Молот вєдьм

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 28 серпня 2021, 14:59

главспец писав:
M_M писав: І скільки часу поміж цими подіями бойлер споживає електрику?
У мене, наприклад, бойлер увімкнено 24/7. 2.6 квт. Рахуйте. Порівняємо з дійсністю.
речь шла о "не могу посчитать". Вы сможете определить, при необходимости, сколько бойлер потребил э/э? При помощи подручных средств и соображалки.
Оскільки в мене є спеціалізований інструмент для вимірювання споживання, то так, зможу. В умовах Фросі це можна зробити тільки якщо зайнятися цим питанням цілеспрямовано, витратити певний час. Бажання витрачати час в неї нема. Ваша "методичка" хибна. :bye:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 28 серпня 2021, 17:46

M_M писав: Оскільки в мене є спеціалізований інструмент для вимірювання споживання, то так, зможу. В умовах Фросі це можна зробити тільки якщо зайнятися цим питанням цілеспрямовано, витратити певний час. Бажання витрачати час в неї нема. Ваша "методичка" хибна.
т.е., можно путём замера времени работы потребителя ЭЭ, без всякого "спеціалізований інструмент"?
Если 100 ваттная лампочка будет включена 10 часов, то потребит 1кВт/ч., не?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 28 серпня 2021, 20:24

главспец писав: можно путём замера времени работы потребителя
Можна. Якщо нема більше чого робити. Бо для цього потрібно увесь час спостерігати: гріє, чи ні? Записувати час вмикання, час вимикання, потім підраховувати інтервали. А якщо хочеться під душ, треба когось просити щоб Вас підмінив.
Ви точно не мазохіст?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Mack Mack » 18 лютого 2023, 15:18


Відповісти