Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 13:53

Sintez писав: Якщо решту моєї писанини ти не здатен зрозуміти і вважаєш, що "технічна неможливість" утворюється сама собою, випадає із вакууму, то далі нема про що говорити. В принципі, я нічому й не дивуюся, вас мало не з дитинства на це дресирували.
два верных признака непризнанного гения:
- ты гений.
- никто не признаёт!

а по сути - да какая разница как добились? Кассирка не тырит из кассы. Не может. Безотносительно к её морально-нравственному облику и тайным желаниям.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2023, 13:59

Саня писав:
Sintez писав: Можливо тому, що замість спроби спільно й чесно ставити й відповідати на питання, ідуть спроби обвинувачення одне одного. Непродуктивні від слова "зовсім".
Дуже добре:
Главспєц стверджує, що десь там, високо у горах, існують казнокради, мізерний процент, але які мають грубі гроші, а всі інші жертви обставин і ні разу ні дінь-дінь. А я стверджую, що все це фігня і без матеріальної участі нижніх ланок ніяке високогірне казнокрадство неможливе. От що ти думаєш?
Ну а що ти хочеш, щоб він визнав, що система, котрій він служив усе життя, є паразитичною й шахрайською? Ну це недюжинну мужність треба мати, на такі покаяння здатні люди, котрим нічого втрачати, часто - перед відходом Туди. Набагато комфортніше доводити всім і в першу чергу собі, що це не я, я не винен, це вони там, десь виского в горах, все розвалили й розікрали, а я нічьо, все на зарплату, ось усі чеки й квитанції...

З іншого боку, бачить же, що підкрався пздц, в котрому звична "схема життя" не працює, настають в реалі апокаліптичні події, котрі раніше хіба що у кіно можна було побачити, й велике питання, чи вдасцця пропетляти, навіть при всій хитровикрученості.

Але до суті. Щодо "матеріальної участі нижніх ланок". Так, але тут ми зіштовхнемося із тим, що мафіозна система УСІХ вимазала, практично, у тій чи іншій мірі. Суспільство ПРИЙНЯЛО принцип "Не наіпеш - не проживеш" як мінімум із 90-х, а втіхаря - і з соакових часів. "Вдало влаштуватися" у житті означало або самому "крутитися", або прилаштуватися у "команду" якогось Остапа Бендера. При тому всі ігнорували просте питання - якщо всі "пилятимуть", хто створюватме? Запас із совка був чималий, але він закономірно таки закінчився. Приїхали. Тепер, розпилявши все у своїй країні, московити явилися сюди, щоб допиляти все тут, попутно перееваліфікувавши нас уже в своїх рабів.

Якось так. Але починати треба ще глибше, а це вже книжка.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 14:12

Sintez писав: Ну а що ти хочеш, щоб він визнав, що система, котрій він служив усе життя, є паразитичною й шахрайською? Ну це недюжинну мужність треба мати, на такі покаяння здатні люди, котрим нічого втрачати, часто - перед відходом Туди.
вот ето номер! В чём именно и кому я должен "покаяться"?
Ты в своём уме?!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 10 червня 2023, 14:29

Sintez писав: Якось так.
:good:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2023, 14:32

главспец писав:
Sintez писав:

І?! То все ж дасть!
так не из кассы и не из хранилища. И не ему а на подставное лицо. И никто не в ответе.
Саме так! А чому "не в отвєтє", можеш пояснити?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2023, 14:37

Саня писав:
Sintez писав: Немає відповіді. Нагадаю питання: ЧОМУ жоден Мвйдан не взяв на себе владу? Не утворив Виконавчий комітет, напримєр? Що завадило?
Майдани ставили за мету побороти несправедливість, а не прийти до влади в цім їх різниця з РСДРП(б).
Ок. Тоді якщо можна ще пару питань:

1) у чому була несправедливість і

2) як її (припустимо ясно в чому вона) побороти, не приходячи до влади?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 14:40

Sintez писав:
главспец писав: так не из кассы и не из хранилища. И не ему а на подставное лицо. И никто не в ответе.
Саме так! А чому "не в отвєтє", можеш пояснити?
это был сарказм! А смысл в том, что красть будут там, где можно отпетлять. И никакие призывы и пат.лозунги не работают. От слова "совсем".

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 10 червня 2023, 14:52

Sintez писав: 1) у чому була несправедливість і
Головним чином у позбавленні права вибору та неправедному насиллі
Sintez писав: 2) як її (припустимо ясно в чому вона) побороти, не приходячи до влади?
Несправедливість взагалі - непоборна. Але треба намагатись діяти по справедливості. Ти будеш сміятись, але це також і реальне громадянське суспільство, не плутати з грантоїдами, через участь кожного, у міру сил, а також всіх разом у справах суспільства. Свідоме голосування, а не за подачки та гроші, право дострокового усунення вибірних, які себе зкомпроментували. Відповідальність реальна, а не декларована, за порушення виборчого законодавства і Конституції. Ну і головне, щоб кожен громадянин розумів, що причина його негараздів не десь високо у горах, а саме у його голосуванні і участі у політичному житті. Десь так, якщо отак навскид.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 10 червня 2023, 14:56

главспец писав: А смысл в том, что красть будут там, где можно отпетлять. И никакие призывы и пат.лозунги не работают. От слова "совсем".
Красти будуть доти, поки це дозволяє совість, або принаймі можливі втрати від викриття значно не перевищують зиск від крадіжки, а якщо такого немає, то ніщо не допоможе.
Востаннє редагувалось 10 червня 2023, 14:58 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2023, 14:57

главспец писав:
Sintez писав: Якщо решту моєї писанини ти не здатен зрозуміти і вважаєш, що "технічна неможливість" утворюється сама собою, випадає із вакууму, то далі нема про що говорити. В принципі, я нічому й не дивуюся, вас мало не з дитинства на це дресирували.
два верных признака непризнанного гения:
- ты гений.
- никто не признаёт!

