Цукерберга розорять?

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення asmodey » 28 березня 2018, 12:35

Скандал с утечкой данных:
капитализация Facebook упала на $96 миллиардов 12:27, 28 марта 2018 Фондовый рынок 23 0 Таким образом, если 16 марта капитализация компании составляла $537,9 миллиарда, то ко вторнику показатель упал до $442,4 миллиарда.

Аватар користувача
Ruza
Повідомлень: 157
З нами з: 26 березня 2018, 21:17

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Ruza » 28 березня 2018, 12:52

asmodey писав:
28 березня 2018, 12:15
Aelit писав:
28 березня 2018, 11:53
ну якщо розкручуватимуть як умисну співпрацю з хуйлостаном з метою посягання на американьску демократію - то тоді цукербергу песта. думаю фейсбук не валитимуть бо на ньому завязані гроші а їх вивільнення і лопання цього пузиря фінсистемі сша не тре і саом по собі і як прецедент - але цукерберг може загриміть як зрадник
дело не только в пузыре. на фейсбук у миллионов людей завязаны и контакты и бизнес.
Ну будуть потроху переповзати в нову мережу... В нас он Педро рубанув ВК нєвзірая на бізнес і контакти :biggr:

kleynod
Повідомлень: 415
З нами з: 24 березня 2018, 13:02
Звідки: Київ

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення kleynod » 28 березня 2018, 12:56

але цукерберг може загриміть як зрадник - візьме всю провину на себе сяде замість Трампа? ))

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення DSMechanic » 28 березня 2018, 13:48

PlayBoy видалив сторінку, все, точно нема що там робити :)

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення slit_ok » 28 березня 2018, 16:18

Цукерберг пишався, що, живе в звичайному будинку - не встиг звикнути до розкошів...
за ним поваляться інші соцмережі...

kleynod
Повідомлень: 415
З нами з: 24 березня 2018, 13:02
Звідки: Київ

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення kleynod » 28 березня 2018, 16:52

slit_ok писав:
28 березня 2018, 16:18
Цукерберг пишався, що, живе в звичайному будинку - не встиг звикнути до розкошів...
.
" Не жив багато, не треба і починати.."

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Clone » 28 березня 2018, 18:31

Alex Gord@g12852
6 ч.6 часов назад

Попався нарешті ФСБшний смердючий сучьониш путінський сукерберг зі своїм російсько-фашистським ФСБуком (Facebook).
У США подали перший позов проти соцмережі від імені всіх постраждалих http://tyzhden.ua/News/211480
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення OldBoy » 28 березня 2018, 19:41

Зображення

Будь ласка, запам'ятайте цього чоловічка. Крістофер Уайлі. Це не «отой чувак з розовими волосами». Це «отой чувак, що здав з потрохами не лише Cambridge Analitica, а й її материнську компанію SCL, канадську «руку» AIQ, і всі-всі-всі подробиці влаштування бізнесу, реєстрації фірм, брендів, організації компаній та політичних операцій з використанням величезної кількості персональних даних».

Сьогодні Уайлі майже 4 години розповідав членам британського парламенту, як Cambridge Analitica впливала не лише на вибори Трампа, а й Brexit, вибори в Чехії, проводила операцію по дискредитації політика в Нігерії, вела переговори (без особливих подробиць) із російським Лукойлом. Про те, як саме вони використовували дані Facebook, про те, що фб ніяк не прореагувала на баг, хоча помітили його в 2015 році. Про те, як молодих спеціалістів хантили та підставляли всередині компанії, про всі юридичні тонкощі, до яких вдавалися, щоб замести сліди і якими власник SCL буде маніпулювати в суді, якщо до того дойде.

Сам Уайлі останні 1,5 роки працював в компанії, паралельно зливаючи дані журналістам із The Guardian та The New York Times. Я от думаю: Уайлі або божевільний, або дуже сміливий. Його попередник в компанії загадково помер в Нігерії. (UPD: в Кенії, пардон за ашибачку) Ходили непідтверджені чутки, що його отруїли в готелі. А самому Уайлі не страшно? Я жалкую, що слухала його доповідь крайнім вухом, але зрозуміло і так, що він злив буквально всю схему. (До речі, Цукенберг перед парламентарями так і не з'явився). Думаю, про Уайні скоро знімуть фільм. Не гірше Spotlight чи The Post.

