Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Відповісти
Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 16 квітня 2019, 08:16


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13671
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення M_M » 30 квітня 2019, 16:22

Будет весело.
Сегодня во время беседы с Путеным в Пекине Лукашенко швырнул стул, не заезжая в отель рванул в аэропорт, Председатель КНР остановил мероприятия, позвонил Лукашенко в машину, Лукашенко не ответил, вылетел в Минск, отказался прибыть 9 мая на парад в Москве.

После визита в Пекин, и короткой, но бурной встречи с Путиным - Лукашенко сломал стул, резко вернулся в Минск и приступил к арестам московских кротов:
Арестован зам госсекретаря Совбеза Андрей Втюрин и глава Белтелеком.
Батька наконец понял что или пан или пропал. Будет жарко...
В чем конфликт:
http://www.dsnews.ua/world/rossiya-goto ... 2019152900

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Telecaster » 30 квітня 2019, 16:58


:olen:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 21 червня 2019, 17:38


:facepalm:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 21 червня 2019, 18:54

Бацька балансує на лезі ножа... Не заздрю йому.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 21 червня 2019, 20:14


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 29 серпня 2019, 08:39


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 03 вересня 2019, 17:09


Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Clone » 03 вересня 2019, 18:43

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13671
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення M_M » 18 листопада 2019, 14:10

"Нам кожного року підсовують нові умови. І в результаті ми в економіці щось втрачаємо, втрачаємо і втрачаємо", - обурювався президент Білорусі російською політикою
Поки не будуть вирішені питання з постачанням до Білорусі вуглеводнів і зняттям торгових бар'єрів, на підписання дорожніх карт щодо інтеграції з Росією можна не розраховувати, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

У неділю в Білорусі відбуваються парламентські вибори, і після голосування на виборчій дільниці президент Білорусі оцінив перспективи інтеграції з Росією.

Лукашенко зауважив, що щорічний дефіцит торгівлі з Росією становить до 9 млрд доларів і недопуск білоруських товарів на російські ринки не дозволяє зменшити цей дефіцит.

"Ти коли вступаєш в якесь об'єднання, розраховуєш, що з кожним місяцем і роком буде краще. А що відбувається у нас? Нам кожного року підсовують нові умови. І в результаті ми в економіці щось втрачаємо, втрачаємо і втрачаємо", - зауважив Лукашенко.

"Нахріна потрібен кому такий союз? Я вже вам просто, по-селянськи говорю!" - сказав Лукашенко.

Їх багато, а він один. Лукашенко і п'ять українських президентів у фото
США та Білорусь вперше за 11 років обміняються послами. Чому це важливо?
Конфлікт Білорусі та Росії, який може залишити Україну без бензину
Фразу "по-селянськи" тут же процитували незалежні видання, але державні без цитати переказали позицію білоруського президента про те, що Білорусі не потрібен збитковий союз.

Лукашенко підкреслив, що Білорусь нічого не просить у Росії, але вимагає рівних умов для суб'єктів господарювання.

Мінськ неодноразово нагадував, що саме рівність в доступу на ринки, торгівля без вилучень і обмежень були закладені в союзний договір 1999 року, буквального виконання якого зараз наполегливо вимагає Москва.

У Білорусі та Росії створені робочі групи і готуються дорожні карти щодо поглиблення інтеграції. Інтеграційні документи, як повідомлялося раніше, президенти Білорусі і Росії мають намір підписати 8 грудня, у день 20-річчя утворення союзної держави.

"Жоден документ мною не буде підписаний, якщо він буде суперечити Конституції (Білорусі. - Ред.) І фундаментальним принципам нашого суспільства", - заявив Лукашенко.

Він додав: "Не партеся в цьому напрямку, я не менший патріот, ніж ви".

"Засинілими пальцями триматися за крісло не буду"
За словами Лукашенка, він буде балотуватися на новий президентський термін, якщо його попросить про це народ.

"Якщо люди мене не підтримають на якихось виборах - я на них не ображуся. Я вже попрацював достатню кількість років", - сказав Лукашенко.

"Це ви думайте, висуватися мені на цих виборах чи ні. Якщо ви цінуєте стабільність, розвиток держави, щоб вас не продали і не загнали нікуди, - будь ласка, прийдіть і скажіть: послухай, президенте, ти ще здоровий", - натякнув білоруський президент.

"Якщо не попросите - я ніколи не буду висувати свою кандидатуру. Я ж сказав, засинілими пальцями триматися за крісло не буду. Повірте, це не таке м'яке крісло!" - звернувся він до журналістів.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2019, 15:14

Фрося писав:
Правильно. Мінімальна шкода. На нєт і суда нєт.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2019, 15:18

M_M писав:
"Нам кожного року підсовують нові умови. І в результаті ми в економіці щось втрачаємо, втрачаємо і втрачаємо", - обурювався президент Білорусі російською політикою
Поки не будуть вирішені питання з постачанням до Білорусі вуглеводнів і зняттям торгових бар'єрів, на підписання дорожніх карт щодо інтеграції з Росією можна не розраховувати, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

У неділю в Білорусі відбуваються парламентські вибори, і після голосування на виборчій дільниці президент Білорусі оцінив перспективи інтеграції з Росією.

Лукашенко зауважив, що щорічний дефіцит торгівлі з Росією становить до 9 млрд доларів і недопуск білоруських товарів на російські ринки не дозволяє зменшити цей дефіцит.

"Ти коли вступаєш в якесь об'єднання, розраховуєш, що з кожним місяцем і роком буде краще. А що відбувається у нас? Нам кожного року підсовують нові умови. І в результаті ми в економіці щось втрачаємо, втрачаємо і втрачаємо", - зауважив Лукашенко.

"Нахріна потрібен кому такий союз? Я вже вам просто, по-селянськи говорю!" - сказав Лукашенко.

Їх багато, а він один. Лукашенко і п'ять українських президентів у фото
США та Білорусь вперше за 11 років обміняються послами. Чому це важливо?
Конфлікт Білорусі та Росії, який може залишити Україну без бензину
Фразу "по-селянськи" тут же процитували незалежні видання, але державні без цитати переказали позицію білоруського президента про те, що Білорусі не потрібен збитковий союз.

Лукашенко підкреслив, що Білорусь нічого не просить у Росії, але вимагає рівних умов для суб'єктів господарювання.

Мінськ неодноразово нагадував, що саме рівність в доступу на ринки, торгівля без вилучень і обмежень були закладені в союзний договір 1999 року, буквального виконання якого зараз наполегливо вимагає Москва.

У Білорусі та Росії створені робочі групи і готуються дорожні карти щодо поглиблення інтеграції. Інтеграційні документи, як повідомлялося раніше, президенти Білорусі і Росії мають намір підписати 8 грудня, у день 20-річчя утворення союзної держави.

"Жоден документ мною не буде підписаний, якщо він буде суперечити Конституції (Білорусі. - Ред.) І фундаментальним принципам нашого суспільства", - заявив Лукашенко.

Він додав: "Не партеся в цьому напрямку, я не менший патріот, ніж ви".

"Засинілими пальцями триматися за крісло не буду"
За словами Лукашенка, він буде балотуватися на новий президентський термін, якщо його попросить про це народ.

"Якщо люди мене не підтримають на якихось виборах - я на них не ображуся. Я вже попрацював достатню кількість років", - сказав Лукашенко.

"Це ви думайте, висуватися мені на цих виборах чи ні. Якщо ви цінуєте стабільність, розвиток держави, щоб вас не продали і не загнали нікуди, - будь ласка, прийдіть і скажіть: послухай, президенте, ти ще здоровий", - натякнув білоруський президент.

"Якщо не попросите - я ніколи не буду висувати свою кандидатуру. Я ж сказав, засинілими пальцями триматися за крісло не буду. Повірте, це не таке м'яке крісло!" - звернувся він до журналістів.
Красавчєг.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення singel » 18 листопада 2019, 16:48

Sintez писав: "Якщо не попросите - я ніколи не буду висувати свою кандидатуру. "
\
КаГ же єто надо пАпрАсить?... :suicide_fool-edit: разве шо таГ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 18 листопада 2019, 18:23

Міжнародні спостерігачі визнали недемократичними вибори в Білорусі https://www.eurointegration.com.ua/news ... 8/7103170/
Востаннє редагувалось 18 листопада 2019, 23:28 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2019, 20:58

singel писав:
Sintez писав: "Якщо не попросите - я ніколи не буду висувати свою кандидатуру. "
\
КаГ же єто надо пАпрАсить?... :suicide_fool-edit: разве шо таГ
Чому? Попросить колектив якого небуть "депо Москва-сортіровочьная"...

Тут справа у іншому.

Я балакав із білорусами. Їх Бацька влаштовує. Так що попросять. Приклад "реформ", таких як у нас, їх не дуже надихає.
Нє, ну я звичайно не із "інтелігенцією" балакав, а із простими роботягами. Вони Бацькі вірять. Живуть вони вельми непогано, як жили б і ми, якби хтось хоч трохи зтримував клептократів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 18 листопада 2019, 23:27


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2019, 19:48

Країна-агресор погрожує Білорусі: втрата суверенітету або глибока економічна криза
18/11/2019
Переговорний процес між РФ і Білоруссю в стилі «шлюбу по розрахунку» набуває апогею, переростаючи у відкрите протистояння.
Країна-агресор відкинула дипломатію, відкрито заявляючи про необхідність «правильного» вибору, оскільки вибору немає – попереду економічна криза.
З такою заявою виступив заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв’язків зі земляками Костянтин Затулін, коментуючи рішення президента Білорусі Олександра Лукашенка не підписувати жодних документів щодо поглиблення інтеграції, яка позбавлятиме Мінськ державного суверенітету.
Протистояння на тлі формування «дружби народів»
СпойлерРозкрити
Країна-агресор відкрито наполягає на ухваленні рішення щодо інтеграції Білорусії до повноцінного союзної держави, в тому числі з єдиною валютою, де-факто вимагаючи від Мінська відмовитися від можливості емісії національної валюти.

Підґрунтям для інтеграції є прагнення отримати нове фінансування, так і погашення раніше отриманих кредитів.

Нагадаємо, президент Лукашенко продовжує наполягати на компенсації за податковий маневр. На що РФ відповідає категоричною відмовою здійснювати компенсацію збитків. В цьому контексті перший віцепрем’єр і міністр фінансів Антон Сілуанов заявив: «Податкова політика — це внутрішня справа Росії». Ключовою умовою реалізації таких прагнень – переговорний процес обов’язково має базуватися на засадах подальшої інтеграції Росії та Білорусі, заявив він.

Хоча формально Росія не ставить будь-яких умов для грошової допомоги, підкреслив перший віцепрем’єр, в Москві не вважають правильним просто так перераховувати кошти. Позиція Москви полягає у тому, що необхідно приймати комплексне рішення, яке б стосувалося бачення подальшої інтеграції в частині союзного договору, і лише тоді Росія буде розуміти орбіту взаємних фінансових відносин, — цитує міністра Reuters.

Та попри численні переговори та відвідування Мінська глави Мінекономрозвитку Максима Орешкіна та спікера Ради Федерації Валентини Матвієнко, схилити Лукашенка до рішення на користь РФ так і не вдається.

Нагадаємо, досить часто заяви лунають з позиції сили, зокрема Валентини Матвієнко, яка заявила: «Це союз держав, але союз повинен бути повноцінним», – підкреслила вона. «Повноцінний з точки зору однакових економік, що розвиваються, тому що інтегруватися у зворотному випадку неможливо. Це союз, продовжила Матвієнко, який «повинен на тому чи іншому етапі мати єдину валюту», тому що інакше «важко проводити єдину фінансову політику».

Та в закликах пані Матвієнко існує певний нюанс, який російська сторона не коментує, але й не приховує. Якщо йдеться про перехід на єдину валюту – то входження Білорусі в зону російського рубля.

Білорусь ніколи не відхиляла ідеї запровадження єдиної з Росією валюти, але лише за умови, що це буде не російський рубль, — зазначає президент Білорусі Олександр Лукашенко: «Ми не проти спільної валюти, але це має бути спільна валюта, а не валюта Центробанку Росії. Повинен бути емісійний центр, створений на рівних умовах».

У неділю президент Білорусі зовсім засумнівався у необхідності союзної держави. «Нам кожного ріку підсовують нові умови. В підсумку, в економіці ми постійно щось втрачаємо й втрачаємо! Кому такий союз потрібен?» – обурюється Олександр Лукашенко.

Лукашенко наголошує, що Москва не пускає на російський ринок певні види білоруських товарів, відтак щорічно Мінськ втрачає по 9 млрд доларів. Хоча Білорусь не планує оголошувати РФ торгову війну («як США з КНР»), бо це неправильно, але щороку «умови тільки погіршуються», зазначив Лукашенко.

Погрози Мінську

Заяви президента Білорусі є спробою «щось виторгувати», заявив у відповідь Затулін з думського комітету у справах СНД.

Такий підхід навряд чи призведе до позитивних результатів для білоруської економіки, наголосив Затулін.

«Чесно кажучи, я не бачу перспективи для білоруської економіки, у разі якщо вона припинить союзні відносини з Росією. Це в будь-якому випадку викличе кризу, — сказав Затулін у виступі на радіостанції «Говорить Москва».

Виникає питання, чи потрібен самій Росії такий союзник, як Білорусь, за умови, що Лукашенко останнім часом проводить політику «білорусизації» присікаючи будь-які спроби прихильників інтеграції активно заявити про себе, продовжив Затулін.

«Питання про те, чи потрібен нам такий союзник — риторичне. Звичайно, нам потрібен союзник, тим більше, на західному напрямку. Але не за всяку ціну, і навіть у тому випадку, якщо він союзник. У союзництво Лукашенка останнім часом доводиться сумніватися. Все це, звичайно, є дуже серйозною проблемою, але я не думаю, що наразі настав момент, коли ми повинні рвати зв’язку в Союзній державі», – додав він.

Особливості білоруської економіки та кроки віддалення від «союзу»

Білоруська економіка, тісно зав’язана на російський ринок, стагнує разом з російським ВВП: за січень-вересень 2019 року її зростання склало лише 1%.

Однак на відміну від країни-агресора, де джерелами зростання залишаються сировинний сектор і споживче кредитування, в Білорусі основним драйвером ВВП став IT-сектор.

Частка інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в ВВП країни за 7 років зросла втричі: у 2011 році це було 2,2%, а наразі 6,1%. Обсяг валової доданої вартості IT в реальному вираженні за аналогічний період стрімко зріс на 88%.

Варто зазначити, на сьогодні розмір ІТ сектора перевищує транспортну діяльність (5,9%), будівництво (3%), наблизившись до сільського господарства (6,6%).

Відтак, ІТ сектор Білорусі, згідно з офіційною статистикою, забезпечить 0,5 процентного пункту з підсумкового результату ВВП.

Аналітики ЦМІ Сбербанку зазначають, що такий стан ІТ Білорусі частково став результатом ухвалення рішення щодо легалізації криптовалюти й створення Парку високих технологій – IT-кластер з особливими умовами, учасниками якого є понад 500 компаній.

Втім, в експорті частка парку поки невелика (4,5%), а дві третини виробництва в Білорусі, як і раніше генерує держсектор.

«Тягар низької ефективності цієї частини економіки буде чинити серйозний тиск на економічне зростання, і нівелювати ефект лише розвитком сектора інформаційних технологій буде вкрай важко», – попереджають аналітики ЦМІ Сбербанк.

Нові джерела фінансування

Той факт, що в плані запозичень Білорусі на 2020 рік, на відміну від попередніх років, не передбачено нове фінансування з боку РФ, може викликати здивування, оскільки Москва завжди виступала ключовим кредитором Білорусі, наголошують аналітики Сбербанк CIB.

«Навіть попри зменшення фінансової підтримки останніми роки, обидві сторони намагалися утримувати чистий обсяг виплат Білорусі на користь РФ на нульовій позначці», – зазначають експерти: нові кредити видавалися, щоб рефінансувати старі. Наразі Мінськ де-факто буде змушений гасити борг перед Москвою.

В цілому у 2020 році Білорусі потрібно погасити 2,6 млрд доларів за зовнішніми позиками та ще 1,2 млрд доларів виплатити нараховані відмотки за обслуговування боргу.

Три чверті цієї суми – 1,95 млрд доларів — планується залучити за шляхом нових запозичень: 1 млрд доларів — через випуск єврооблігацій і ще 350 млн — від розміщення суверенних бондів в російських рублях.

Додаткові 600 млн доларів уряд має намір купити на внутрішньому валютному ринку, а залишок — погасити коштом резервів бюджету.

«Шанси на те, що Росія надасть фінансування Білорусії в цьому або в наступному році, залишаються туманними», – констатують в Сбербанк CIB.

Як альтернатива російському фінансуванню приходять китайські гроші. До кінця року Білорусь розраховує підписати угоду на отримання кредиту в 3,5 млрд юанів (500 млн доларів), заявив в п’ятницю міністр фінансів Максим Єрмолович на «Жовтневому економічному форумі» в Мінську.

За його словами, Мінськ сподівається, що до кінця поточного року «вдасться завершити процедури з отримання цих коштів, вийшовши на підписання кредитної угоди».

Не дочекавшись кредитного траншу на суму $650 млн, а також $400 млн компенсації за податковий маневр в нафтовій галузі, Лукашенко заперечив можливість об’єднання з РФ взявши кредит на $ 600 млн у Китаю.

Нагадаємо, видання Bloomberg зазначає, що в Кремлі працюють щодо примусу Білорусі до політичного союзу з РФ зі створенням нової держави, щоб таким чином забезпечити довічне перебування при владі Володимира Путіна.

Путін, як зазначали джерела Bloomberg в Кремлі, може очолити нову державу, що дозволить йому обійти конституційне обмеження на кількість президентських термінів. Сам Путін наразі такий сценарій публічно відкидає. «Немає і бути не може», – заявив він на пленарній сесії ПМЕФ 7 червня, відповідаючи на запитання, чи можливе об’єднання з Білоруссю до 2024 року заради продовження його повноважень.

Автор: Діденко Сергій
https://ua.news/ua/strana-agressor-groz ... yj-kryzys/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 29 листопада 2019, 18:43

«Это уже конфедерация»: У России и Беларуси появятся общие парламент и правительство
https://inforesist.org/eto-uzhe-konfede ... vitelstvo/

«Сделает историческое, программное заявление»: Перед встречей с Путиным Лукашенко выступит перед двумя созывами своего парламента https://inforesist.org/sdelaet-istorich ... arlamenta/

Istoryk
@ictopyk
7 ч.7 часов назад

89.4% білорусів хочуть союзу з Росією.
(Україні потрібно фортифікувати свій північний кордон)
@Belsat_Eng
#Moscow sociologists: Nearly 90% of #Belarus'ians in favour of alliance with #Russia https://belsat.eu/en/news/moscow-sociol ... th-russia/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 07 грудня 2019, 11:18



Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59191
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Лукашенко фсё.Беларусь под рашкой..

Повідомлення Фрося » 07 грудня 2019, 14:14



Відповісти