ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 19:56

Що ж вас так хитає із сторони в сторону?
Ресторатори буржуї, недодають леву м'яса податки ухиляють - різати їх! А разом із ними і всіх інших самозайнятих...
Замість того, аби навести лад - як завжди Ату їх. ФОПи завжди були кісткою в горлі владно-олігархічного кагалу.
Вірною дорогою йдете товаріщі!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 18 листопада 2020, 20:34

Как устроен теневой бизнес АЛЛО через сетку ФОПов. Имена. Суммы. Схема!

Вся правда о теневом бизнесе крупнейшего продавца техники Xiaomi в Украине. Как устроена ФОПоферма сети "АЛЛО"?
На чем они зарабатывают на самом деле?
Как товары попадают к фиктивным ФОПам и на чем они "спалились".

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення DSMechanic » 18 листопада 2020, 20:47

Після того як зелені брехунці відмивають десятки мільярдів на таможні і податкових скрутках, об'являючи ворогами ФОПи, де ціна питання пару ярдів в рік - то як їх коментувати?
Але зелені брехунці, вводячі тотальну фіскалізацію обіцяли "касу у смартфоні", але зараз законодавство вимагає саме паперового чеку. А відкласти поки узгодять - відмовились.
А Алло, Розетка і улюблений зеленими Епіцент і всякі свої ресторани на ФОПах - і так видають чеки. Якраз їх це питаня не стосується. Зелені як завжди просто в очі брешуть.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 18 листопада 2020, 23:25

Євгеній Прокопишин
44 мин. ·
Уряд анонсував компромісний варіант змін в Закон про РРО. Деякі новації я підтримую, наприклад:
- перегляд лімітів для ФОП (зараз їх встановлюють в гривнях окремим законом, пропонується прив'язати до мінімальної з/п, щоб ліміти зростали разом з підняттям мінімалки)
- не застосовувати РРО при безготівкових операціях (це також правильно, тому що фізично неможливо видати мені чек, якщо я купую якісь послуги онлайн, як то, наприклад, тарифний план стрімінгового сервісу), а застосовувати РРО лише при розрахунками готівкою (такий підхід. до речі. змусить активніше відмовлятися від паперових грошей і переходити в e-commerce, що знизить корупцію і тіньовий сектор)
- скасувати кешбек (кешбек це хороша штука, але це для розвинених людей, у нас з цим потрібно ще якийсь час почекати)
А от про штрафи я не зовсім згодний. Так, податкова може цим зловживати і це потрібно відслідковувати та вирішувати точково. Але штрафи великі потрібно залишити. Можливо трішки зменшити, але штраф має бути суттєвим - це єдина гарантія того, що бізнес буде виконувати закон, а малі штрафи стимулюють не боятися порушувати Закон.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2020, 07:55

Олександр Нескорений

.
17 ноября, 14:33 ·
Тепер нарешті зрозуміли хто заробітчан звозе в Києв, під ВР!
Воно не заспокоїться, поки його не посадять, як же ти г@ндон вже всім надоїв, повезло тобі з Зеленським, був би такий президент як я, були би вже су..и там, де Макар телят не пасе, це в кращому випадку!
А для петіного стада пояснюю. В суботу, неділю їздив по Борщагівці, Вишневому, на Святошино. Все працювало, тільки відпускався товар через віконце, кавярні працювали, різна випічка теж працювали. Не працювали фітнес зали, ресторани, і не продуктові магазини, там де є скупчення людей. І на мою думку це правильно. В Чехії після жосткого карантину, за тиждень захворюваність сократилася в три рази, а тепер міркуйте. Чи краще потерпіти трохи, чи прийде той час, що в магазини і в ресторани не буде вже кому ходити.
А що стосується ФОПовців, в мене друзів багато хто працюють підприємцями, в більшості є кассові апарати. Якщо ми хочемо змінити олігархічно кримінальну систему, яка грабує народ, в першу чергу змінити потрібно себе, поставте касові апарати, і пряцюйте честно, а не так, на оптових ринках чи базах скупляються дешевою контрабандою, а людям потім продають в три, чотири рази дорожче. В молдован, в Грузії скрізь стоять кассові апарати, і на ринках також. 100% даю, в кого з підприємців стоять кассові апарати, на цій акції організованою баригою і його посіпаками, немає жодної людини.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 10:03

