Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 17:52

главспец писав:
Sintez писав: Ну а що ти хочеш, щоб він визнав, що система, котрій він служив усе життя, є паразитичною й шахрайською? Ну це недюжинну мужність треба мати, на такі покаяння здатні люди, котрим нічого втрачати, часто - перед відходом Туди.
вот ето номер! В чём именно и кому я должен "покаяться"?
Ты в своём уме?!
Цілком в своєму. Принаймні поки що мені так здаєцця. Не "кому" а "перед ким" покаятися? Перед собою, в першу чергу. Це найважче. Якщо віріш Богові, то перед Ним. Хоча загалом це одне й те ж. В чому саме? Ну це ти й сам знаєш. Знаєш але тікаєш від самої думки. Бо страшно. І це можна зрозуміти.

Може ти вирішив що я вимагаю чи примушую. Ні. Але без цього ніяк.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 17:55

главспец писав:
Sintez писав: Саме так! А чому "не в отвєтє", можеш пояснити?
это был сарказм! А смысл в том, что красть будут там, где можно отпетлять. И никакие призывы и пат.лозунги не работают. От слова "совсем".
Так чому не працюють?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 18:06

Саня писав:
Sintez писав: 1) у чому була несправедливість і
Головним чином у позбавленні права вибору та неправедному насиллі
І тільки? А я маю інформацію, ще з 2004, що позбавлення права вибору було лише приводом, реально ж ПІДПРИЄМЦІ - тобто порівняно невелика частина суспільства - повстала проти цілком реальної й осязаємої донецько-кацапської МАФІЇ. При підтримці частини СБУ, можливо ще когось, хто не світився. Ібо донецькі ще до виборів почали душити вищезгаданих підприємців. Так що несправедливість мала цілком осяжні й конкретні риси.

Тоді саме підприємці показали себе СУБ'ЄКТОМ в українській політиці, готовим/здатним на конкретні дії. Але в силу обмеженості світогляду, суб'єктність ущєрбна, владу взяти вони не змогли і льогко, як сліпі кошенята, віддали її першому-ліпшому паскуді.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 18:20

Саня писав:
Sintez писав: 2) як її (припустимо ясно в чому вона) побороти, не приходячи до влади?
Несправедливість взагалі - непоборна. Але треба намагатись діяти по справедливості. Ти будеш сміятись, але це також і реальне громадянське суспільство, не плутати з грантоїдами, через участь кожного, у міру сил, а також всіх разом у справах суспільства. Свідоме голосування, а не за подачки та гроші, право дострокового усунення вибірних, які себе зкомпроментували. Відповідальність реальна, а не декларована, за порушення виборчого законодавства і Конституції. Ну і головне, щоб кожен громадянин розумів, що причина його негараздів не десь високо у горах, а саме у його голосуванні і участі у політичному житті. Десь так, якщо отак навскид.
Непоборна? Нє, друже, так ти слона не продаси(с).

Сміятися не буду, вже півтора року як розучився. Не виходить.

Що єсть "справедливість"? Є анекдот, що коли якогось аборигена запитали, що таке "несправедливість", він відповів, що це коли його корову вкраде сусід. А що ж таке "справедливість"?, його запитали. Він відповів, що це коли ВІН вкраде сусідову корову... Це я до того, що без розуміння загального блага всього суспільства (і навіть без розуміння необхідності розібратися) ми є такими ж аборигенами.

Відповідальність. Ок. Як ти її бачиш? Приставити до кожного працівника мєнта/прокурора/суддю? Чи як? Моральна? Ну наш колега Главспєц відверто глузує із такого підходу - що з цим робити? Щодо голосування - ну уже як не пробували. Останній раз взяли ісландський досвід - дружно проголосували за коміка. Все одно якось не дуже.

Зокрема, на Конституцію просто відверто кладуть. КС паралізований. При чому "гарантом".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 11 червня 2023, 18:34

Sintez писав:
главспец писав: вот ето номер! В чём именно и кому я должен "покаяться"?
Ты в своём уме?!
Цілком в своєму. Принаймні поки що мені так здаєцця. Не "кому" а "перед ким" покаятися? Перед собою, в першу чергу. Це найважче. Якщо віріш Богові, то перед Ним. Хоча загалом це одне й те ж. В чому саме? Ну це ти й сам знаєш. Знаєш але тікаєш від самої думки. Бо страшно. І це можна зрозуміти.

Може ти вирішив що я вимагаю чи примушую. Ні. Але без цього ніяк.
мне не в чем каяться. Ошибки были, часть их уже не исправить. Сожалею. А исправленные - не считаются. Никому не должен. Не претендую на большее, чем имею. Чего ещё-то?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 11 червня 2023, 18:42

Sintez писав:
главспец писав: это был сарказм! А смысл в том, что красть будут там, где можно отпетлять. И никакие призывы и пат.лозунги не работают. От слова "совсем".
Так чому не працюють?
странный вопрос! А ты согласен вместо части з/п(премий) получать почетные грамоты? Или похвальные письма?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:04

Саня писав:
главспец писав: А смысл в том, что красть будут там, где можно отпетлять. И никакие призывы и пат.лозунги не работают. От слова "совсем".
Красти будуть доти, поки це дозволяє совість, або принаймі можливі втрати від викриття значно не перевищують зиск від крадіжки, а якщо такого немає, то ніщо не допоможе.
Отут дозволю собі не погодитися. Крадуть тому, що у суспільстві із совкових часів ("несуни", якщо ти застав) вкрасти "у держави" не вважається гріхом. Тіпа, я трошки, все це - народне, отож і моє... Справді, у совку інакше просто неможливо було жити - ти тупо не міг купити в магазині те, що треба було. Тому в суспільстві це не вважалося гиіхом. Часи змінилися, як і суспільний устрій, але совкова толєрація до крадійства залишилася. "Людина вміє жити". "Комерційна таємниця". "Декларування доходів". "Не пійманий - не злодій". Врешті, "Не наіпеш, не проживеш".

База, як нині дітвора говорить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:43

Sintez писав: База, як нині дітвора говорить.
Відповідно, доки ця база зламана не буде - не буде ні-фі-га.

До речі, іноземці не допоможуть - у них цього просто нема і не було, як правило.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:44

главспец писав:
Sintez писав: ?! Шо значить какаяразніца? Тобто методологія управлінської діяльності тебе не цікавить в принципі?
пример с кассирками - 100%ый результат был достигнут самым примитивным способом.
Методологию я применю в другом месте.
Як ти можеш примінити те, про що поняття не маєш в принципі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:49

Саня писав: Це все дурня, совість може слово і заїзжджене, але, поки красти не стане соромно, а не звитяжно, поки РЕПУТАЦІЙНІ втрати від викриття у крадіжці не стануть такими що зводять нанівець увесь зиск, доти ніякое второє не допоможе.
От і я про те ж. Доки толпа толєрує паразита, обслуговує його й годує, діла не буде. Але тут необхідно міняти суспільну свідомість, на якійсь науковій, тобто вимірюваній, а не "гуманітарній" (тобто πздобольській) основі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 11 червня 2023, 19:50

Sintez писав: Отут дозволю собі не погодитися. Крадуть тому, що у суспільстві із совкових часів ("несуни", якщо ти застав) вкрасти "у держави" не вважається гріхом. Тіпа, я трошки, все це - народне, отож і моє... Справді, у совку інакше просто неможливо було жити - ти тупо не міг купити в магазині те, що треба було. Тому в суспільстві це не вважалося гиіхом. Часи змінилися, як і суспільний устрій, але совкова толєрація до крадійства залишилася. "Людина вміє жити". "Комерційна таємниця". "Декларування доходів". "Не пійманий - не злодій". Врешті, "Не наіпеш, не проживеш".
Так проникнення крадійської психології і арго починається з дитинства. От ти наприклад дуже любиш слово крадійського арго
Лох — в русском языке жаргонизм, употребляющийся в разговорной речи для обозначения человека, не умеющего «устроиться» и приспособиться к изменениям жизни и в результате обычно небогатого[1], а в воровском арго — для обозначения жертвы. Антоним слова «крутой»[2].
ознака ще та :"без лоха и жизнь плоха" так?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:52

главспец писав:
Olga писав: І от піди знай - чи це тому що багаті - такі совісні, чи тому що совісні - багаті?..
Як Ви гадаєте?
элегантно обыгран старинный афоризм про биднисть та дуристь. Респект.
Я знаю достаточно много людей, которые никогда не возьмут ничего персонально чужого. А вот относительно "обезличенного", например, подрядиться на поставку медоборудования за бюджетни кошти - запросто! И простимулируют розпорядника коштив откатом - легко!
Думаю, что однозначного ответа на Ваш вопрос не существует.
Сущєствуєт. І ти це прекрасно знаєш. Більш того, все очевидно. Але це вимагає покаяння, тобто відмови чинити хню в майбутньому. А це важко.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:53

Саня писав:
главспец писав: Я знаю достаточно много людей, которые никогда не возьмут ничего персонально чужого. А вот относительно "обезличенного", например, подрядиться на поставку медоборудования за бюджетни кошти - запросто! И простимулируют розпорядника коштив откатом - легко!
Думаю, что однозначного ответа на Ваш вопрос не существует.
Відповідь якраз однозначна, це стан української економіки.
... особливо у порівнянні із канадійською.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 19:57

главспец писав:
Sintez писав: Цілком в своєму. Принаймні поки що мені так здаєцця. Не "кому" а "перед ким" покаятися? Перед собою, в першу чергу. Це найважче. Якщо віріш Богові, то перед Ним. Хоча загалом це одне й те ж. В чому саме? Ну це ти й сам знаєш. Знаєш але тікаєш від самої думки. Бо страшно. І це можна зрозуміти.

Може ти вирішив що я вимагаю чи примушую. Ні. Але без цього ніяк.
мне не в чем каяться. Ошибки были, часть их уже не исправить. Сожалею. А исправленные - не считаются. Никому не должен. Не претендую на большее, чем имею. Чего ещё-то?!
А ти подумай. Якщо захочеш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 20:02

главспец писав:
Sintez писав:

Так чому не працюють?
странный вопрос! А ты согласен вместо части з/п(премий) получать почетные грамоты? Или похвальные письма?
А ти не задумувася, який мотив волонтерів, отут і зараз? Навряд чи вони й самі зможуть пояснити. Просто розуміють, що якщо не вони - то ніхто. Буде дірка, через яку з "діжки Лібіха" все витече. Так і герой на фронті затикає своїм тілом "дірку", яку байдужа с¥ка типу Кравчука колись залишила... кладе своє життя не за грамоту і не за пісьмо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 11 червня 2023, 20:09

Sintez писав: Непоборна? Нє, друже, так ти слона не продаси(с).
Життя взагалі штука несправедлива.(с)
Sintez писав: Відповідальність. Ок. Як ти її бачиш? Приставити до кожного працівника мєнта/прокурора/суддю? Чи як? Моральна? Ну наш колега Главспєц відверто глузує із такого підходу - що з цим робити? Щодо голосування - ну уже як не пробували. Останній раз взяли ісландський досвід - дружно проголосували за коміка. Все одно якось не дуже.
На виборах є спостерігачі і преса і нарешті виборці. І от за виявлені ними порушення мєнти/прокурори/судді повинні реально притягати до відповідальності, а не спускати на гальмах і по закону це повинна бути не адміністративка, а тяжкий злочин, який автоматично вимушує полишити виборну посаду, щоб сам кандидат шарахався від підкупу і підтасовок.
Sintez писав: Зокрема, на Конституцію просто відверто кладуть. КС паралізований. При чому "гарантом".
От чогось усіх хвилює, що на КУ кладуть, але завжди чомусь не у сенсі прав пересічних громадян, а у адміністративній частині. Ну КС, яка від нього користь, він права пересічних хоч раз захистив? Третій строк Кучмі то аж бігом, скасування законів, які заважають вельможному панству теж будь ласка
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 11 червня 2023, 20:14

Саня писав: Так проникнення крадійської психології і арго починається з дитинства. От ти наприклад дуже любиш слово крадійського арго
А я себе й не збираюся ідеалізувати. Я виріс у тій/цій системі, й пишу виходячи у першу черну із СВОГО досвіду. Й ця гілка - це таке моє довге покаяння... У надії що хоч для дітей толк буде. Гидко, що ми їм таку жпу залишаємо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 11 червня 2023, 20:15

Sintez писав:
главспец писав: мне не в чем каяться. Ошибки были, часть их уже не исправить. Сожалею. А исправленные - не считаются. Никому не должен. Не претендую на большее, чем имею. Чего ещё-то?!
А ти подумай. Якщо захочеш.
уже подумал! И если ты надеешься впарить мне отпущение "грехов" - расслабься.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 11 червня 2023, 20:20

Sintez писав:
главспец писав: пример с кассирками - 100%ый результат был достигнут самым примитивным способом.
Методологию я применю в другом месте.
Як ти можеш примінити те, про що поняття не маєш в принципі?
у тебя есть право давать объективную оценку? Предъяви сертификат.
И расскажи в чём ты успешен.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2733
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 11 червня 2023, 20:39

Sintez писав: Але тут необхідно міняти суспільну свідомість, на якійсь науковій, тобто вимірюваній, а не "гуманітарній" (тобто πздобольській) основі.
Суспільну свідомість треба міняти на доборочинній основі і прикладі, треба запропонувати суспільну мораль, а на науковій основі вже пробували, результат наочний. Хоч хай там що, але сучасна західна цивілізація утворилась на основі ПРОТЕСТАНТСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОРАЛІ. А суто механістичне її копіювання, без релігійних основ толку не дасть. Ось дивись, комуністи починали з БЄЗБОЖИЯ, а разом з цим впала суспільна мораль. Ну якщо Бога нема, нема воздаянія за гріхи, то нема чого боятись, роби що хочеш. Отут і розверзлися ворота пекла. Там ми досі і перебуваємо.

ЗІ От чого Клінтону хотіли виставити імпічмент?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти