Почему не празднуем?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 01:18

Vollmer писав:
Нечай писав: .............................................................................................................................................................
Великий был человек. Вспоминали сегодня его.

На протирання рук - залишили ???
Нє, чого добро переводити? Кітайози як почали квасить. так зразу ж і захворюваність пішла різко вниз. Кажуть вчониє, що алкоголь блокує рецептори, до яких прикріплюється вірус. А для рук є хлогексидин спиртовий. Я взагалі чистого спирту вже давно не п'ю, здоров'я вже не те.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Віра » 23 квітня 2020, 06:47

Нечай, я, звичайно, не вивчала и мало що читала з ПСС, але фрази, на які мені давали посилання про жорстокість цієї особи щодо невинних людей заради придушення повстань чи інших випадків непокори (чтоб народ знал, дрожал и боялся), читала в ПСС сама без усіляких сайтів ru.
Востаннє редагувалось 23 квітня 2020, 06:55 користувачем Віра, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Віра » 23 квітня 2020, 06:49

Нечай писав: А для рук є хлогексидин спиртовий.
Комаровський сказав, що на віруси хлоргексидин не діє взагалі, тільки на бактерії

п.с. вибачаюсь, ви ж написали спиртовий, а в аптеці у продажду тільки 0,05, і не спиртовий

не знайшла в каталозі ліків саме спиртовий розчин, а чи існує спиртовий? дайте посилання
Востаннє редагувалось 23 квітня 2020, 08:23 користувачем Віра, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25367
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2020, 07:09

А мені покійна бабуся розповідала, що Ленін поділив землю найсправедливішим чином - по кількості їдоків у сім'ї. І вона визнавала СПРАВЕДЛИВІСТЬ такого поділу, хоча реально наша сім'я втратила частину землі, до "революції" більше було.

Бабуся хоча й грамотна була, але підручників історії не читала...

Щодо власне Леніна й більшовицької жидобанди. Вона б не мала ЖОДНИХ перспектив, якби "еліта" тодішня на чолі із сцарьом-батюшкою не виродилася остаточно, не втягувала країни в ідіоцькі війни, не РОЗСТРІЛЮВАЛА власний народ, виконувала взяту на себе функцію - управляти суспільними процесами. Всього цього не робилося, і суспільство вибухнуло. І зараз не робицця, все тримаєцця на промивці мізків. Але надовго її не вистачить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення ingvar » 23 квітня 2020, 09:37

Ленин как украинский политик.

В последние годы часто спорят уже не о роли Ленина в истории России, а о том, был ли он крестным отцом Украины или же, наоборот, ее могильщиком. Отчасти верны и первый, и второй варианты

https://www.google.com/amp/s/ukraina.ru ... 81144.html

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 09:52

Віра писав:
Нечай писав: А для рук є хлогексидин спиртовий.
Комаровський сказав, що на віруси хлоргексидин не діє взагалі, тільки на бактерії

п.с. вибачаюсь, ви ж написали спиртовий, а в аптеці у продажду тільки 0,05, і не спиртовий

не знайшла в каталозі ліків саме спиртовий розчин, а чи існує спиртовий? дайте посилання
Ось посилання https://www.rlsnet.ru/tn_index_id_16352.htm
Комаровський правий-хлоргексидин діє на грибки та бактерії, а спирт-на віруси. Так що виходить три в одному. До того ж, така концентрація спирту вірус вбиває, а на шкіру рук практично не діє. Правда, в аптеках може не бути, їх так зашугали, що вони вже бояться мати діло з спиртовими розчинами. Але в лікарнях повинний бути, коштував раніше дешево, зараз-не знаю.
Востаннє редагувалось 23 квітня 2020, 10:09 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 10:09

Віра писав: Нечай, я, звичайно, не вивчала и мало що читала з ПСС, але фрази, на які мені давали посилання про жорстокість цієї особи щодо невинних людей заради придушення повстань чи інших випадків непокори (чтоб народ знал, дрожал и боялся), читала в ПСС сама без усіляких сайтів ru.
А я й не казав, що там все фальшивка. Там реальні документи подаються разом з фальшивками. Я, к приміру, завжди вважав ленінське "Письмо к съезду" оригіналом, воно і в ПСС було. Але вже досить давно історик Сахаров написав цілу роботу про той лист, де довів на фактах, що він фальшивка. Написаний він був Крупською по заказу Троцького, вона спочатку на нього ставку робила. А відносно листів Леніна в громадянську-так назвіть мені хоч одну революцію, де б не було масових репресій. Все познається в порівнянні, це наші предки добре знали, тому на віче позбавляли слова того, хто наводив виключно свою точку зору, не порівнюючи її з іншими. Тому треба порівнювати білий терор з червоним, щоб знати, де репресії були більшим, про ту ж Східну Сибір я вже писав. До того ж, якщо перемогли більшовики, значить, народ був за них, бо в громадянську ніщо не заважає хоч цілою дівізією перейти на бік супротивника. Багато хто так і робив, ті ж Сосюра і Довженко спочатку воювали за петлюрівців, а потім перейшли до більшовиків. Зрадники нє?
Востаннє редагувалось 23 квітня 2020, 10:51 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення ingvar » 23 квітня 2020, 10:45

