Поговорим?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25379
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 23:05

Noex писав: Мав на увазі однодумці у відношенні до ЮВТ.
Включаємо логіку. Віра-Фрося топлять за Зєлю, Зєля послав Юлю... Ну коротше послав. Так що "однодумців" не виходить уже. Звідти й оці інтриги, із видумуванням всяких химер, замість просто пояснити все як є.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25379
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 23:09

Нечай писав: интеллигент Синтез
Не можу прийняти цієї гордої назви. Особливо після слів Вовки, котрий сто років тому був...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60091
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2020, 23:33

Sintez писав:
Фрося писав: Я не собираюсь быть модератором.
Ще б пак! Не царське діло!
Фрося писав: .Я всего лишь хочу,

...ручного модератора. "Зеленого".
Не "зеленого",а разумного. Вот сейчас ты что делаешь? Ты делишь форум САМ.
Віра з Фросею із начебто "юльків" стрімко перевзулися на льоту у "зелених". Нічого поганого я тут не бачу,
Ты навешиваешь на юзеров ярлыки и видишь заговор "по озеленению".
Хотя своими темами и постами я такого повода не давала.
Но,ты же смотришь глазами Волмера,так что, что-то объяснять напрасная трата времени. :pardon:

Модератор на форуме -это выборная должность.Тебя выбирали мы.
При наличии конфликта,что должен сделать честный модератор?
Доказать,что он честный.
Объявить новую голосовалку по всем правилам. Открытую,с подсчетом голосов.
Что бы никто не смог тебя обвинить в фальсификации,мошеничестве и наплевательском отношением к форумчанам.
Но,ты предпочитаешь к методу выдавливания с форума неугодных.Это неправильное решение.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Поговорим?

Повідомлення Нечай » 14 квітня 2020, 23:37

Noex писав: Мав на увазі однодумці у відношенні до ЮВТ.
Після Криму вже ні.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25379
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 23:49

Фрося писав: При наличии конфликта,что должен сделать честный модератор?
Доказать,что он честный.
Объявить новую голосовалку по всем правилам. Открытую,с подсчетом голосов.
Что бы никто не смог тебя обвинить в фальсификации,мошеничестве и наплевательском отношением к форумчанам.
Но,ты предпочитаешь к методу выдавливания с форума неугодных.Это неправильное решение.
Я не збираюся йти на поводу у будь-кого, ви з Вірою - не виключення. Ви ні модерувати, ні відповідати за щось не збираєтеся, а я вам мушу щось доводити? На "підставі" ваших вигадок? Погоджуючись на цю бодягу, я прекрасно знав, що такі фінти будуть. Тому я просто додержуватимуся тих процедур і обіцянок, які давав два роки тому. Хочете влаштовавати позачергові вибори? Впірьод. Але самі. Віра в курсі. Я на це часу не тратитиму.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60091
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2020, 23:50

Фрося писав:
Sintez писав: З таким же успіхом я можу запитати, звідки взялися ті семеро, що проти? Віра+Фрося+М_М+Галамага+Таміла=5. Звідки ще двоє?
Бабаша,отзовись?голосовал или нет?
Просьба к 7 юзеру откликнуться.
Фрося писав: Sintez,а теперь пусть ВСЕ твои голосовавшие за тебя, не стесняясь, отметятся в этой ветке. :gs: это будет справедливо и честно.
1.Нечай
2.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Отмечаемся,не стесняемся.Копируем список и ставим себя на свободный номер. :gs:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60091
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2020, 23:54

Sintez писав: Тому я просто додержуватимуся тих процедур і обіцянок, які давав два роки тому.
:lol: самое интересное,что ты ничего не обещал.
Хочете влаштовавати позачергові вибори? Впірьод.
Зачем? Пусть отметятся в списке те,кто за вас голосовал и вопрос будет закрыт :gs:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Поговорим?

Повідомлення Noex » 15 квітня 2020, 00:01

Фрося, я не голосував - можна я буду 15?
З усією повагою :give_rose:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Поговорим?

Повідомлення Noex » 15 квітня 2020, 00:01

Нечай писав: Після Криму вже ні.
Тада, тре було дати пістюлів путєну у Криму і одночасно взяти кремль! а потім і газ забрати нах!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60091
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 15 квітня 2020, 00:08

Noex писав: Фрося, я не голосував - можна я буду 15?
З усією повагою :give_rose:
Без проблем.
1.Нечай
2.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15.Noex

Когда ВСЕ отметятся.Вопрос будет закрыт.Команда будет работать еще три месяца.
А за это время надо создать правила форума,чтобы выбранный модер не мог устанавливать СВОИ правила.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Поговорим?

Повідомлення Нечай » 15 квітня 2020, 00:13

Pestilence писав: Меня уже по сути выгнали, мне не нравится способ общения определенных людей, что, как говорят, "аж кушать не могу". Но к тебе это имеет мало отношения, хоть ты и принимаешь это на свой счет. Я наоборот, все время стараюсь делать как можно меньше резких движений.
Да, ізмєльчав народ, вже рєзких двіженій боїться! От в сталінскоє врємя народ був-орли! Там одні літературні критики чого стоїли! Читав якось одну тодішню рецензію на "Дні Турбіних", так мужик так прямо і пише-яка це плять таку п'єсу дозволила, там же сплошная контреволюція і бєлогвардєйщина! Та його за це розстрілять треба! А яка плять дозволила? Лічно товариш Сталін, який її дуже любив і кажуть раз п'ятнадцять її дивився. Прийшлось товаришу Сталіну виправдовуваться-тіпа шо хотілось показать, шо білогвардійці теж люди, до того ж недурні, тобто хоч і вороги, але вороги достойні і тим величнішою виглядає перемога більшовиків над ними.
Нє, ну відмазка, конєшно, ще та, а шо робить? Такого розстрілять-собі дорожче вийде, краще не зв'язуватись. Так і дожили всі оті критики до 20-го з'їзду КПРС, де й розказали, як їх гнобили при кривавому тирані Сталіні.

А тут "рєзких двіженій" бояться, хоча форум-на те й форум, щоб там були дискусії, які б плавно переходили в мордобітіє, єстєствєнно, віртуальне. Бо форум без мордобітія-то вже не форум. а шось тіпа балу в інституті благородних дівиць. Де тверезі і від цього нікому не цікаві юнкера чинно п'ють лімонад, а баришні падають в обморок від слова "чорт". Модератори цього не розуміють, тому й маємо те, що маємо. Я ж кажу, не той народ пішов... :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25379
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 15 квітня 2020, 01:14

Фрося писав: самое интересное,что ты ничего не обещал.
Це є теж брехня. Я обіцяв щотримісяці влаштовувати вотум довіри/недовіри, і у разі недовіри - організувати вибори нового модератора.
Фрося писав: Когда ВСЕ отметятся.Вопрос будет закрыт.Команда будет работать еще три месяца.
А за это время надо создать правила форума,чтобы выбранный модер не мог устанавливать СВОИ правила.
Команда буде працювати доти, доки їй не буде висловлено недовіру, або не буде обрано нового модератора(ів), котрим можна буде здати кнопку. Можете, якщо "надо", создавать "правила", "закони", "священне писання" - скільки завгодно. Але для нового модера. Я його виконувати не збираюся. Не домовлялися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60091
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 15 квітня 2020, 01:23

Sintez писав: Команда буде працювати доти, доки їй не буде висловлено недовіру,
Если список честный все отметятся,и будет вам довира. :gs: на три месяца.
Можете, якщо "надо", создавать "правила", "закони", "священне писання" - скільки завгодно. Але для нового модера. Я його виконувати не збираюся. Не домовлялися.
Конечно,это будет для нового модера. :gs:

А сейчас пусть все ваши поклонники подтвердят своё доверие к вам.
1.Нечай
2.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15.Noex

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25379
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 15 квітня 2020, 06:58

Нечай писав: От в сталінскоє врємя народ був-орли! Там одні літературні критики чого стоїли! Читав якось одну тодішню рецензію на "Дні Турбіних", так мужик так прямо і пише-яка це плять таку п'єсу дозволила, там же сплошная контреволюція і бєлогвардєйщина! Та його за це розстрілять треба! А яка плять дозволила? Лічно товариш Сталін, який її дуже любив і кажуть раз п'ятнадцять її дивився. Прийшлось товаришу Сталіну виправдовуваться-тіпа шо хотілось показать, шо білогвардійці теж люди, до того ж недурні, тобто хоч і вороги, але вороги достойні і тим величнішою виглядає перемога більшовиків над ними.
Нє, ну відмазка, конєшно, ще та, а шо робить? Такого розстрілять-собі дорожче вийде, краще не зв'язуватись. Так і дожили всі оті критики до 20-го з'їзду КПРС, де й розказали, як їх гнобили при кривавому тирані Сталіні.
І настала хрущовська "оттєпєль", при якій без оголошеня війни стартонув поділ на "лучших людей" і "меньших", чи як їх називає Зєля, "звичайних". Фініш якого ми сьогодні й спостерігаємо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25379
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 15 квітня 2020, 07:11

Нечай писав: А тут "рєзких двіженій" бояться, хоча форум-на те й форум, щоб там були дискусії, які б плавно переходили в мордобітіє, єстєствєнно, віртуальне. Бо форум без мордобітія-то вже не форум. а шось тіпа балу в інституті благородних дівиць. Де тверезі і від цього нікому не цікаві юнкера чинно п'ють лімонад, а баришні падають в обморок від слова "чорт". Модератори цього не розуміють, тому й маємо те, що маємо. Я ж кажу, не той народ пішов...
Можливо. Можливо я і Волмер чогось не розуміємо. Але які тоді підстави у цієї клоаки будуть називатися "політфорумом"? Ну да, тимчасово збіжицця толпа поулюлюкать і подивитися на зоопарк, а потім - цвинтар як і квадратний.
Хоча, звичайно, я допускаю, що у рамках продовження зачистки інформпростору, початому ще Педром, (котрий тепер уже кагбе партньор), саме така задача Фросі/Вєрі й поставлена. Інакше з якого переляку вони так внєзапно возбудилися під Новий 2020 рік?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13756
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Поговорим?

Повідомлення M_M » 15 квітня 2020, 08:54

Sintez писав: при якій без оголошеня війни стартонув поділ на "лучших людей" і "меньших"
Поділ "стартонув" у 1917, разом з розстрілами, голодоморами, безальтернативними "виборами", тощо. Бидло дісталось до корита. Хрущов на табуретці - наслідок саме цього процесу.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3570
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Поговорим?

Повідомлення Babasha » 15 квітня 2020, 09:36

Фрося писав:
Sintez писав: З таким же успіхом я можу запитати, звідки взялися ті семеро, що проти? Віра+Фрося+М_М+Галамага+Таміла=5. Звідки ще двоє?
Бабаша,отзовись?голосовал или нет?
Просьба к 7 юзеру откликнуться.
Фрось... Какая уже разница? Форум стараниями той же Виры и выбором "модераторов - своя рука владыка" давно и надежно сдох... "Помер Максим и х.. с ним! Положили в гроб и мать его е..!"
Перечитай мои сообщения периода становления нового форума "скушаете ж друг-друга" - уже и админа сожрали :)
Пусть старые пердуны развлекаются)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7669
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 15 квітня 2020, 10:10

Babasha писав: уже и админа сожрали :)
Ну никто не сожрал. Я сейчас очень сильно занят - работа, огород. Времени на чтение - писание форума нет. Когда попал в пару сообщений, которые мне конкретно поперек, меня не поняли, ну не поняли и не надо, может это я что-то не понимаю.
Что касается проголосовавших, то тут один мой голос за Синтеза. К модерации конкретно я претензий не имею - форум чистится от кацапщины. Но кто те еще 11 человек, я не вкурсе.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3570
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Поговорим?

Повідомлення Babasha » 15 квітня 2020, 10:17

Pestilence писав:
Babasha писав: уже и админа сожрали :)
Ну никто не сожрал. Я сейчас очень сильно занят - работа, огород. Времени на чтение - писание форума нет. Когда попал в пару сообщений, которые мне конкретно поперек, меня не поняли, ну не поняли и не надо, может это я что-то не понимаю.
Что касается проголосовавших, то тут один мой голос за Синтеза. К модерации конкретно я претензий не имею - форум чистится от кацапщины. Но кто те еще 11 человек, я не вкурсе.
Когда ты затевал все это и делал новую площадку - ты видел ее ВОТ ТАК?! Лавочка-брехалочка для двух-трех старых пердунов? :umnik2:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Поговорим?

Повідомлення Noex » 15 квітня 2020, 10:27

Babasha писав: Лавочка-брехалочка для двух-трех старых пердунов?
Це ти про квадратний? То чому тут питаєш? :smoke:

Відповісти