коронавірус в Україні

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60533
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 10 квітня 2020, 13:04

Через две недели в Украине будет до 50 тыс больных коронавирусом и 3 тыс смертей — украинские ученые
https://economics-prorok.com/2020/04/%d ... d1%8b.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60533
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 10 квітня 2020, 13:23

Перевірка армійців на коронавірус
Зображення
Голова ГО "Волонтерська сотня Доброволя" Наталія Воронкова в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі" розповіла про забезпечення медиків на фронті засобами індивідуального захисту.

"Медики ООС отримують одноразові маски, виготовлені у 2002 році. Навіть якщо ми візьмемо більший строк їхньої дії у п'ять років, розуміємо, чому мені медики кажуть, що вони просто розсипалися в руках. Забезпечувати цим – це просто смішно. Дівчата в ООС шиють самі собі маски. Зі штор, простирадла – з того, що знайдуть", – повідомила Воронкова.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:
https://www.5.ua/regiony/otrymaly-masky ... 12373.html
:facepalm:

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення stan700 » 10 квітня 2020, 14:18

Фрося писав: Через две недели в Украине будет до 50 тыс больных коронавирусом и 3 тыс смертей — украинские ученые
6% - нормальна норма

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60533
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 10 квітня 2020, 22:46

Тести на коронавірус у Миколаєві проводили з порушеннями - голова СБУ області
https://bit.ly/2Xrzzsy

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60533
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 10 квітня 2020, 22:53

Мэрия Одессы не будет выполнять рекомендацию ОГА и вводить комендантский час http://dumskaya.net/t/112729 #odessa

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 10 квітня 2020, 23:09



Отказались обслужить без маски? Штрафуем магазин
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13773
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 квітня 2020, 09:29

Иноді боротьба за свої права збігаються з отриманням премії Давіна.

Кабмін Зе наступив на ті самі граблі, що й Кабмін мародера. Не бажають встановлювати НС. А далі - очікувані правові колізії. Але борець - з групи ризику. З тих, що може, та буде йти по пішохідному переходу не дивлячись навкруги. Принципово. Бо має право.
Хоча я б нагадав неписане правило. Пішохід правий доки живий. Це стосується й короновірусу.

https://m.facebook.com/profile.php?id=1 ... 79508&_rdr

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 11 квітня 2020, 12:02

Беларусь отказалась закупать у России тесты на коронавирус
Беларуси не нужны российские тесты на коронавирус, поскольку она сама производит тесты и уже получила 50 тысяч тестов из других стран, заявил глава МИД РБ Владимир Макей.

Беларусь отказалась от уже запланированной покупки у России 30 тысяч тестов для определения коронавируса SARS-CoV-2. Как сообщил в пятницу, 10 апреля, министр иностранных дел Беларуси Владимир Макей, переговоры между Россией и РБ на эту тему "застопорились".

Одной из причиной отказа от закупки российских тестов, по словам политика, стала их сравнительная ненадежность. Комментируя отказ от сделки, Макей напомнил слова главврача инфекционной больницы в Коммунарке Дениса Проценко о том, что российские тесты обнаруживают коронавирус с вероятностью 60 процентов.

Как сказал глава белорусского МИД, сейчас РБ российские тесты "и не нужны", поскольку Беларусь не только производит эти тесты сама, но и получила порядка 50 тысяч тестов на коронавирус из других стран.

Российские тесты на коронавирус будут использоваться в РБ на границе

Ранее Россия передала Беларуси бесплатно 10 тысяч тестов на вирус SARS-CoV-2. По словам Владимира Макея, они были отправлены "на пограничные переходы, чтобы проверять транзитных пассажиров из России, дальнобойщиков из России и на АЭС". "Мы, конечно, благодарны, но 10 тысяч тестов - это на 2,5 дня работы. У нас каждый день по стране расходуется около 4 тысяч тестов", - подчеркнул дипломат.

https://www.dw.com/ru/беларусь-отказала ... a-53092467
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2020, 12:52



Украина, какой мы её знали раньше, не имеет шансов, - Сергей Дацюк
UKRLIFE


Премьера состоялась 16 часов назад
Философ Сергей Дацюк в программе "Итоги недели" на UKRLIFE.TV поделился своими соображениями о том, какими будут Украина и мир после коронавируса, а также предложил главные пункты новой повестки дня.
СпойлерРозкрити
1:50 - "после карантина" и "через два-месяца" не совпадают;
4:00 - мы могли соблюсти "золотую середину" - а что будет теперь?
8:15 - СМИ сработали беспрецедентно плохо;
9:00 - мы развернули массовый психоз, который возвращается нам в виде массового страха;
12:40 - внешнее управление в Украине продолжает развиваться в логике докризисного мира;
15:30 - Украине нужно понять, чего ей не нужно делать, когда от неё будут сильно этого хотеть;
16:58 - сформированная европейцами повестка дня в условиях пандемии нами не может быть воспринята;
21:33 - Украина могла бы выступить с предложением солидарного управления долгами;
23:05 - мы оказались в условиях глобального гуманитарного кризиса;
25:36 - только единая общечеловеческая политика в отношении пандемии может уменьшить термин изоляции стран;
26:40 - международные институты сидят дома и дрожат;
29:00 - мы, считающие себя научным обществом, оказались в плену научных мифов;
31:00 - Трамп всеми силами хотел остановить истерию;
34:20 - для мирового кризиса нужен был фитиль - им оказалась пандемия коронавируса;
38:00 - нужно искать людей, в ком ещё теплится мышление;
42:10 - "стань иным или умри";
44:00 - пандемия очень быстро станет большим [средством] воздействия, чем мировая война;
46:10 - мировой кризис посредством мировой пандемии будет принуждать к иной повестке дня;
47:02 - СМИ будут компрометированы;
49:20 - Украина, какой мы её знали раньше, не имеет шансов.
Интервью провела Людмила Немиря
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2020, 12:58

M_M писав: Иноді боротьба за свої права збігаються з отриманням премії Давіна.

Кабмін Зе наступив на ті самі граблі, що й Кабмін мародера. Не бажають встановлювати НС. А далі - очікувані правові колізії. Але борець - з групи ризику. З тих, що може, та буде йти по пішохідному переходу не дивлячись навкруги. Принципово. Бо має право.
Хоча я б нагадав неписане правило. Пішохід правий доки живий. Це стосується й короновірусу.

https://m.facebook.com/profile.php?id=1 ... 79508&_rdr


Кому як. Можна зарити голову в пісок, але ж-па все одно назовні.
Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13773
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 квітня 2020, 13:32

Sintez писав: Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
Красиво Бен Франклін сказав. Англійською гарно володієте?

Про всяк випадок, Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. Чи для солідності мовою оригіналу треба?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2020, 14:18

M_M писав:
Sintez писав: Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
Красиво Бен Франклін сказав. Англійською гарно володієте?

Про всяк випадок, Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. Чи для солідності мовою оригіналу треба?
Англійською хотілося б володіти краще. Але із практики італійської знаю, що всякий переклад калічить фразу, і не вина у тому перкладачів, просто мови різно влаштовані. Тому оригіналом краще, хай кожен спробує сам перкласти.

Щодо "прав". Вірус про них не знає - він неграмотний. Як і голод, напримєр. Це така штука, коли жерти нічого. Про яку "постіндустріальні" ідіоти не знають, бо досі не пробували, стараннями батьків і дідів, котрих "постіндустріальні" ідіоти ваажають ідіотами й ретроградами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2020, 14:20

ПС. Ви вважаєте, що я безумний? Що я ворог собі? Що я бажаю безпеки суспільству менше, аніж Ви? От просто цікаво.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 11 квітня 2020, 16:15

Sintez писав: ...............................................................................................................................................

Украина, какой мы её знали раньше, не имеет шансов, - Сергей Дацюк
UKRLIFE

Философ Сергей Дацюк в программе "Итоги недели" на UKRLIFE.TV поделился своими соображениями о том, какими будут Украина и мир после коронавируса, а также предложил главные пункты новой повестки дня.