Нечай писав:
А я й не казав, що там все фальшивка. Там реальні документи подаються разом з фальшивками. Я, к приміру, завжди вважав ленінське "Письмо к съезду" оригіналом, воно і в ПСС було. Але вже досить давно історик Сахаров написав цілу роботу про той лист, де довів на фактах, що воно фальшивка. Написане воно було Крупською по заказу Троцького, вона спочатку на нього ставку робила. А відносно листів Леніна в громадянську-так назвіть мені хоч одну революцію, де б не було масових репресій. Все познається в порівнянні, це наші предки добре знали, тому на віче позбавляли слова того, хто наводив виключно свою точку зору, не порівнюючи її з іншими. Тому треба порівнювати білий терор з червоним, щоб знати, де репресії були більшим, про ту ж Східну Сибір я вже писав. До того ж, якщо перемогли більшовики, значить, народ був за них, бо в громадянську ніщо не заважає хоч цілою дівізією перейти на бік супротивника. Багато хто так і робив, ті ж Сосюра і Довженко спочатку воювали за петлюрівців, а потім перейшли до більшовиків. Зрадники нє?
... Хвильовий, Коцюбинський ...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 10:50

ingvar писав:
Нечай писав:
А я й не казав, що там все фальшивка. Там реальні документи подаються разом з фальшивками. Я, к приміру, завжди вважав ленінське "Письмо к съезду" оригіналом, воно і в ПСС було. Але вже досить давно історик Сахаров написав цілу роботу про той лист, де довів на фактах, що воно фальшивка. Написане воно було Крупською по заказу Троцького, вона спочатку на нього ставку робила. А відносно листів Леніна в громадянську-так назвіть мені хоч одну революцію, де б не було масових репресій. Все познається в порівнянні, це наші предки добре знали, тому на віче позбавляли слова того, хто наводив виключно свою точку зору, не порівнюючи її з іншими. Тому треба порівнювати білий терор з червоним, щоб знати, де репресії були більшим, про ту ж Східну Сибір я вже писав. До того ж, якщо перемогли більшовики, значить, народ був за них, бо в громадянську ніщо не заважає хоч цілою дівізією перейти на бік супротивника. Багато хто так і робив, ті ж Сосюра і Довженко спочатку воювали за петлюрівців, а потім перейшли до більшовиків. Зрадники нє?
... Хвильовий, Коцюбинський ...
Та їх там туєва хуча. За підрахунками різних істориків, на боці Петлюри українців воювало десь 30-50 тисяч, а на боці ЧА їх було приблизно 1-2 мільйони. Значить, більшовики були все-таки чимось кращі від націоналістів.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 10:52


Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення ingvar » 23 квітня 2020, 16:29

Нечай писав: Та їх там туєва хуча. За підрахунками різних істориків, на боці Петлюри українців воювало десь 30-50 тисяч, а на боці ЧА їх було приблизно 1-2 мільйони. Значить, більшовики були все-таки чимось кращі від націоналістів.
Помню когда в конце 80-х в СМИ усиленно насаждалось мнение о том, что дореволюционная Россия была райской страной, а царь святой человек и у народа появилась ностальгия по тем временам, то в песенном творчестве наметилась тенденция на восхваление Белого движения и т. п. По данному поводу ещё тогда очень точно высказался Михаил Жванецкий:
"Ребята! Поручики и есаулы это хорошо, но ... победил-то Буденный" :pardon:

Аватар користувача
Украинский
Повідомлень: 177
З нами з: 25 березня 2018, 16:56

Re: Почему не празднуем?

Повідомлення Украинский » 23 квітня 2020, 18:22

Зображення ну, за лукичя, основателя нашэго государства! :yahoo:
В нас життя – як Ворскла повноводна!
В нас живуть, не знаючи бiди:
Молодих пошлють, куди завгодно,
А старих вшанують назавжди.

Відповісти