Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:20

Olga писав:
Sintez писав:

Це легенди, вигадані стародавніми Подоляками. Так само, якби у ІІWW переміг Гітлер, то через 1000 років церковники терли б про "святого Адольфа-визволителя" чи щось подібне.
ти такий передбачуваний, якби ти знав.
ОК, важко спілкуватися з мислячим себе поза історією світу. В нинішній його системі.
Хм. А у чому ж важкість, якщо все так передбачувано?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:22

Olga писав:
Sintez писав: Ну це кому як. Чи кожному своє, інакше кажучи.
то чому голосиш за континентами?
Шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:22

Sintez писав: Вірна ознака, що у системи справи кепські.
не Гітлер переміг у другій світовій, як бачиш. Так що система світу, за який помирали ранні християни, трималась і триматиметься

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:27

Sintez писав:
Olga писав:
то чому голосиш за континентами?
Шо?
не дивно, що противники системи нинішнього прекрасного і розумного світу не тримаються нитки розмови у діалозі. Ти звинувачував Зеленського як політика, бо він припустив війну, а не спетляв. Ти мовив, що політика - це лише мир, і війні там не місце. Що завжди можна домовитися і треба домовлятися. Щоб не було смерті. Якої для тебе і так нема.
Sintez писав: Хірурги не роблять операцій у масштабах країн і континентів, тільки індивідуально. Так що аналогія так собі.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:32

Sintez писав:
Olga писав: ти такий передбачуваний, якби ти знав.
ОК, важко спілкуватися з мислячим себе поза історією світу. В нинішній його системі.
Хм. А у чому ж важкість, якщо все так передбачувано?
хочеться теж питання задавати. А коли знаєш відповіді, то що запитувати?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:33

Olga писав:
Sintez писав: Вірна ознака, що у системи справи кепські.
не Гітлер переміг у другій світовій, як бачиш. Так що система світу, за який помирали ранні християни, трималась і триматиметься
Та я уже зрозумів твій Символ Віри. Така собі комбінація церкви з біржою.

Вольному воля, невольному - догма. Тут знову ж кожен має те, на що згоден. Принцип "кожен отримує по вірі своїй" універсальний/всеосяжний.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:35

Sintez писав:
Olga писав: не Гітлер переміг у другій світовій, як бачиш. Так що система світу, за який помирали ранні християни, трималась і триматиметься
Та я уже зрозумів твій Символ Віри. Така собі комбінація церкви з біржою.

Вольному воля, невольному - догма. Тут знову ж кожен має те, на що згоден. Принцип "кожен отримує по вірі своїй" універсальний/всеосяжний.
я не вірю в злодіїв, на відміну від тебе.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:42

Olga писав: Ти звинувачував Зеленського як політика, бо він припустив війну, а не спетляв
Я звинувачував і буду звинувачувати Зєлєнського у тому, що він взявся керувати тим, у чому ні вухом ні рилом. Що потягло за собою тяжкі наслідки. Нажаль, у обожнюваній тобою стстемі той, хто сів керувати автомобілем без прав - злочинець, а авантюрист і дилетант на президентській табуретці - нічьо, норм. Зєлінський далеко не унікальний. Он у Аргентині теж обізяна із гранатою, напримєр.

Найстрашніше - що гвинтики гордяцця системою, навіть коли вона їде по їхніх черепках танковими гусеницями.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 03:43

Ні, все-таки спати іноді треба. Завтра відповім. Всього найкращого.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:48

Добраніч. У моїй системі політиком може бути той, хто може переконати більшість людей навколо себе. Чи його партія. Без дула пістолета над кожним. Прихованого, чи явного.

Що тобі не подобається?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 03:58

Sintez писав: Я звинувачував і буду звинувачувати Зєлєнського у тому, що він взявся керувати тим, у чому ні вухом ні рилом. Що потягло за собою тяжкі наслідки. Нажаль, у обожнюваній тобою стстемі той, хто сів керувати автомобілем без прав - злочинець, а авантюрист і дилетант на президентській табуретці - нічьо, норм. Зєлінський далеко не унікальний. Он у Аргентині теж обізяна із гранатою, напримєр.
тобі треба шукати країну з живою і справді діючою монархією. Там завжди не випадкові особи у владі, а тільки ті, що володіють правами на владу, їх і готують до неї змалечку

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 03 лютого 2024, 10:41

все ж таки іноді корисно перечитати Макіавеллі, шоб допетрати "всьо уже украдєно до нас!" і мало шо змінилося в наші часи,
розвиток цівілізації впливає на стан соціуму, змінюються та деформуються форми правління, але людська природа лишається майже незмінною,
або спуститись до художньої бєлєтристики та почитати знову тих же Стругацьких "важко бути богом"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 13:09

Olga писав:
Sintez писав: Хм. А у чому ж важкість, якщо все так передбачувано?
хочеться теж питання задавати. А коли знаєш відповіді, то що запитувати?
Відповіді неправильні? Тоді можна поставити запитання, котре покаже неправильність моїх відповідей. Чому ні?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 16:34

План утилізації українців.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 16:47

Фрося, так кого зелені збираюцця завозити сюди на заміщення знищених могилізацією українців і за спрощеною процедурою роздавати їм українські паспорти?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 16:52

Стало зрозуміло, для кого зелені звільняли тюрми.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 03 лютого 2024, 19:59

Sintez писав:
Olga писав: хочеться теж питання задавати. А коли знаєш відповіді, то що запитувати?
Відповіді неправильні? Тоді можна поставити запитання, котре покаже неправильність моїх відповідей. Чому ні?
це вже праця, це робиш, коли конче необхідно. Як можеш.
Мені здається, я трошки прибрала свій простір у твоїй гілці, і менше бачу мракса і його ворогів, кобівців, наприклад. Мабуть я щось таке і чинила, в міру сил.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2024, 20:35

Olga писав:
Sintez писав: Та я уже зрозумів твій Символ Віри. Така собі комбінація церкви з біржою.

Вольному воля, невольному - догма. Тут знову ж кожен має те, на що згоден. Принцип "кожен отримує по вірі своїй" універсальний/всеосяжний.
я не вірю в злодіїв, на відміну від тебе.
Реально? Може, й кацапи, і їхні снаряди, що регулярно прилітають до мого міста - то вигадка моя хвора?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2024, 20:39

Olga писав: Добраніч. У моїй системі політиком може бути той, хто може переконати більшість людей навколо себе. Чи його партія. Без дула пістолета над кожним. Прихованого, чи явного.

Що тобі не подобається?
А у сім'ї немає своєї сімейної політики? У школі, у будь-якому колективі?

Мені не подобається, що масовий ідіотизм пробують видати за норму. Це якщо узагальнити. Інакше треба написати цілий том.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2024, 20:42

Olga писав:
Sintez писав: Я звинувачував і буду звинувачувати Зєлєнського у тому, що він взявся керувати тим, у чому ні вухом ні рилом. Що потягло за собою тяжкі наслідки. Нажаль, у обожнюваній тобою стстемі той, хто сів керувати автомобілем без прав - злочинець, а авантюрист і дилетант на президентській табуретці - нічьо, норм. Зєлінський далеко не унікальний. Он у Аргентині теж обізяна із гранатою, напримєр.
тобі треба шукати країну з живою і справді діючою монархією. Там завжди не випадкові особи у владі, а тільки ті, що володіють правами на владу, їх і готують до неї змалечку
Серйозно?! Що ж вони дорулювалися до ручки практично всі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти