Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення singel » 13 вересня 2020, 18:36


орут - мЫлЫция с нароТом :give_rose: а их тупо 3.14издят :facepalm2:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення M_M » 17 вересня 2020, 23:47

Президент Білорусі Олександр Лукашенко оголосив, що країна закриває свій кордон із Польщею та Литвою. З Україною кордон буде посилено.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення M_M » 18 вересня 2020, 00:03

Европарламент большинством голосов принял резолюцию по ситуации в Беларуси, в которой говорит о непризнании результатов президенских выборов в Беларуси, признает Координационный совет оппозиции представительным органом белорусского народа и призывает к санкциям против режима Лукашенко.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення singel » 18 вересня 2020, 20:31

Зображення
бацка(Мозаичный) таки попросил ВВЕДИ...бо :mne_pestec:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2020, 20:43

Нажаль, результат заварухи був нємного предсказуєм. Реально тупі "протестувальники" не наблизили, а ВІДДАЛИЛИ Білорусь від Європи. Такі діла. Одного вони добилися - "пєрємєн" відгребуть по саме небалуйся. Єсть таке поняття "ефект мавпячої лапи".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення singel » 18 вересня 2020, 21:26

Sintez писав: Реально тупі "протестувальники"
Але заставили РЕАЛЬНО обісрацО двух старих пиТарасів :lol: :lol: :lol:

чЕйку? :gs:

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення oven » 18 вересня 2020, 23:18

Sintez писав: Нажаль, результат заварухи був нємного предсказуєм. Реально тупі "протестувальники" не наблизили, а ВІДДАЛИЛИ Білорусь від Європи. Такі діла. Одного вони добилися - "пєрємєн" відгребуть по саме небалуйся. Єсть таке поняття "ефект мавпячої лапи".
Подібне говорили і про Майдан в Україні 2014р перші два місяці
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 07:40

oven писав:
Sintez писав: Нажаль, результат заварухи був нємного предсказуєм. Реально тупі "протестувальники" не наблизили, а ВІДДАЛИЛИ Білорусь від Європи. Такі діла. Одного вони добилися - "пєрємєн" відгребуть по саме небалуйся. Єсть таке поняття "ефект мавпячої лапи".
Подібне говорили і про Майдан в Україні 2014р перші два місяці
Говорити-балакати можна багато чого. Як не крути, зек втік. Лука - ні. Як кажуть, відчуйте різницю. "Протестанти" в Білорусі нагадують Глупов.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення главспец » 19 вересня 2020, 08:15

Sintez писав:
oven писав:
Подібне говорили і про Майдан в Україні 2014р перші два місяці
Говорити-балакати можна багато чого. Як не крути, зек втік. Лука - ні. Як кажуть, відчуйте різницю. "Протестанти" в Білорусі нагадують Глупов.

так это у него «органчик в голове(с)»? Ты ж это проассоциировал из Салтыкова-Щедрина?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення M_M » 19 вересня 2020, 08:22

Sintez писав: Як не крути, зек втік. Лука - ні.
Згідно з українським сценарієм, овоч ще не втік, тривають мирні протести. До втечі ще півтора місяця.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 11:19

главспец писав:
Sintez писав:

Говорити-балакати можна багато чого. Як не крути, зек втік. Лука - ні. Як кажуть, відчуйте різницю. "Протестанти" в Білорусі нагадують Глупов.

так это у него «органчик в голове(с)»? Ты ж это проассоциировал из Салтыкова-Щедрина?!
?
Якісь дивні у тебе асоціації.
Скоріше він у тебе.
"Асоціація" білорусів із глупівцями у тому, що вони толком і самі не знають, що саме їм потрібно й їх не влаштовує (я про "пересічних", клани-то знають, навіщо їм треба зковирнути Луку). Протест проти Бацьки й у той же час приязнь до хуйляндії - це шизофренія.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 11:22

M_M писав:
Sintez писав: Як не крути, зек втік. Лука - ні.
Згідно з українським сценарієм, овоч ще не втік, тривають мирні протести. До втечі ще півтора місяця.
Сценарії різні. Тупе слідування сценаріям "кольорової революції" білорусам нічого окрім синців не дасть. Як там барига казав, "я знаю технологію"? Так от і хуйлогебня явно вже її знає, й використовує на свою користь. Це якщо не лізти на вищий рівень у політику глобальну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення главспец » 19 вересня 2020, 11:25

Sintez писав:
главспец писав:


так это у него «органчик в голове(с)»? Ты ж это проассоциировал из Салтыкова-Щедрина?!
?
Якісь дивні у тебе асоціації.
Скоріше він у тебе.
"Асоціація" білорусів із глупівцями у тому, що вони толком і самі не знають, що саме їм потрібно й їх не влаштовує (я про "пересічних", клани-то знають, навіщо їм треба зковирнути Луку). Протест проти Бацьки й у той же час приязнь до хуйляндії - це шизофренія.
ну, и как им узнать, у кого спросить?! Может просто хотят нормально жить, и не видят таких песпектив при этой власти. Нормальная реакция - менять. Если ты недоволен врачом, ты попробушь найти другого или будешь изучать медицину лично, чтобы не промазать и не ухудшить лечение?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення M_M » 19 вересня 2020, 11:29

Sintez писав: Тупе слідування сценаріям
Це не я порівнював, а саме Ви, кажучи про "не втік" як овоч.
Все ще попереду.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 12:15

главспец писав:
Sintez писав: ?
Якісь дивні у тебе асоціації.
Скоріше він у тебе.
"Асоціація" білорусів із глупівцями у тому, що вони толком і самі не знають, що саме їм потрібно й їх не влаштовує (я про "пересічних", клани-то знають, навіщо їм треба зковирнути Луку). Протест проти Бацьки й у той же час приязнь до хуйляндії - це шизофренія.
ну, и как им узнать, у кого спросить?! Может просто хотят нормально жить, и не видят таких песпектив при этой власти. Нормальная реакция - менять. Если ты недоволен врачом, ты попробушь найти другого или будешь изучать медицину лично, чтобы не промазать и не ухудшить лечение?
А вони уявляють, яка саме "норма" їм потрібна? Українці теж у 91-му хотіли "нормально", стопудово. Я свідок і учасник. Але, як ти думаєш, якби нам тоді прокрутити сюжети олігархічного "світлого майбутнього" і показати, як ми всі "розбагатіємо" від прихватизації, у що перетворицця село, як здохне нахрін промисловість, освіта, медицина, скільки злиднів змушені будуть вештатися по заробітках - можливо, ентузазизму щодо "до основанья" трошки поменшало б? І зрозуміли б, що лозунг "гірше нікуди" - жидівський закидон, бо падати завжди є куди?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 12:18

І - да! Я самостійно вивчаю фізіологію й інші необхідні для підтримки здоров'я речі. На лікарів не надіюся вже давно, окрім хіба що стоматологів, та й то тому що змолоду попсував зуби неправильним способом харчування.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення главспец » 19 вересня 2020, 12:20

Sintez писав:
главспец писав:

ну, и как им узнать, у кого спросить?! Может просто хотят нормально жить, и не видят таких песпектив при этой власти. Нормальная реакция - менять. Если ты недоволен врачом, ты попробушь найти другого или будешь изучать медицину лично, чтобы не промазать и не ухудшить лечение?
А вони уявляють, яка саме "норма" їм потрібна? Українці теж у 91-му хотіли "нормально", стопудово. Я свідок і учасник. Але, як ти думаєш, якби нам тоді прокрутити сюжети олігархічного "світлого майбутнього" і показати, як ми всі "розбагатіємо" від прихватизації, у що перетворицця село, як здохне нахрін промисловість, освіта, медицина, скільки злиднів змушені будуть вештатися по заробітках - можливо, ентузазизму щодо "до основанья" трошки поменшало б? І зрозуміли б, що лозунг "гірше нікуди" - жидівський закидон, бо падати завжди є куди?
допустим, а как заглянуть в будущее? Есть способ? Подскажи.
Или не менять ничего, а вдруг будет хуже...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення главспец » 19 вересня 2020, 12:22

Sintez писав: І - да! Я самостійно вивчаю фізіологію й інші необхідні для підтримки здоров'я речі. На лікарів не надіюся вже давно, окрім хіба що стоматологів, та й то тому що змолоду попсував зуби неправильним способом харчування.
и близким свои м диагнозы ставишь, и сам лечишь? Ты сам сможешь вовремя распознать угрозу, например, перитонита, или будешь лечить «физелогичнски»?
Востаннє редагувалось 19 вересня 2020, 12:25 користувачем главспец, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 12:24

M_M писав:
Sintez писав: Тупе слідування сценаріям
Це не я порівнював, а саме Ви, кажучи про "не втік" як овоч.
Все ще попереду.
Звичайно попереду, бо історія назад не ходить. Але зписувати Бацьку рано. Він не втече, йому тікати нікуди, та й навіщо? Життя він уже прожив так, що ввійшов у історію, другого такого Бацьки немає й не буде. Він не відмовицця від такої гри. Не та людина.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2020, 13:46

главспец писав: допустим, а как заглянуть в будущее? Есть способ? Подскажи.
Или не менять ничего, а вдруг будет хуже...
Тю. Можна й треба навчитися аналізувати минуле й сьогодення й прогнозувати/моделювати майбутнє швидше, аніж воно настане. Це і є ті основи управлінської грамоти, про які я пишу дуже часто. Будь-яке управління - це достовірний прогноз. А якщо нєкто виходить "на протест", бо "достало" - то ідіот, загалом. Знаю, багатьом це неприємно читати, але це правда. Гірка.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти