Дивлюсь "Слугу народу-3"

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2019, 14:03

Білокура Бєстія писав: Ну що ви вже сходили за зєлю сутра?

Шото ти так ганебно відповзаєш?
Я ж тебе попросив, пояснити шоколадні обсьори Пєціка, з п'яною мордою.
Я це трапляється? Пєціку підсовують пальонку, настоєну на автомобільних покришках з тютюном, замість уїскі?
Може покришки для настоянки застосували не тої моделі?
Думай !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Білокура Бєстія » 31 березня 2019, 14:17


Шанувальникам Юлі треба дивитися тільки початок, бо потім там все одно брешуть на красиву і чесну юлю

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2019, 16:06

Білокура Бєстія писав: .............................................................................................................................................................................................
Шанувальникам Юлі треба дивитися тільки початок, бо потім там все одно брешуть на красиву і чесну юлю

Відіш лі, це тільки в Дріща є Один, канонічний, правильний голодомор, на вірність якому він перевіряє кожного маленького українця.
Решта нормальних людей знають, що голодовок було більше. Якщо не помиляюся, то 1919-1920, 1922-1923, 1932-1933, 1946-1947 рр. Приблизно такий перелік мені зачитувала бабуся Антоніна, явно для того, щоб я собі затямив.
І що кожного разу люди бігали у спробах спастися і спасти дітей - то чиста правда. Бігали від забот влади, і 1922 року, і 1947 року, і 1933 року.
Але справжня історія не підходить для картонно - фанєрних "націоналістів", з правильною українською вимовою, які піднайнялися працювати в жида - орендаря попихачами. Бо їм не правда Історії потрібна, а привід звинувачувати кого завгодно, що він неканонічно голодував, неканонічно молився, тощо.
Хоча, від них самих - на 10 миль тхне вербовочною карткою КГБ, і вонючим газом, і мілліардами гривень, розкрадених із банківської системи. І добре наповненим коритом на 5-му каналі, де вони знайшли поніманіє, притулок, багато вкусної маци, і студію в питомо українських кольорах.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Віра » 31 березня 2019, 23:36

Білокура Бєстія писав:
Віра писав: Бестія, а що там щодо добровольцям-патріотам тюрми? Га?
Будут сідеть, я сказав! Да? Нічого рота розкривати, права качати, а то би були би в пошані, так?

Боже-боже, нехай мене Бог милує від таких націоналістів :(
Що ти хочеш, щоб я зробив? Сходив за тебе на Майдан? :lol:
Хочу сказати, що я в вас, галичанах, розчарувалася. Колись років 7-8 назад їхала зі Львова в Роїсю. Повен вагон заробітчан-західняків і я з онукою, яку возила в Трускавець. Гидко було дивитися на п'яних неохайних людей. Думала, що то виключення. А виявляється, закономірність. Продажні, безпринципні.

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Archer » 31 березня 2019, 23:39

Віра писав: Хочу сказати, що я в вас, галичанах, розчарувалася. Колись років 7-8 назад їхала зі Львова в Роїсю. Повен вагон заробітчан-західняків і я з онукою, яку возила в Трускавець. Гидко було дивитися на п'яних неохайних людей. Думала, що то виключення. А виявляється, закономірність. Продажні, безпринципні.
Совершенно верное и четкое определение.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Нечай » 01 квітня 2019, 02:48

Віра писав:
Білокура Бєстія писав: Що ти хочеш, щоб я зробив? Сходив за тебе на Майдан? :lol:
Хочу сказати, що я в вас, галичанах, розчарувалася. Колись років 7-8 назад їхала зі Львова в Роїсю. Повен вагон заробітчан-західняків і я з онукою, яку возила в Трускавець. Гидко було дивитися на п'яних неохайних людей. Думала, що то виключення. А виявляється, закономірність. Продажні, безпринципні.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25414
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Sintez » 01 квітня 2019, 06:19

Віра писав:
Білокура Бєстія писав: Що ти хочеш, щоб я зробив? Сходив за тебе на Майдан? :lol:
Хочу сказати, що я в вас, галичанах, розчарувалася. Колись років 7-8 назад їхала зі Львова в Роїсю. Повен вагон заробітчан-західняків і я з онукою, яку возила в Трускавець. Гидко було дивитися на п'яних неохайних людей. Думала, що то виключення. А виявляється, закономірність. Продажні, безпринципні.
А ті, хто валять на Захід, принциповіші?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Archer » 01 квітня 2019, 10:13

Vollmer писав: пальонку, настоєну на автомобільних покришках з тютюном, замість уїскі?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Дивлюсь "Слугу народу-3"

Повідомлення Віра » 01 квітня 2019, 11:01

Sintez писав:
А ті, хто валять на Захід, принциповіші?
[/quote]

ви в темі? я про тих галичан, яким пофіг, що країну нагло розкрадають, аби патріотично патякали

Відповісти