Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 10 січня 2019, 08:56

Sintez писав: Два випадки, що знаю я - рак шкіри. Так, соду пили, і п'ють і досі, а новоутворення просто засипали содою. Але я б не спрощував все до однієї соди. Головне - люди не здавалися й не підкорялися, а боролися.
Итак: тебе известны всего два научных факта излечения рака содой. Именно - рака кожи. С посыпанием оного?

Но в интернете пишут об исцелении поголовном и от всех видов. Содой. Веришь? Ты ж не видел.
А как же тогда всемирный «заговор фармакологов и онкологов против соды»? Теоретический.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Sintez » 10 січня 2019, 09:48

Я вірю своїм очам і своєму досвідові. Так, два випадки - небагато. Однак вони є. А от випадки, коли люди "лікувалися" хімією й вірним путьом відправлялися у домовину мені важко й порахувати точно - ну з тих що я знаю особисто - не менще десятка. Сумнівна статистика? Можливо. Але я віддаю перевагу сумнівному й незаконному життю, аніж правильній і законній смерті.

А вірить кожен у що хоче, й по вірі своїй отримує. Се ля ві.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13763
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 10 січня 2019, 10:05

Sintez писав: Там простір для творчості просто необежений.
Насправді колона (стовп) там була з давніх давен. Її не бачили, бо інопланетяни зробили її невидимою. У 1834-му році у гравіцапи, що забезпечувала прозорість колони, скінчилось пальне.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення DSMechanic » 10 січня 2019, 10:10

M_M писав:
Sintez писав: Там простір для творчості просто необежений.
Насправді колона (стовп) там була з давніх давен. Її не бачили, бо інопланетяни зробили її невидимою. У 1834-му році у гравіцапи, що забезпечувала прозорість колони, скінчилось пальне.
Там все місто було накрите енергетичним куполом. Ще ж камінь втричі важчий за колону, рівненька ванночка в пітори сотні тон, ну і решта. Так що мокшане (+ європейські архитектори) майже нічого і не робили, прийшли на готове, так, пару сараїв побудували.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 10 січня 2019, 10:11

Sintez писав: Я вірю своїм очам і своєму досвідові. Так, два випадки - небагато. Однак вони є. А от випадки, коли люди "лікувалися" хімією й вірним путьом відправлялися у домовину мені важко й порахувати точно - ну з тих що я знаю особисто - не менще десятка. Сумнівна статистика? Можливо. Але я віддаю перевагу сумнівному й незаконному життю, аніж правильній і законній смерті.

А вірить кожен у що хоче, й по вірі своїй отримує. Се ля ві.
так ты веришь в заговор фармацевтов-онкологов против содолечения?
п.с.
я знаю случай, когда человеку врачи сказали "всё" и он начал бухать, как не в себя! И через год выздоровел.
Водка целебная?
Прикинь, этот случай против твоих двоих - уже50%!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Pestilence » 10 січня 2019, 10:58

Насчет рака все вообще сложно. Я знаю один пример - рак груди - женщина после официальной медицины живет уже много лет. Другой, еще при ссср умерла, моя кума тоже.
Насчет соды, там все не так просто - официальная медицина тоже использует препараты для изменения ph вроде как тоже сода в каком-то виде, именно при лечении рака. Как дополнение к курсу.
Говорят про жестокий алкоголизм при раке - вроде есть случаи излечения вотка+голод.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Clone » 10 січня 2019, 11:21

DSMechanic писав:
M_M писав:
Насправді колона (стовп) там була з давніх давен. Її не бачили, бо інопланетяни зробили її невидимою. У 1834-му році у гравіцапи, що забезпечувала прозорість колони, скінчилось пальне.
Там все місто було накрите енергетичним куполом. Ще ж камінь втричі важчий за колону, рівненька ванночка в пітори сотні тон, ну і решта. Так що мокшане (+ європейські архитектори) майже нічого і не робили, прийшли на готове, так, пару сараїв побудували.
Вместо того, что бы самим немножко почитать и попытать разобраться что к чему, начинаете насмехаться...
Уверяю вас, после просмотра нескольких фильмов об экпедициях Склярова, энтузиастов-исследователей Питера, вы поймёте глубину вашего невежества, в теме давней и не очень истории, но наверное вам это не нужно, ведь для этого ^надо потратить время^, гораздо проще и быстрее написать пару строк насмешек...

Хотите предметный разговор?


Зображення
Материал шпулек обсидан.
Вулканическое стекло.
Как сделать, используя инструменты из дерева, камня и бронзы?
:smoke:
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 10 січня 2019, 11:23

Pestilence писав:
Насчет соды, там все не так просто - официальная медицина тоже использует препараты для изменения ph вроде как тоже сода в каком-то виде, именно при лечении рака. Как дополнение к курсу.
Говорят про жестокий алкоголизм при раке - вроде есть случаи излечения вотка+голод.


так я хочу понять про «всемирный заговор фармацевтов и онкологов против соды». Конкретно!
Где место в этом заговоре онкологу из районной поликлиники, ему-то какой интерес тормозить соду?
Наоборот, вылечив содой, он может рассчитывать на весомую благодарность и новых пациентов из других районов, а начальству об этом и знать незачем.

п.с.
выходит, про целебную водку знаю не только я?!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення DSMechanic » 10 січня 2019, 11:47

Ось це - звичаний кусок глини-грязі, зроблено голими руками
Зображення
про обсидан
Хімічна формула мінералу: SiO2.
У його склад входить кремнезем (66-72%), а також оксиди лужних і лужноземельних елементів.
Твердість мінералу по шкалі Мооса становить 5-5,5 одиниць, а щільність дорівнює 2,5-2,6 г / см3. Обсидіан має раковистий, ріжучий злам. Він досить добре піддається поліровці і відрізняється скляним блиском.
так що просто - взяли і зробили. З розряду - "пан має час і натхнення", або "терпение и труд все перетрут".

Ви просто не оцінуєте скільки годин це робилось, скільки взагалі поколінь могли піти на те щоб навчитись. Древня історія людства - це кілька тисяч років від звичайного каменя в руці до заліза. У греків і римлян не набагато більше зняддя було ніж у майя - але цікавих робіт по роботі з камнем багато. Акведуки, статуї з мармура які і зараз не кожен скульптор візьметься повторити, дороги, системи каналізації - все фактично голими руками. Просто до греко-римської культури ви звикли, воно рядом.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13763
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 10 січня 2019, 11:57

главспец писав: вроде есть случаи излечения вотка+голод
Чаще это заканчивается смертью с другим диагнозом. Рак вылечили, ага.
У меня хороший знакомый вылечил диабет в какой-то там окончательной бесповоротной по версии врачей стадии. Просто дисциплина в питании, самопальная диета. Но это не означает, что его метод поможет всем.
Борьба с шарлатанством, учет эффекта плацебо и прочих вариантов типа самолечения - отдельная тема, достаточно хорошо изученная. :secret: Желающих исцелиться от всего сразу с помощью соды волшебной таблетки N1 ждет облом с ненулевой вероятностью.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення главспец » 10 січня 2019, 12:03

M_M писав: Борьба с шарлатанством, учет эффекта плацебо и прочих вариантов типа самолечения - отдельная тема, достаточно хорошо изученная. :secret: Желающих исцелиться от всего сразу с помощью соды волшебной таблетки N1 ждет облом с ненулевой вероятностью.
ну, а «всемирный заговор фармацевтов и онкологов» против соды?! С ним как быть...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення DSMechanic » 10 січня 2019, 12:06

Ось такі штуки впарюють туристам потомки майя. Думаєте у них там зараз станки лазерної різки стоять?
СпойлерРозкрити
Зображення

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13763
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 10 січня 2019, 12:10

Clone писав: Вместо того, что бы самим немножко почитать
Интересовался, читал, и много. Начальный интерес появился после просмотра одного научно-популярного с уклоном в мистику фильма. Там был неплохой подбор фактов и довольно удачная подтасовка фактов.под теорию инопланетного контакта. По молодости поверил всему, что там говорилось.
К примеру, нимбы на иконах - это на самом деле скафандры. Ну итд.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Telecaster » 10 січня 2019, 13:08

M_M писав:
Clone писав: Вместо того, что бы самим немножко почитать
Интересовался, читал, и много. Начальный интерес появился после просмотра одного научно-популярного с уклоном в мистику фильма. Там был неплохой подбор фактов и довольно удачная подтасовка фактов.под теорию инопланетного контакта. По молодости поверил всему, что там говорилось.
К примеру, нимбы на иконах - это на самом деле скафандры. Ну итд.
сам ти скафандр...
останнє відео в хаосі дивись
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Clone » 10 січня 2019, 13:20

M_M писав:
Clone писав: Вместо того, что бы самим немножко почитать
Интересовался, читал, и много. Начальный интерес появился после просмотра одного научно-популярного с уклоном в мистику фильма. Там был неплохой подбор фактов и довольно удачная подтасовка фактов.под теорию инопланетного контакта. По молодости поверил всему, что там говорилось.
К примеру, нимбы на иконах - это на самом деле скафандры. Ну итд.
Нет, в мистику не лезу, Блаватскую читал, не вдохновило, не убедительно)
Успенский даже ближе подошел к некоему пониманию не материального мира, но это всё такая скольская тема, что можно крутить ей как циган солнцем...
Вот материальные вещи, это другое.
Бельбекские монолиты.
Полигональная кладка.
^Лопатная^ технология обработки камня.
Пирамиды Мексики, Египта,Китая...
Саксууайман.
^Колониальный^ стиль построек...
Камни Ики.
Плато Наска.
И много другого...

Вот материальные вещи, с этим не поспоришь...
............

Проблема обсидана не в параметрах его твердости, в его хрупкости.
Часто ли вам приходила в голову идея сотворить шпульку из кусочка стекла?
Идиотская идея, согласен...
Но аборигены не заморачивались, брали и делали), в массово порядке делали, просто больше делать было нечего :lol: ну и так далее...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13763
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення M_M » 10 січня 2019, 13:34

Clone писав: Часто ли вам приходила в голову идея сотворить шпульку из кусочка стекла?
Очень удачная мысль. Легко реализуется стеклодувом начального уровня.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Clone » 10 січня 2019, 13:38

DSMechanic писав: Ось такі штуки впарюють туристам потомки майя. Думаєте у них там зараз станки лазерної різки стоять?
СпойлерРозкрити
Зображення
На древних каменных артефактах можно найти следы машинной обработки - трубчатым сверлом, болгаркой)... на микофотографиях видно, что зёрна минералов различной твердости срезаны одинаково. Высокая скорость и твёрдость режущего инструмента - откуда?

Но это уже вторая волна технологий...
До этого были пластилиновые технологии и полигональная кладка, там вообще варинтов ^как^ нет, только предположения.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Clone » 10 січня 2019, 13:38

.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення Clone » 10 січня 2019, 13:42

M_M писав:
Clone писав: Часто ли вам приходила в голову идея сотворить шпульку из кусочка стекла?
Очень удачная мысль. Легко реализуется стеклодувом начального уровня.
:1:

Тоесть вы хотите сказать, что древние стеклодувы :lol: забавлялись изготовлением стеклянных шпуль? Шпуль из обсидана?
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Установлены особенности людей, которые верят в теории заговора

Повідомлення DSMechanic » 10 січня 2019, 13:50

Clone писав: Часто ли вам приходила в голову идея сотворить шпульку из кусочка стекла?
Отже ви на даних які і не підтвержненні - (фото з шпульками зустрічається виключно на конспірологічних сайтах, хоча з обсіданом люди працюють тисячі років і виробів з нього дофіга і більше, фото ножів-прикрас-посуди море, знаходив навіть мастер-класи в ютубі по роботі з ним) і як мінімум ви не розумієете мету застосування - і робите висновок що це не вони, а якісь інопланетяни? А інопланетянам нафіга не стандартні шпульки з обсідану? Як і інші вироби з найбільш поширеного у древних людей матеріалу. Хтось робив з кремнію, хтось з обсідану (у кого що було). Отже племена тих часів активно працювали з цим матеріалом, що може дивувати? Дивна для них форма? І все? А може це лабораторна для учнів - зробив таке складне (хоч кілька років шліфуй у вільний час) -все, допускають до самостіної роботи? Як на мене логічніше ніж високорозвинута загибла цивілізація.
Ви недооцінюєте людські здібності.

Відповісти