Вижимка його доповіді та відео https://goo.gl/UE22Uf

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Vera » 28 березня 2018, 20:32

ну. а всі, хто собі всякі еппи ставили, скільки ще інформації в них запрошували, і люди надавали. отой контроль, про який телекастер пише, давно має місце - не тільки через те, шо наші дати були колись зібрані, вони постійно збираються і надалі, навіть коли ми просто сидимо за своїми компами: камера працює, мікрофон також. і ми навіть можемо це самі прослідкувати через ту ж рекламу, яка нам відображується. от я ніколи не їм перед компом, тіки як хворію. і шо ви думаєте - сьогодні мені відображають рекламу практично всіх варіантів того, чим я харчуюся вже кілька днів перед монітором.
і таких казусів повно, і у всіх, кого я знаю.
воно нібито і подякувати треба за таку заботу, шо інтернет знає про мене навіть більше, аніж я сама про себе, з одного боку, а з іншого - ти як ота рибка в акваріумі.
головне виходить, шо нашими датами легко маніпулювати. ось де криється велика небезпека для демократії в тому числі.
а ті, хто собі ще і "помічників" купує типо всяких "алексів" "сірі", і тп, так то вважайте, шо ви добровільно собі додаткового шпіона запускаєте в хату.

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Vera » 28 березня 2018, 20:47

Ruza писав:
28 березня 2018, 12:52
asmodey писав:
28 березня 2018, 12:15
Aelit писав:
28 березня 2018, 11:53
ну якщо розкручуватимуть як умисну співпрацю з хуйлостаном з метою посягання на американьску демократію - то тоді цукербергу песта. думаю фейсбук не валитимуть бо на ньому завязані гроші а їх вивільнення і лопання цього пузиря фінсистемі сша не тре і саом по собі і як прецедент - але цукерберг може загриміть як зрадник
дело не только в пузыре. на фейсбук у миллионов людей завязаны и контакты и бизнес.
Ну будуть потроху переповзати в нову мережу... В нас он Педро рубанув ВК нєвзірая на бізнес і контакти :biggr:

справа навіть не в переповзанні, а у регулюванні діяльності подібних контор і взагалі всіх сучасних "небожителів". ви ж подивіться - чуть шо - вони ніучомуневинні, незважаючі на всю інформацію вже про них, як вони грабують свої народи, виводять гроші в офшори, просто плюють на всі закони з високої горки.
в той час, як манюпасу можуть навісити все, шо завгодно.
це ж так вічно не продовжуватиметься, і ми вже бачимо, як люди почали реагувати. і це ж тільки початок.
я б вже на місці цукерберга і всіх інших жирних кротів почала б негайно повертати вкрадене.
добровільно, поки їх не порвали на клаптики.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Фрося » 29 березня 2018, 12:19

Востаннє редагувалось 10 квітня 2018, 23:03 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення OldBoy » 10 квітня 2018, 23:01

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Фрося » 10 квітня 2018, 23:19




Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Vera » 11 квітня 2018, 10:06

всі медіа пишуть сьогодні про плохіша-цукерберга. таки прийшлося йому визнати, шо його фейсбук активно використовувався для розповсюдження фейків і таким чином впливав на виборчу кампанію в сша. і дати юзерів були передані без відома юзерів всяким "кембрідж аналітикам" задля соціального інженірінгу.
приклад жертв таких кампаній: наш телекастер. взяли дати його профілю, проаналізували кембріджсткі аналітики і стали йому засилати фейки з петербургської фабрики тролів.
як він радувавсь піці-гейту, новину про яку розповсюдив фейковий акаунт і вже перепостив синочок трампа. так новина лягла і у фейсбук нашого телекастеру, з якого він вже на форум її перепостив. отака проста технологія.

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Vera » 11 квітня 2018, 10:17

цікаво також, шо його фейсбук вийшов на біржу у 2012 році.
і саме в цей період він також відвідав відень буквально на пару днів. схоже, йому хтось пообіцяв велику підтримку в справі продажу його акцій. :lol:
коли його запитали - на чому базується економічна модель фейсбуку, плохіш відповів - в нас є реклама. :lol:
і шо знову цікаво - цей "хтось" вчора підтримав цукерберга знову на біржі, невзираючі на вкрай негативні відгуки на відповіді плохіша сенаторам.
і хто б це міг бути, цікаво? :lol:

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Vera » 11 квітня 2018, 10:20

почекаємо телекастера з відповіддю, йому мусить фейсбук зразок прислати. там жеж будуть цитати з інфоурорз, рашитудей, спутніка і тд і тп. :lol:

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Archer » 11 квітня 2018, 10:28

Цукерберг пока отбрехался в Конгрессе.

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Vera » 11 квітня 2018, 10:36

поки шо.
вім всім показав проте, хто він є насправді і як він намагається уникнути відповідальності.
йому так і сказали - або ти відрегулюєш свій фейсбук так, шоби персональні дати були захищені, а не потрапляли до всяких кембрідж аналітиків, або це зробимо ми (тобто конгрес).
так це ж хочуть цукербергу увесь гешефт поламати! як жеж він тепер мусить жити без продажу дат юзерів? на продажу реклами на біржу вийти не вистачить! :lol:
от урод.

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення OldBoy » 11 квітня 2018, 10:45

ото коли те падло мене заблокувало доки я скан паспорта не вишлю, тоді йому й було пороблено :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Цукерберга розорять?

Повідомлення Фрося » 11 квітня 2018, 10:47


Відповісти