Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2024, 20:49

rad писав: все ж таки іноді корисно перечитати Макіавеллі, шоб допетрати "всьо уже украдєно до нас!" і мало шо змінилося в наші часи,
розвиток цівілізації впливає на стан соціуму, змінюються та деформуються форми правління, але людська природа лишається майже незмінною,
або спуститись до художньої бєлєтристики та почитати знову тих же Стругацьких "важко бути богом"
А Макіавеллі чомусь у школах не викладають. Цікаво, чому? Чи не тому, що його опуси помножать на нуль усіх істориків й інших шарлів перо?

Звичайно що нічого не змінилося, точніше погіршилося - якщо у тисячу років тому бандит порівняно чесно вбивав бандитів-конкурентів, натягав на голову рогату шапку-корону й гнобив лохів, то із вигадкою "виборів" лохів привчають, що й скаржитися "ні на кого", самі тіпа "вибрали"!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2024, 20:56

Olga писав:
Sintez писав: Відповіді неправильні? Тоді можна поставити запитання, котре покаже неправильність моїх відповідей. Чому ні?
це вже праця, це робиш, коли конче необхідно. Як можеш.
Мені здається, я трошки прибрала свій простір у твоїй гілці, і менше бачу мракса і його ворогів, кобівців, наприклад. Мабуть я щось таке і чинила, в міру сил.
Тобто, праця не може приносити задоволення? Лише каторга за гроші, щоб не померти з голоду?

А що мракс? Хто вміє думати, той розуміє що то був за брехун, хто не думає - тому марно й згадувати. Я і коб і кобівці - хто розуміє і користуєцця, хто ні - то ні. Самі кацапи як той півень у байці не зрозуміли ціни винайденого. Буває.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 04 лютого 2024, 23:27

Sintez писав:
Olga писав:
я не вірю в злодіїв, на відміну від тебе.
Реально? Може, й кацапи, і їхні снаряди, що регулярно прилітають до мого міста - то вигадка моя хвора?
твоя вигадка, що схильний до шовінізму народ став фашистським при негідних ватажках не сам по собі, ні, його, як і вірус ковіду, нам у світ запустили якісь відомі лише тобі, віруючому в них, злодії
СпойлерРозкрити
Sintez писав: ...це запланований розвиток подій. Щоб толпа не задавала питання "Стоп, бля, а шо це було?!!" один жах повинен був бути замінений на інший. І замінили. 24.02.22 тема зникла як і не було ніколи, без всяких розборок.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 04 лютого 2024, 23:33

Sintez писав: Серйозно?!
звісно ні, то були жарт та іронія.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 04 лютого 2024, 23:36

Sintez писав: Тобто, праця не може приносити задоволення?
тільки якщо вона не марна

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1751
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 05 лютого 2024, 05:31

Sintez писав: А Макіавеллі чомусь у школах не викладають. Цікаво, чому? Чи не тому, що його опуси помножать на нуль усіх істориків й інших шарлів перо?
по тій же причині, що і вищу математику, чи всіх інших філософів. Треба дорости до певного віку, і бажання, щоб розуміти. А що ти маєш проти Шарля Перо для дітей? Теж КОБ щось роз'яснив?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2722
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 05 лютого 2024, 07:42

Sintez писав: Не мислити я не вмію.
Так буде точніше, але щоб дійти такого висновку потрібно навчитись хоча б основам мислення.
Sintez писав: Я звинувачував і буду звинувачувати Зєлєнського у тому, що він взявся керувати тим, у чому ні вухом ні рилом. Що потягло за собою тяжкі наслідки. Нажаль, у обожнюваній тобою стстемі той, хто сів керувати автомобілем без прав - злочинець, а авантюрист і дилетант на президентській табуретці - нічьо, норм.
Судячи з того, що ти написав, главспєц, або хтось на кшалт його, був би для тебе ідеальним президентом.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 09:37

Olga писав: по тій же причині, що і вищу математику
до речі, у нашій звичайній київській школі у 9-10 класах (10-11 по сучасному) в кінці 70-х в рамках математики ми вивчали матаналіз з його похідними та інтегралами, шо потім стало добрим підгрунтям для вищої математики в інституті, перший семестр ми практично повторювали шкільний курс,
хоча ті, шо приїхали з сібірєй були в шоці, у них відмінні оцінки отримували на вступах ті, хто порішав квадратне рівняння (7-8 клас), вперше слово матаналіз вони почули лише тут у Києві,

наскільки знаю із спілкування, зараз у київських школах матаналіз не викладають, лише в спеціалізованих ліцеях
нєдолго мучаться старушкам...

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 09:45

Olga писав: А що ти маєш проти Шарля Перо для дітей? Теж КОБ щось роз'яснив?
Шарль Перо як і тема усіх подібних "сказочників" дуже обширна та складна, більшість їх "творінь" корінно відрізняється від першоджерел, перші видання тих же братів Грім німецька пересічна публіка категорично не сприйняла і дітям не читала, це все одно шо читати на ніч малечі Едгара Алана По
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13750
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 05 лютого 2024, 10:36

rad писав: Шарль Перо
А ще Ющенко, Тимошенко, Порошенко (Три КО)...

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 10:46

кому шо, а курці просо...
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13750
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 05 лютого 2024, 13:38

rad писав: кому шо, а курці просо...
А по справі?

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 14:35

по якій справі? мій коментар був конкретно щодо казкарів минулого, ти ж зною пхаєш сюди політиків, при чому давно збитих і нікому нецікавих,
а чому не згадав кравчука, кучму, ХАМа, та інших нафталінових ляльок, часи котрих давно минули?
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:01

Olga писав:
Sintez писав: Реально? Може, й кацапи, і їхні снаряди, що регулярно прилітають до мого міста - то вигадка моя хвора?
твоя вигадка, що схильний до шовінізму народ став фашистським при негідних ватажках не сам по собі, ні, його, як і вірус ковіду, нам у світ запустили якісь відомі лише тобі, віруючому в них, злодії
СпойлерРозкрити
Sintez писав: ...це запланований розвиток подій. Щоб толпа не задавала питання "Стоп, бля, а шо це було?!!" один жах повинен був бути замінений на інший. І замінили. 24.02.22 тема зникла як і не було ніколи, без всяких розборок.
Якийсь давній дядько, переказують, написав "Безумство думати, що злі не творять зла".

А як ти себе почуваєш щодо війни совка проти Афгану, котру називали "огранічєний контінгєнт"? Забула? Як там із твоїми персональними генетичними нахилами до насильства, напримєр?

Так, те що для тебе непов'язані епізоди - для мене ланцюжок. Починаючи із відомого серіалу, котрий із завсєгдатая мацковських тусовок Зєлінського зробив народного героя Голобородька. Забулося теж уже?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:03

Olga писав:
Sintez писав: Серйозно?!
звісно ні, то були жарт та іронія.
А тут немає приводу для жартів. Дожартувалися вже.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:04

Olga писав:
Sintez писав: Тобто, праця не може приносити задоволення?
тільки якщо вона не марна
А чим поміряти марність/немарність? Дитина кидає камінці у воду - марно чи ні?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:08

Olga писав:
Sintez писав: А Макіавеллі чомусь у школах не викладають. Цікаво, чому? Чи не тому, що його опуси помножать на нуль усіх істориків й інших шарлів перо?
по тій же причині, що і вищу математику, чи всіх інших філософів. Треба дорости до певного віку, і бажання, щоб розуміти. А що ти маєш проти Шарля Перо для дітей? Теж КОБ щось роз'яснив?
Справді - Макіавелі - вища математика? Тоді я мабуть Лобачевський.

А щодо Шарля Перо - я проти того, що він був тодішнім пропагандистом. Шарль Соловйов. Або Шарль Подоляк.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:11

rad писав: наскільки знаю із спілкування, зараз у київських школах матаналіз не викладають, лише в спеціалізованих ліцеях
Ну звичайно ж. У кого з математикою дружба, того набагато важче надурити. То навіщо тиражувати математиків? Система потребує гвинтиків, котрі не ставлять невдобних питань.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1829
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 17:39

Sintez писав:
rad писав: наскільки знаю із спілкування, зараз у київських школах матаналіз не викладають, лише в спеціалізованих ліцеях
Ну звичайно ж. У кого з математикою дружба, того набагато важче надурити. То навіщо тиражувати математиків? Система потребує гвинтиків, котрі не ставлять невдобних питань.
тут цілий комплекс причин та наслідків, але таки занепад української науки та і вищої школи присутній, сюди і наслідки совка приплести можна, з середини 70-х вже стало помітне вихолощення науки, яка перестала народжувати капіц та патонів,
у 90-х професура посунула на базар, а вчорашні трійошники з цепурами на мерсах верховодили, поступово зникла база підготовки кадрів зі знанням матаналізу, всі кинулися в юристи-фінансисти, а "рехворми" недоброї пам'яті табачника нанесли майже смертельні удари вищій школі,
хороший знайомий професор фізики у 2019-у казав: багато ганьби за ці 30 років бачив, але те шо на старості доживу до подібного - приходу до влади блазнів - навіть уявити не міг, хоч до війни не дожив, пішов з життя чотири роки тому
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25342
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 19:27

rad писав: хороший знайомий професор фізики у 2019-у казав: багато ганьби за ці 30 років бачив, але те шо на старості доживу до подібного - приходу до влади блазнів - навіть уявити не міг, хоч до війни не дожив, пішов з життя чотири роки тому
Ну так а чьо, він же теж, як і військові сьогодні, вважав що поза політикою. Стопудово.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти