Тааак! Форум ломанули... :(

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 10 жовтня 2020, 15:11

механічні ашипкі теж треба виправляти, як і всі інші

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 10 жовтня 2020, 20:42

а баба галамага писав: а де це сталінізд, щось не бачу?

я йому під кінець баню на тиждень виписав, так шоп знав як ображати юзверів і брехати нагло!

Sintez писав:
20 вересня 2020, 13:29



Був. До весни 2018, вікопомного "ультиматуму" Шрайка/Растамана, котрий озвучив колективові їхній шнирь Річчі, а потім "закриття" форуму, котре поцани опісля пробували подати як "шютку". Тому всі, хто має якусь гідність, звідси звалили, залишився заповідник порохолизів, котрий створює ілюзію життя на цвинтарі, і абсолютно влаштовує Шрайка.


Тиждень бані за образу користувача, а за наглу брехню - опчєствєнне поріцаніє
. :par:
абг

:lol:
Шо, чучало, скучив за звіздюліною? Ви ображеними народилися, куди вже далі вас "ображати"? Я так розумію, що навіть оту жіночку, що Вуйку послухала й прийшла якось розбавити й розрадити ваш ідіотизм, ви з'їли? Пздц.
Угробили таки квадратний? Молодці. Шрайк вам видасть педаль за отвагу із закруткою на спині.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 10 жовтня 2020, 21:49

Голимага, ти хоч розумієш, у який позор уляпався? Навіть Вуйко й Акашка втіхаря звалили, самоусунулися, розуміючи до чого діло йде... І лише ти, дурачьок, тупо гнув тупу лінію до кінця...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 10 жовтня 2020, 22:03

Нда, звершилося...



Що ж, до того йшло... Жидам вільний форум не потрібен, і взагалі ніякий не потрібен, є лише дві думки - їхня й неправильна... Ну що ж, все одно є що згадати. Форум на щастя не вмер, просто реінкарнація.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 11 жовтня 2020, 05:01

Sintez писав: Шо, чучало, скучив за звіздюліною? Ви ображеними народилися, куди вже далі вас "ображати"? Я так розумію, що навіть оту жіночку, що Вуйку послухала й прийшла якось розбавити й розрадити ваш ідіотизм, ви з'їли? Пздц.
Угробили таки квадратний? Молодці. Шрайк вам видасть педаль за отвагу із закруткою на спині.

Ну, ці висери можна якось коментувати?

„шнирь“, „ота жіночка“, „ідіотизм“, „угробили“, „чучало“ - це нормальний стиль спілкування?

угробили форум Дурдом якраз такі як ти, потім пішли сюди, а потім ще й звідси пішли і взялися за хвуп, добивають його і в кінці кінців доб’ють, чорнороті вкупі з іншими ботами, в основному - кремлівськими.

І шо Шрайк? Навіщо йому чи будь-кому іншому утримувати майже порожній форум і сайт? Який сенс?
Сенс має повноцінний інтернет-новинарний сайт, з коментарями чи без, з форумами чи без них, з блогами чи без них, таких є багато, повноцінних.

Так що - краще помовчи.
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2020, 05:19 користувачем а баба галамага, всього редагувалось 2 разів.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 11 жовтня 2020, 05:08

Sintez писав: Голимага, ти хоч розумієш, у який позор уляпався? Навіть Вуйко й Акашка втіхаря звалили, самоусунулися, розуміючи до чого діло йде... І лише ти, дурачьок, тупо гнув тупу лінію до кінця...

В дзеркало давно дивився?
Вуйка „з’їли“ якраз ви, причому, - давно. Він намагався пробачити вас, але це нічого не дало. Не в коня корм. Звідси ви його „вижили“ чи я? А АК1 до вас навіть не приходив і не прийде.
„тупо“?
Може й тупо чекати з моря погоди, тут я з тобою згідний.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 11 жовтня 2020, 05:59

Без імені.png
Без імені.png (54.84 Кіб) Переглянуто 1512 разів
ПП

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7668
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Pestilence » 11 жовтня 2020, 09:31

Так.
Галамага, это персонально тебе. Хочешь и дальше ныть про кто виноват и что делать, заведи персональное ведко, я туда весь этот мусор с несу. А тут делирийная ведко Бабаши.

Что касается кто виноват - Шрайк и виноват. Так дела не делаются. Вмешайся, перебань на какой-то срок тех кто по-твоему перебрал. Назначь своего модератора если уж так. А надеяться что юзеры быдло и будут бегать с радостью по приказу - это как раз ватно-порохоботный пещерный совок. Не, ну некоторые конечно негордые, бегают, если барин добрый :sarcastic:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 10:06

а баба галамага писав:
Sintez писав: Шо, чучало, скучив за звіздюліною? Ви ображеними народилися, куди вже далі вас "ображати"? Я так розумію, що навіть оту жіночку, що Вуйку послухала й прийшла якось розбавити й розрадити ваш ідіотизм, ви з'їли? Пздц.
Угробили таки квадратний? Молодці. Шрайк вам видасть педаль за отвагу із закруткою на спині.

Ну, ці висери можна якось коментувати?

„шнирь“, „ота жіночка“, „ідіотизм“, „угробили“, „чучало“ - це нормальний стиль спілкування?

угробили форум Дурдом якраз такі як ти, потім пішли сюди, а потім ще й звідси пішли і взялися за хвуп, добивають його і в кінці кінців доб’ють, чорнороті вкупі з іншими ботами, в основному - кремлівськими.

І шо Шрайк? Навіщо йому чи будь-кому іншому утримувати майже порожній форум і сайт? Який сенс?
Сенс має повноцінний інтернет-новинарний сайт, з коментарями чи без, з форумами чи без них, з блогами чи без них, таких є багато, повноцінних.

Так що - краще помовчи.
А як іще розмовляти із такими брехливими й хуцпонахабними чмошниками як ви?! Толєрастією, слава Богу, вже давно не страждаю. Угробили площядку, питання коли говно"ресурс" Шрайка остаточно здохне - лише питання часу. Ібо в новому інформаційному світі місце брехунам - лише на смітнику, без варіантів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 10:12

а баба галамага писав:
Sintez писав: Голимага, ти хоч розумієш, у який позор уляпався? Навіть Вуйко й Акашка втіхаря звалили, самоусунулися, розуміючи до чого діло йде... І лише ти, дурачьок, тупо гнув тупу лінію до кінця...

В дзеркало давно дивився?
Вуйка „з’їли“ якраз ви, причому, - давно. Він намагався пробачити вас, але це нічого не дало. Не в коня корм. Звідси ви його „вижили“ чи я? А АК1 до вас навіть не приходив і не прийде.
„тупо“?
Може й тупо чекати з моря погоди, тут я з тобою згідний.
Все настільки погано, що ти навіть ніасіліл про що я пишу? Чи просто звикло дурня включив? Ну буває.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 10:13

а баба галамага писав: Без імені.png

ПП
Растаман теж дурнем прикидуєцця, тіпа мая твая не панімай?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 10:16

Pestilence писав: Так.
Галамага, это персонально тебе. Хочешь и дальше ныть про кто виноват и что делать, заведи персональное ведко, я туда весь этот мусор с несу. А тут делирийная ведко Бабаши.

Что касается кто виноват - Шрайк и виноват. Так дела не делаются. Вмешайся, перебань на какой-то срок тех кто по-твоему перебрал. Назначь своего модератора если уж так. А надеяться что юзеры быдло и будут бегать с радостью по приказу - это как раз ватно-порохоботный пещерный совок. Не, ну некоторые конечно негордые, бегают, если барин добрый :sarcastic:
Срайк, як я розумію, хотів повторити досвід Притули. Але трошки обіс....ся. Народ попався не тот, як завжди.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 11 жовтня 2020, 10:38

Sintez писав: Срайк

Він тобі щось винен?
То виставляй йому рахунок, а не плюйся, бо це дуже гидко виглядає.

Я особисто можу від себе особисто тільки подякувати всім, в т.ч. Шрайкові, за можливість спілкування на форумі.
Не думаю, що є хтось, кого можна назвати винним у тому, що форуми занепадають, хіба що власників фсбуків і андроідів.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 11 жовтня 2020, 10:42

Pestilence писав: Так.
Галамага, это персонально тебе. Хочешь и дальше ныть про кто виноват и что делать, заведи персональное ведко, я туда весь этот мусор с несу. А тут делирийная ведко Бабаши.

То може запитай Бабашу, що він думає?

А я тільки повідомив тут опчєствєнності про закриття форуму,

ниття і срач це не до мене, є більш професійні серуни здєся. :sarcastic:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 10:44

а баба галамага писав:
Sintez писав: Срайк

Він тобі щось винен?
То виставляй йому рахунок, а не плюйся, бо це дуже гидко виглядає.

Я особисто можу від себе особисто тільки подякувати всім, в т.ч. Шрайкові, за можливість спілкування на форумі.
Не думаю, що є хтось, кого можна назвати винним у тому, що форуми занепадають, хіба що власників фсбуків і андроідів.
Ну то знайди й поцілуй його, куди хочеш. Сюди-то ти нафіга із своїми байками приперся? Це ти десь на фупах-супах можеш лапшу розвішувати, але тут?! Чи ти теж із їхніх, і хуцпа для тебе в порядку вєщєй?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення а баба галамага » 11 жовтня 2020, 10:59

Sintez писав: Ну то знайди й поцілуй його, куди хочеш. Сюди-то ти нафіга із своїми байками приперся? Це ти десь на фупах-супах можеш лапшу розвішувати, але тут?! Чи ти теж із їхніх, і хуцпа для тебе в порядку вєщєй?

Де хочу там і припираюся. :tongue:

„На фупах-супах“ такі самі як ти, тільки хитріші серуни, мене там немає, не пускають „пожраль-посравші“. :rofl:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 11:03

Чудо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3570
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Babasha » 11 жовтня 2020, 11:24

а баба галамага писав:
Pestilence писав: Так.
Галамага, это персонально тебе. Хочешь и дальше ныть про кто виноват и что делать, заведи персональное ведко, я туда весь этот мусор с несу. А тут делирийная ведко Бабаши.

То може запитай Бабашу, що він думає?

А я тільки повідомив тут опчєствєнності про закриття форуму,

ниття і срач це не до мене, є більш професійні серуни здєся. :sarcastic:
Нормально! Нормально влился товарищ в мою веточку... органично! От меня сплошной одобрямс.
Оставьте его творчество здесь, будем очередного лишенца воспитывать. :friends:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Віра » 11 жовтня 2020, 11:46

Sintez писав:


Шо, чучало, скучив за звіздюліною? Ви ображеними народилися, куди вже далі вас "ображати"? Я так розумію, що навіть оту жіночку, що Вуйку послухала й прийшла якось розбавити й розрадити ваш ідіотизм, ви з'їли? Пздц.
Угробили таки квадратний? Молодці. Шрайк вам видасть педаль за отвагу із закруткою на спині.
Шрайк зі шкіри вилазив, бо йому хотілося видертись до політичної елітКи, та обісрався,
йому здавалось, що пєтья - то назавжди.
А потім з незвідки з'явились акашки та галамаги, їм здалося, що вони колосси, тільки на гли... ватяних ногах. Що ви таке були проти старожилів форуму? нікчеми, які вдавали з себе хазяїв, а в дійсності обслуговували забаганки ... (тут я з сінтезом солідарна). Так що сидіть тихенько і мовчіть в ганчірочку, смоктуни!
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2020, 11:57 користувачем Віра, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25361
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тааак! Форум ломанули... :(

Повідомлення Sintez » 11 жовтня 2020, 11:50

Віро, щось Ви із цитуванням наплутали.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти