як Порошенко збирається вигравати вибори

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13739
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення M_M » 03 лютого 2019, 10:29

Roman Kravets добавил 3 новых фото — с Романом Кравецем.

ОБЕРЕЖНО!
АГІТАТОРИ ПОРОШЕНКА ВИБИВАЮТЬ ДВЕРІ!

Хочу застерегти усіх і попередити про методи «роботи» агітаторів від Порошенка.

Думаю, до багатьох уже приходили дівчата-хлопці, які збирають підписи «за вступ у НАТО та ЄС», почитайте «веселу» історію, яка трапилась зі мною сьогодні…

Отже, сьогодні, 2 лютого 2019 р., близько 15.00, до мого помешкання постукала невідома особа. Двері відчинила моя мама, я ж в цей час доглядав свою 2-х річну доньку. Мама покликала мене і сказала, що «там якась дівчинка збирає підписи!». Я вийшов в коридор, молода дівчина простягнула мені якусь папку з листками, сказала, що збирає підписи «за вступ у НАТО і ЄС», та в ультимативній формі запропонувала підписатись, оскільки «весь під’їзд вже підписався, залишились ви!». Хочу зауважити, що ця дівчинка (фото додаю) не представилась, не показала жодного посвідчення і навіть не мала бейджика. Я ж ніколи в житті не підписую нічого, не прочитавши повністю!...

Декілька абзаців «Звернення до народних депутатів» було написано вгорі листка дрібним шрифтом, знизу жирним «Петро Порошенко – ми йдем своїм шляхом». Я взяв і почав читати, оскільки текст в запропонованому мені підписному листі було написано дрібним шрифтом, а у мене поганий зір, то я витягнув мобільний телефон та сфотографував цей текст і особу, що не представившись намагалась взнати в мене особисту інформацію включно з номером мобільного телефону. Побачивши що я фотографую, дівчина раптом почала кричати, що це «конфіденційна інформація», вихопила папку у мене з рук та побігла на двір! І тут починається цирк…

Оскільки я живу на 1-му поверсі, я почув, що ця дівчина, яка стояла під під’їздом мого будинку, дзвонить комусь і висловлює погрози у мій бік і просить «приїхати і розібратись!», «щоб він витер фото» і т.д. Дівчинка-агітаторка Порошенка продовжувала ходити туди-сюди під під’їздом, нервово курила очікуючи когось. Через деякий час (приблизно 25 хв.) я помітив, що на авто приїхало 5 високих молодих спортивних хлопців (я так розумію - підмога зі штабу), які одразу зайшли в під’їзд. Вони, під дверима моєї квартири, почали голосно матюкаючись погрожувати мені, вимагали щоб я відчинив, сильно стукали, а згодом і почали вибивати двері у моє помешкання зі словами «у неї синяк», «відкрий поговоримо» і т.д. Я двері звісно не відчинив. Також зауважу, що до даної дівчини я навіть не торкався!

Під час того, як мені почали «виносити» двері, я одразу зателефонував на 102 (виклик цей зафіксовано), повідомив, що невідомі особи намагаються потрапити у моє помешкання та викликав поліцію. Ці спортсмени-активісти Порошенка намагались вибити двері і кричали погрози на протязі 10-15 хв. Свідками цього, очевидно, були мої сусіди.

Близько 15.45 на мій виклик приїхав наряд поліції (дякую хлопцям за оперативність). Невідомі особи, які намагались потрапити у моє помешкання, в цей час уже втекли!

Опісля я виявив, що вхідні двері до мого помешкання – пошкоджено.

З приводу вищеописаної події мною написано заяву про скоєння правопорушення у відділ поліції. Якщо хтось впізнає особу на фото – прошу повідомити будь що про неї!

Хочу ще раз всіх застерегти - ось так працюють, не побоюсь цього слова, агіт-банди чинного президента! Будьте пильні і двічі подумайте, перш ніж відчиняти двері цим «підписантам»!...

Роман Кравець,
мешканець Львова,
керівник ЛМГО «Центр «Громадська Ініціатива».

===
UPD а ось і з'явилась героїня з фото, подруга тітушок, чи то пак ПОРОХОТУШОК. Звати її - Ярина Бавдик, студентка ЛНУ Франка, "волонтерка", яка, звичайно безплатно, ходить агітувати за Порошенка. В групі "львівська політика" вона описала свій варіант подій, очевидно під диктовку штабних крис (повний скрін додаю в коментарях). Ярина пише, що я ..."хватавв її за руку і за плече" та вдумайтесь "виривав підписні листи"! Пише що кричала "що викличе поліцію" і т.д. Читаючи ці фантазії можна просльозитись...
Тільки вона чогось не пише, що замість поліції викликала ТІТУШОК! Не пише вона також про те, що ці тітушки виламували двері у моє помешкання, матюкались, погрожували, кричали "витри фотографії"... Про це вона чогось мовить!
Робіть висновки! . . .

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

п.с. Я не є членом жодної політичної партії, тому закликаю коментаторів не спекулювати на політиці, тут не про політику - це відвертий бандитизм!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13739
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення M_M » 03 лютого 2019, 10:51


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення главспец » 03 лютого 2019, 11:33

M_M писав:

Хочу застерегти усіх і попередити про методи «роботи» агітаторів від Порошенка.

Думаю, до багатьох уже приходили дівчата-хлопці, які збирають підписи «за вступ у НАТО та ЄС», почитайте «веселу» історію, яка трапилась зі мною сьогодні…

ок.
Ни пса не могу понять: что даёт такая «подпись» для кандидата? Куда её подшить?
Что мешает «ходакам» собственноручно наставить подписей за жильцов?
И ещё раз: зачем, Карл, зачем?!

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Telecaster » 03 лютого 2019, 12:00

порохоботи соучасники всього грабежа!
гнать їх треба! свині гидотні!
і всіх отих хто ходять зараз дані збирають ... підписи беруть...
наф усіх! наф мені ця система! усіх наф!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Telecaster » 03 лютого 2019, 12:05

главспец писав:
M_M писав:
ок.
Ни пса не могу понять: что даёт такая «подпись» для кандидата? Куда её подшить?
Что мешает «ходакам» собственноручно наставить подписей за жильцов?
И ещё раз: зачем, Карл, зачем?!
це ж скільки бабла влито за порося - пздц
отой фонд в 1 млрд з нашого бюджету - туди мабуть пішов!
банду геть! олігархів геть!
ну пздц країна
їх граблять олігархи а вони за них знову бігають......
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення главспец » 03 лютого 2019, 12:16

Telecaster писав:
главспец писав:

ок.
Ни пса не могу понять: что даёт такая «подпись» для кандидата? Куда её подшить?
Что мешает «ходакам» собственноручно наставить подписей за жильцов?
И ещё раз: зачем, Карл, зачем?!
це ж скільки бабла влито за порося - пздц
отой фонд в 1 млрд з нашого бюджету - туди мабуть пішов!
банду геть! олігархів геть!
ну пздц країна
їх граблять олігархи а вони за них знову бігають......
так ты считаешь, что подобный сбор «подписей» - эффективный инструмент и на него стоит тратить наворованные деньги?
Ну вот допустим, я подделаю твою подпись в таком списке, дальше что?
ЦВК её предъявлю, или тебе - на входе в участковую комиссию перед голосованием?
п.с.
не, ну может это тайная методика типа вуду, вместо кукол - подпись...

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Telecaster » 03 лютого 2019, 12:23

M_M писав:
кенеді бл.....ь
які вони тупі і жадні - це пздц
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59914
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Фрося » 03 лютого 2019, 13:22

главспец писав: Ну вот допустим, я подделаю твою подпись в таком списке, дальше что?
ЦВК её предъявлю, или тебе - на входе в участковую комиссию перед голосованием?
Страх заставит бабушек поставивших подписи,проголосовать за Порошенко.
Они же не знают,что проверить не возможно. :pardon:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення главспец » 03 лютого 2019, 13:37

Фрося писав:
главспец писав: Ну вот допустим, я подделаю твою подпись в таком списке, дальше что?
ЦВК её предъявлю, или тебе - на входе в участковую комиссию перед голосованием?
Страх заставит бабушек поставивших подписи,проголосовать за Порошенко.
Они же не знают,что проверить не возможно. :pardon:
не надо выдумывать! У каждой бабушки есть по одному мобильнику, минимум. Они вже не дикие, а знают, сколько стоит их голос.
И с них же не берут «расписку», как они проголосуют. Более того, гречку не выдали.

Теперь прикинем эффективность: распечатать буклеты, нанять ходоков и группы поддержки, заплатить за это за всё. И может быть одна глухая и забитая бабушка из сотни проголосует. А может агитатор получит денег, а наставит левых подписей...

п.с.
если такое шоу и запустили, то исключительно для возбуждения интернет-хомячков. Пусть проявятся.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Telecaster » 03 лютого 2019, 13:40

Мне позвонили с Киевского номера, обратились по Ф.И.О. Уточнили я ли это, могу ли уделить несколько минут? Я подтвердил, что всё верно сказал, что могу. И тут началось: поблагодарили за то, что я проголосовал за петицию Президента за вступление Евро Союз. Послал их к Ебеням, сказал, что не под чем не подписывался, они извинились. Но, я понял одно, мои персональные данные уже были у них, искали только подтверждение. Твари! +380443645588 https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/n ... 443645588
:olen:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення главспец » 03 лютого 2019, 13:53

Telecaster писав:
Мне позвонили с Киевского номера, обратились по Ф.И.О. Уточнили я ли это, могу ли уделить несколько минут? Я подтвердил, что всё верно сказал, что могу. И тут началось: поблагодарили за то, что я проголосовал за петицию Президента за вступление Евро Союз. Послал их к Ебеням, сказал, что не под чем не подписывался, они извинились. Но, я понял одно, мои персональные данные уже были у них, искали только подтверждение. Твари! +380443645588 https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/n ... 443645588
:olen:
да, впечатляет! Возьми любую базу данных (справочник) по квартирным номерам, там и адрес есть. И ФИО абонента.
И всех срочно подписать под петицией!
п.с.
а если взять за исходник базу ПФУ или фискальную... Во будет подписей! Только как их превратить в голоса?


Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Telecaster » 03 лютого 2019, 14:42

поросяку на гіляку!
пропади оно всьо пропадом и гори пламенем
я таких наступних ще 5 років не винесу
вам шо мало брехні і грабежа кумовства и просто дегенерації? (чи вам назвати весь хаос на крові?)
ипись воно все конем

бачиш порохобота - за хобот його і об стену!
ненависть поросі і порохоботам!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
тигрик паласатий
Повідомлень: 360
З нами з: 22 березня 2018, 16:14

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення тигрик паласатий » 03 лютого 2019, 14:46

Частина бабушок і не тільки, проголосують, бо пообіцяли. Частина повірить. А частина тих, хто написав в анкеті, що голосуватимуть, наприклад за Тимошенко, не знайде себе в списках в день виборів, або їхню домівку "промине" комісія.

Аватар користувача
тигрик паласатий
Повідомлень: 360
З нами з: 22 березня 2018, 16:14

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення тигрик паласатий » 03 лютого 2019, 14:47

Адмінресурсом ожна натягнути від 10 до 30 відсотків голосів.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення Vollmer » 03 лютого 2019, 15:03

тигрик паласатий писав: Адмінресурсом ожна натягнути від 10 до 30 відсотків голосів.

Залежно від місця, від 5% і до скільки треба.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
тигрик паласатий
Повідомлень: 360
З нами з: 22 березня 2018, 16:14

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення тигрик паласатий » 03 лютого 2019, 15:37

Так, залежить від регіону. А чому ходять, а не переписують десь із довідника? Тому що їх перевіряють. Телефонують вибірково і запитують, чи бв у вас такий-то і чи казав те-то, а що взагалі казав. Штаби Пороха ( а це одмєністрації) отримують: голова -700$, члени штабу- 500, майбутнім членам комісій уже сплачено в тих же у.є. За 15 анкет із повними даними- 4000 гр.. А де - за 50 квартир - 1000грн. Де як закрисять, мабуть.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення главспец » 03 лютого 2019, 15:45

тигрик паласатий писав: Так, залежить від регіону. А чому ходять, а не переписують десь із довідника? Тому що їх перевіряють. Телефонують вибірково і запитують, чи бв у вас такий-то і чи казав те-то, а що взагалі казав. Штаби Пороха ( а це одмєністрації) отримують: голова -700$, члени штабу- 500, майбутнім членам комісій уже сплачено в тих же у.є. За 15 анкет із повними даними- 4000 гр.. А де - за 50 квартир - 1000грн. Де як закрисять, мабуть.

Начальник ЖЭКа вместе с паспортисткой могут стать миллионерами!
Никуда не надо ходить, вся инфа в шкафу.
п.с.
Вот нафига бы я нанимал ходоков, если можно проще? И надёжнее.

Аватар користувача
тигрик паласатий
Повідомлень: 360
З нами з: 22 березня 2018, 16:14

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення тигрик паласатий » 03 лютого 2019, 15:50

главспец писав:
тигрик паласатий писав: Так, залежить від регіону. А чому ходять, а не переписують десь із довідника? Тому що їх перевіряють. Телефонують вибірково і запитують, чи бв у вас такий-то і чи казав те-то, а що взагалі казав. Штаби Пороха ( а це одмєністрації) отримують: голова -700$, члени штабу- 500, майбутнім членам комісій уже сплачено в тих же у.є. За 15 анкет із повними даними- 4000 гр.. А де - за 50 квартир - 1000грн. Де як закрисять, мабуть.

Начальник ЖЭКа вместе с паспортисткой могут стать миллионерами!
Никуда не надо ходить, вся инфа в шкафу.
п.с.
Вот нафига бы я нанимал ходоков, если можно проще? И надёжнее.
Я ж кажу, ходоків перевіряють. Крім того, головне завдання - прочитати запитання анкети. А вони такі, що побудовані навколо діяльності Питра. Ми ж знаємо, як то вміють. Кожна партія б так робила, але фінанси не дозволяють такої масованої атаки.

Аватар користувача
тигрик паласатий
Повідомлень: 360
З нами з: 22 березня 2018, 16:14

Re: як Порошенко збирається вигравати вибори

Повідомлення тигрик паласатий » 03 лютого 2019, 15:51

Головне завдання агітації- примусити голосувати за певну особу чи партію.

Відповісти