Ну звісно, поганий народ. Гроші вкрали на дорогах, вині ФОП-и які касові апарати не хучуть ставити.
З олігархами вони боруться. Ще раз - десятки ярдів грн на таможні і податкових скрутках.
Не слухаєте Батьківщину - так це вам ваш міністр і офіційний помічник Уманський сказав. Де тут ФОП-и? З них максимум пару ярдів буде, і то не буде - бо багато хто просто закриється.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2020, 10:10

Patriotoff
@PatriotoffUA
·
11 ч
По поводу ФОПов скажу и я...
К примеру частная стамотология в которой врач получает 30-40 тыщ, оформлен как ФОП и платит в бюджет 800 гривен. А медсестра в больнице получая на руки максимум 5000 гривен отдает в бюджет 1200.
Это ваще нормально, я спрашиваю?!

77kramola7
@77kramola7
ВСЁ ПОЗНАЕТСЯ В СРАВНЕНИИ
=
Податки, що сплачують ФОП:
1група ЄдПодатку -1250 грн/міс
2група ЄдПодатку -1984 грн/міс
(!)Податок на доходи фізосіб не сплачується.

Налоги с зарплаты(ЗП) на заводе
от ЗП= 10000грн
НДФЛ(18%)+ВоенСбор(1,5%)=1950
и завод платит за раб-ка(ЕСВ)=2200
3:33 PM · 18 нояб. 2020 г.·

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 10:39

Цікаво - кого зелені брехунці цими цифрами хочуть розжалобити чи спровокувати?
Вони хвастаються тим що вкравши десятки мільярдів платять 5тисяч медсестрі і вона працює? і таких зарплат багато. А в країні є люди які не хочуть працювати за 5 тисяч?
Тому треба всих заставити пахати за продуктову пайку, замість прикрити відвертий грабунок і платити медикам більше? Точно казали з самого початку - зелені більшовики.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Noex » 19 листопада 2020, 14:14

Стісняюся спрасіть, а лікарняні на заводі платять? А відпускні? А матдопомоги?
А ФОПам?
Фрося писав: (!)Податок на доходи фізосіб не сплачується.
А ЄСВ? Забули?
Якщо така лафа у ФОПів, чому вони тисячами закриваються - не призупиняють діяльність, а закриваються із викресленням із держреєстру підприємств?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Sintez » 19 листопада 2020, 20:10

DSMechanic писав: Після того як зелені брехунці відмивають десятки мільярдів на таможні і податкових скрутках, об'являючи ворогами ФОПи, де ціна питання пару ярдів в рік - то як їх коментувати?
Але зелені брехунці, вводячі тотальну фіскалізацію обіцяли "касу у смартфоні", але зараз законодавство вимагає саме паперового чеку. А відкласти поки узгодять - відмовились.
А Алло, Розетка і улюблений зеленими Епіцент і всякі свої ресторани на ФОПах - і так видають чеки. Якраз їх це питаня не стосується. Зелені як завжди просто в очі брешуть.
Ха! На "обслуговуванні" РРО десятки років сидить уютнєнька жидівська мафія, котра непильно й регулярно кладе у кишеню кругленьку суму за "обслуговування" кожного апарату. Вся ця муть лобіюєцця саме ними, щоб збільшити цей потік грошей. ВСЬО! А тут - у смартфон?!!! Та щяс!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Sintez » 19 листопада 2020, 20:17

Noex писав: Стісняюся спрасіть, а лікарняні на заводі платять? А відпускні? А матдопомоги?
А ФОПам?
Фрося писав: (!)Податок на доходи фізосіб не сплачується.
А ЄСВ? Забули?
Якщо така лафа у ФОПів, чому вони тисячами закриваються - не призупиняють діяльність, а закриваються із викресленням із держреєстру підприємств?
А це така зелена музика - тут іграєм, тут рибу заварачіваєм.

Чому закриваюцця? А нах їм таке "співробітництво" із "державою", котра вже уголос заявляє, що через 15 років пенсій не буде? Який сенс? Воюємо самі, лікуємося самі, все самі...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2020, 20:20

Мы хотим цветущую Украину и не брать деньги у МВФ, но не хотим даже минимально платить налоги. Поэтому и остаемся в говне

Зображення
Я вырос из микробизнеса и знаю, что такое минимизация. Знаю, как покупать фиктивные приходы. Знаю, как дробить и занижать оборот. Знаю, как обналичивать через ФЛП. Знаю, как платить зарплату в конверте. Знаю, как делать морду кирпичом и кричать про ущемление прав предпринимателей, а самому, работая на миллионном ФЛП, с 200 грн единого налога оборачивать в 10 раз больше.

Поэтому. Позвольте мне вам кое-что сказать. Мы хотим цветущую Украину. Мы хотим высокие зарплаты у врачей. Мы хотим не брать деньги у МВФ. Но мы не хотим даже минимально платить налоги. (17 ноября под Верховной Радой предприниматели митинговали против карантина и введения кассовых аппаратов. – "ГОРДОН").

Ввозить импорт вбелую – ой, бля. Платить честно налоги по кассе – ой, бля. Регистрировать наемных работников – ой, бля.

И коронавирус здесь ни при чем. Скажите мне. Какая проблема поставить кассовый аппарат и честно бить кассу? Нет проблем, если только вы не обманываете государство.

Я скажу как есть. Одни тащат контрабанду через границу и платят взятки вместо налогов. Вторые эту контрабанду без кассы и чеков валом продают на точках и при необходимости завтра показать приходы по фискальной кассе – усрутся.

Третьи осознают, что поставь у них с 1 января 2020 года фискальную кассу, их годовой оборот последних лет – это будет один месяц их работы. И уже со второго квартала они перейдут на другую группу.

Свежий пример.

Сегодня я заехал в небольшой магазин освещения:

– Вот этот светильник я хочу купить.

– Этого сейчас нет в наличии. Это Польша. Надо ждать.

– Сколько ждать?

– Ох. Ну раньше была одна неделя от предоплаты, а теперь даже не знаю. Уже вторую неделю бусы стоят, не могут границу проехать.

– А это что контрабас?

– А что, по цене не видно? Такой с налогами будет в полтора раза дороже.

На прошлой неделе аналогичный текст мне выдала моя знакомая, которая, возмущаясь нищетой в Украине, сама системно через Черновцы тащит контрабанду турецкого постельного белья для продажи на рынках.

А мой друг, валяющийся сейчас в инфекционном отделении больницы, пишет возмущенные посты, что в стране нет бесплатной медицины. Но сам возит корейскую косметику в свои магазинчики, дробя инвойсы на десятки посылок до €100.

Давайте так. Если вы честно завозите товар, имеете легальный белый приход и раньше били по кассе оборот честно – то ваша группа, ваши налоги и ваш оборот совпадут. Знаете, есть разница – минимизировать или тупо не платить.

Да, каждая власть у нас говно. Но дело в том, что и мы все в большинстве своем такое же унылое говно. Запомните, не начнем хотя бы в чем-то жить по правилам и хоть минимально платить налоги – так и останемся в этом говне.
Больше читайте тут: https://gordonua.com/blogs/aleksey-davi ... t_bn4v5x-0

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення DSMechanic » 19 листопада 2020, 20:27

Треба було відкрити магазин. Спробували все по закону - завезти асортимент взуття з Європи з сплатою всих зборів. Так от - на кожен артикул - свій комплет недешевих сертифікатів. Хоч якось окупити - це вагон одного виду треба.
Так і не відкрили нічого.
Розберіться з таможнею і поточним відмиванням грошей - а потім транслюйте казки "не хочуть платити податки".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25362
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Sintez » 20 листопада 2020, 04:49

Ми не хочемо годувати туєву хучу "державних" дармоїдів/спиногризів, котрі крадуть/пиляють, а потім отримують за це пенсію в рази більшу аніж годувальники.
Фрося писав: Давайте так. Если вы честно завозите товар, имеете легальный белый приход и раньше били по кассе оборот честно – то ваша группа, ваши налоги и ваш оборот совпадут. Знаете, есть разница – минимизировать или тупо не платить.

Да, каждая власть у нас говно. Но дело в том, что и мы все в большинстве своем такое же унылое говно. Запомните, не начнем хотя бы в чем-то жить по правилам и хоть минимально платить налоги – так и останемся в этом говне.
Давайтє так. "Государство" стаціонарного бандита починає працювати, а не тупо пиляти/красти, тоді й податки йому будуть, як у Сингапурі, платити всі й охоче. А поки - пнх, гавнюк.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7668
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Pestilence » 20 листопада 2020, 08:54

Вообше у Держави и пересичных был негласный договор . Мы только возмущаемся шо они крадут наши природные ресурсы, продавая нам их в тридорога, берут взятки и ведут роскошную жизнь, а они не видят шо мы меньше платим за другие товары, ведь у нас и доходы более чем скромные. Официальный завоз товара это меньший ассортимент и очень, очень более высокая цена на него. Возмущацца должны не бизнесюки, а пересичные, ибо кассовые аппараты прекратят этот договор в одностороннем порядке.

Шото еще хотел написать но забыл :lol:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення DSMechanic » 20 листопада 2020, 09:20

Pestilence писав: Вообше у Держави и пересичных был негласный договор
Влада порушила договір.
По перше ресурси почали гнати як не всебе, там не тільки на дачу-машину місцевому бариці і прокурору як раніше, а і міжнародні корпорації підключились. Плюс не платять навіть тих податків що раніше було.
По друге - давлять пузату мелоч - бо грошей в бюджеті нема.

Причому влада прикриває цю війну "ну так пора ж чесно". Пора. Уманський озвучив де пора - 75 ярдів з Нафтогазу і 60 ярдів з таможні - такі суми ніяки ФОПи не перекриють. Чого їх взагалі чіпати.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 20 листопада 2020, 18:32


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 20 листопада 2020, 18:51

Как политики ФОПов полюбили.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення DSMechanic » 20 листопада 2020, 23:07

Львиная доля доходов госбюджета-2021 состоит из мелких взносов украинцев – CASE Ukraine
https://finance.liga.net/ekonomika/novo ... sledovanie
Великий бізнес податків не платить, НДС який формує бюджет, це фактично те що платять ті хто має хоч трохи грошей. Добиваючи дрібноту влада хоче залишити бюждет без грошей.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60076
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ФОП! ПРИГОТУВАТИСЯ!

Повідомлення Фрося » 20 листопада 2020, 23:21

DSMechanic писав: Великий бізнес податків не платить
А почему?Потому что поделен на 100500 ФОПив,которие сидят на фиксированом взносе.
И вместо 10 млн в бюджет он платит только 100 тис.
Добиваючи дрібноту влада хоче залишити бюждет без грошей.
Дрибнота сидит на фиксированном платеже и кассовие аппарати ее не касаются.
Блин,Да ПРОЧИТАЙТЕ ви уже єтот закон САМИ,а не рассказивайте из десятих уст.
Или послушайте 10 минут Плинского, пост више ..где про фейки налогового майдану.

Відповісти