Оніщенко

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Оніщенко

Повідомлення oven » 14 квітня 2018, 14:55

Булава писав:
OldBoy писав: не бачиш альтернативи розтакому?
шоб ти побачив альтернативу, кандидат має бути іще гірший ніж Порошенко, ти мазохіст?
Ну, добре. Ти бачиш в якості альтернативи Юлю. Я - ні.
Викреслюємо Юлю. Порадь за кого мені голосувати.
А хто буде балотуватися?
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 19:18

costashu писав:
costashu писав: Полный текст интервью Александра Онищенко телеканалу NewsOne https://strana.ua/articles/interview/12 ... enko-.html 5 марта 2018
— Я хочу анонсировать. Я написал книгу, где описал всю свою ситуацию. В нашей стране порохоботы вливают народу в уши, что нет альтернативы Порошенко, что это человек, на которого надо делать ставку. Он открыл безвиз, он воюет с Россией, но никто не говорит об отрицитальных чертах этого человека. Его хотят показать только в хорошем ракурсе. Я был рядом с этим человеком более двух лет. И я хотел показать и рассказать в действительности о его сущности. Чтобы люди Украины узнали его сущность, его алчность, что это за человек. И эта книга в дальнейшем поможет людям определиться с выбором, который они будут совершать в будущем на тех же выборах президента и ВР.
Я от не розумію вашу нестримну жагу вірити на слово різним покидькам.
Чому ви так заглядаєте до рота цьому Оніщенку? Бо він ллє вам у вуха те, що вам подобається? Хоча.... що я хотів від юльків..
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 19:19

подонок это безальтернативный для тебя кондитер, ты перепутал, олешка
ХЖВСУ

Аватар користувача
Ruza
Повідомлень: 157
З нами з: 26 березня 2018, 21:17

Re: Оніщенко

Повідомлення Ruza » 14 квітня 2018, 19:36

Булава писав: Я от не розумію вашу нестримну жагу вірити на слово різним покидькам.
:rofl:
Ато за години! Продам бузінес!.... :facepalm:

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 19:41

OldBoy писав: за Садового
Можливо 4 роки тому я б і зробив вибір на користь Садового, але не зараз.
Ну, по-перше з легким серцем голосувати за будь-кого, хто останні 27 років був при владі, взагалі не можна, розуміючи шо ця людина так чи інакше брала участь розподіленні корупційних потоків. (Те що Садовий зовні виглядає більш європейським ніж інші наші політики, означає лише те, що і Львів виглядає більш європейським містом ніж інші. Але виглядає, не означає є!)
Та і взагалі за великого друга кацапської Альфа груп під час війни голосувати страшно. От ви дасте руку на відсіч, шо при Садовому до 2020-го Україна не перетвориться на Альфа-Україна? Просто, от будете без руки, якщо помилилися? Я думаю ні. А на кону зараз можливо й ціле життя, а не тільки рука.
До того ж дуже напружують піар-клоуни Семенченко та Соболєв, які грають явно не самостійно і в ігри, які шкодять Україні.
Ну, і по-третє, людина, яка буде президентом 2019-го змушена мати міцну команду. Не просто команду, а міцну! Професійну і слухняну. Якщо навіть припустити, що Садовий білий та пухнастий, то він може просто не витримати того шаленого тиску, який буде на нього і його людей.
Є час коли можна собі дозволити робити емоційний вибір - хочу зелене в крапочку, а може червоне смугасте, а є час, коли треба робити виключно функціональний - міцне, тепле і щоб не промокало.
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 19:43

costashu писав:
Булава писав: Викреслюємо
вычеркиваешь
Не вічьорківаєшь, а викреслюємо, чурка ти! :punish:
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Оніщенко

Повідомлення oven » 14 квітня 2018, 19:44

Булава писав: Я от не розумію вашу нестримну жагу вірити на слово різним покидькам.
Чому ви так заглядаєте до рота цьому Оніщенку?
А кому ви пропонуєте заглядати в рота?
Оніщенко втік від Порошенка, розуміючи, що його чекає допя Суса. Зараз в його інтересах говорити правду. А Порошенко як брехав, так і продовжує. Чому ж ви віддаєте перевагу цьому брехливому роту?
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 19:45

Булава писав: піар-клоуни Семенченко та Соболєв
они не клоуны даже для вас, олешки, просто вы отрабатываете методичку за копеечку
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 19:47

Булава писав:
costashu писав: вычеркиваешь
Не вічьорківаєшь, а викреслюємо, чурка ти! :punish:
обращаться к себе во множественном числе это диагноз, олешка
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 19:49

Булава писав: по-перше з легким серцем голосувати за будь-кого, хто останні 27 років був при владі, взагалі не можна, розуміючи шо ця людина так чи інакше брала участь розподіленні корупційних потоків
:facepalm:
1) но кондитер безальтернативный :sarcastic:
2) но кондитер не участвовал :sarcastic:
ХЖВСУ

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 19:56

oven писав: А кому ви пропонуєте заглядати в рота?
Оніщенко втік від Порошенка, розуміючи, що його чекає допя Суса. Зараз в його інтересах говорити правду. А Порошенко як брехав, так і продовжує. Чому ж ви віддаєте перевагу цьому брехливому роту?
Овен, відкрийте вікіпедію і почитайте біографію Оніщенка. Де він і де правда.
Зашкварений олігарх, який втік з країни, який до того дерибанив цю країну і мовчав в тряпочку, різко став чесним і справедливим? :lol:
Овен, я розумію, що ви різним джерелам довіряєте, навіть Шарію, але я чомусь думав, ви ненавидите олігархів, які обкрадають український народ, а виявляється, що тільки одного :lol:
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 20:00

Шо ж ти там шкрябаєш по 3 підряд.

Автором цього повідомлення є costashu, який внесений до вашого чорного списку.
Показати це повідомлення.
Догори
Автором цього повідомлення є costashu, який внесений до вашого чорного списку.
Показати це повідомлення.
Догори
Автором цього повідомлення є costashu, який внесений до вашого чорного списку.
Показати це повідомлення.

Думав почну форумне життя з чистого листа і не буду нікого додавати до чорного списку. Але, як виявляється вести діалог з радіво це збочення. :lol:
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Оніщенко

Повідомлення asmodey » 14 квітня 2018, 20:04

бля. когда почитаешь рассуждения квадратиша о команде, об олигархах, о недопущении всех, кто был 27 лет у власти и в конце вспоминаешь, что ЭТО - пламенный педрот, понимаешь - предела бессовестности и цинизму нет. :facepalm2:

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 20:18

asmodey писав: когда почитаешь рассуждения квадратиша, понимаешь - предела бессовестности и цинизму нет
асми, передай олешке булавке, что моего игнора он не дождется
ХЖВСУ

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Оніщенко

Повідомлення OldBoy » 14 квітня 2018, 20:36

Булава писав: Можливо 4 роки тому я б і зробив вибір на користь Садового, але не зараз.
Ну, по-перше з легким серцем голосувати за будь-кого, хто останні 27 років був при владі, взагалі не можна, розуміючи шо ця людина так чи інакше брала участь розподіленні корупційних потоків. (Те що Садовий зовні виглядає більш європейським ніж інші наші політики, означає лише те, що і Львів виглядає більш європейським містом ніж інші. Але виглядає, не означає є!)
Та і взагалі за великого друга кацапської Альфа груп під час війни голосувати страшно. От ви дасте руку на відсіч, шо при Садовому до 2020-го Україна не перетвориться на Альфа-Україна? Просто, от будете без руки, якщо помилилися? Я думаю ні. А на кону зараз можливо й ціле життя, а не тільки рука.
До того ж дуже напружують піар-клоуни Семенченко та Соболєв, які грають явно не самостійно і в ігри, які шкодять Україні.
Ну, і по-третє, людина, яка буде президентом 2019-го змушена мати міцну команду. Не просто команду, а міцну! Професійну і слухняну. Якщо навіть припустити, що Садовий білий та пухнастий, то він може просто не витримати того шаленого тиску, який буде на нього і його людей.
Є час коли можна собі дозволити робити емоційний вибір - хочу зелене в крапочку, а може червоне смугасте, а є час, коли треба робити виключно функціональний - міцне, тепле і щоб не промокало.

це можна було б сприймати серйозно, якби хоч по одному пункту претензій Порошенко виглядав краще.

Липецька фабрика краще ніж сидіння поруч із Фрідманом на джазовому фестивалі
мерство у Львові гірше ніж робота міністром в уряді Азарова
Семенченко і Соболєв гірше ніж Ахметов і Кононенко
ну і міцна команда Порошенка як завершальний аргумент

:lol:

це все говорить лише про одне: немає взагалі ніяких аргументів, є просто пошук виправдань рішенню, яке прийнято поза будь-якими логічними аргументами. Рішення уже є, а потім під нього штучно підтягуються "аргументи".
Востаннє редагувалось 14 квітня 2018, 21:10 користувачем OldBoy, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Оніщенко

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2018, 20:41

costashu писав:
asmodey писав: когда почитаешь рассуждения квадратиша, понимаешь - предела бессовестности и цинизму нет
асми, передай олешке булавке, что моего игнора он не дождется
Ага! Диви, який у нього "ігнор", як підглядання одним оком! А натяками він хоче забезпечити собі комфорт шокопропу, щоб він вєщав про солодку пірімогу, а його би за це не скубли щохвилини, і він би виглядав тоді імпозантно і респектабельно.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 20:42

Vollmer писав: забезпечити собі комфорт шокопропу, щоб він вєщав про солодку пірімогу
так а зачем боту ответы, за них не платят
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Оніщенко

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2018, 20:58

costashu писав:
Vollmer писав: забезпечити собі комфорт шокопропу, щоб він вєщав про солодку пірімогу
так а зачем боту ответы, за них не платят
НМСД, Булава - не рядовий ботик. Йому дозволяється більше свободи, він розумніший, думаю, і платять йому більше. Чи залежить плата від кількості цитувань - питання. Припускаю, що - так. Це було би логічно. Булава, навіть, коли за вказівкою згори почав практикувати брудну лексику, стосовно мене, Фросі, т.д., то виглядало то трохи, як у дитячому анекдоті про "какашку".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 21:10

воллмер, обрати внимание, после какого какого поста олешка меня резко заигнорил
costashu писав: подонок это безальтернативный для тебя кондитер, ты перепутал, олешка
ХЖВСУ

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Оніщенко

Повідомлення stan700 » 14 квітня 2018, 21:17

Булава писав: Львів виглядає більш європейським містом ніж інші
шо за ідіотізм?

Відповісти