Все логічно. Але в кінці - Дацюк говорить про "епідеміологію", хоча, за смислом, скоріше, має на увазі "вірусологію".
Я, поки слухав, подумав - коли бубочькі планували завершити бліцкріг до Н.Р., а їм таке завдання, зрозуміло, ставили кукловоди, то, схоже, що і розпродаж землі, і аннігіляція банківництва, і, де-факто, неоколонізація України, міжнародними монополіями - були заплановані, вже тоді, із розрахунком на сьогоднішній масовий друк трильйонів доларів, тотальні намордники, etc.
Я не готовий повірити, що це - просте соупадєнійє.
До Н.Р. - бо вже на лютий була запланована "епідемія", із всезагальним "карантином".
Але, - шото пішло не так.............. :drag: :drag: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення DSMechanic » 11 квітня 2020, 16:55

Vollmer писав: Я не готовий повірити, що це - просте соупадєнійє.
Криза 2020 була розписана і озвучена давно, вже кілька років розказували що ринки перегріті, пузирі надуті і так далі. Звісно вистачало конспірологів що для перевантаження розв'яжуть третю світову, під яку спишуть борги кому треба.
Чого ж так всі в інеті підірвались коментувати стичку амерів з іранцями, всі чекали заворушки на кілька країн, але по факту тільки ми з літаком попали під роздачу. Тепер це все. Не берусь сказати - запустили спеціально чи використовують релальну ситуацію, але це явно краще ніж знести пару міст ядерним і ще кілька підрівняти ракетними ударами.

А бубочка да. Він і зразу не виглядав таким що може упоратсиь хоч якось з управлінням, що потім. Причому той же Богдан злиняв після Нового Року і не парився, і зашкварів за ним не було.
Високий рейтинг, перемога на парламентських, зразу питання землі - дійсно виглядає до під шумок тотальної кризи хотіли поставити під контроль базовий ресурс планети, причому за фантікі, вартітість яких під час кризи умовна. Решту можна купити і привезти, а землю треба мати мілйьонами гектарів і її не перевезеш. Тому треба ставити під контроль.

Навіть зараз, коли вже в другому читанні прголосували - ще рік відстрочки раз, та й потім ще пару років коли закуповувати землю то можна (а через підставних у великий межах), але не думаю що корпорації зацікавлені такою морокою.
Є поки час відіграти безболісно.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13773
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 квітня 2020, 17:06

Sintez писав: Що я бажаю безпеки суспільству менше, аніж Ви?
Я не думаю, що ваш вплив на суспільство у масштабах країни має суттєве значення. Те саме стосується будь-кого, хто не крутиться у гілках влади. Наслудки Вашої поведінки у першу чергу стосуються Вас, Ваших рідних, знайомих, колег, форумчан. Це ті, хто в групі ризику повірити самоназваному єретику.

Ви самі іноді постите відео з розумними людьми. От вже в декількох з останніх розумні люди кажуть, що у випадку боротьби з коронавірусом "лучше пєрєбдєть чєм недобдєть". Тобто коли когось постите - він усе правильно каже. Але коли те саме каже M_M, то він розумово відсталий, бо сталіна чи КОБ зрозуміти не в стані. А M_M (і не тільки він) постійно наголошує про ризик втратити здоров'я чи життя. Вам тут давно кажуть те саме, що кажуть ті, кого Ви нарешті послухали.
Економічна криза - це місяці, роки. Коронавірус вбиває за лічені тижні. Ви ж самі кажете що неграмотний вірус про права людини не знає... То зробіть нарешті нарешті висновок. Бо ворог - це той, хто підкаже нехтувати правилами безпеки. І Ви деякий час були сам собі ворог. Здається, з'явилась надія на одужання. Вчиться самі, та вчить інших, як правильно одягати маску. Як правильно одягатись та роздягатись. Як купувати та дезинфікувати їжу. На перший погляд все просто. Але коли почнете тренування, неодмінно побачите, що робите помилки. Ви ще маєте час потренуватись. Коли епідемія дійте до Вашого міста на тренування часу вже не буде. А це реально як на передовій. Виглянув з окопа... нічого не сталось. Десять разів виглянув - десять разів нічого не сталось. Ан раптом виявляється, що дванадцятого разу вже не буде ніколи...

Справа навіть не у смерті, а у вірогідності самому вижити коли рідна людина померла завдяки дурній помилці... Це страшніше за смерть.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Нечай » 11 квітня 2020, 17:26

Немецкий иммунолог и токсиколог, профессор Стефан Хокерц объясняет, что Covid-19 не более опасен, чем грипп, просто просто ему уделяется больше внимания. Опаснее вируса являются страх и паника, создаваемые СМИ, и «авторитарная реакция» многих правительств. Профессор Хокерц также отмечает, что большинство так называемых «умерших от коронавируса» на самом деле просто имели положительный результат теста, а умерли от других причин. Он полагает, что в десять раз больше людей, чем сообщалось, уже имели Covid-19, но ничего не заметили.

Аргентинский вирусолог и биохимик Пабло Гольдшмидт утверждает, что Covid-19 не более опасен, чем простуда или грипп. Возможно, он циркулировал уже в более ранние годы, но не был обнаружен, потому что его никто не искал. Доктор Гольдшмидт говорит о «глобальном терроре», созданном СМИ и политиками. По его словам, каждый год 3 000 000 новорожденных во всем мире и 50000 взрослых в США умирают от пневмонии.

Профессор Мартин Экснер, глава Института гигиены в Университете Бонна, объясняет, что медицинский персонал перегружен из-за закрытых границ и карантина, а не из-за прироста количества больных, которого нет.

Доктор Сухарит Бхакди, заслуженный профессор медицинской микробиологии в Майнце, Германия, написал открытое письмо канцлеру Германии Ангеле Меркель и призвал к срочному пересмотру мер против Covid-19.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2020, 17:43

DSMechanic писав: Не берусь сказати - запустили спеціально чи використовують релальну ситуацію, але це явно краще ніж знести пару міст ядерним і ще кілька підрівняти ракетними ударами.
У тому й фокус, що запустили ВІРТУАЛЬНУ, медійну інформаційно-терористичну війну, пугалом в якій зробили звичайний респіраторний вірус, яких тисячі. Страх, як і брехня - улюблена і фактично єдина зброя Диявола. А гробимо ми себе самі, під Його регіт.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2020, 18:13

M_M писав: Але коли те саме каже M_M, то він розумово відсталий,
Цитатку? Нє?..
M_M писав: От вже в декількох з останніх розумні люди кажуть, що у випадку боротьби з коронавірусом "лучше пєрєбдєть чєм недобдєть"
І що? Дозволити зеленим уродам під шумок продати країну й встановити поліційну диктатуру?
M_M писав: Економічна криза - це місяці, роки. Коронавірус вбиває за лічені тижні. Ви ж самі кажете що неграмотний вірус про права людини не знає... То зробіть нарешті нарешті висновок. Бо ворог - це той, хто підкаже нехтувати правилами безпеки.
Ворог - це той, хто десятки років гробить МОЮ КРАЇНУ, дуючи мені у вуха, що то все для мого блага й процвітання, "європейських цінностей" і іншої маячні. У цьому я не маю жодного сумніву. Щодо "вірусів" - ідіть під три чорти із Вашими безцінними порадами. Бо я окрім технічних маю ще й чимало інших знань, це Ви поколінню Пепсі, вихованому на фільмах-катастрофах, можете казки про віруси розказувати, я ж ВИВЧАВ, напримєр, що таке реальний карантин, і розумію, що поточні "заходи" - якась хня, що завгодно, але до реального карантину стосунку не мають. Не вилітають із карантину літаки! Захищають такі заходи лише зелених від бунту, або Трампа від прольоту на "виборах", але аж ніяк не захистять народ від хвороб. Бо захищає від хвороб не страх, сидіння вдома й брудний намордник, а в першу чергу міцний імунітет, котрий забезпечуєцця якісним харчуванням, здоровим способом життя, пристойними умовами того життя. Все це у народу ВКРАЛИ мразі, "приватизувавши" й вломивши скажені ціни за газ, воду, бензин, будматеріали, ввігнавши народ у бідність, а тепер людей позбавили навіть свіжого повітря, й полюють за гуляючими в парках, як за бандитами!

Щодо "вірусу" як такого й кризи. Зав"язані вони на одні і ті ж сили - на "глобалістів", котрих для Вас не існує. На ВООЗ, на котрій штемпеля ніде ставити, й на всякі "світові банки" й "фонди". І те, що інформаційно-ТЕРОРИСТИЧНА кампанія носить явно зкоординований із настанням "кризи" характер - для мене очевидно.
Не хочете бачити цього? То ваші проблеми. Сидіть дома й тихо з"їжжайте із глузду. Це цілковито Ваше право. Цього від Вас і чекають. Однак я НАПОЛЯГАЮ на своєму праві ЛЮДИНИ, а не "фізичної особини", писати й казати ВСЕ, ЩО ДУМАЮ із якогось приводу. Дивно, що це саме я, тіпа "сталініст", змушений постійно нагадувати тіпа "лібералам".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти