Молот вєдьм

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 04 червня 2020, 22:30

DSMechanic писав:
Vollmer писав: Мені цікавішим здалося, що він, більш - менш відкрито вже, сказав, про те, що Штати розплачуються за захоплення землі в індіанців, використання рабської праці негрів, всесвітній неоколоніалізм, і т.д.
Мужик явно пересмикує з нашим Майданом. У нас були вираженні політичні вимоги, керівництво і не було погромів. Навіть сепари потім не робили тотальних погромів - всякі "день взяття Метро" був, віджим майна і бізнесу - це життя бандитського анклаву, просто погроми, як зараз влаштували - навіть там не було. Хлопець розказував що ювелірки спокійно працювали в Донецьку коли він там спочатку був. А які вимоги у амерів - просто дайте грошей і ні поліцейському свавіллю? Ну так під це не розносять міста.
Вони просто не бачать як з цього вийти.

Більше виглядає як занепад Римської Імперії, тут він прав порівнюючи з колоніальним минулим. Велика маса люмпену хоче жити як білі люди і вони самі пишуть що збільшується розрив між бідними і багатими. Можливо, як і з Римом свого часу, буде обвал метрополії, але окраїни отримають додатковий розвиток. Прям так не буде, дві тисячі років пройшло і Америка на окремому континенті, подивимось.

Так, пересмикує, бо дуже хоче узагальнити, поставити Майдан у американський, європейський, світовий контекст. Тоді, як природа Майдану - інша, і характер його, відповідно - інший.
Щодо занепаду, то там - складна картинка. Колись, давно, вершки Штатів експлуатували негрів і білих промислових робочих, потім - їм сподобалося експлуатувати вже закордонних негрів, різних кольорів, через колоніальну торгівлю, ще пізніше - через емісію світової валюти.
Після чого, їм власні негри, і білі, і різнокольорові, - стали, взагалі, пофіг. Відповідно почала змінюватися вся внутрішня політика держави.
Сама постановка задачі, забезпечення всього населення їжею, житлом, всім пакетом ніштяків, за умови, що роботи на всіх - нема, у негрів уже по три покоління велферщиків буває, і, не працювати - то вже, такий, окремий понт, негритянська субкультура явно не схвалює інтелектуалізм і творчу працю, та й. взагалі - всі знають, як, насправді, робляться мілліарди, - така постановка задачі виглядає нереалістичною. Ще при овердорогій медицині, зав'язаній на страхові компанії і адвокатів.
Проштовхування Обами було кісткою, кинутою чорним і кольоровим. Тільки у серйозних справах - кидання кісток не працює. Трамп намагається поставити американського паровоза назад, на рейки, але негри хочуть все, зараз, прямо тут, і задурно. І щоби поліція не заважала красіво жити нормальним пацанам. І щоби нормальні пацани могли не лише вермішелі набрати, за фудстемпи, але і машину, і брюліки, і.т.д., як у кіні.
Мене, доречі, з дитинства дивувало, що у кіні - ніхто, майже, не ходить на роботу, при тому - не вагаючись розбивають машини, купують нові будиночки, і т.д.
Підозрюю, що негри - не дивуються, а просто, теж так хочуть. :lol: :lol: :lol:

і, да, справді, де всьо вотетовот, і де - Майдан.................. :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 04 червня 2020, 22:35



Джангіров, 28 хвилин, про наші стосунки з МВФ, і як бубочькі ці стосунки влаштовують..........
:umnik2: :umnik2: :umnik2:
Про написання меморандуму, трохи розбору текста меморандуму, про шість об'єктів приватизації, які туди, нащось, потрапили, про накопичувальну пенсійну програму, з іноземною участю......... :drag: :drag: :drag:
Вопшем, всяка, клевета, на найчесніших бубочок...........
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13708
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 04 червня 2020, 22:37

DSMechanic писав: У нас були вираженні політичні вимоги,
У нас теж були спроби перетворити Майдан на стихійні пограбування. Але не дуже вдалось. Бо була гарна самоорганізація, швидко зробили чергування на місцях, в результаті мародерів дуже швидко або відловили, або достатньо ускладнили їм "процес" щоб вони забрались геть. Приблизно те саме відбувається і в Штатах. Безлад головним чином у містах, де зброя заборонена, як у тому Нью-Йорку.

Кримінал завжди користується протестами як прикриттям. І йому це іноді вдається.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25063
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 04 червня 2020, 22:47

Vollmer писав: 42,19 - Конституції вже нема. Помнім, скорбім. Потреба Нової Республіки
Бред. Конституція єсть, і непогана. Інша справа, що через епідемію ідіотизму поки що нікому навести конституційний лад - так то діло поправиме... А от ХТО запустив свого часу у моск Дацюка і Юльки ідею про переписування Конституції - дуже цікаве питання. Щось мені підказує, що без старої масонської жаби Кравчука не обійшлося...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 05 червня 2020, 00:05

Sintez писав:
Vollmer писав: 42,19 - Конституції вже нема. Помнім, скорбім. Потреба Нової Республіки
Бред. Конституція єсть, і непогана. Інша справа, що через епідемію ідіотизму поки що нікому навести конституційний лад - так то діло поправиме... А от ХТО запустив свого часу у моск Дацюка і Юльки ідею про переписування Конституції - дуже цікаве питання. Щось мені підказує, що без старої масонської жаби Кравчука не обійшлося...

Чаплига - панікер.
Втім, не він один, що його, деякою мірою, виправдовує.
НМСД, такі речі просто, не можна говорити вголос, ще і в ефір, на публіку. У нашому сімействі, і клані, такі речі - сугубо не віталися. Але, Чаплига - політик, і явно вже кудись націлився.
Одне діло - переписувати, зовсім інше - оголошувати смерть Конституції.
Цим, НМСД, можна прикрити різні нехароші речі, як зникнення територій, власності, прав, т.д.
І потім, навіть при переписаній Конституції - не буде забезпечена безперервність, з усіма витікаючими.
Не можна жартувати, з подібними речами. Чаплига тут сказонув зайве.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13708
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 05 червня 2020, 00:06

Великий масон Кравчук ))))
Зображення

А ось і найголовніший масон світу
Зображення

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 05 червня 2020, 00:55



Савінов, для тих, кому мало показалося Єрмолаєва, про негритянські бунти і мародерство в Штатах.
Цікаво ізлагаєт, хоч і не договорює до кінця, і виправдовує негрів.
Втім, його виправдання - неграм не поможуть.

Стандартний рубрикатор - під катом.
СпойлерРозкрити
1:05 - выражение "время - деньги" и масоны 77 уровня;
7:00 - чем отличается мышление американца от мышления украинца;
9:00 - все забывают, что мир породил три идеологии;
13:30 - американская мечта - это не деньги;
16:10 - "плавильный котел Америки" и постколониальный синдром;
20:30 - свобода в модерне и постмодерне и изменения в идеологиях;
22:51 - современная левая идея - это концепция ресурса;
27:40 - перекосы и границы политкорректности в США;
34:58 - когда нам показывают, что участники протестов занимаются мародёрством - это странно;
36:55 - три момента протестов в США и двунаправленное движение расизма;
42:35 - в США 40 миллионов безработных;
44:10 - социальные связи в США ещё модерновые;
47:20 - когнитариат, технотариат, прекариат и проблема локдауна;
49:17 - то, что движение на улицах США имеет левый окрас - это глубокое заблуждение;
50:25 - базовые концепты в США жестоко нарушаются;
53:40 - раньше говорили "у нас нет денег", теперь говорят "у нас нет времени";
1:00:05 - протесты в США будут умиротворены;
1:06:10 - элита начинает жить концепциями общества контроля;
1:09:07 - до 85% населения земли столкнутся с дефицитом ресурса.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Саня » 05 червня 2020, 07:59

Sintez писав: Так. І сталінізм, і демократія. А по-твоєму, то речі несумісні?
Демократичний централізм?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 05 червня 2020, 13:45

Саня писав:
Sintez писав: Так. І сталінізм, і демократія. А по-твоєму, то речі несумісні?
Демократичний централізм?

Здається, так, саме - демократичний.
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25063
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 05 червня 2020, 16:48

Саня писав:
Sintez писав: Так. І сталінізм, і демократія. А по-твоєму, то речі несумісні?
Демократичний централізм?
Хз..Я в "ізмах" не шибко розбираюся.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 07 червня 2020, 16:46



В студии Politeka Online Соловей Валерий, историк, публицист
6.06.2020
Смотрите в интервью:
0:00 Протесты в США - причины
4:40 Трамп выгоден президенту России
11:20 Зеленский ведет переговоры с Кремлем через Ермака
12:05 Андрей Ермак и ФСБ
14:00 Зеленский сопротивляется
15:35 Что "употребляет" политическая элита :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
17:00 Президент - шоумен, политика измельчала
20:45 Запрос на "сильную руку"
22:20 Коронакризис и раскол России: новая власть будет в 2021 году
24:35 Россия, Украина, Беларусь - план не изменился
28:15 Политическая судьба Зеленского
31:30 Мировой кризис: после спада ситуация улучшится
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 07 червня 2020, 19:20



Ілларіонов, про вірус, і навколо.
Стандартний рубрикатор - під катом.
Інтерв'ю цікаве, головно, з точки зору вивчення фауни.
Вражаючий акцент, на тавруванні шведського тоталітаризму. І те, як саме це подано.
Що свідчить, НМСД, про системний тиск на всіх і кожного, хто, хоча би, на 1,5% усомниться щодо величі віруса.
Височайше велено - всім боятися !!! :lol: :lol: :lol:
Воно було би ще так собі, нічого, якби не низка соупадєній.
Фінансування лабораторії в Ухані Штатами і французами.
Випадочок, із продажем, чи передачею Штатами, якихось бацилл Іраку, які вони потім там почали шукати, з танками, ракетами, бомбардувальниками, і т.п.
І як Штати пресували старого шведа, Ханса Блікса, який відмовився підписувати фікцію, протоколи, щодо, начебто, "знайдених лабораторій". Просто, не щастить американцям, із шведами. :lol: :lol: :lol:
І як шведська поліція, без сантиментів, відбуздала симпатиків невдало погибшого, наркомана і рецидивіста.
Нізя так !!!
Вірус треба поважати, і лівацько - афашні демонстрації слід пригощати пивом і морозивом, а не кийками !!!
Дуже прикметно, як Ілларіонов каже, про виживання, про біологічну природу людини. З пієтетом, з придиханням.
Схоже, закуліса інтенсивно шукає, або, вважає, що вже знайшла, новий, універсальний налигач, який діятиме поверх кордонів, урядів, законів, підвладний тільки виробникам "вакцини". І розробникам вірусу.
Про поведінку італійського уряду, про згорнуту, комерціалізовану медицину, про те, що Штати друкують і роздають долари, які оплачуватиме, трудом, часом, і ресурсами увесь зовнішній світ, і т.д. - ні слова. Увесь тоталітаризм, віднині, зконцентрований у Швеції.

СпойлерРозкрити
COVID-19
11:08 «Поразительная некомпетентность и невежество, начиная от президента Путина»
14:30 «„Life, liberty and the pursuit of happiness“ — именно в таком порядке: Жизнь на первом месте»
15:56 В чем ошибается политолог Екатерина Шульман
22:16 «Путин за 20 лет привел страну из состояния полудемократического, полусвободного в абсолютную диктатуру: Без всяких эпидемий!»
25:33 «COVID-19 в СССР»: А также холера, чума и менингит
29:28 «Я сильный, молодой, здоровый, буду заражать бабушку и дедушку, ходить на футбольные матчи и в пивбары, буду заражать всех!»
31:34 Зеленый тоталитаризм, климатический алармизм и гретинизм
36:57 Что будет с небольшими странами: экономика загнется или сможет выжить?
39:21 «Бигфарма» и бенефициары пандемии
42:14 «Спасибо Владимиру Путину» за половцев и печенегов
50:51 «Маленький микроб, крошечная бактерия и ничтожный вирус может уничтожить нас так же, как миллионы наших предков»
52:31 В чем ошибается бизнесмен Евгений Чичваркин
54:37 Когда началась западная цивилизация?
57:36 «Запад — это единственное изобретение на всем пространстве истории человечества»
01:03:36 «Демократизация по ошибке Трейсмана» и «черные лебеди прилетели в Кремль»
01:07:24 «Все будет плохо, все будет по-новому — или все будет хорошо?»
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 19 червня 2020, 17:01

Сергей Гайдай
14 июня в 23:43 · Это видят: Доступно всем
Иногда у меня бывает бессонница. Крутятся и не выключаются мысли в голове. Но я давно нашёл идеальное снотворное.
Берете смартфон, находите в ютубе длинную лекцию о чем-то очень бессмысленном: там должно быть много умных слов и минимум полезного содержания. И желательно монотонное изложение - наушник в ухо и в постель. Максимум через полчаса вас настигнет глубокий и крепкий сон.
Но в этот раз я действительно хотел послушать это длинное интервью нашего президента. Не смог. Сон настигал меня уже через минут десять...
Утром прочитал пост Василий Александрович Волга
И я все понял. Судя по виртуозному изложению Василием Александровичем (спасибо ему за труд - я всегда ценю удачный копирайтинг независимо от авторства ) этой исповеди Зеленского, теперь у меня в руках идеальное снотворное - долго, монотонно, совсем нет содержания, бессмысленно, много слов и полное отсутствие контента.
А вот и пересказ этого шедевра журналистики:
«ЗЕЛЕНСКИЙ. БОЛЬШОЕ ИНТЕРВЬЮ «УП».
Это даже трудно читать. Это читать стыдно. Не мучайте себя. Вот вам краткий обзор.
Фамилий нет. Все у него паши, лёши, димы, андреи, парни, пацаны, команда.
На вопросы о том, как и по какому принципу он доверяет людям, он ответил, что у него выбора нет, что он вынужден доверять, поскольку людей нет. Вот Дима Дубилет привел каких-то людей, сказал, что они хорошие, вот я им и поверил. А как быть? Конечно, все мы можем ошибаться, но как быть?
Я ведь всегда хотел делать реформы. Может быть даже я и не понимал какие реформы делать надо, но я всегда хотел. Так и партию я хотел. Я ведь не знал, что они меня выберут президентом, но партию я точно хотел. А они выбрали меня. А людей-то нет.
СпойлерРозкрити
Вот, например, премьер.
А где его взять? И что это вообще такое - премьер? Вот мне посоветовали Лешу. Ну хорошо. Парень, команда, реформы, ВВП. Чего тут не понятного.
Мы встретились с Лешей, я говорю ему: «Леша, не бойся людей. Слушай, нам нужно работать. Мы запрещаем министрам в рабочее время пользоваться ФБ и другими соцсетями. Надо работу работать. Что за игры? Что происходит, что это за пионерский лагерь?».
Леша вроде понял, а потом я понял, что он не понял. Я так ему и врубил: «Леша, я считаю, что ты не стал командой с людьми, с депутатами, с министрами. Уходи, Леша». Леша ушёл. А потом вернулся и спросил, а может я останусь? Так нет. Не останешься. Я сказал, что отрезал. Ну, Леша больше и не возвращался.
Но людей-то все равно нет. И что делать мы не знаем. Нет, мы знаем, что делать надо реформы, я давно хотел их делать, только вот не знаем - какие?
Мы к Тигипко. Так мол и так, сделай нам параллельный Кабинет Министров. Он говорит – я не понял, а это как? Ну, мы ему и говорим: вы себе там в параллельном Кабинете разрабатывайте нам реформы, а мы в Кабинете настоящем их делать будем. Вы научите нас и будете сбоку наблюдать за нашей работой. Если что, подправляйте. Глядишь мы и научимся. Тигипко не согласился. Говорит хитрые мы. Мол, мозги его, а власть и денюжки наши. Он на такое не согласен. Ну, и не надо. Мы к Хорошковскому пошли. Валерий Иванович - он гусь стреляный, мы говорим ему: возьмись за таможню, а то наш сексуально озадаченный таможенник никак не может справиться с контрабандой. Ему то ли борода мешает, то ли наколки, то ли мысли срамные… Не справляется, одним словом. Возьмись, Валерий Иванович. Не захотел. Говорит, что премьером мог бы, а вот на таможню не хочет.
Ну и ладно. У нас ведь Саакашвили есть. Он сам напрашивается. Надоел уже правда… Я только на работу, а он уже возле кабинета. Всё просил, чтобы я ему паспорт вернул. Ну, я вернул. Так он, как говорится, только за стол, так и ноги на стол. Говорит мне: дай должность. Я ему говорю: вот, на. Будешь моим советником по реформам. Он говорит: маловато будет, не мой калибр. Я тогда говорю ему: так придумай себе должность сам. Он говорит: вот это дело! Хочу быть вице-премьером по реформам. Я ему: Будь. Он стал. Чего он там правда делает я пока не знаю, но хоть отцепился от меня и то хорошо.
Журналисты спрашивают: а Лерус? Он там записи какие-то опубликовал? Компромат.
Зеленский отвечает: Лерус аферист.
Журналисты: так ведь он же был Вашим советником.
Зеленский: а это мне его Богдан привел, сволочь. Он тогда сказал, что Лерус нормальный парень.
Журналисты: а Вы что?
Зеленский: а я что? Я сказал «ок».
Журналисты: а теперь Лерус аферист?
Зеленский: теперь аферист.
Журналисты: а что Аваков?
Зеленский: что Аваков? что Аваков? Аваков? Какой Аваков? Ах, Аваков! Этот тот, который министр? Да. Это Аваков. Он министр.
Журналисты: так вы его отправите в отставку?
Зеленский: В отставку? Ну.. вообще-то в европейских странах есть такая культура, когда министры сами все понимают, а вот Аваков.. Я думаю.. У него знаете какие важные дела есть.. У.. Аваков.
Журналисты:??
Зеленский:!!
И под самую завязку журналисты спросили о Порошенко:
Так будет ли он сидеть, в конце концов?
Зеленский: а я тут причем? Я не суд. Я не знаю.
Замолчал. Собрал все складки своего уставшего растерянного и небритого лица в серьезную мину и дал понять, что интервью закончено.
Вот, собственно говоря, и все интервью.
Вот, собственно говоря, и весь президент Украины.»

https://www.facebook.com/gaidaisergii
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 20 червня 2020, 18:20



Чаплига, про новий КЗОТ, і кому для чого він потрібен
про зміну поколінь,
комсомольців на соросят,
що в хорошого царя - поганих бояр не буває
про наступні вибори, механізм їх підготовки, чому місцеві діячі ховаються від зільоних
про кросовки із шкури платника податків
і взагалі........................... :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25063
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 21 червня 2020, 08:56

А як вони можуть "відмінити" КЗпП, котрий приймала ще ВР УРСР?

Взагалі, серйозно сприймати зелених придурків - самому придурком бути.

Система перебуває на стадії краху.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 21 червня 2020, 09:07

Sintez писав: А як вони можуть "відмінити" КЗпП, котрий приймала ще ВР УРСР?
а зачем отменять? Принимается новый, вступает в силу. И всё.
Стандартная юр.процедура.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25063
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 21 червня 2020, 09:51

Міха звичайно красиво ізлагаєт. Але у його судженнях я помітив принаймні одну системну помилку. "Борьба" профспілок нічого не дасть. "Влада", "роботодавці", чи як їх ще не назви, нічого не зможуть змінити. І не тому що такі злі, а просто тому що нездатні.

Ну уявіть собі клінічного ідіота, із соплями, слюнями, і всім чим положено. Ви можете змусити його вирішити рівняння, найпростіше? Ні. Можете лякати, можете бити, можете навіть вбити, але рівняння він не вирішить. Просто не зрозуміє, про що мова.

Так і тут. Все, що слід зробити - прогнати ідіотів із табуреток і дати в руки лопати - інструмент, реально відповідний їхньому інтелекту. А "боротьба" - онанізм.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 21 червня 2020, 12:36

Sintez писав: Міха звичайно красиво ізлагаєт. Але у його судженнях я помітив принаймні одну системну помилку. "Борьба" профспілок нічого не дасть. "Влада", "роботодавці", чи як їх ще не назви, нічого не зможуть змінити. І не тому що такі злі, а просто тому що нездатні.

Ну уявіть собі клінічного ідіота, із соплями, слюнями, і всім чим положено. Ви можете змусити його вирішити рівняння, найпростіше? Ні. Можете лякати, можете бити, можете навіть вбити, але рівняння він не вирішить. Просто не зрозуміє, про що мова.

Так і тут. Все, що слід зробити - прогнати ідіотів із табуреток і дати в руки лопати - інструмент, реально відповідний їхньому інтелекту. А "боротьба" - онанізм.

Ну, вони-то, канєшно, поводяться з владними повноваженнями, як ідійоти, але, з іншого боку - мила не їдять, і об вугол головами не б'ються.
Кого-небудь у нас, нарешті, нагородять копняком, із формулюванням "за безгосподарність" ???
Чи вся справа у бажанні бубочькі віддати всі віжки іноземним компаніям, і хай вони все зроблять, як їм подобається ??? Про що сказала Юля, інтерв'ю, здається, від 17.06.20.
Тоді, канєшно, виникає питаннячко - а нафіга нам бубочька, із усім причтом, і всі такі кросіві ???
За наші гроші.
Перед виборами ж, бубочька не обіцяв, що єдиною і головною його задачею буде облагодєтєльствувати всі іноземні компанії підряд. І у відосіках, ака "Слуга народа" - цієї сюжетної лінії я не пам'ятаю.
Ця політика втілюється, якраз, мовчечки, методою довершених фактів.
Прикрита піною кловунських "урядів", "карантину", "прес-конференцій", "призначення Саакашвілі", т.д.
І тотальним "чтоговорітькогданєчєгоговоріть", зі всіх телеящиків. Мертвечуківських, доречі.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25063
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 21 червня 2020, 14:27

главспец писав:
Sintez писав: А як вони можуть "відмінити" КЗпП, котрий приймала ще ВР УРСР?
а зачем отменять? Принимается новый, вступает в силу. И всё.
Стандартная юр.процедура.
Фокус в тому, що новий істотно погіршив би умови життя для манюпасів, а отже протирічить Конституції.
Нє, ну я розумію, що новому поколінню зелених підрахуїв море по коліно. Але легітимності їхня творчість уже й так не має, а така - і поготів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 21 червня 2020, 23:20

Vitalii Kulyk с Сергеем Дацюком и
ещё 5

.
56 мин. · Это видят: Доступно всем
СОЦИАЛЬНО-КОНСТРУИРУЕМОЕ НЕВЕДЕНИЕ
«Социально-конструируемое неведение» — это не результат заговора, но результат процесса производства смыслов индивидами и институтами, направленного на создание непротиворечивой картины мира путем изгнания противоречащего этой картине мира знания.
Существенные пласты знания, которые противоречат целям институтов и ключевых стейкхолдеорв, таким образом игнорируются и выводятся за рамки признания.
Игнорирование пластов знания, в свою очередь, имеет сразу несколько последствий.
Во-первых, разработанная в таких условиях политика зачастую утрачивает какую-либо существенную релевантность к изначальной проблеме.
Во-вторых, «социально-конструируемое неведение» имеет прямое отношение к затронутой Нассимом Талебом в работе «Антихрупкость» проблеме системной дилеммы между эффективностью системы и ее устойчивостью. «Социально-конструируемое неведение» эту дилемму обостряет. То есть система становится более хрупкой, её способность к совершенствованию в результате кризисов снижается, так как новая информация, способная поставить фундаментальные принципы системы под сомнение, не учитывается и система, следовательно, не эволюционирует, постоянно откладывая таким образом «расплату» за свою хрупкость и делая тем самым эту «расплату» слишком дорогостоящей.
Andrea Saltellia и Mario Giampietro: «Что не так с политикой, основанной на научных фактах, и как она может быть улучшена?»

https://www.facebook.com/vitalii.kulik
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти