Помер

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 06 липня 2020, 16:53

Скончался итальянский композитор Эннио Морриконе
Лауреат Оскара скончался ночью в римской клинике из-за последствий падения.
Великому музыканту и композитору, автору самых красивых саундтреков итальянского и мирового кинематографа был 91 год.
Зображення
Ennio Morricone - Le vent, le cri

Ennio Morrikone - Одинокий Пастух


R.I.P.

Olegik
Повідомлень: 4014
З нами з: 03 квітня 2018, 21:24

Re: Помер

Повідомлення Olegik » 26 липня 2020, 22:35

Зірка «Віднесених вітром» Олівія де Гевіленд померла на 105 році життя
https://zn.ua/ukr/CULTURE/zirka-vidnese ... ittja.html
Зображення

Olegik
Повідомлень: 4014
З нами з: 03 квітня 2018, 21:24

Re: Помер

Повідомлення Olegik » 19 серпня 2020, 20:07


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 19 серпня 2020, 20:59

Olegik писав: Помер Борис Патон
https://lb.ua/society/2020/08/19/464245 ... paton.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 11 вересня 2020, 14:57


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 29 жовтня 2020, 08:51

Iaroslav Drobotun
@yadrobotun
·
18 ч
На 61-му році пішов з життя Анатолій Соловйович Федорчук, мер Борисполя. Беззаперечний переможець на виборах. Найпорядніший та найчесніший серед мерів міст Київської області. Дуже гарна людина. Знав його особисто. Це велика втрата. Мої співчуття родині та колегам!
Зображення

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Помер

Повідомлення Віра » 31 жовтня 2020, 15:00

Шон Коннері...


На 91-му році життя помер легендарний британський актор Шон Коннері який зіграв головну роль у семи фільмах про Джеймса Бонда
Про це повідомляє BBC.

Шон Коннері помер на 91-му році життя.

Він знявся у понад 70 фільмах, серед яких сім екранізацій творів Яна Флемінга, де Шон Коннері виконав головну роль - Джеймса Бонда.

За створення образу Джима Мелоуна в гангстерській драмі "Недоторканні" Коннері отримав "Оскар" і "Золотий глобус".

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13752
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Помер

Повідомлення M_M » 31 жовтня 2020, 15:01

Шон Коннері RIP
Зображення

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Помер

Повідомлення oven » 31 жовтня 2020, 15:10

:(
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13752
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Помер

Повідомлення M_M » 06 листопада 2020, 15:34

Михайло Жванецький RIP. 86.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Помер

Повідомлення Noex » 06 листопада 2020, 16:32

RIP

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Помер

Повідомлення ingvar » 06 листопада 2020, 18:03

Творчество Жванецкого, как минимум, часть истории! В этом пантеоне он вместе с Зощенко, Ильфом и Петровым, Аверченко, Искандером ...
Воистину нерукотворный памятник!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Помер

Повідомлення Віра » 06 листопада 2020, 18:46

Нещодавно, менше місяця тому...

"Жванецкий больше не хочет быть рядом с теми, кто врет с экрана"
СпойлерРозкрити
Психиатр и художник-карикатурист Андрей Бильжо - об уходе со сцены Михаила Жванецкого, которого боялись даже власти.

У меня смешанные чувства от новости, что Жванецкий уходит со сцены и с телевидения. Михаил Михайлович в своей жизни так много выступал, что, думаю, захотел побыть наедине со своим письменным столом, со своими близкими. Это его право. Конечно, у кого-то вызывает сожаление, что его не будет на сцене. Но все когда-то приходит к какому-то завершению. Дай Бог ему здоровья!

Обидно, что не будет выходить программа "Дежурный по стране", которая транслировалась на федеральном канале и где Жванецкий довольно остро высказывался о нашей власти, что было удивительно! Но, видимо, его авторитет так высок, что ему боялись делать замечания. Сидящие наверху довольно бездушные, с плоским юмором граждане его просто побаивались. Потому что он настолько велик и честен!

У меня есть подозрение, что это его объявление об уходе еще и с телевидения связано с тем, что не хочет он больше быть рядом с теми людьми, кто сейчас врет с экрана.

Жванецкий мыслит афоризмами, фразами, которыми обычно не говорят люди. Но, услышав эти его фразы, они думают, что это их язык. Он обладает редким афористическим мышлением. Однажды я вел его концерт. Вышел на сцену и сказал, что считаю Жванецкого не сатириком, а большим писателем, который может работать в любых жанрах. Но тут же Михаил Михайлович и меня "умыл": мол, все-таки "я не писатель, а сатирик".

Высокоинтеллектуальный юмор Жванецкого настолько прост, что он понятен многим людям, которые способны думать. Я видел тексты Михаила Михайловича перед выступлениями: там многое перечеркнуто, что-то написано на полях, ничего не понятно - такие конспекты. Он же, когда выступает, не читает по этим бумагам, он говорит - и на ходу ему в голову приходят фразы, которые становятся потом знаменитыми.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 07 листопада 2020, 14:51

Назар Приходько
1 ч ·
Вчора, 6.11.2020, помер Олександр Станіславович Шовковський - батько легендарного голкіпера «Динамо» та Національної збірної України Олександра Шовковського...
Якісь чорні дні... Спочатку помирає дружина Валерія Васильовича Лобановського Аделаїда Панкратієвна, тепер Олександр Станіславович...
А знаєте що ще дуже прикро? Вчора ТВК міста Києва оголосила результати виборів до Київміськради, і СаШо став депутатом від УДАРу. Напевно, він дуже хотів аби батько розділив з ним цей успіх та не судилося...
Щирі співчуття, Саша... Тобі, твоїй мамі, всім рідним та близьким...
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 14 листопада 2020, 09:42

Зображення
Умер Армен Джигарханян
Знаменитый российский, армянский и советский актер, режиссер и театральный педагог Армен Джигарханян умер в возрасте 85 лет. Об этом сообщает пресс-служба Московского драматического театра, которым руководил Джигарханян.
Актер Армен Джигарханян умер в ночь на субботу, 14 ноября.
«Сегодня ночью пришла печальная новость. Скончался Армен Борисович Джигарханян, выдающийся артист и лидер, руководитель театра, который носит его имя»,— сказал представитель театра.
Друг артиста Артур Согомонян сказал «Интерфаксу», что причиной смерти Армена Джигарханяна стали возраст и болезни. «Сердце остановилось в шесть утра»,— сообщил он.
Народный артист СССР Армен Джигарханян родился в 1935 году в Ереване, окончил Ереванский художественно-театральный институт (ныне — Ереванский государственный институт театра и кино). Он сыграл множество ролей в театре и кино. С 1996 года господин Джигарханян был президентом и художественным руководителем Московского драматического театра.
Армен Джигарханян снялся в таких фильмах, как «Журавушка», «Здравствуй, это я!», «Тегеран- 43», «Место встречи изменить нельзя», «Здравствуйте, я ваша тетя!».
Як писав про нього Валєнтін Ґафт:
«На свете меньше есть армян
Чем фильмов, где сыграл Джигарханян»...

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Помер

Повідомлення Амосенко Олег » 14 листопада 2020, 09:47

Джигарханян R.I.P.

Він був проти захоплення Криму та війни на сході.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Помер

Повідомлення Noex » 14 листопада 2020, 10:38

R.I.P.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Помер

Повідомлення Віра » 14 листопада 2020, 14:11

Амосенко Олег писав: Джигарханян R.I.P.

Він був проти захоплення Криму та війни на сході.
я цього не знала

незалежно від характеру ролей, що грав актор, він був дуже позитивним, свійським. Шкода, що на закаті свого життя зв'язався з молодою жінкою, втратив родину, вляпався в історію, бо вона, ця Віталіна, його облапошила, знеславила. Ну хоч в останні пару років виправився, повернув сім'ю, та осад залишився.
Нехай спочиває з миром...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Помер

Повідомлення главспец » 14 листопада 2020, 14:29

Віра писав: Шкода, що на закаті свого життя зв'язався з молодою жінкою, втратив родину, вляпався в історію, бо вона, ця Віталіна, його облапошила, знеславила. Ну хоч в останні пару років виправився, повернув сім'ю, та осад залишився.
ну вот какое Вам дело до его личной жизни?! С чего Вы взяли, что вправе давать оценку? А давайте обсудим Вашу!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13752
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Помер

Повідомлення M_M » 14 листопада 2020, 15:43

На свете столько нет армян, сколько ролей сыграл Джихарханян!
P.S. Щодо згаданої сварки - обоє рябоє. Джигарханян ангелом не був. Але був частиною системи. Щоб не псувати настрій, краще не чіпати цю тему. Декілька епічних ролей він зіграв, обмежимося цим.

Відповісти