Що буде з Мураевим?

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Telecaster » 09 червня 2018, 18:05

може стати козлем отпущенія
можна подумати в опоблоці і не лише таких мураєвих мало...
просто харашо маскуються... бівших рігів не буває :olen:
а цей ляпнув язіком...
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 09 червня 2018, 19:40

Telecaster писав: нічого не буде
ми живемо в цирку вже давно...
тут скільки вистав вже було шо й не пригадаєш...
кловуни танцюють - народу наравиця :olen:
Ну да... Ще й на пєдіка добряче змахує, значить свої відмажуть...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Фрося » 09 червня 2018, 21:13

Мураев и Линчевский не уйдут. А мы, украинское быдло, опять промолчим — Глузман
Зображення
Гнусность от Мураева – совсем не по неосторожности. По-видимому, сказал о Сенцове то, что думал. Сенцов – в далеком российском лагере, а Мураев – в благополучном Киеве, богат и красноречив.
Я не знаком ни с Мураевым, ни с Линчевским. Хотя и знаю о каждом из них достаточно много. Они – публичные люди, говорят часто и разное. Днями оба раздельно друг от друга произнесли гнусность.
Об этом сегодня пишет в ФБ украинский психиатр, диссидент и бывший политзаключенный Семен Глузман
Гнусность от Мураева – совсем не по неосторожности. По-видимому, сказал о Сенцове то, что думал. Сенцов – в далеком российском лагере, а Мураев – в благополучном Киеве, богат и красноречив. Он, хозяин телевизионного канала, не стесняется часто выступать там в качестве независимого эксперта. Этот канал стараюсь не смотреть. По разным причинам, не только из-за независимого эксперта Мураева.
— Подонок Мураев назвал умирающего Сенцова «террористом, который хотел взрывать дома». Видео
Узнав о сентенции Мураева о Сенцове, вспомнил себя. В 1980 году в советских «Известиях» меня определили в качестве прожженного уголовника. Председатель сибирского колхоза «Большевик», где я отбывал ссылку, подарил мне экземпляр газеты, иронически и добродушно заметив: «Да, не очень ты похож на уголовника…».
Сейчас 2018 год. Украинский гражданин Сенцов получил оплеуху от украинского гражданина Мураева. Ответить Сенцов не может.

Гнусность от заместителя министра здравоохранения Линчевского – по неосторожности. Надеюсь, что именно так всё и случилось. Думал одно, произнес другое. Но есть результат, плохой, печальный, о нем говорят врачи-онкологи. Им, врачам, звонят и пишут пациенты, перепуганные короткой фразой Линчевского, задавая в разных вариациях один вопрос: «Доктор, вы меня успокоили, обещали, что я буду жить долго, что у меня стойкая ремиссия… А вот заместитель министра сказал, что я умру! Зачем вы мне лгали, доктор?»
Надо бы уйти с должности немедленно. Тихо. Растворившись в молчании. Но он, Линчевский, живет и работает не в Швеции или Франции. Наши министры и их заместители и не такое себе прощают, здесь, в Украине ни совесть, ни закон не работают.

Согласитесь, какой-то удивительный закон парных случаев. Ни Мураев, ни Линчевский из нашей публичной жизни не уйдут. Им там очень нравится. А мы, украинское быдло, опять промолчим. О, нас давно и крепко приучили молчать!
https://www.economics-prorok.com/2018/0 ... um=twitter

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 09 червня 2018, 21:26

Telecaster писав: може стати козлем отпущенія
можна подумати в опоблоці і не лише таких мураєвих мало...
просто харашо маскуються... бівших рігів не буває :olen:
а цей ляпнув язіком...
Цапа-відбувайла призначають, коли реально когось бояцця. А кого їм боятися? Ліберальної інтеліхєнції? Чистоплюїв, котрі бояцця руці вимазати? Та ну нах.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення costashu » 09 червня 2018, 23:06

Vollmer писав: А Мураєв має бути знищений. Знищений показово. У просторі суспільної думки. І покладений у спецфутляр, поруч із Піховшеком, Тарасиком, Відьмачуком, Ганькою, Інкою, не боюся цього слова - із Бузиною.
:good:
ХЖВСУ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Фрося » 10 червня 2018, 16:33


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Фрося » 11 червня 2018, 00:06



Народний депутат Євген Мураєв, слова якого щодо політв'язня Олега Сенцова викликали скандал в українському суспільстві, своєрідно вибачився перед останнім: парламентарій звинуватив владу у тому, що та залишила Сенцова без турботи і лише використовує його ім’я у політичних цілях.

Як пише «Слово і Діло», відповідні заяви були озвучені у спеціальному відеозверненні.

Прости, Олег...
Я хочу, чтобы все политзаключенные вернулись домой. Простите, что так долго, ребята.
------------------------------------------------------------------------------
«Вибач, що вони кинули тебе разом з Кримом. Вибач, що вони здали тебе і країну. Вони грають на твоєму імені, щоб далі бути при владі і заробляти на війні. Вибач їх за це, якщо зможеш. Я їх пробачити не можу. Я зроблю все, щоб час покидьків закінчився і всі політв'язні повернулися додому. Вибачте хлопці, що так довго. Потерпіть, ще трохи», - сказав нардеп.

Мураєв на своїй сторінці у Facebook ще раз звинуватив владу у використанні імені Олега Сенцова та інших політичних в’язнів для потреб «пропаганди». За його словами, він «не може вважати Сенцова терористом і ніде подібного не стверджував».
«Просто тому, що не бачив матеріалів справи і не є судом, щоб когось звинувачувати або виправдовувати», - пояснив депутат.

Як відомо, нардеп Мураєв в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що український політв'язень Олег Сенцов «готував підпали та вибухи» і «для однієї частини населення він є терористом, для націоналістичної частини він є героєм».
Представник «Народного фронту» Сергій Пашинський під час виступу з трибуни парламенту 8 червня звернувся до СБУ та ГПУ з вимогою порушити кримінальні справи проти Мураєва.
Генеральна прокуратура відкрила провадження щодо народного депутата Євгена Мураєва за статтями «державна зрада» та «завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину».
Порошенко відреагував на скандальну заяву Мураєва.
Також Павло Клімкін вважає, що, за логікою нардепа Євгена Мураєва, «терористами» можна назвати всіх українців, які протистоять агресії Росії.
Востаннє редагувалось 11 червня 2018, 10:58 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Vollmer » 11 червня 2018, 00:09

Орден Бузини в дєйствії.

Оце вєртожопіє не повинно допомогти продажній тварині.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Саня » 11 червня 2018, 00:55

Sintez писав: А кого їм боятися? Ліберальної інтеліхєнції? Чистоплюїв, котрі бояцця руці вимазати? Та ну нах.
Чи був інтеліхентом Робесп'єр?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 11 червня 2018, 11:49

Саня писав:
Sintez писав: А кого їм боятися? Ліберальної інтеліхєнції? Чистоплюїв, котрі бояцця руці вимазати? Та ну нах.
Чи був інтеліхентом Робесп'єр?
Хто його знає. Це було давно, а історикам зі зрозумілих причин я не вірю. Скоріш за все він був благонаміреним чуваком, котрого обвела вкруг пальця тодішня "закуліса" і зробила цапом-відбувайлом. Щось типу сьогоднішної Савченко. Але це лише мої припущення.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення costashu » 11 червня 2018, 11:57

не, это не лечится
ХЖВСУ

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Саня » 11 червня 2018, 13:26

Sintez писав:
Саня писав: Чи був інтеліхентом Робесп'єр?
Хто його знає. Це було давно, а історикам зі зрозумілих причин я не вірю. Скоріш за все він був благонаміреним чуваком, котрого обвела вкруг пальця тодішня "закуліса" і зробила цапом-відбувайлом. Щось типу сьогоднішної Савченко. Але це лише мої припущення.
А що ти можеш сказати, в контексті боязні вимазати руки про Пол Пота?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 11 червня 2018, 13:57

Саня писав:
Sintez писав: Хто його знає. Це було давно, а історикам зі зрозумілих причин я не вірю. Скоріш за все він був благонаміреним чуваком, котрого обвела вкруг пальця тодішня "закуліса" і зробила цапом-відбувайлом. Щось типу сьогоднішної Савченко. Але це лише мої припущення.
А що ти можеш сказати, в контексті боязні вимазати руки про Пол Пота?
Нічого.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 11 червня 2018, 13:59

А що ти хотів би почути? І до чого тут Пол Пот? Про Чекатила питання будуть?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 11 червня 2018, 15:31

costashu писав:
11 червня 2018, 11:57
не, это не лечится
Да, совєцька система каральної психіатрії здохла. Жаль, так? А ти подай чувакам ідею, хай відновлять. В целях борьби з екстремізмом, єссно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Саня » 11 червня 2018, 16:50

Sintez писав: А що ти хотів би почути? І до чого тут Пол Пот? Про Чекатила питання будуть?
Цікаво де межі відсутності боязні вимазати руки.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Фрося » 11 червня 2018, 18:47


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 11 червня 2018, 18:59

Саня писав:
Sintez писав: А що ти хотів би почути? І до чого тут Пол Пот? Про Чекатила питання будуть?
Цікаво де межі відсутності боязні вимазати руки.
Не знаю. У Робесп'єра вони були одні, у Пол Пота інші... В українців вони вузькі настільки, що дозволяють розстрілювати себе уже п'ятий рік, як мішені у тирі. Ну про такі дрібниці, як знущання 3,14дорасів типу Мураєва, я вже не кажу.
Може це й правильно, лише мені, "чокнутому сталіністові", здаєцця диким, кошмарним абсурдом чомусь?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення costashu » 11 червня 2018, 20:07

Sintez писав:
costashu писав:
11 червня 2018, 11:57
не, это не лечится
Да, совєцька система каральної психіатрії здохла. Жаль, так? А ти подай чувакам ідею, хай відновлять. В целях борьби з екстремізмом, єссно.
тебя не вылечит ни одна система психиатрии. Может это органическое
ХЖВСУ

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що буде з Мураевим?

Повідомлення Sintez » 11 червня 2018, 20:20

costashu писав:
11 червня 2018, 20:07
Sintez писав:

Да, совєцька система каральної психіатрії здохла. Жаль, так? А ти подай чувакам ідею, хай відновлять. В целях борьби з екстремізмом, єссно.
тебя не вылечит ни одна система психиатрии. Может это органическое
А ти віриш, що психіатри хоч когось колись вилікували? Уууу...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти