку тобі буде добре, але потім погано". І гроші втратив, і нерви зіпсував, і ворогів нажив.
П.С. Тут ви потираєте руки - мовляв, зі мною ніколи такого би не сталося - я сам кого хочеш навколо пальця обведу...
А от і неправда - не одуриш диявола! Він по любому за послугу візьме з тебе плату здоров"ям, кров"ю та сльозами. :secret:

antik
Повідомлень: 299
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 07 червня 2024, 22:19

Сіті диявола.
Щоб потрапити в сіті диявола, не обов'язково мати та читати Магію - досить про магічний обряд дізнатися з газет чи від знавців окультних наук. А у Інтернеті довідатись зараз про будь-яке чаклунство - хвилина діла. Я вже описував, як довідався від знахаря і, спокусившись, вчинив той магічний обряд "на багатство" із могильною землею. Гроші легко заробив, але так же легко і втратив. Мене почала переповнювати злість, ненависть до боржників, виникало непереборне бажання вчинити магічний обряд на повернення боргу, щоб провчити негідників. Хотілося подивитись, як саме вони загинуть, а потім піти на похорони та висловити "щирі" співчуття родичам... Та я своєчасно зрозумів, що потрапив у залежність, став іграшкою диявола, і, щоб звільнитись від лукавого, із благанням, каяттям звернувся до Бога й Господь помилував мене... Але скільки-то часу, грошей, нервів мені те коштувало...
Попереджала ж мене мама колись, та я тоді не послухав її. А дарма. Ось як це було. Якось кажу:
- Довідаюсь як та викличу злого духа, запитаю виграшні номери "Спортлото". Виграю гроші, куплю "Волгу" й покатаюсь у своє задоволення.
Мама головою похитала, дивуючись молодечій необізнаності:
- Виграєш. Купити - купиш, але не довго тішитися будеш.
Я гордо відповів:
- Ну, і не шкода, як ті гроші прийшли, так і пішли...
А мама на те повчально:
- Ти, сину, не зрозумів. Диявол нічого не робить даремно... Та не потрібно йому те залізо - він за послугу візьме з тебе плату кров'ю, слізьми, прокляттям, богозневагою, ворожнечею.
Ех, було б мені, молодому, тоді послухатись та добре запам'ятати ту науку... :secret:

Відповісти