За что вы голосовали во 2м туре?

Сабж.

За Порошенко
1
5%
Против Порошенко
15
75%
За Зеленского
3
15%
Против Зеленского
1
5%
 
Всього голосів: 20

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13759
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення M_M » 29 квітня 2019, 11:47

DSMechanic писав: співпав з роковинами Чорнобиля
Гадаю, не треба зараз зайвого, тобто витрачати час на дрібниці. Бо не залишиться запалу на справжні звинувачення. На жаль, в Україні кожен день можна вважати роковинами. Бо кожного дня за 5 років війни хтось загинув за Батьківшину. І заслуговує на пам'ять. На кожну дату можна знайти щось надзвичайне та на цьому зробити чорний піар. Схожий хід - використання єврейського походження. Ну от як може єврей бути доброю людиною?! Тому - й Вальцман з'явився. Вигадана версія легко спростовується, а з нею у комплексі спростовуються й справжні злочини. :olen:
Примітивний відволікаючий маневр.

З Зеленським буде складніше, бо він й так єврей :) Хоча виборці чомусь демонструють що вони не антисеміти. Теза пуйла про "оголтєлий націоналізм" захлинулась, треба вигадувати щось новеньке.

Зустрічався Зеленський з Ердоганом чи Медведчуком поки що невідомо. Але мати справу доведеться з обома. Турція - член НАТО. А Медведчук досі має відчутні позиції в Україні. Як саме просуватимуться відношення - згодом побачимо. Якщо припустити версію, що Зе є людина Ко, шансів у Ме нема.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення DSMechanic » 29 квітня 2019, 12:27

Катастроф рівня Чорнобиля у нас не так багато.
Ердоган - досить впливова і важлива фігура - з одного боку наче союзник Московії, тянуть трубу через них, купує російську техніку. З іншого - протягнули тільки дві з чотирьох гілок (виключно собі) і решту вже розбирають, Крим не визнав, фактично єдиний хто нам продав щось серйозне з військової техніки - закупились турецьким зв'язком (хоча питання - наскільки це надійно) і купили у них лінію для корпусів ракет, яких ми раніше не виробляли.
Важливий контакт. Але ця зустріч не доведена. Офіційно - нема, а якщо неофіційно - то нафіга такі танці від самого початку, при позиціонуванні як абсолютно прозорого? Ладно таємна зустріч з Бенею чи Медведчуком - там по ділу - але цей? При тому що до Макрона явивсь досить офіціно.

І поки не ясно хто саме за ним - Беня, Авакон, ригі, чи всі потрошку. Заява по паспортам - цікава, але поки несистемна. Подивимось.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13759
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення M_M » 29 квітня 2019, 13:39

DSMechanic писав: Подивимось.
От я так і кажу, що для висновків та шельмування ще час не прийшов. Гра йде на дуже високому рівні, козирі світить ніхто не буде. Хоча одне системне повідомлення ми вже маємо. Пуйло - нафіг. Чи буде збіг між словами та діями побачимо дуже скоро. Мій прогноз - Зе не настільки дебіл, щоб на старті злитись. І зробить ставку на свої 74 (чи 47) відсотків. Якщо у перші півроку народ побачить реальні дії, у ВР зайде Партія Слуги з величезним відривом. Якщо ні - Зе залишиться коміком. Є що втрачати. А оскільки ставки дуже високі, погроза вбивства дуже реальна. І Зе це розуміє. І Аваков це розуміє. І СБУ теж.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Vollmer » 29 квітня 2019, 14:14

M_M писав:
DSMechanic писав: Подивимось.
От я так і кажу, що для висновків та шельмування ще час не прийшов. Гра йде на дуже високому рівні, козирі світить ніхто не буде. Хоча одне системне повідомлення ми вже маємо. Пуйло - нафіг. Чи буде збіг між словами та діями побачимо дуже скоро. Мій прогноз - Зе не настільки дебіл, щоб на старті злитись. І зробить ставку на свої 74 (чи 47) відсотків. Якщо у перші півроку народ побачить реальні дії, у ВР зайде Партія Слуги з величезним відривом. Якщо ні - Зе залишиться коміком. Є що втрачати. А оскільки ставки дуже високі, погроза вбивства дуже реальна. І Зе це розуміє. І Аваков це розуміє. І СБУ теж.

НМСД, його справи дещо гірші. Вони, з Пєціком, однаково - вискочки. Що Пєцік з 2% намухляв собі "водинтур", що цей, проскочив за спиною Юлі, не будучи готовим до роботи. І за рахунок саме непричетності і неготовності.

Зараз будемо бачити, як Пєцік сяде на свої 2%, і Зєліньського чекає те саме, можливо, в м'якшому варіанті. Немає там 74%, як не було в Пєціка 54%. Зєліньський зараз буде вирішувати одну задачу - всидіти. А його будуть сьорпати на всі боки інвестори проекту і прочі благодійники. Серед прочіх можуть знайтися, також, і люди Путтєнга.

Вбивство, до кенгурації - так. І сяючий від задоволення Пєцік, я собі це легко уявляю. Тоді Зєліньський буде, навіть, не першим, кого Пєцік прибрав з дороги. А після кенгурації - смислу вже менше. Але, все одно, залишається, мутна вода, незмінні силовики, можна багато чого зробити. Не виключено, що в Турції - спокійніше.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13759
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення M_M » 29 квітня 2019, 15:09

Vollmer писав: Немає там 74%, як не було в Пєціка 54%.
Ну то ми й так знаємо. Мова про можливий вибір Зе поміж двома шляхами. Вибір поміж можливістю зробити ставку на народ, та грошами олігархату з втечею. Зараз втікати йому нема куди.

toisamiy
Повідомлень: 379
З нами з: 26 березня 2018, 07:00

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення toisamiy » 29 квітня 2019, 18:41

За ЮВТ. :pardon:
Всіх, хто підтримував сепаратизм на Донбасі -- позбавити громадянства України.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення DSMechanic » 29 квітня 2019, 23:31

цікаво, пишуть що Юля теж була в Турції 24-го, хоча наші чесні журнашлюшки забули що там і Зеля був, тому звертають на Юля - Медведчук.
https://inforesist.org/zhurnalist-timos ... v-stambul/
Що там взагалі було і хто з ким міг зустрічатись?
ПС. Враховуючи скільки це розпіарили - ніхто ні з ким не зустрівся.

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Борода Коломойского » 29 квітня 2019, 23:45

M_M писав:
DSMechanic писав: Подивимось.
От я так і кажу, що для висновків та шельмування ще час не прийшов. Гра йде на дуже високому рівні, козирі світить ніхто не буде. Хоча одне системне повідомлення ми вже маємо. Пуйло - нафіг. Чи буде збіг між словами та діями побачимо дуже скоро. Мій прогноз - Зе не настільки дебіл, щоб на старті злитись. І зробить ставку на свої 74 (чи 47) відсотків. Якщо у перші півроку народ побачить реальні дії, у ВР зайде Партія Слуги з величезним відривом. Якщо ні - Зе залишиться коміком. Є що втрачати. А оскільки ставки дуже високі, погроза вбивства дуже реальна. І Зе це розуміє. І Аваков це розуміє. І СБУ теж.
Какие реальные действия он сможет сделать за пол года без ВР? :lol:
Работа на международной арене?
Своим заявлением Путину он уже отвернул себя всю пророссийскую вату! Еще пару таких заявлений и половина отвалится.
А где у него наивысший процент голосов?
Донецкая, Луганская, Харьковская, Днепропетровская, Одесская, Запорожская.

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Борода Коломойского » 29 квітня 2019, 23:47

Борода Коломойского писав:
M_M писав: От я так і кажу, що для висновків та шельмування ще час не прийшов. Гра йде на дуже високому рівні, козирі світить ніхто не буде. Хоча одне системне повідомлення ми вже маємо. Пуйло - нафіг. Чи буде збіг між словами та діями побачимо дуже скоро. Мій прогноз - Зе не настільки дебіл, щоб на старті злитись. І зробить ставку на свої 74 (чи 47) відсотків. Якщо у перші півроку народ побачить реальні дії, у ВР зайде Партія Слуги з величезним відривом. Якщо ні - Зе залишиться коміком. Є що втрачати. А оскільки ставки дуже високі, погроза вбивства дуже реальна. І Зе це розуміє. І Аваков це розуміє. І СБУ теж.
Какие реальные действия он сможет сделать за пол года без ВР? :lol:
Работа на международной арене?
Своим заявлением Путину он уже отвернул себя всю пророссийскую вату! Еще пару таких заявлений и половина отвалится.
А где у него наивысший процент голосов?
Донецкая, Луганская, Харьковская, Днепропетровская, Одесская, Запорожская.
А там еще большой процент тех, кто ждет конца эпохи бедности.
А еще те, кто в первом туре голосовал за других.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2019, 00:35

Vollmer писав:
M_M писав:
От я так і кажу, що для висновків та шельмування ще час не прийшов. Гра йде на дуже високому рівні, козирі світить ніхто не буде. Хоча одне системне повідомлення ми вже маємо. Пуйло - нафіг. Чи буде збіг між словами та діями побачимо дуже скоро. Мій прогноз - Зе не настільки дебіл, щоб на старті злитись. І зробить ставку на свої 74 (чи 47) відсотків. Якщо у перші півроку народ побачить реальні дії, у ВР зайде Партія Слуги з величезним відривом. Якщо ні - Зе залишиться коміком. Є що втрачати. А оскільки ставки дуже високі, погроза вбивства дуже реальна. І Зе це розуміє. І Аваков це розуміє. І СБУ теж.

НМСД, його справи дещо гірші. Вони, з Пєціком, однаково - вискочки. Що Пєцік з 2% намухляв собі "водинтур", що цей, проскочив за спиною Юлі, не будучи готовим до роботи. І за рахунок саме непричетності і неготовності.

Зараз будемо бачити, як Пєцік сяде на свої 2%, і Зєліньського чекає те саме, можливо, в м'якшому варіанті. Немає там 74%, як не було в Пєціка 54%. Зєліньський зараз буде вирішувати одну задачу - всидіти. А його будуть сьорпати на всі боки інвестори проекту і прочі благодійники. Серед прочіх можуть знайтися, також, і люди Путтєнга.

Вбивство, до кенгурації - так. І сяючий від задоволення Пєцік, я собі це легко уявляю. Тоді Зєліньський буде, навіть, не першим, кого Пєцік прибрав з дороги. А після кенгурації - смислу вже менше. Але, все одно, залишається, мутна вода, незмінні силовики, можна багато чого зробити. Не виключено, що в Турції - спокійніше.
Так и до инаугурации тоже. петю УЖЕ не избрали. даже если зели нестанет, то ЦВК должны назначить внеочередные выборы президента, где "эффект все против педро" будет еще громче.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Vollmer » 30 квітня 2019, 01:06

asmodey писав: ................................................................................................................................................................................
Так и до инаугурации тоже. петю УЖЕ не избрали. даже если зели нестанет, то ЦВК должны назначить внеочередные выборы президента, где "эффект все против педро" будет еще громче.

Судячи з того, як Пєцік прощається, але не йде - йому дорога кожна хвилина на посаді. Плюс шанси заволинити, затягти, залишити своїх людей ще на деякий час.

Думаю, потрібна виразна, активна кампанія протидії Пєцікові і його креатурам. Це мали би робити політичні партії, яких ми не маємо, бо їх, очевидно, не вистачає на протидію. Тільки на балаканину перед виборами.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2019, 01:19

Vollmer писав: Судячи з того, як Пєцік прощається, але не йде - йому дорога кожна хвилина на посаді. Плюс шанси заволинити, затягти, залишити своїх людей ще на деякий час.
это да. я тоже заметил - и прекратил метушню по телеканалам - видно дела сейчас срочно подчищают, все что можно украсть - украдут, что нельзя - сломают. помнишь фото, как кацапы и унитазы повырывали и выключатели повыдергивали у нас на Чонгаре. Так и педры.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Mack Mack » 04 травня 2019, 16:46

Віра писав:
Mack Mack писав: П.4
"І що з того?" (с) Sintez
Масk Масk, вибачте, а ви також спокусились заробити 30 срібників? І вам полегшало після цього?

Вважаю, що я не помиляюся. А якщо помиляюся, то доведіть це, відповівши на питання Зе на які не дав відповідь ваш президент.

1. Як так вийшло, що Україна стала найбіднішою державою при найбагатшоту президенті за усю історію??
2. Чому підпалювачів магазину Рошен знайшли за кілька годин, а підпалювачів складів зі зброєю та вбивць Шеремета досі не знайдено??
3. Чому ніхто не сидить за Іловайськ та Дебальцеве?
4. Чому навіть через 5 років не знайдені вбивці на Майдані?
5. Чи не хочете ви взяти участь в експерименті - прожити за 1,5 тис.гривень хоч один місяць?
і ще багато-багато схожих питань.
1. А до того вона цвіла і пахла? Ща за майже чверть соліття ми будували корумповану державу, яка мала б вже розвалитися? Згадайте який потенціал мала Україна ц 1991-му? І що від неї ми залишили до 2014? А ви хтіли, щоб Порося за 5 років зробив те що ми всі чверть століття паплюжили? Вот саме ви у маршрутках квитки у водіїв вимагаєте? Ні? А пенсію собі бажаєте європейську?
2. Камери у місті. Шеремет - сакральна жертва Мордора. Склади... Ви уявляєте собі як вони виглядають хоча б (без гугля)?
3. А що з Іловайськом та Дебальцевим? Це підступність Мордора та десятки років розвалу армії. ПАодивимось що клоун зробить.
4. Хто шукатиме? Корумпована міліція, корумпована прокуратура та корумповані суди? Система стала надто сильна, що б її за 5 років подолати, бо потрібно виростити (а воно росте?) нове покоління силовиків, а це робота на десятиліття.
5. Знову питання - ви у маршрутках талони у водіїв вимагаєте?

Взагалі ці питання - чистий популізм. Ніхто на ціх дебатах не сказав і слова про майбутнє України. Хоча порося казав про те що зроблено.

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Archer » 04 травня 2019, 19:41

Mack Mack писав: що ми всі чверть століття паплюжили?
Не примазывайся к чужой славе :lol:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Віра » 04 травня 2019, 20:21

Mack Mack писав: 1. А до того вона цвіла і пахла? Ща за майже чверть соліття ми будували корумповану державу, яка мала б вже розвалитися? Згадайте який потенціал мала Україна ц 1991-му? І що від неї ми залишили до 2014? А ви хтіли, щоб Порося за 5 років зробив те що ми всі чверть століття паплюжили? Вот саме ви у маршрутках квитки у водіїв вимагаєте? Ні? А пенсію собі бажаєте європейську?
відповідь не приймається: Україна не була найбіднішою, а президент не був найбагатшим, як зараз
Mack Mack писав: 4. Хто шукатиме? Корумпована міліція, корумпована прокуратура та корумповані суди? Система стала надто сильна, що б її за 5 років подолати, бо потрібно виростити (а воно росте?) нове покоління силовиків, а це робота на десятиліття.
а ви не знаходите, що Порошенко не те що не боровся - він посилив цю систему після Януковича? Якщо ви з цим не згодні, то у мене більше питань до вас немає

Талони? Ні не вимагаю, я їжджу по посвідченню. не порівнюйте крадійство водія маршрутки з багатомільйонними (...).

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3489
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Mack Mack » 05 травня 2019, 04:48

Віра писав: Талони? Ні не вимагаю, я їжджу по посвідченню. не порівнюйте крадійство водія маршрутки з багатомільйонними (...).
До чого тут водій? :suicide_fool-edit:
По "найбіднійшей" - це як питання про коньяк зранку. Зімбабве вище?
Побачите, через 5 років усі ці питання залишаться та й ще нових буде купа.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25388
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Sintez » 05 травня 2019, 06:14

А, тобто це не жидівська лихварська банда винна, а водій маршрутки?! Кошерненько так виходить... І не Гонтарєва, не Ахмєтов, не Пєцик із їхніми бандами вампірів висотали соки із країни, а Віра, тому що талончик не вимагає? І маршрутчик може приховати копієчку, щоб придбати цукерку своїй дитині, а не безпонтовим "спеціалістам" "елітним", котрі чверть століття, ба вже більше, переробляють бюджет на лайно? Малюють прожекти за скажені гроші, а на їх втілення грошей вже не вистачає? Так я, рєбята, принесу вам принепреятнєйшеє ізвєстіє - до вас їде ревізор...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13759
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення M_M » 05 травня 2019, 08:11

Нарешті знайшли винного. Водій маршрутки. :lol: Віру до списку винних додати не вдалось, хоча пошуки як саме це можна зробити тривають. :lol:

Я б поставив питання іншим чином. З кута зору людей, що не дуже розуміються на нюансах державного управління. Чи влаштовує чинний стан речей? Чи згодні терпіти такий стан й надалі? Бо другий строк дає кондитеру додатковий час для цементування статус-кво.
якщо обрати зміну стану - це не обов'язково означає на краще. Це насамперед означає перепону на шляху цементування цього статус-кво. Тобто можливість і надалі щось змінювати. Навіть якщо стане гірше - це тимчасово, бо лишається можливість змін на краще. Трясти треба цю зграю якнайчастіше. Зменшувати термін володарювання. І головне - кожен брехун має бути покараний. Брехати 5 років поспіль, а наостанок "я зрозумів, я виправився, наступні 5 років брехати не буду" - це нонсенс.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Noex » 05 травня 2019, 08:32

Mack Mack писав: Взагалі ці питання - чистий популізм. Ніхто на ціх дебатах не сказав і слова про майбутнє України.
Немає жодного майбутнього без аналізу та виправлення помилок минулого.

Аватар користувача
Борода Коломойского
Повідомлень: 398
З нами з: 20 квітня 2019, 22:44

Re: За что вы голосовали во 2м туре?

Повідомлення Борода Коломойского » 05 травня 2019, 09:03

Віра писав:
Mack Mack писав: 1. А до того вона цвіла і пахла? Ща за майже чверть соліття ми будували корумповану державу, яка мала б вже розвалитися? Згадайте який потенціал мала Україна ц 1991-му? І що від неї ми залишили до 2014? А ви хтіли, щоб Порося за 5 років зробив те що ми всі чверть століття паплюжили? Вот саме ви у маршрутках квитки у водіїв вимагаєте? Ні? А пенсію собі бажаєте європейську?
відповідь не приймається: Україна не була найбіднішою, а президент не був найбагатшим, як зараз
Mack Mack писав: 4. Хто шукатиме? Корумпована міліція, корумпована прокуратура та корумповані суди? Система стала надто сильна, що б її за 5 років подолати, бо потрібно виростити (а воно росте?) нове покоління силовиків, а це робота на десятиліття.
а ви не знаходите, що Порошенко не те що не боровся - він посилив цю систему після Януковича? Якщо ви з цим не згодні, то у мене більше питань до вас немає

Талони? Ні не вимагаю, я їжджу по посвідченню. не порівнюйте крадійство водія маршрутки з багатомільйонними (...).
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1 ... 0%B8%D1%8F

Сейчас Украина богаче Молдовы.
В 2013-м была богаче Молдовы, Грузии и Армении. 2014-2015 - падение ВВП из-за войны. С тех пор постоянный рост.
Рост.
Во время войны.
Трамп богаче Пороха раза в 3. И что? О чем это говорит? Бедный президент лучше управляет страной чем богатый? Тогда зачем люди голосуют также за Зеленского, Тимошенко, Бойко? Эти люди живут в домах, которые 99% не смогут себе позволить никогда.
Давайте выберем президентом какого-нибудь, ну... водителя автобуса, например! :good:

Тоже отличный пассаж! Не сравнивайте воровство нас, бедных, водителей маршруток, простых учитилей и врачей с теми, кто ворует миллионы! Нам можно - им нельзя! :lol:

Відповісти