Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:06

Харитон писав:
31 березня 2018, 15:13
Інгвар, саме поняття "стукачества" є поняття наскрізь криміналізованого суспільства (в першу чергу російського), яке дозволяє уникнути відповідальності за порушення правил. Простий приклад: здоровенні бугаї відбирають кишенькові гроші у школярів, а якщо ті скаржаться дорослим - то стукачества. Ми трохи не втратили державу в 2014-му році через таких "інакомислячих", тому така поведінка - це единий шанс вижити для України. І не треба маніпулювати. Твої браття по розуму із-за порєбріка і ОРДЛО, коли їм потрібно вирішувати свої питання, зовсім не зважають на це поняття. А беруть і по доносу сусідів розстрілюють цілі родини, які носили харчі на українські блок пости.
Не знаю, що скаже головний модератор, а від мене тобі попередження за "постмайданну грязь". Будеш далі таке писати - буду банити. Ферштейн?
Підтверджую.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення costashu » 31 березня 2018, 19:07

Sintez писав:
31 березня 2018, 18:59
ingvar писав:
31 березня 2018, 13:00
Pestilence писав:
31 березня 2018, 12:37
Это бесперспективно, пока мы не определимся в целом, иначе получится - тут читаем, а тут рыбу заворачиваем
"В целом" здесь нельзя определиться, коль скоро каждый случай требует отдельного рассмотрения.
Но если уж так хочется обобщить,то скажу,что некогда введённый в Правила пункт "Образа Украины" открыл лазейку для расправы с инакомыслием и неудобными оппонентами.
А кроме того, следует помнить,что фразы типа "завезенные в телятниках" и т.п. могут подпадать под пункт, как "Образа України та її народу".
И это не жалоба, а просто в тему.
А тут вже питаннячко. Якщо індивід прожив тут майже все чи й все життя, але тим не менше вважає себе русскім, зневажає українську землю, тих, чиї предки жили тут багато поколінь, числить їх бидлом і унтерменшами - він підпадає під категорію "народ України"?
к народу Украины принадлежат только украинцы. Остальные туристы и разная диаспора
ХЖВСУ

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:08

asmodey писав:
31 березня 2018, 15:28
поставьте там по заявкам глюка и ингвара пестню. :biggr:


Та не відключать.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:15

Амосенко Олег писав:
31 березня 2018, 17:41
Дурдом....
29 сторінок не читав, тільки першу.
І ось що скажу - та ну його нахер там залишатися.
Де гарантія що завтра у Растамана, Шрайка чи ще когось не почнеться черговий ПМС і форум не буде закрито якраз за 1 місяць до виборів 2019 року?
Чи ще в якийсь критичний час?

Як закрили форум - я з тиждень взагалі не знав що сталося.
Потім почав шукати де про це могли б написати - загадав що часто говорили про ФУП.
Пішов туди, і в одній із тем знайшов що ВІра писала що форум закрили - але причину вона не знає. Потім там же знайшов скрін що писав Харитон перед тим...

Це взагалі нормально?

Також подумав що ні ФБ ні мейлів нікого не знаю, і по суті ні з ким навіть зв'язатися і запитати не можу...

Таке ще раз повторити не хочу.

Тут принаймі наближчим часом ніхто нічого закривати не хоче. І принаймі є якась гарантія. Може і примарна.
Там немає ВЗАГАЛІ ніякої гарантії щодо чергового ПМС.
Тому ну нахер.
Точно так же тикався пару днів, як сліпе кошеня. Така дурь показала, що я помилково переоцінював що Шрайка, шо Растіка. Просто створив таку собі ілюзію їхньої виключної порядності... А ілюзія виявилася лише ілюзією.

Зате мене внєзапно порадували зовсіім інші люди. :)

Я ще не знаю як, але є мрія зробити так, щоб форум взагалі ніхто не міг закрити, в приципі. Воно канєшно мрія, але...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:16

elf писав:
31 березня 2018, 17:46
було б, до речі, ДУЖЕ добре, якби власником домена цього форума був громадянин європи або сша.
бо влада кучерявого пуделя може наїхати і на цей форум, і може початися такий же цирк.
Чув, Пестиленс? Так шо вчи італійську, й буона сера, сеньйоре!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Амосенко Олег » 31 березня 2018, 19:17

elf писав:
31 березня 2018, 18:02
ви вроді ігнорували мої дописи раніше на ДД. ))
PS
до речі, непонятно по якій причині.
Тут в чорний список поки нікого не вносив. Новий форум - будемо починати з чистого листа.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Амосенко Олег » 31 березня 2018, 19:19

Vera писав:
31 березня 2018, 18:02
принаймі, хто створював форум, мусить не мовчати, якщо почнеться тиск або ще якісь непорозуміння.
Якщо почнеться тиск, то його я..ця уже будуть в тисках. І тоді точно не до немовчання буде.

Аватар користувача
elf
куратор
Повідомлень: 423
З нами з: 22 березня 2018, 21:25

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення elf » 31 березня 2018, 19:23

Амосенко Олег писав:
31 березня 2018, 19:17
elf писав:
31 березня 2018, 18:02
ви вроді ігнорували мої дописи раніше на ДД. ))
PS
до речі, непонятно по якій причині.
Тут в чорний список поки нікого не вносив. Новий форум - будемо починати з чистого листа.
ну а причина-то яка була?
бо шось не припомню вообще шоб про шось із вами зачіпалися.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення asmodey » 31 березня 2018, 19:24

Sintez писав:
31 березня 2018, 19:08
asmodey писав:
31 березня 2018, 15:28
поставьте там по заявкам глюка и ингвара пестню. :biggr:


Та не відключать.
я тоже так думаю. но это ж будет еще тот ебаный цирк. кто там будет? перейдут педроты с фупа? зачем? и им и на фупе уютно. веник - это флюктуация, вывих. его никто не ценит на фапе, вот и нашел трех идиотов, перед которыми ходит петушком.
с супа? там и так педрильник, до которому и фупу еще расти да расти.
как не крути, а кроме тех, кто огинается там сейчас ожидать трудно. тогда в чем смысл?
превратить в образцовый педротник без вливаний и привлечения олешек со стороны нереально.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:24

ingvar писав:
31 березня 2018, 18:18
Харитон писав:
31 березня 2018, 15:13
Інгвар, саме поняття "стукачества" є поняття наскрізь криміналізованого суспільства (в першу чергу російського), яке дозволяє уникнути відповідальності за порушення правил. Простий приклад: здоровенні бугаї відбирають кишенькові гроші у школярів, а якщо ті скаржаться дорослим - то стукачества. Ми трохи не втратили державу в 2014-му році через таких "інакомислячих", тому така поведінка - це единий шанс вижити для України. І не треба маніпулювати. Твої браття по розуму із-за порєбріка і ОРДЛО, коли їм потрібно вирішувати свої питання, зовсім не зважають на це поняття. А беруть і по доносу сусідів розстрілюють цілі родини, які носили харчі на українські блок пости.
Не знаю, що скаже головний модератор, а від мене тобі попередження за "постмайданну грязь". Будеш далі таке писати - буду банити. Ферштейн?
А вот это уже передергивание. Криминальные преступления и инакомыслие абсолютно разные вещи. Посему уже я со своей стороны попрошу тебя,Харитон, не манипулировать.
Не манипулировать и не выдумывать попрошу также и по 2014-му году. Никакой "потерей государства" тогда даже и не пахло.
Что же до постмайдановского г... ,то как ещё называть всё это самое настоящее г... , пришедшее во власть, да ещё и во главе того,кто у тебя на аватарке? И оно действительно постмайдановское. А какое еще, может постмодернистское ?
Как видишь, чистый реализм: констатация фактов и ничего более.

Ты,прежде чем призывать кого-то думать, думай хоть сам немного.
Так може й втрати державності Автономної Республіки Крим не було? Ась?
А лайно ПП, може скажеш, не було у "владі" до Майдану? При чому тут Майдан взагалі, якщо мафія просто перетасувала свою колоду?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Амосенко Олег » 31 березня 2018, 19:26

Pestilence писав:
31 березня 2018, 18:32
Если будет давление, я сообщу хоть через кого-то из форумчан, если не смогу прямо тут. Но если представить :patient: что я сижу под дулом пистолета и администрирую форум в угоду шоколадным, то неужели вы этого не заметите :biggr:
Ага після 100500 тем про те що адмін продався...
Протрібен умовний сигнал.

Як колись в часи війни в морзянці. :)

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:30

Pestilence писав:
31 березня 2018, 18:22
ingvar писав:
31 березня 2018, 13:00
"В целом" здесь нельзя определиться, коль скоро каждый случай требует отдельного рассмотрения.
Но если уж так хочется обобщить,то скажу,что некогда введённый в Правила пункт "Образа Украины" открыл лазейку для расправы с инакомыслием и неудобными оппонентами.
А кроме того, следует помнить,что фразы типа "завезенные в телятниках" и т.п. могут подпадать под пункт, как "Образа України та її народу".
Я же говорю, что нет места двойной морали, нужно смотреть на проблему в целом и общем, а иначе и возникают разночтения и разные мнения о подобных пунктах. Ну нельзя одно считать стукачеством, а другое правым делом только потому, что это укладывается в твои рамки понимания. Зата ты можешь оказаться в руках того, кто имеет противоположные взгляды на то, что ты считаешь стукачеством, а что им не считаешь...а он не имеет права если ты имеешь?
Кажу ж, щоб лохів у рабстві тримати. У тюрмах, а потім як чуму цю бацилу акуратно наприкінці 20ст вживили й у незеківське середовище. Саме для цього підтримували всяку шансонну поїбєнь, попривозили з американських помийниць шуфутінських, успєнських й іншу шелупонь. Я добре пам"ятаю, як ті самІ були в акуї від такого щястя.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Амосенко Олег » 31 березня 2018, 19:31

Sintez писав:
31 березня 2018, 19:15
Я ще не знаю як, але є мрія зробити так, щоб форум взагалі ніхто не міг закрити, в приципі. Воно канєшно мрія, але...
Форум по суті це в першу чергу спільнота людей.
Як тільки втрачається зв'язок, то пиши пропало.

В принципі можна десь на незалежній платформі чи в ФБ створити сторінку якогось Василя Петренка, яку буде амініструвати не адмін а хтось інший, і на якій у разі проблем з форумом буде повідомлення - "я..ця адміна в тисках". І т.п.

Щоб підібратися до форуму вони мають тоді не тільки адміна зщловити, а й його зама.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Амосенко Олег » 31 березня 2018, 19:33

elf писав:
31 березня 2018, 19:23
ну а причина-то яка була?
бо шось не припомню вообще шоб про шось із вами зачіпалися.
Якісь ватні висловлювання в дусі Наді Савченко. Я чесно кажучи уже не пам'ятаю конкретно та і не важливо.
Починаємо з нового листа.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25442
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Sintez » 31 березня 2018, 19:35

ingvar писав:
31 березня 2018, 18:29
Вот поэтому я говорю, что каждый случай требует отдельного рассмотрения. Понятно,что речь не идёт о шпионаже или криминальном преступлении. Что же до остального, то там "дышло" можно развернуть куда угодно.
Саме так. Це називаєцця "проізвол". Проізволом мафія попрікає своїх ворогів, сама ж його застосовує аж бігом, плюючи серед іншого й на нею ж прийняті закони. Це безнравственний проізвол. Протистояти таким діям може лише проізвол нравствєнний.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення ingvar » 31 березня 2018, 19:36

costashu писав:
31 березня 2018, 19:04
я так понимаю, ты опечатался, "не майдан". И без кавычек. Еще можно сказать, что если бы не Горбачев. Дальше по вкусу и терпению. Министром при овоще был? Это факт. Остальное желания
был министром
зато теперь министры все как на подбор
а уж депутаты ... :fool: одна Танька Черновол и прочие "парасюки" чего стоят! просто загляденье!
вот уж и вправду "революция": кто был никем,тот станет всем
Чечетов с Ефремовым, по сравнению с ними, просто рафинированные аристократы

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2018, 19:39

То так, навала кримінально - пропагандистських телефільмів, книжок у м'яких палітурках, т.зв. "шансону" - була явно непропорційною, приблизно з 2000 року точно. І це не можна пояснити попитом, чи високою мистецькою цінністю, чи модою. Причина явно ідеологічно - фінансова.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення ingvar » 31 березня 2018, 19:40

Sintez писав:
31 березня 2018, 19:35

Саме так. Це називаєцця "проізвол". Проізволом мафія попрікає своїх ворогів, сама ж його застосовує аж бігом, плюючи серед іншого й на нею ж прийняті закони. Це безнравственний проізвол. Протистояти таким діям може лише проізвол нравствєнний.
произвол следует вообще исключить
неужели не понятно?
зачем же один произвол менять на другой?

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення costashu » 31 березня 2018, 19:45

ingvar писав:
31 березня 2018, 19:36
costashu писав:
31 березня 2018, 19:04
я так понимаю, ты опечатался, "не майдан". И без кавычек. Еще можно сказать, что если бы не Горбачев. Дальше по вкусу и терпению. Министром при овоще был? Это факт. Остальное желания
был министром
зато теперь министры все как на подбор
а уж депутаты ... :fool: одна Танька Черновол и прочие "парасюки" чего стоят! просто загляденье!
вот уж и вправду "революция": кто был никем,тот станет всем
Чечетов с Ефремовым, по сравнению с ними, просто рафинированные аристократы
некоторые и в овоще потомственный аристократизм видели. Тут только патологоанатом помочь может. Чем тебя Парасюк не устраивает, недостаточно толстая морда и недостаточно свирепый взгляд?
ХЖВСУ

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Как включить заднюю, или Кто хочет вернуться?..

Повідомлення ingvar » 31 березня 2018, 19:46

Vollmer писав:
31 березня 2018, 19:39
То так, навала кримінально - пропагандистських телефільмів, книжок у м'яких палітурках, т.зв. "шансону" - була явно непропорційною, приблизно з 2000 року точно. І це не можна пояснити попитом, чи високою мистецькою цінністю, чи модою. Причина явно ідеологічно - фінансова.
А как с элементарной логикой?
Если бы не было спроса, то как тут с финансовой стороной?
С 3-х раз отгадаете?

Идеология тут вообще никаким боком.

Відповісти