а по сути - да какая разница как добились? Кассирка не тырит из кассы. Не может. Безотносительно к её морально-нравственному облику и тайным желаниям.
?! Шо значить какаяразніца? Тобто методологія управлінської діяльності тебе не цікавить в принципі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 15:19

Sintez писав: ?! Шо значить какаяразніца? Тобто методологія управлінської діяльності тебе не цікавить в принципі?
пример с кассирками - 100%ый результат был достигнут самым примитивным способом.
Методологию я применю в другом месте.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 15:27

Саня писав: Красти будуть доти, поки це дозволяє совість,
это лозунг!
Саня писав: або принаймі можливі втрати від викриття значно не перевищують зиск від крадіжки,
а вот это реально.
И если сработает второе, то первое просто не понадобится!
Как в примере с кассирками. Ни одна не крадёт из кассы и никого не парит их "совість".

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 10 червня 2023, 16:06

Це все дурня, совість може слово і заїзжджене, але, поки красти не стане соромно, а не звитяжно, поки РЕПУТАЦІЙНІ втрати від викриття у крадіжці не стануть такими що зводять нанівець увесь зиск, доти ніякое второє не допоможе.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 10 червня 2023, 16:55

главспец писав: Высокая нравственность?!
чому гуси не ображають навіть чужих гусенят і не відбирають у них хліб?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 17:02

Olga писав:
главспец писав: Высокая нравственность?!
чому гуси не ображають навіть чужих гусенят і не відбирають у них хліб?
а люди на только убивают себе подобных, но даже и едят оных...
А с гусями поступают вообще даже не по-человечески. Фуа-гра любите? Под ледяную водочку...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 10 червня 2023, 17:10

главспец писав:
Olga писав: чому гуси не ображають навіть чужих гусенят і не відбирають у них хліб?
а люди на только убивают себе подобных, но даже и едят оных...
А с гусями поступают вообще даже не по-человечески. Фуа-гра любите? Под ледяную водочку...
припустимо гуси теж не шкодують молоді рослини і нещадно обскубують їх пагони. Мова про суспільство...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 10 червня 2023, 17:34

Olga писав:
главспец писав: а люди на только убивают себе подобных, но даже и едят оных...
А с гусями поступают вообще даже не по-человечески. Фуа-гра любите? Под ледяную водочку...
припустимо гуси теж не шкодують молоді рослини і нещадно обскубують їх пагони. Мова про суспільство...
для меня люди делятся на порядочных и непорядочных. Если я сомневаюсь - применяю проверенный годами тест: одолжил ли бы я этому человеку денег. Ответ выскакивает мгновенно.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 11 червня 2023, 09:13

главспец писав:
Саня писав: Красти будуть доти, поки це дозволяє совість,
это лозунг!
Саня писав: або принаймі можливі втрати від викриття значно не перевищують зиск від крадіжки,
а вот это реально.
И если сработает второе, то первое просто не понадобится!
Как в примере с кассирками. Ни одна не крадёт из кассы и никого не парит их "совість".
я чудувалася перші роки колись в Канаді - як це, ми забули велосипед дитячий новий у парку поряд, повернулись за день - а він є.
Потім, врешті, перестала циганським ласим оком подивлятися на речі, що, буває, висять на гілках біля доріжок - бо їх хтось загубив. Звикла.

І от піди знай - чи це тому що багаті - такі совісні, чи тому що совісні - багаті?..
Як Ви гадаєте?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 11 червня 2023, 10:25

Olga писав: І от піди знай - чи це тому що багаті - такі совісні, чи тому що совісні - багаті?..
Як Ви гадаєте?
элегантно обыгран старинный афоризм про биднисть та дуристь. Респект.
Я знаю достаточно много людей, которые никогда не возьмут ничего персонально чужого. А вот относительно "обезличенного", например, подрядиться на поставку медоборудования за бюджетни кошти - запросто! И простимулируют розпорядника коштив откатом - легко!
Думаю, что однозначного ответа на Ваш вопрос не существует.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 11 червня 2023, 10:47

главспец писав: Я знаю достаточно много людей, которые никогда не возьмут ничего персонально чужого. А вот относительно "обезличенного", например, подрядиться на поставку медоборудования за бюджетни кошти - запросто! И простимулируют розпорядника коштив откатом - легко!
Думаю, что однозначного ответа на Ваш вопрос не существует.
Відповідь якраз однозначна, це стан української економіки.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти