московські попи

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 11:23

главспец писав: начинаю волноваться: лично мне это - пофиг. А многие так переживают за коцапов и их попов...
п.ф.
и кто не в норме?!
Ты,наверное,не очень понимаешь ситуацию.Что происходит в МП и почему то,что там происходит,будет отражаться на нас.
Сколько МП церквей в Украине?Только в Херсоне из 15 церквей 12 МП.К чему будут призывать попы МП?
Вот пост
РПЦ предупредила о кровопролитии, массовыми отравлениями полонием и новичком в случае получения УПЦ автокефалии: https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5b9c189c9a7947eeec276068 … с помощью @ru_rbc
Ты видел ходу московских попов в центре Киева?Это фанатики зомбированные от них все можно ожидать.
Когда отравят твоих детей ,внуков в школах,в лагерях тебе ,думаю,сразу станет НЕ ПОФИГУ.
Они просто так не уйдут. :pardon:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: московські попи

Повідомлення главспец » 15 вересня 2018, 11:35

Фрося писав:
главспец писав: начинаю волноваться: лично мне это - пофиг. А многие так переживают за коцапов и их попов...
п.ф.
и кто не в норме?!
Ты,наверное,не очень понимаешь ситуацию.Что происходит в МП и почему то,что там происходит,будет отражаться на нас.
Сколько МП церквей в Украине?Только в Херсоне из 15 церквей 12 МП.К чему будут призывать попы МП?
Вот пост
РПЦ предупредила о кровопролитии, массовыми отравлениями полонием и новичком в случае получения УПЦ автокефалии: https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5b9c189c9a7947eeec276068 … с помощью @ru_rbc
Ты видел ходу московских попов в центре Киева?Это фанатики зомбированные от них все можно ожидать.
Когда отравят твоих детей ,внуков в школах,в лагерях тебе ,думаю,сразу станет НЕ ПОФИГУ.
Они просто так не уйдут. :pardon:
Понимаю твоё беспокойство! И каковы лично твои действия, ну для решения этой проблемы?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 11:54

главспец писав: И каковы лично твои действия, ну для решения этой проблемы?
Вопрос не корректный.Не находишь?Такие вопросы решают на уровне власти.И то,в Конституции- "церковь отделена от государства",поэтому пока "гром не грянет",власть ничего предпринимать не будет.Ходу МП разрешили,даже охраняли.
Остается только наблюдать :pardon:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: московські попи

Повідомлення главспец » 15 вересня 2018, 12:01

Фрося писав:
главспец писав: И каковы лично твои действия, ну для решения этой проблемы?
Вопрос не корректный.Не находишь?Такие вопросы решают на уровне власти.И то,в Конституции- "церковь отделена от государства",поэтому пока "гром не грянет",власть ничего предпринимать не будет.Ходу МП разрешили,даже охраняли.
Остается только наблюдать :pardon:
успехов в «наблюдении»!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: московські попи

Повідомлення Vollmer » 15 вересня 2018, 12:03

M_M писав:
Vollmer писав: 100%
Хрещення Чечні?
==============================================================
==============================================================
Я не кажу, що все буде просто. :lol: :lol: :lol:
Але, якби мені це було треба. :umnik2: :umnik2: :umnik2: Я би поставив відділу пропаганди завдання - згенерувати кацапську державну метарелігію, на базі елементарних релігій, а я щоби був у тій метарелігії Генеральним Секретарем. Притягти під це завдання лояльних попиків звідусіль, закордону пояснити, що це в нас, тіпа, таке, кацапське англіканство. І т.д. :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 12:14

На Виннииччине московский поп разрушил памятник жертвам Голодомора
Зображення
В городе Погребище Винницкой области священник Московского патриархата приказал уничтожить памятник замореним во время Голодомора.
Об этом рассказывает в Facebook пользователь Николай Ковалев.
«Москвинський поп-вандал в Погребище Винницкой области нанял люмпенов, чтобы свалили памятник замореним во времени Голодомора! Вандал планировал на этом месте москвинську «часовню», — пишет Ковалев.


И что ему будет? :pop:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: московські попи

Повідомлення Vollmer » 15 вересня 2018, 12:22

Фрося писав: И что ему будет? :pop:
=================================================================
=================================================================
Мені так здається, що допомогти нещасному можуть тільки гарні, добросовісні буцики.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25458
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: московські попи

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2018, 13:14

О, знову пам'ятники в хід пішли?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25458
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: московські попи

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2018, 13:16

Жиди роздувають чергове вогнище з тією ж, перманентною метою - продовжувати грабувати під шумок.
Лохи ведуцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13778
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: московські попи

Повідомлення M_M » 15 вересня 2018, 13:51

Vollmer писав: кацапське англіканство
Кацапство

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 14:32


Садальский на что-то намекает.. :umnik2: патриарх Алексей не своей смертью умер?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: московські попи

Повідомлення Vollmer » 15 вересня 2018, 15:21

M_M писав:
Vollmer писав: кацапське англіканство
Кацапство
===============================================================
===============================================================
Нє, буде невиразно. Нєскрєпно. Це їх дражнитимуть так, то правда. Але назвуться вони інакше.
Щось на зразок "істинного всеросійського поклонєнія єдиному Господу".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13778
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: московські попи

Повідомлення M_M » 15 вересня 2018, 15:38

Vollmer писав: істинного всеросійського поклонєнія єдиному Господу
РԤ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: московські попи

Повідомлення Vollmer » 15 вересня 2018, 15:53

M_M писав:
Vollmer писав: істинного всеросійського поклонєнія єдиному Господу
РԤ
=============================================================
=============================================================
Новий символ, гібридний, хреста із півмісяцем? Можливо. Трохи, як значок рубля, але і це символічно.
Тим більше, що "серп і молот" вже було, досвід є. З'їдять.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13778
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: московські попи

Повідомлення M_M » 15 вересня 2018, 16:05

Точно, :lol: повинно бути щось таке
₽Ԥ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 15:04

"Я тобі ще згадаю твої проповіді проти Путіна", - служитель Московського патріархату вигнав
священика УПЦ КП з похорону бійця ООС

Зображення
На Полтавщині священика УПЦ Київського патріархату ієрея Ігоря Яворського під час похорону бійця АТО священик УПЦ Московського патріархату Микола Ковальов пригрозив "забити до смерті", додавши, що "згадає усі його проповіді проти Путіна"
Про це сам Яворський написав у Facebook.

За його словами, цей прикрий випадок стався 11 вересня 2018 року.

"Я, як священнослужитель Української православної церкви Київського патріархату, як небайдужий громадянин України, був присутній на похороні бійця АТО Владислава Карпуна, щоб віддати почесті захиснику держави. Про свій намір я завчасно повідомив голову РДА, військовий комісаріат та двох ветеранів АТО, зазначивши, що не претендую на чин відспівування, але помолитися, віддати останню шану та попрощатися - відчуваю своїм обов’язком", - пише священик.

Під час церемонії, за його словами, стався недопустимий інцидент.

“Коли вишикувалася траурна процесія: спереду - колона людей з вінками, за ними - три священики Московського патріархату. Я зайняв місце за ними у колоні, як належить священику, будучи в підряснику з хрестом, без облачення, при цьому не здійснюючи ніяких дій, не говорячи ні слова, - розповідає священик УПЦ КП. - В один із моментів, раптово, без причини священик Московського патріархату Микола Ковальов підійшов до мене впритул, схопив за лікоть та, різко стискаючи, агресивно промовив таку погрозу (цитую дослівно): "Слушай сюда! Иди отсюда. Сейчас дам команду своим, тебя на носках понесут…(на жаргоні це означає "заб’ють ногами до смерті"). Я тебе еще вспомню твои проповеди против Путина".

Яворський пише, що змушений був відступити на крок назад і звільнитися, вирвавши руку від захвату і тихенько закликав священиків зупинитися у своїй агресії і шанувати пам’ять загиблого. Після цього, впродовж всього шляху, погрози розправою продовжувалися з боку Ковальова, але вже на відстані.
СпойлерРозкрити
"Хочу зазначити, що за увесь період перебування у сані ієрея я жодного разу не допустив собі висловитися негативно на адресу цього священика і не провокував жодним чином конфронтації між конфесіями. Про це свідчить моя сторінка на Facebook, де я закликаю до миру та порозуміння. Натомість з боку Ковальова вже були подібні випадки, зокрема, коли він звів наклеп на мене, ніби то я намагався захопити його храм. При цьому вивів своїх прибічників на акцію протесту до Вознесенського храму. Після служби провів збори, де відкрито говорив людям неправду про наміри захоплення мною храму, розпалюючи агресію проти мене, як священика та в цілому проти Київського патріархату. А в цей час я лежав вдома з температурою і гадки не мав про такі події", - пише отець Ігор.

Він каже, що даний випадок, який стався у селі Велика Рублівка Котелевського району на Полтавщині, бачили багато людей, “проте в свідки призвати не можу нікого, так як з ними не знайомий, а ті, яких знаю, є прибічниками о. Миколая”.

“Як священнослужитель, який не має права лжесвідчити, кожне слово можу підтвердити лише церковним чином, присягнувши на Святому Євангелії та престолі. Отже, дійшовши з процесією до сільського храму, я прийняв рішення утриматися від подальшої участі у заході, щоб знову не натрапити на агресивні дії та провокації з боку священиків Московського патріархату. Я вражений, як може священик в облаченні, який через хвилину буде молитися до Бога за загиблого, дозволяти собі з неймовірною агресією і злобою, прямо біля тіла воїна висловлюватися на "жаргоні", нести погрози в момент скорботи і трауру. Хочеться звернутися до них із запитанням: "Святі отці! Ви, певно, забули, що сан людина приймає для того, щоб приводити людей до Бога, вчити їх християнським чеснотам і самим бути прикладом цих чеснот", - завершив священик УПЦ КП.
https://espreso.tv/news/2018/09/15/quot ... biycya_oos

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 18:05

Inc 🎯gnito Inc.
@incorporation_g
7 мин.7 минут назад

Никуда МП от нас не денется и ничего у нее не заберут. В ближайшие десятки лет точно. Одна из моит тьоток с работы ходит туда по праздникам. Приходя, рассказывает что УП это раскольники, сатанисты и "не нашей веры". Попы окучивают лохторат и бабки с иконками будут стоять насмерть

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: московські попи

Повідомлення Vollmer » 16 вересня 2018, 19:55

Фрося писав: Inc 🎯gnito Inc.
@incorporation_g
7 мин.7 минут назад

Никуда МП от нас не денется и ничего у нее не заберут. В ближайшие десятки лет точно. Одна из моит тьоток с работы ходит туда по праздникам. Приходя, рассказывает что УП это раскольники, сатанисты и "не нашей веры". Попы окучивают лохторат и бабки с иконками будут стоять насмерть
================================================================
================================================================
Зовсім не новина. Там війна з КП, давня, серйозна, із залученням влади, бандюків, вірних. Зокрема, саме влада потворствує МП. Томос - для передвиборчіх понтів. Реально Пєцік влаштує щось, не надто очікуване, гібридне.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25458
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: московські попи

Повідомлення Sintez » 17 вересня 2018, 13:01

Звичайно не підуть. Їх треба 3,14здити, рєбята. І їбанутих бабушок... Чи забули 2014? А окрім того слід пам'ятати що попи МПъ, принаймні у моїй місцевості, тісно пов'язані з бандитами та й самі по суті ними є.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60830
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: московські попи

Повідомлення Фрося » 19 вересня 2018, 20:42


Зображення

Відповісти