Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25360
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Sintez » 01 січня 2019, 07:52

Єсть лі жизнь на Марсє? Чи є мораль у підорасів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 07:59

Vollmer писав:
Alex Novikov писав: Ну так и нехуй пиздеть, поборник справедливости и морали. В той же Канаде однополые браки уже 14 лет, но почему-то Канада, благодаря мощной украинской диаспоре. которая. несмотря на все ужасы гейства, не спешит валить обратно в Украину, регулярно помогает нашей стране и техникой и деньгами без всяких кредитов и обязательств, но тебе же, как модератору, слишком напряжно это все погуглить и почитать. Позор, шо тут еще сказать.

Дуже дивний, екстраординарний, причинно - наслідковий зв'язок. Жопно - скрєпний. Ти точно переконаний у його існуванні? Мені завжди здавалося, що там працюють абсолютно інші мотивації.

І корисно було би дещо притримати язика. На цьому майданчику практикується більш ввічлива манера спілкування з колегами по форуму. Особливо, якщо вимагаєш якоїсь поваги до себе, толерантності, і т.д. Бо виникає незрозумілий контраст. І взагалі, відпочивай і святкуй Новий Рік !!!
Нет, связь самая прямая. Забавно, что ты о скрепах упомянул. Ведь гомофобия - единственное, что еще связывает нас и кацапов. Пора меняться, а то всё продолжаем бегать с циркулем и мерять размер и форму черепа.
Понимаешь, уважение надо заслужить. Когда человек, наделенный определенными рычагами, позволил себе эмоционально действовать, а не профессионально - это я понять могу. Но когда на холодную голову он не соизволил извиниться - всё, слабак, ибо только сильные люди могут признавать свои ошибки и двигаться дальше. А НГ я отметил, спасибо, чего и тебе желаю.
Sintez писав: Єсть лі жизнь на Марсє? Чи є мораль у підорасів?
Нет у тебя никакой морали, мы все в этом убедились, не надо это в очередной раз выпячивать, хоспаде...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25360
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Sintez » 01 січня 2019, 10:19

Alex Novikov писав:
Vollmer писав:
Дуже дивний, екстраординарний, причинно - наслідковий зв'язок. Жопно - скрєпний. Ти точно переконаний у його існуванні? Мені завжди здавалося, що там працюють абсолютно інші мотивації.

І корисно було би дещо притримати язика. На цьому майданчику практикується більш ввічлива манера спілкування з колегами по форуму. Особливо, якщо вимагаєш якоїсь поваги до себе, толерантності, і т.д. Бо виникає незрозумілий контраст. І взагалі, відпочивай і святкуй Новий Рік !!!
Нет, связь самая прямая. Забавно, что ты о скрепах упомянул. Ведь 1 гомофобия - единственное, что еще 2 связывает нас и кацапов. Пора меняться, а то всё продолжаем бегать с циркулем и мерять размер и форму черепа.
Понимаешь, 3 уважение надо заслужить. Когда человек, наделенный определенными рычагами, позволил себе эмоционально действовать, а не профессионально - это я понять могу. Но когда на холодную голову он не соизволил 4. извиниться - всё, слабак, ибо только сильные люди могут признавать свои ошибки и 5 двигаться дальше. А НГ я отметил, спасибо, чего и тебе желаю.
Sintez писав: Єсть лі жизнь на Марсє? Чи є мораль у підорасів?
Нет у тебя никакой морали, 6. мы все в этом убедились, не надо это в очередной раз выпячивать, хоспаде...
1. "Фобія" - це страх чогось, погугли. Ти хочеш сказати, що я боюся підорасів? Ні. Зневажаю, хіба що. Гомосятина є проблемою суспільства, ознакою виродження, занепаду. Як і масовий алкоголізм, напримєр, котрий ВЖЕ захлеснув Україну. Він прийшов до нас із кацапії, і в першу чергу так розповсюдиася тому, що ніхто не вважав його проблемою, й досі туєва хуча народу вважає бухло "розслабленням", "відпочинком", "спілкуванням" і т.д. Ну й багато вчора "відпочили", запитаємо тих, хто сьогодні "святкує" бодун? Гомосятина поки що не ввійшла у побут, але потуги є, зокрема в "масовій" і "елітній", з дозволу сказати, "культурі". Тому я з самого початку вважаю потрібним чітко артикулювати своє ставлення до цієї зарази.
2. Це єдине, що мене єднає з кацапами? Ні, не єдине. У мене ще дві руки, дві ноги й одна голова, як у більшості кацапів. Відрізати по одній руці й нозі йї пришити другу голову, щоб відрізнятися?
3. Уваженіє підоразів?! Боже збав.
4. Ізвініцца перед тим, хто комусь бажає здохнути на тій підставі, що той не гомік? Та щяз.
5. Двігацца далі куди - до гомосятини? Ні.
6. "Ви" убєділісь нарешті як я до "вас" ставлюся? Це добре.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 11:13

Sintez писав:
Alex Novikov писав:
Нет, связь самая прямая. Забавно, что ты о скрепах упомянул. Ведь 1 гомофобия - единственное, что еще 2 связывает нас и кацапов. Пора меняться, а то всё продолжаем бегать с циркулем и мерять размер и форму черепа.
Понимаешь, 3 уважение надо заслужить. Когда человек, наделенный определенными рычагами, позволил себе эмоционально действовать, а не профессионально - это я понять могу. Но когда на холодную голову он не соизволил 4. извиниться - всё, слабак, ибо только сильные люди могут признавать свои ошибки и 5 двигаться дальше. А НГ я отметил, спасибо, чего и тебе желаю.

Нет у тебя никакой морали, 6. мы все в этом убедились, не надо это в очередной раз выпячивать, хоспаде...
1. "Фобія" - це страх чогось, погугли. Ти хочеш сказати, що я боюся підорасів? Ні. Зневажаю, хіба що. Гомосятина є проблемою суспільства, ознакою виродження, занепаду. Як і масовий алкоголізм, напримєр, котрий ВЖЕ захлеснув Україну. Він прийшов до нас із кацапії, і в першу чергу так розповсюдиася тому, що ніхто не вважав його проблемою, й досі туєва хуча народу вважає бухло "розслабленням", "відпочинком", "спілкуванням" і т.д. Ну й багато вчора "відпочили", запитаємо тих, хто сьогодні "святкує" бодун? Гомосятина поки що не ввійшла у побут, але потуги є, зокрема в "масовій" і "елітній", з дозволу сказати, "культурі". Тому я з самого початку вважаю потрібним чітко артикулювати своє ставлення до цієї зарази.
2. Це єдине, що мене єднає з кацапами? Ні, не єдине. У мене ще дві руки, дві ноги й одна голова, як у більшості кацапів. Відрізати по одній руці й нозі йї пришити другу голову, щоб відрізнятися?
3. Уваженіє підоразів?! Боже збав.
4. Ізвініцца перед тим, хто комусь бажає здохнути на тій підставі, що той не гомік? Та щяз.
5. Двігацца далі куди - до гомосятини? Ні.
6. "Ви" убєділісь нарешті як я до "вас" ставлюся? Це добре.
Василий, ну ты в очередной раз подтвердил, шо модерация - не твоё. Я примерно на десятке форумов сижу и нигде таких неадекватов еще не встречал.
Мне гуглить не надо. Ты боишься, шо какой-то гей тебе присунет в попу. Проблема в том, шо ты априори считаешь себя сексуальным, но у геев очень жесткий отбор, поэтому твоя дырка с геморроем размером с кулак никого не волнует, спи спокойно. Ну а уж после твоих кацапских рассуждений о вырождении в стиле Милонова тебе только на кладбище. Ты ебанутый на оба полушария, диагноз подтвержден и обжалованию не подлежит. Алкоголизм он с геями сравнивает. Это же просто пиздец и персонаж очередного фрик-шоу кацап-тв. Ты еще зоофилию и некрофилиию не забудь, болезный. Возьми простыню, обмотайся, и ползи на кладбище, современному обществу ты не нужен.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Нечай » 01 січня 2019, 14:29

Alex Novikov писав:
Sintez писав: 1. "Фобія" - це страх чогось, погугли. Ти хочеш сказати, що я боюся підорасів? Ні. Зневажаю, хіба що. Гомосятина є проблемою суспільства, ознакою виродження, занепаду. Як і масовий алкоголізм, напримєр, котрий ВЖЕ захлеснув Україну. Він прийшов до нас із кацапії, і в першу чергу так розповсюдиася тому, що ніхто не вважав його проблемою, й досі туєва хуча народу вважає бухло "розслабленням", "відпочинком", "спілкуванням" і т.д. Ну й багато вчора "відпочили", запитаємо тих, хто сьогодні "святкує" бодун? Гомосятина поки що не ввійшла у побут, але потуги є, зокрема в "масовій" і "елітній", з дозволу сказати, "культурі". Тому я з самого початку вважаю потрібним чітко артикулювати своє ставлення до цієї зарази.
2. Це єдине, що мене єднає з кацапами? Ні, не єдине. У мене ще дві руки, дві ноги й одна голова, як у більшості кацапів. Відрізати по одній руці й нозі йї пришити другу голову, щоб відрізнятися?
3. Уваженіє підоразів?! Боже збав.
4. Ізвініцца перед тим, хто комусь бажає здохнути на тій підставі, що той не гомік? Та щяз.
5. Двігацца далі куди - до гомосятини? Ні.
6. "Ви" убєділісь нарешті як я до "вас" ставлюся? Це добре.
Василий, ну ты в очередной раз подтвердил, шо модерация - не твоё. Я примерно на десятке форумов сижу и нигде таких неадекватов еще не встречал.
Мне гуглить не надо. Ты боишься, шо какой-то гей тебе присунет в попу. Проблема в том, шо ты априори считаешь себя сексуальным, но у геев очень жесткий отбор, поэтому твоя дырка с геморроем размером с кулак никого не волнует, спи спокойно. Ну а уж после твоих кацапских рассуждений о вырождении в стиле Милонова тебе только на кладбище. Ты ебанутый на оба полушария, диагноз подтвержден и обжалованию не подлежит. Алкоголизм он с геями сравнивает. Это же просто пиздец и персонаж очередного фрик-шоу кацап-тв. Ты еще зоофилию и некрофилиию не забудь, болезный. Возьми простыню, обмотайся, и ползи на кладбище, современному обществу ты не нужен.
Алекс, да мы уже поняли главный твой посыл-кто не пидарас, тот кацап.

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 14:40

Нечай писав:
Alex Novikov писав: Василий, ну ты в очередной раз подтвердил, шо модерация - не твоё. Я примерно на десятке форумов сижу и нигде таких неадекватов еще не встречал.
Мне гуглить не надо. Ты боишься, шо какой-то гей тебе присунет в попу. Проблема в том, шо ты априори считаешь себя сексуальным, но у геев очень жесткий отбор, поэтому твоя дырка с геморроем размером с кулак никого не волнует, спи спокойно. Ну а уж после твоих кацапских рассуждений о вырождении в стиле Милонова тебе только на кладбище. Ты ебанутый на оба полушария, диагноз подтвержден и обжалованию не подлежит. Алкоголизм он с геями сравнивает. Это же просто пиздец и персонаж очередного фрик-шоу кацап-тв. Ты еще зоофилию и некрофилиию не забудь, болезный. Возьми простыню, обмотайся, и ползи на кладбище, современному обществу ты не нужен.
Алекс, да мы уже поняли главный твой посыл-кто не пидарас, тот кацап.
Неправильный вывод. Правильно так: кацап = пидор, но пидор не равно гей. Надеюсь, не сломаешь голову, не хотелось бы кормить твоих детей.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2019, 14:57

Тема цицьок, Ящєтаю, не розкрита. :drag: :drag: :drag: :drag: :drag: :drag: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Telecaster » 01 січня 2019, 15:02

всіх обратіть в роботів і на марс!
хфілософи йопт :drag:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 15:18

Vollmer писав: Тема цицьок, Ящєтаю, не розкрита. :drag: :drag: :drag: :drag: :drag: :drag: :drag:
Наслаждайся:
Зображення
Telecaster писав: всіх обратіть в роботів і на марс!
хфілософи йопт :drag:
Зображення

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2019, 15:25

Не розкрита. :drag: :drag: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 15:49

Vollmer писав: Не розкрита. :drag: :drag: :drag:
Ты смотри какой переборчивый. Так евнухом и помрешь.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Telecaster » 01 січня 2019, 16:09

:olen: :rofl:
давай ішо!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 16:14

Telecaster писав: :olen: :rofl:
давай ішо!
Иннокентий, ты сам не понимаешь, чего просишь. Я тебя выебу, выковыряю из зубов и еще добавки попрошу. Побереги себя.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Vollmer » 01 січня 2019, 16:15

Не викручуйся. Ти ніфіга, взагалі не тямиш у повноті жизні. Бо не можеш. Навіть, не розумієш смислу, про що йдеться. Був би розумніший - то хоча би не ліз повчати і не випендрювався. Але тебе на це не вистачає. Ти агресивний і скандальний.
Що, зрештою, корисно для теми.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 16:24

Vollmer писав: Не викручуйся. Ти ніфіга, взагалі не тямиш у повноті жизні. Бо не можеш. Навіть, не розумієш смислу, про що йдеться. Був би розумніший - то хоча би не ліз повчати і не випендрювався. Але тебе на це не вистачає. Ти агресивний і скандальний.
Що, зрештою, корисно для теми.
Что это за поток сознания, диванный психоаналитик? Когда 20 раз уже слился, переходим в несознанку "это не я тупой- это оппонент не шибко умный"? Жалко это наблюдать, конечно, но солдат ребенка не обидит, не боись.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Telecaster » 01 січня 2019, 17:26

:lol: !
давай ішо - вьєби так би мовити!
вдруг я прозрею...
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 17:31

Telecaster писав: :lol: !
давай ішо - вьєби так би мовити!
вдруг я прозрею...
Вообще-то некоторые после этого слепнут, так шо беги, алень, пока можешь...

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Alex Novikov » 01 січня 2019, 17:43

Я так легко имею тут всех и в хвост, и в гриву, шо мне тупо скучно. Дайте мне нормальных оппонентов!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25360
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Sintez » 01 січня 2019, 22:17

Шо тут? Александр Македонский разбушевался?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25360
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Геї/підараси, а також про суспільне житіє.

Повідомлення Sintez » 01 січня 2019, 22:18

Vollmer писав: Ти агресивний і скандальний.
Що, зрештою, корисно для теми.
Звичайно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти