Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

antik
Повідомлень: 214
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 24 червня 2024, 08:07

"Твоя кума - добра штучка".
Якось у компанії чужих людей зайшла мова про моїх сусідів. Я повідомив, що ми кумами стали. Один із присутніх сказав таке:
- Твоя кума - добра штучка. Знаю: працював з нею у магазині. Якось ми разом щось святкували. Твоя кума першою покинула гулянку - поспішала кудись. Хтось помітив, що вона забула сумочку. Я до присутніх: "Давайте відкриємо та й усі побачимо що там. Ви ж то розійдетесь, а вона потім скаже, що її обікрали". У сумочці був зошит. Розкрили а там... заговори, заклинання, прокляття. Аж тут щось майнуло за вікном. Ми зошит поклали на місце й закрили сумочку. В кабінет влетіла розпашіла твоя кума й істерично: "Де моя сумочка!?"
Одного дня до нас в хату завітала заплакана мама куми й розповіла таке:
- Моя свекруха була відьмою. З усієї околиці з'їжджались до неї люди вирішити ту чи іншу проблему - знали, що та уміє і добре, і зле. Коли помирала, то кликала, щоб передати знання та силу. Усі поховалися, а от дочка моя підійшла. Під час поховання несподівано зірвався такий вітер, що аж дерева ламав... Нещодавно моя дочка поїхала з чоловіком у своїх справах а мене на ніч закрила. Так цілу ніч у хаті хтось ходив! Я до ранку тремтіла під ковдрою від страху й молилась! Сьогодні моя дочка звинуватила мене у тому, що у її відсутність я... накакала у бачок парового опалення, котрий аж під стелею й зі скандалом вигнала! У неї, певно, галюцинації. Та хіба я ворог рідній дитині? Та якби я знала, що таке буде то втопила б її малу ще в купелі!
Ми були ошелешені почутим. І це таке відношення до рідної мами! Про свекруху й мови немає - її кума навіть на поріг не пускає...
Власники будинку, в котрому раніше квартирувала кума, змушені були його продати - розповідали, що в ньому стало неможливо жити… Нові господарі теж стомилися від витівок "барабашки" (полтергейсту) отож були змушені здирати штукатурку, щоб очистити житло.
У "Страстний четвер" моя мама проснулася від підозрілого шуму й побачила біля нашого колодязя куму із подругою! Ті пояснили: "Нам потрібна вода із вашого колодязя". Пішли й усі три хвіртки залишили відчиненими. І це в три години ночі! Є ж дома вода в крані та й до криниці не далеко. Зрозуміло: ця вода їм потрібна була для чародійства.
Прекрасно розумів: раз знайшовся привід вигнати геть рідну маму то й нас ця чаша не омине. І не помилився. У сімействі мого сина народився хлопчик. Дитину охрестили але гучного торжества не влаштовували - клята бідність. Ми зі сватами та "бабою" випили по келиху вина а своїх кумів молодята запросили у кафе - там була чисто молодіжна вечірка.
Аж тут односельчани переказали нам сердиті слова куми: "Я подарунок дитині купила а мене, бач, такі вони та сякі не покликали..."
Вважав, що ця дрібна наша провина скоро забудеться. Як виявилося, помилився…
Якось недільного дня на порозі з'явився кум. Дістав 50 гривень і радісно:
- У мене сьогодні день народження. Давай пляшку розіп'ємо - пригощаю. Моя поїхала у село, так що я гуляю.
Я ж на те: - Добре, куме, тільки ти вже більше не добавляй.
- Та ти що - сам знаю. Вип'ємо й я піду дивитися телевізор. До вечора навіть запаху не буде...
Серед ночі у спальні задзвонив телефон. Моя зняла слухавку й почула п'яний голос куми:
- Мій нализався, як свиня! Та щоб тим людям, що його напоїли та їхнім дітям Бог дав те, те й те!..
І полилась добірна лайка, погрози та прокляття...
Наступило Різдво. Слід сказати, що у той час я дома торгував солодощами та іншим дріб'язком. Зайшли до мене колядники колядувати. Вийшли й кинули на дорозі петарду. Петардами у ту пору я не торгував й тому на цей вчинок не звернув уваги. Несподівано задзеленчав телефон. Я підняв слухавку й почув сердитий п'яний голос куми: "... твою мать!" І полилась добірна лайка та прокляття.
Поклав слухавку й схопився за серце. Усі хвороби, як відомо, від нервів, тільки венеричні від задоволення... Непристойна лайка є показником вихованості, справжньої суті людини. Це означає, що та люб'язність, милі посмішки, компліменти при першому знайомстві були маскою. А справжнє обличчя - ось воно.
Весною виїздив із двору в час коли кума поралась на городі. Вийшов із авто закрити браму й почув сердите:
- Кум, ти зачепив сітку й ось де вона відірвалась від стовпчика.
В її очах зблиснуло злорадство - попався гад!
Я на те примирливим тоном:
- Тут давно відірвано - іржа на обриві це підтверджує. Кум знає це місце - я сам йому показував...
Зрозумів до чого тут йдеться: кума інтенсивно шукає привід для скандалу.
Настало літо. Якось мою невістку наздогнала кума й стала відкривати їй нерозумній очі про те у яку сім'ю та потрапила. Та переказала почуте нам й я вкотре схопився за серце. Було боляче до сліз - про мене жоден поганого слова не скаже. Я член церковної "двадцятки" й цим сказано все. Господь Бог заповідав нам любити Його усім серцем своїм і ближнього свого як самого себе. Шанувати батьків та не свідкувати неправдиво. Та хто сьогодні ті заповіти шанує?..
Запалив на городі сміття. Сталось так, що там трапився шматок пластмаси, котрий при згорянні виділяв сморід. Зазвичай у селах на подібні порушення дивляться крізь пальці. По крайній мірі не пам'ятаю жодної сварки за те, що сусід щось не те запалив у грубці чи на своїй території...
На подвір'ї куми почулися крики, прокляття, гримання дверима. Невдовзі кума назбирала у себе сміття й послала мою хрещеницю підпалити його на дорозі навпроти воріт нашого будинку. Моя мама помолилась Богові й залила те вогнище свяченою водою. Аж тут з'явилась червона від люті кума й стала викрикувати погрози та прокляття... Її аж тіпало від гніву. І це мені така подяка за допомогу у побудові будинку, за згоду породичатись, за те що на своєму авто возив куди було потрібно, за безліч інших послуг?!
Наступного ранку виганяв корову на пашу. Аж тут помітив: хрещениця поодаль йде за мною. Я зупинявся й вона зупинялась. Я не перший день живу на цій грішній землі й тому ясно усвідомлював ціль того дійства: кума послала хрещеницю шепотіти прокляття мені у спину. (Душа дитини, самі розумієте, як пластилін...) Так боляче стало: названа дочка шепоче в спину названому батькові прокляття! Була одна відьма, а тут стало дві...
Невдовзі стало боліти серце. Знайшов в Інтернеті магічні ритуали й довідався: ворогові невпинно шепчуть в спину прокляття в котрому є такі слова "рви, коли, щипай серце ворога мого..."
Що робити? Вивчити те прокляття й відплатити тією ж монетою - йти за кумою та хрещеницею й шепотіти прокляття їм в спину? Не такий я чоловік. Пішов до церкви й, поставивши свічку за здоров'я своїх кривдників, став молитись, щоб Бог їх врозумив.
Життя складне й ми іноді сваримося. У подібних випадках люди, як правило, висловлюють в очі один одному наболіле та рвуть усілякі стосунки. Але із піною з рота читати замовляння, прокляття, ставити свічки у церквах "за упокій", підсипати могильну землю, підливати воду, котрою обмивали покійника - це вже, погодьтесь, занадто...
Батько мій покинув цей світ у 68 річному віці. Два роки перед смертю спав днями та ночами – ніщо крім сну його не цікавило. Батько змолоду голуб’ятником був. В день смерті на хату сів білий голуб й відлетів лише коли батько помер – прощався із шанувальником їхнього голубиного роду. Ворожка сказала, що батьку було пороблено та слова ворожки до справи ж не підшиєш…
Робить усілякі пакості, поширює стосовно нашої сім'ї різні наклепи. Коли я їй був потрібний як дармова робоча сила, як безкоштовний таксист, як хресний батько дитини то розсипалась у компліментах. Коли ж потреба відпала, то я вже найстрашніший мерзотник...
:secret:

antik
Повідомлень: 214
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 24 червня 2024, 10:52

А я вам, шановні, скажу гірку правду. А після того хочете любіть мене, а хочете - ні.
Вкрай зіпсований наш народ. Особливо це помітно за кордоном під час заробітчанства. В гуртожитках п’янки, добірна лайка, мордобій. Європейці жартують і сміються а наші підйобують один одного і регочуть. І чудять наші хлопці, ох і чудять.
Якось один із наших признався, що випадково підслухав розмову поляків - ті порівнювали нас із тваринами, котрі хрюкають.
О, ні, я не кажу, що геть усі поводять себе негарно. Та от один з десяти стане красти продукти із холодильника і цим зіпсує усім настрій. Один з бригади стане на роботі поводити себе негарно і… І "іспанський сором» за свій народ".
Наша домовласниця якось висловилась в тему: - Я 15 років по світах гроші заробляла, щоб побудувати собі цей будинок. Ми поляки тут та на чужині завжди дружні, тримаємося один одного, відстоюємо свої права, довідуємось про проблеми кожного співвітчизника й витягуємо із всякої ями. Грузини з нами працювали. У них подібне відношення один до одного. А от у вас…
В цей момент пригадалися слова вірша:
Хоч прапори здіймай до хмари,
Під саму шию шаровари,
На лобі тризуб намалюй –
І був холуй і є холуй.
У будинку нашої хозяйки постійно проживає 8-10 українців отож вона надивилася на поведіку нашого брата.
Якось спересердя так висловилася відносно нас: - Із усіх вас українців варто вибрати найкращих й із них наплодити націю добропорядних людей. Усіх же інших безжально спалити. Ось тоді у вас й буде справжня європейська держава!
Признаюсь, я був ошелешений почутим. Спалити людей! Вона що, мислить як Адольф Гітлер!?
Така добра, віруюча жінка, картини із сюжетами біблійних історій на стінах і…
І тут мене осінило: Віруюча жінка, картини із сюжетами біблійних історій… Стоп! Так вона ж мислить, як Господь Бог, Котрий переглянув перший гріховний світ й виявив праведниками лише сімейство Ноя! Грішників же винищив водами потопу й дав з неба веселку в знак заповіту між Ним та людьми, що потопу більше не буде а вдруге грішний світ буде знищений вогнем. І що Він вдруге збереже праведників, як колись сімейство Ноя.
На вершинах влади ситуація аналогічна. Насильство і брехня, брехня, брехня. Наші керманичі при вступі на найвищу посаду кладуть руку на Біблію та Конституцію а потім кладуть на них х.й (ерогований інтимний орган)!
І цим показують приклад народу.
Наш священик якось на проповіді сказав: За гріхи наші Бог нас палкою не бити не буде. Він інакше карає.
"Як захочете ви та послухаєтесь, то будете добра землі споживати. А коли ви відмовитеся й неслухняними будете, меч пожере вас, бо уста Господні сказали оце!" (Ісая 1:18-20)
І жере нас меч. Ох і жере… :secret:

antik
Повідомлень: 214
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 26 червня 2024, 21:39

Про силу слова. (агітації)
Для розуміння теми зроблю екскурс в історію:
Витяг із Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0 ... %94%D1%8E)
"...Договір між Українською Народною Республікою й країнами Четверного союзу був підписаний у Бересті 9 лютого 1918 р. Згідно з договором німецькі війська мали зайняти всю Україну, допомогти відновити владу Центральної Ради. Разом з німецькими союзниками війська Центральної Ради ввійшли в Київ 2 березня. За військову допомогу Німецькій імперії УНР зобов'язалася до 31 липня 1918 р. поставити їй близько 1 млн т зерна (60 млн пудів), 44 тис. т м'яса, 600 тис. т залізної руди, 400 млн штук яєць, сало, крупи тощо. Кожний німецький солдат мав право щоденно надсилати поштою додому посилку вагою до 12 фунтів (близько 5 кг). "
Німецькі війська увійшли до нас згідно договору й окупантами вони не були. Хороше враження вони на українців справили.
Та ось у 1933 до влади у Німеччині прийшов Гітлер і переконав народ, що німці є супернацією. Себто "Німеччина понад усе!" Усі ж інші народи є неповноцінними створіннями.
22.06.1941 Гітлер напав на СРСР і... заморив голодом мільйони військовополонених. По інерції мислення в окремих районах України "визволителів" зустрічали хлібом-сіллю - думали, що то ті самі німці. Та от ті "визволителі" по крові були німцями але за переконаннями нацистами. "Неповноцінних" травили газами а тіла спалювали у печах крематоріїв. Про подібні злочини є океан свідчень.
Пригадується розповідь батька. Якось ішов він із приятелем, а попереду дівчина українка під руку з німецьким офіцером. Зробив зауваження дівчині, що так не годиться - подумати не міг, що офіцер може знати нашу мову. А той вийняв пістолет, повернувся і… застрілив батькового приятеля. (Думав, що винуватець той.) Повернувся і спокійно пішов далі - життя низькосортної людини для нього нічого не вартувало.
Звісно при такій політиці нацистська ідеологія потерпіла поразку. Був Нюрнберзький процес. Німці покаялися й стали жити як усі.
Себто стали нормальними, цивілізованими людьми. Жертвам концтаборів виплатили грошові компенсації.
Сьогодні німці приймають наших біженців й створюють умови навіть кращі ніж поляки.
Ось ще повчальний приклад. Жителі Єрусалиму радісно вітали Ісуса - стелили перед ним одяг, пальмові гілки. А вже через декілька днів вони ж сердито кричали: "...Розіпни, розіпни Його!... На нас Його кров і на наших дітях!"
До чого я веду? До моменту отримання абсолютної влади Путлером відносини між нашими державами були біль-менш нормальними. А хто, власне кажучи, той Путлер? Читаємо Вікіпедію:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1 ... 0%B8%D1%87
Народився в сімействі неосвічених селян. Батько у війну служив в НКВС. Безрадісне, бідне дитинство – ровесники його малорослого зневажали (чморили). Щоб постояти за себе став займатися самбо. В університет його трійочника прийняли через спортивну кафедру. Більшу часину часу приділяв не навчанню а спортивним заняттям. Там же вступив в КПРС. На 4 курсі був завербований в КДБ й отримав агентурну кличку «Моль». Став «здавати» однокурсників за що й отримав кличку «Бледная плесень».
Інтригами проліз до вершин влади й став корупціонером.
"Петроградська міськрада схвалила доповідь групи і рекомендувала Анатолію Собчаку відправити Путіна у відставку й передати матеріали до прокуратури". Але пізно - у нього була була влада й впливові покровителі.
Інтригами захопив владу й взяв під контроль усі ЗМІ.
Працював я в Москві - знаю силу пропоганди, котра гіпнотично пригнічує свідомість. Всюди та скрізь возвеличують царя а усі його рішення називають наймудрішими. Перед кожними виборами істеричні крики: "А кто как не Путин!?"
В Москві короткий ми час прокладали каналізацію у дворі депутата Держдуми. Дворецьким там був молодий українець а домробітницею теж українка. Олег свідчив: "Господар не сяде за стіл доки ми не сядемо. Живемо на повному забезпеченні. Щомісяця отримуємо по 100О$. ( Я в той час отримував 700, іноді 800 й сам собі продукти купував.) Якось і я з тим депутатом поспілкувався. Досить розумний чоловік.
От Путін проголосив "спецоперацію" і... І суцільний "одобрямс". Чому ж той депутат не виступив проти? А тому, що розумний - він не хоче бути отруєним "новачком".
У нас ситуація аналогічна: У 1991 владу здобула компартійна мафія й осідлала усі ЗМІ. І наші ЗМІ стали возвеличувати тих кого грошові мішки радять.
Правдолюбці мовчать - ніхто ж не хоче загинути у "випадковій" автотрощі чи бути знайденим у лісі без голови.
Логіка у кожного така: - Протестувати? А толку? Хоч і живу погано але все ж таки краще ніж в могилі чи тюрмі.
Повчальний приклад: Якось я на ФУПі (Форум найзапекліших політичних баталій) запитав: "Чи знає шановне панство, що означає фразеологізм "Піррова перемога"?
І вже сімнадцятй раз забанили. За що ж то? А за "Розповсюдження ворожих наративів". :suicide_fool-edit:
П.С. Значиться є багато чого, що нам, лохам, влада знати забороняє. :1:

antik
Повідомлень: 214
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 27 червня 2024, 11:49

Працював у Москві з білорусами. У будівельному вагончику постійно працює "зомбоящик". На телеекрані кадри розстрілу Майдану а голос за кадром говорить, що українці це жорстокі, тупі, дебільні націоналісти. Он навіть законно обраного президента прогнали.
Це пропоганда у них така: себе возвеличувати а усі інші виставляти нікчемними істоти, людьми другого сорту.
Білорус Олег до мене довірливо: Вас же 50 миллионов. Неужели не можете одного нормального человека найти и на пост президента выбрать!?
Я йому на те: Нормальний не піде проти тої мафії. Але якщо й наважиться то підконтрольні владі ЗМІ йому не дадуть слова.
Путлер по-сатанинському хитрий: навмисне зробив людей бідними - такими легше маніпулювати.
Ну не піде інтелігентний, маючий пристойний заробіток чоловік на чужину війною гроші заробляти.
Кругом кричать "Путлер - собиратель земель русских!" Це так вони боготворять царя та роздмухують патріотизм.
Ось їхній агітаційний ролик: Старий за 300$ продає "копійку" (ВАЗ 2101). По всьому видно, що при СРСРі він все життя на неї заробляв. Аж тут підходить радісний син й заявляє покупцю: - Машину уже не продаём. Батя, я контракт подписал!
Покупець сердито сплюнув й відійшов.
Ролик придуманий невдало - пропогандисти усьому світові показують, що їхні люди доведені до злиднів отож контракт для них єдиний вихід вижити. А чи справді вижити? - ось питання.
Чим вся закінчиться? А тим що і в 1945. Леніна поховають. Путлера повісять. Може бути і навпаки. Не суть...
Февральским днём Великой смуты
Мы отказались от Царя
И захлебнулись, скинув путы,
В кровавой пене Октября.
Под догмы призрачной идеи
Кричали нагло:"Бога нет".
И Православный Крест на шее
Скрывали люди много лет.
Бунтарским духом неуёмным
Спалили треть родной земли,
И с годом этим прокажённым
Злодею почести несли.
Пока лежит он в мавзолее,
Парит из бездны над страной-
Нам не найти, на самом деле,
С почтеньем идола покой.
(Владимир Бакшеев)
Зверніть увагу, не я перший це сказав.
А й справді, чому Путлер так оберігає ту сатанинську споруду? А раз оберігає значить вона йому дуже потрібна - ходить підземним переходом спілкуватися із Іллічем як колись цар Саул до андорської відьми спілкуватися з пророком Самуїлом.
Зникне престол сатани - щезне Путлер. Пелена спаде з очей, гіпноз розвіється й народи помиряться.
Ісая 2:2-4
² І станеться на кінці днів, міцно поставлена буде гора дому Господнього на шпилі гір, і піднята буде вона понад згір'я, і полинуть до неї всі люди. ³ І підуть численні народи та й скажуть: Ходіть та зберімось на гору Господню, до дому Бога Якового, і доріг Своїх Він нас навчить, і ми підемо стежками Його! Бо вийде з Сіону Закон, і слово Господнє з Єрусалиму. ⁴ І Він буде судити між людьми, і буде численні народи розсуджувати. І мечі свої перекують вони на лемеші, а списи свої на серпи. Не підійме меча народ проти народу, і більше не будуть навчатись війни!
Як розуміти ці слова? З"явиться чоловік й буде говорити теж саме, що й Ісус - Син Бога живого.
Дожити б... :smoke:

antik
Повідомлень: 214
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Є знання (книги) котрі людям знати заборонено!

Повідомлення antik » 27 червня 2024, 17:55

А зараз, шановні, дід Опанас вам розповість казочку. Казочку для дорослих.
Уявіть собі, що у вашому господарстві розвелося море мишей та щурів. А кіт ваш вже мишей не ловить. Ось така то біда.
Аж тут добродії впарюють вам напрокат на 5 років заморського кота. Той котяра іноземної крові, він молодий та гарний, доглянутий - шерсть аж блищить. А розумний та хитрющий який! Вмить усіх щурів та мишей переловить. Мордочка у нього така гарнюня - так і хочеться її попестити...
Ну, звісно, ви вибирєте заморського кота.
Та скоро ви виявляєте, що той ваш улюбленець, не будучи дурним, подружився із щурами та мишами. :smoke: :smoke:
Ті йому приносять смаколики, чухають лапками живіт, роблять міньєети. У нього не життя а кайф.
Це то у нього не життя а кайф а у вас то катастрофа! :suicide_fool-edit:
5 років минуло то мо пора вибрати іншого котяру?
А фіг ви вгадали - ваш хитрющий кіт заховався у вириті його кєнтами нори. І що ж робити? Хіба що спалити хату?
Ну, це ж теж не вихід... І тут виникає давно відоме питання: Як це могло статися? Хто винен? Що робити? :drag:
Ось така то хуйня, малята, любі хлопчики та дівчата. :dash2:

Відповісти