Единственный верный вотум действующим модераторам!

В свете открывшихся обстоятельств как поступим с действующими модераторами?

1) Отстранить обоих
8
53%
2) Отстранить обоих с пожизненным баном
1
7%
3) Отстранить только Синтеза
1
7%
4) Отстранить только Волмера
0
Немає голосів
5) Я идиот, оставляем все как есть
5
33%
 
Всього голосів: 15

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Віра » 23 квітня 2020, 08:12

Сінтез як завжди бреше.

toisamiy, щоб щось пояснили, двох фраз не вистачить. Треба було прочитати купу матеріалу на сайті, щоб зрозуміти, а вас не було тут. Я, на жаль, не Тетяна, яка може чітко і коротко написати суть.
Але спробую.
Так, я голосувала за Зе, як і більшість, симпатизувала йому. Мене, як і більшість його колишніх прихильників, обурювали деякі його дії, особливо кадрова політика. Я відкрила про це 4-5 тем. Можна дискутувати, доказувати свою (не)правоту, як це робили багато хто із форумчан, які вважають помилковим вибір українців, і це нормально. Я багато чим незадоволена в діях президента, але бачу, що людина не бреше, не краде, ніяких схем не застосовує, не для піару, як попередник, намагається звільняти заручників. Правильно чи не правильно, але шукає шляхи припинення війни, на відміну від попередника, для якого було - ніяких перемовин з Путіним.
Те, що дії його щирі, що він близько сприймає кожну смерть на фронті, видно по його втомленому обличчю, від колишнього шоумена не залишилось і сліда.
Але за його помилки зе можна і треба критикувати, однозначно! Як це робить переважна частина нашого форуму. Але не так, як сінтнз та особливо волмер. В кожній темі, майже в кожному повідомленні, вони не втратять можливості написати щось знущальне і образливе про особу президента - не критика, а саме образи. Навіть в серйозних ситуаціях, коли, швидше, треба плакати, в постах волмера кривляння дитячою мовою, купа, до декількох десятків, гигикаючих смайликів, про "бубочьку".
А щодо сінтеза - брехня і перекручування. Як в попередньому пості, що я люблю зе, а вони ні. Я люблю свою країну, а не зе, і сприймаю близько до серця, що в ній відбувається.
Справа дійшла навіть до того, що волмер називає зе обдолбаним і розміщує сфальсифіковані записи з промовою президента, і знову гигикання..

Якщо це роблять не прості юзери, а модератори, і коли ти нічого не можеш змінити, я тимчасово, до кращих часів, пішла з форуму. Але мене запросили прийти обговорити ситуацію тут і щось змінити.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Vollmer » 23 квітня 2020, 08:43

Віра писав: .............................................................................................................................
Справа дійшла навіть до того, що волмер називає зе обдолбаним і розміщує сфальсифіковані записи з промовою президента, і знову гигикання..
.............................................................................................................................

За рибу, гроші.
Я помістив, поруч, ще один ролик, той, який Пестіленс навів, у якості оригінального, - жодної різниці, кожен бажаючий може пересвідчитися сам.
Якщо Вовочка гундосить, не може відповісти на питання, тягне безкінечні "еееееееее" і "ииииииии", плете щось, довільне, на питання про сіно - розповідає про солому, і з таким виглядом, наче його підняли, а розбудити - забули, то як я маю його називати, зважаючи на його криворізьке походження і що він, між іншим - мав би виконувати обов'язки президента ???

Але, справа, зрозуміло, не в тому, що ця ходяча невдача сидить у всіх на голові, а в тому, як я його назвав.
І, да, докази "фальсифікації" - де я можу побачити ??? :lol: :lol: :lol:

Чи, брехати - легко і приємно, і можна, будучи у свиті, да, Віра ??? :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Віра » 23 квітня 2020, 09:09

Vollmer писав:
Віра писав: .............................................................................................................................
Справа дійшла навіть до того, що волмер називає зе обдолбаним і розміщує сфальсифіковані записи з промовою президента, і знову гигикання..
.............................................................................................................................

За рибу, гроші.
Я помістив, поруч, ще один ролик, той, який Пестіленс навів, у якості оригінального, - жодної різниці, кожен бажаючий може пересвідчитися сам.
Якщо Вовочка гундосить, не може відповісти на питання, тягне безкінечні "еееееееее" і "ииииииии", плете щось, довільне, на питання про сіно - розповідає про солому, і з таким виглядом, наче його підняли, а розбудити - забули, то як я маю його називати, зважаючи на його криворізьке походження і що він, між іншим - мав би виконувати обов'язки президента ???

Але, справа, зрозуміло, не в тому, що ця ходяча невдача сидить у всіх на голові, а в тому, як я його назвав.
І, да, докази "фальсифікації" - де я можу побачити ??? :lol: :lol: :lol:

Чи, брехати - легко і приємно, і можна, будучи у свиті, да, Віра ??? :lol: :lol: :lol:
мало гигикаєте, всього 6 смайлів, мєльчаєтє?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7661
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Pestilence » 23 квітня 2020, 09:55

Наверно я должен наперебой с Синтезом и Волмером доводить свою точку зрения, но не буду, не хочу быть таким же смешным. Как те дети: мама, он меня за косичку дернул :cray:
Каждый сам может разобраться, и решить.

toisamiy
Повідомлень: 379
З нами з: 26 березня 2018, 07:00

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення toisamiy » 23 квітня 2020, 09:57

Vollmer писав: Якщо Вовочка гундосить, не може відповісти на питання, тягне безкінечні "еееееееее" і "ииииииии", плете щось, довільне, на питання про сіно - розповідає про солому, і з таким виглядом, наче його підняли, а розбудити - забули, то як я маю його називати, зважаючи на його криворізьке походження і що він, між іншим - мав би виконувати обов'язки президента ???
Загалом згоден: Зе, НМГП, не на своєму місці, безвідповідальна людина, яка полізла туди, де нічого не петрає. Я ще до виборів казав -- ті, хто вигадали Зе дуже зневажають Україну.
Безвідповідальний він через те, що маючи 42 роки, АЛЕ не маючи жодних знань, досвіду та СВОЄЇ фахової команди погодився на цю авантюру. Так може зробити зовсім безвідповідальна тупа людина, яка не розуміє навіть меж своєї недолугості. Звідси його беееее та мееее, які гидко слухати.
Я не розумію, як притомні люди повелись на нього? Апріорі було зрозуміло -- неук та дилетант не зможе створити фахову команду. Ось підтвердження: Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что будет менять состав Кабинета министров до тех пор, пока не получится собрать "идеальное правительство". Тобто, метод спроб і помилок. По-вчьоному -- метод тику. Що якраз характеризує його дилетанство та нефаховість.
Отака НМД.
ПС. Тільки не зрозуміло, до чого тут криворізьке походження. Я теж криворізького походження, і що?
Всіх, хто підтримував сепаратизм на Донбасі -- позбавити громадянства України.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2020, 10:18

Відео не було підроблене, годі вже ту вонючу жвачку жувати. Вам треба було провернути брудну оборудку й прогнати мене й Волмера із модераторів, ви її провернули, насолоджуйтеся. Але навіщо Бога брехнею гнівити, зайвий раз? Насолоджуйтеся.

Зєля стомлений? Стомленій людині навіть автомобілем управляти категорично заборонено, читайте ПДР. Чи в увленні зеленофанатів Україна примітивніша за автомобіль? Жаліти зарозумілого засранця, котрий вліз не в свою справу? Тому що він устал? Так хай іде й відпочине! Бо кожне слово, неконтрольоване політиком такого рангу (устал він там чи ще з якоїсь іншої причини) може дуже дорого обійтися суспільству. Така специфіка. Ви, Віро, колись бачили, щоб у Юльки колись так же заплітався язик? Не вистачає часу на відпочинок? Так розкладушку у Юльки нехай позичить!

Віро, пам'ятаєте давню дискусію про те, чи буває "брехня во благо"? Так от, її не буває.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 10:30

главспец писав:
Pestilence писав: Есть просьба мат использовать в завуалированной форме, если нельзя совсем не использовать. Нас Гугл скоро отнесет к сайтам "только для взрослых" и будет хуже выдавать в поиске
автоматический бан на сутки, для пополнения словарного запаса и обучения формулировать мысли без мата.
Как хорошо, что вы уже на пенсии! А то руководили вы б, к примеру, кинематографом, то мы б ни одного фильма того же Гая Ричи не увидели! Которые уже стали классикой. Гай Ричи, к своему счастью, не знал, что вы считаете, что лондонские бандюки должны изъясняться как окружение королевы Елизаветы. "Астенический синдром" Киры Муратовой пролетает, половина американских культовых фильмов, снятых в последние лет тридцать, тоже в пролёте. Хорошо, что у вас до них руки не дотянутся, а форум-то сколько того форума, человек пятнадцать всего осталось.

toisamiy
Повідомлень: 379
З нами з: 26 березня 2018, 07:00

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення toisamiy » 23 квітня 2020, 10:36

Нечай писав:
главспец писав: автоматический бан на сутки, для пополнения словарного запаса и обучения формулировать мысли без мата.
Как хорошо, что вы уже на пенсии! А то руководили вы б, к примеру, кинематографом, то мы б ни одного фильма того же Гая Ричи не увидели! Которые уже стали классикой. Гай Ричи, к своему счастью, не знал, что вы считаете, что лондонские бандюки должны изъясняться как окружение королевы Елизаветы. "Астенический синдром" Киры Муратовой пролетает, половина американских культовых фильмов, снятых в последние лет тридцать, тоже в пролёте. Хорошо, что у вас до них руки не дотянутся, а форум-то сколько того форума, человек пятнадцать всего осталось.
Ви плутаєте художній твір з повсякденним матом.
Всіх, хто підтримував сепаратизм на Донбасі -- позбавити громадянства України.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення главспец » 23 квітня 2020, 10:43

Нечай писав:
главспец писав: автоматический бан на сутки, для пополнения словарного запаса и обучения формулировать мысли без мата.
Как хорошо, что вы уже на пенсии! А то руководили вы б, к примеру, кинематографом, то мы б ни одного фильма того же Гая Ричи не увидели! Которые уже стали классикой. Гай Ричи, к своему счастью, не знал, что вы считаете, что лондонские бандюки должны изъясняться как окружение королевы Елизаветы. "Астенический синдром" Киры Муратовой пролетает, половина американских культовых фильмов, снятых в последние лет тридцать, тоже в пролёте. Хорошо, что у вас до них руки не дотянутся, а форум-то сколько того форума, человек пятнадцать всего осталось.
а Вы материтесь в общении с детьми, коллегами, соседями, начальством? Ну, так - художественно!
Я не ханжа, люблю и умею к месту и завернуть, и смачный анекдот рассказать.
Но в отношении подчинённых - табу. Начальству - тем более!
В бытовом разговоре может проскочить, но когда я пишу на форуме, я могу вполне обойтись, уважая читающего.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 10:45

toisamiy писав:
Нечай писав:
Как хорошо, что вы уже на пенсии! А то руководили вы б, к примеру, кинематографом, то мы б ни одного фильма того же Гая Ричи не увидели! Которые уже стали классикой. Гай Ричи, к своему счастью, не знал, что вы считаете, что лондонские бандюки должны изъясняться как окружение королевы Елизаветы. "Астенический синдром" Киры Муратовой пролетает, половина американских культовых фильмов, снятых в последние лет тридцать, тоже в пролёте. Хорошо, что у вас до них руки не дотянутся, а форум-то сколько того форума, человек пятнадцать всего осталось.
Ви плутаєте художній твір з повсякденним матом.
А чим відрізняється мат у художньому творі від повсякденного? Він що, вишуканіший? Чи кошерніший?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Vollmer » 23 квітня 2020, 10:54

toisamiy писав: .....................................................................................................................................................................
ПС. Тільки не зрозуміло, до чого тут криворізьке походження. Я теж криворізького походження, і що?

За чутками - там видатний, високий процент ентузіастів трави, і вже давно.
Плюс відповідна поведінка, яка може бути роллю, прилиплою маскою.
А може бути і наслідком.
І, якщо людина - вже на високій посаді, і нічого не робить із тими ознаками, то що я маю думати ???

При тому, що він, з дитинства, мав би бачити це явище навколо себе, добре розуміти, що і до чого. От, у цьому сенсі - я згадав про криворізьке походження. І на сьогодні - він мав би вже повністю зформувати тверде, доросле ставлення до проблеми, бо вже має власних дітей.

Він, артист і продюсер, - не розуміє, як він виглядає ???
Всі ці, дихання в мікрофон, гундосіння, гримаси, загравання з журналістками, балабольство ні про що.
То, я маю, для себе, вигадувати, якісь, складні пояснення такого, дивного, і, як на артиста - дико непрофесійного явища, чи прийняти більш простий і логічний варіант?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Vollmer » 23 квітня 2020, 10:56

Нечай писав: .......................................................................................................................................................
А чим відрізняється мат у художньому творі від повсякденного? Він що, вишуканіший? Чи кошерніший?

Ретельно підібраний, зважений, художньо виправданий. Точно - не надмірний.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення главспец » 23 квітня 2020, 11:04

Нечай писав: А чим відрізняється мат у художньому творі від повсякденного? Він що, вишуканіший? Чи кошерніший?
а и вправду! И почему бы его в старших классах не изучать? Включить в программу!
А то на заборах пишут с ошибками.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Нечай » 23 квітня 2020, 11:10

Vollmer писав:
Нечай писав: .......................................................................................................................................................
А чим відрізняється мат у художньому творі від повсякденного? Він що, вишуканіший? Чи кошерніший?

Ретельно підібраний, зважений, художньо виправданий. Точно - не надмірний.
А вирішуватиме це сам модератор? Якщо вже все так серйозно, то тоді потрібна ксива спеціаліста по мату, ну шоб всьо по правилам. Ну і освіта соотвєтствующая, краще, конєшно, Колимський інститут по збуту краденого, там найкращі майстри по етому дєлу зібрались! :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Noex » 23 квітня 2020, 11:28

Залежить від контексту. Не важко розрізнити намагання принизити опонента та художній свіст Подерев'янського :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2020, 11:32

Ну ми ж знаємо, як ця "законотворчість" бкде реалізуватися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

toisamiy
Повідомлень: 379
З нами з: 26 березня 2018, 07:00

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення toisamiy » 23 квітня 2020, 11:41

Vollmer писав: Він, артист і продюсер, - не розуміє, як він виглядає ???
Всі ці, дихання в мікрофон, гундосіння, гримаси, загравання з журналістками, балабольство ні про що.
Я гадаю, що не розуміє, бо це не надбане, а вроджене. Він завдяки цим якостям потрапив до кавеену, завдяки цим якостям "піднявся". Він просто таким був і таким залишається -- "хохмити" до діла і не до діла. Є такі люди (хіба ви не зустрічали таких?), які в будь-якій ситуації витискають з себе тіпа "гумор".
Всіх, хто підтримував сепаратизм на Донбасі -- позбавити громадянства України.

toisamiy
Повідомлень: 379
З нами з: 26 березня 2018, 07:00

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення toisamiy » 23 квітня 2020, 11:42

Vollmer писав: За чутками - там видатний, високий процент ентузіастів трави, і вже давно.
Хіба лише там?
Всіх, хто підтримував сепаратизм на Донбасі -- позбавити громадянства України.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60057
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення Фрося » 23 квітня 2020, 11:43

Sintez писав: Ну ми ж знаємо, як ця "законотворчість" бкде реалізуватися.
А ты матюки не сносил на Смітник? Не отправлял в бан?
Если матюки содержатся в копипастах, то как говорят "из песни слов не выкинешь" :pardon: ты же не сносил такие посты?Поэтому нужно оговорить такие ситуации,как цитирование Поддеревянского.
Предлагай,как ты видишь эту процедуру,надо ли это делать?

toisamiy
Повідомлень: 379
З нами з: 26 березня 2018, 07:00

Re: Единственный верный вотум действующим модераторам!

Повідомлення toisamiy » 23 квітня 2020, 11:53

Фрося писав:
Sintez писав: Ну ми ж знаємо, як ця "законотворчість" бкде реалізуватися.
А ты матюки не сносил на Смітник? Не отправлял в бан?
Если матюки содержатся в копипастах, то как говорят "из песни слов не выкинешь" :pardon: ты же не сносил такие посты?Поэтому нужно оговорить такие ситуации,как цитирование Поддеревянского.
Предлагай,как ты видишь эту процедуру,надо ли это делать?
Гадаю, що тут нам треба розрізняти мат в цитатах і мат персоніфікований щодо форумчанина.
Та й не лише мат, але і невмотивоване хамство без мату з використанням ненормативної лексики.
Всіх, хто підтримував сепаратизм на Донбасі -- позбавити громадянства України.

Відповісти