Молот вєдьм

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Фрося » 11 липня 2019, 21:11


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 13 липня 2019, 16:23


І нехай мене критикують за Дацюка, але - що ж я можу зробити, коли всі решта мовчать про цікаві речі ???
:lol: :lol: :lol:
Прошу дуже, до борщу !!! :lol: :lol: :lol:
Це, доречі, також стосується теми про єврогейців.
Отже, фашизм - то не є щось дивне, далеке і несподіване.
Європа віддавна носить його в собі, як елемент свідомості, історії, традиції.
А всякі серйозні, грунтовні дослідження з цього приводу - ретельно блокуються різними способами, НМСД, щоби не палити кантору. Також і демонстративні суди 1945 - 1952 років, були, скоріше, засобом відвернення уваги від одних акторів, на користь інших, таких самих, нічим не кращих.
Бо висвітлення теми на публіку - загрожує викриттям механізмів боротьби за ринки, колонії, контроль, впливи, тотальну і справжню владу у великому світі.
Ті, хто має важелі - не хочуть опинитися у світлі прожектора пєрєстройкі.
А дєдушка перестав бути кошерним, одразу, коли відверто, голосно заявив, що буде робити, що роблять всі решта акторів, і т.д. Він став одщєпєнцем, як Горбачов. Робити - можна. Але говорити про це, і про порядки в цій системі - категорично зась !!!
А робили всі, і французи, і англійці, і Штати, і дрібніші всякі, і сов'єти робили. Але ж, всі при тому пояснювали, благородно, манюпасам, про вєлічіє, гуманізьм, законність і порядок, усталені правила, тощо.
Це в дєдушки хватило розуму порушити прілічія, відверто сказати - завоюємо, робимо протекторат, колонізація, місцеві будуть працювати на задачі Рейху, землі роздамо воякам.
Коли те саме робили поляки - то ми про те знаємо тільки через наслідки, ака "волинськая рєзня". І поляки, тіпа - ні разу не фашисти. Коли те саме робили всі колонізатори - про те мовчанка вже, не знаю, чи, наразі, залишилося щось у підручниках історії? Бо, це ж неполіткоректно. Такі речі робляться мовчки.
Масштаби катастрофи в Китаї були такі, що про них воліють не згадувати, ні Англія, ні Франція, ні всі інші. Там рахунок - на десятки мільйонів.
І ужос єврогейців у тому, що вони розуміють, що Китай - вже нє тот, але нічого не забув, і, мабуть, не простив, і можна замовчувати для своїх, але в Китаю - власна пам'ять, і власна історія.
Це трохи так, якби держава союзу племен сіу, черокі, семінолів, дакота, шайєнів - стала другою потугою світу, і нагадала Штатам про старі угоди, і вопше, всі діла..... :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 13 липня 2019, 18:17

Яка критика? Дацюк маладєц, на п'ять корпусів попереду всіх. Просто хотілося б, щоб був іще далі. :)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 14 липня 2019, 09:30

Дацюк вийшов на троцкістів. Молодець. Копай, Сєрьога, копай...

Зверніть увагу на формат педерачі - ведучий постійно перериває, не дає закінчити думку й розвинути тему.

Я щось провтикав - оцей Данилюк - це не той Данилюк, що міністр? Данилюків розвелося, шо собак нерізаних...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 14 липня 2019, 09:41

Sintez писав: Дацюк вийшов на троцкістів. Молодець. Копай, Сєрьога, копай...

Зверніть увагу на формат педерачі - ведучий постійно перериває, не дає закінчити думку й розвинути тему.

Я щось провтикав - оцей Данилюк - це не той Данилюк, що міністр? Данилюків розвелося, шо собак нерізаних...
Щодо троцкістів - то мені здається, я знаю, хто підкинув йому цю мисль. :lol: :lol: :lol:

А Данилюк - ето кого надо Данилюк, іменно той самий.
Коли він ляпнув про "фошизьм", я чекав далі на "онтєсімєтізьм", але Данилюк тормознув. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 14 липня 2019, 10:19


Найцікавіші п'ять хвилин.
Комуністично - комсомольська шобла приватизувала промисловість і виробничий потенціал, розкрадає залишки, досі, інституціонально, не допускаючи манюпасів ні до управління, ні до повноцінної участі в економіці.
Про що раніше вже було говорено, і в компанії Дацюка, і, навіть, у Конституції 1996 року. :lol: :lol: :lol:
Але у Портнікова - популярніше, журналістське формулювання, і емоційна подача.

Це до того, що всі презики, від Кравчучка, мали би сидіти не по телешоу, а в інших, трохи віддаленіших, місцях, суки крадійські. У особливо великих розмірах, за попередньою змовою, з конфіскацією майна.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 15 липня 2019, 04:02

Vollmer писав:
Sintez писав: Дацюк вийшов на троцкістів. Молодець. Копай, Сєрьога, копай...

Зверніть увагу на формат педерачі - ведучий постійно перериває, не дає закінчити думку й розвинути тему.

Я щось провтикав - оцей Данилюк - це не той Данилюк, що міністр? Данилюків розвелося, шо собак нерізаних...
Щодо троцкістів - то мені здається, я знаю, хто підкинув йому цю мисль. :lol: :lol: :lol:

А Данилюк - ето кого надо Данилюк, іменно той самий.
Коли він ляпнув про "фошизьм", я чекав далі на "онтєсімєтізьм", але Данилюк тормознув. :lol: :lol: :lol:
ДАнилюк, ДАцюк... Треба їм когось "НЕ..." для балансу запросити. НЕмирю например. Чи НЕвзорова...

Про середньовічних фошистів вийшло непогано, нмд. Виникає питання, а Вєтхий Завєт Дацюк читав? Бо тамішні деякі персонажі такого витворяли...
Знову ж таки, "найсвятіша" Інквізиція могла мабуть дати добру фору Алоізовичу і його гестапо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 15 липня 2019, 11:59

Vollmer писав:
Найцікавіші п'ять хвилин.
Комуністично - комсомольська шобла приватизувала промисловість і виробничий потенціал, розкрадає залишки, досі, інституціонально, не допускаючи манюпасів ні до управління, ні до повноцінної участі в економіці.
Про що раніше вже було говорено, і в компанії Дацюка, і, навіть, у Конституції 1996 року. :lol: :lol: :lol:
Але у Портнікова - популярніше, журналістське формулювання, і емоційна подача.

Це до того, що всі презики, від Кравчучка, мали би сидіти не по телешоу, а в інших, трохи віддаленіших, місцях, суки крадійські. У особливо великих розмірах, за попередньою змовою, з конфіскацією майна.
Портнікова я б порадив слухати вкрай обережно. Всі практично його сентенції - з подвійним дном. Не знаю, чи він сам у них вірить, чи свідомо зас@рає гоям голови, але вірити йому не варто.

Нє, ну да, "незалежність" і прихватизація замишлялася "елітами"/мафіями для грабунку багатств, напрацьованих всім миром. Дякую, кеп Портніков! А то раніше неясно було.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 15 липня 2019, 19:25

Sintez писав: ...........................................................................................................................................................................
Про середньовічних фошистів вийшло непогано, нмд. Виникає питання, а Вєтхий Завєт Дацюк читав? Бо тамішні деякі персонажі такого витворяли...
Знову ж таки, "найсвятіша" Інквізиція могла мабуть дати добру фору Алоізовичу і його гестапо.

Я би сказав, навіть, не Свята Інквізиція, а Свята Католицька Церква була грандіозним експериментом з тоталітаризму, промивання мізків, і т.д.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 15 липня 2019, 19:31

Sintez писав: .................................................................................................................................................................
Нє, ну да, "незалежність" і прихватизація замишлялася "елітами"/мафіями для грабунку багатств, напрацьованих всім миром. Дякую, кеп Портніков! А то раніше неясно було.

НМСД, важливіше, що вони зробили з прицілом на майбутнє.
Хапнули "виробничі потужності", залишивши манюпасам пасиви, борги, кругову залежність,
неможливість вирватися із замкненого кола незаможності, залежності, обмеженості можливостей і обріїв.
Оце - стратегічно, умисно зроблено, планово. І ніхто не хоче про це говорити, не те, щоб щось змінювати.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 15 липня 2019, 21:23

Vollmer писав: неможливість вирватися із замкненого кола незаможності, залежності, обмеженості можливостей і обріїв.
Може розтлумачите як це працює на прикладах Японії, Південної Кореї, Німеччини, тощо...

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 15 липня 2019, 21:30

M_M писав:
Vollmer писав: неможливість вирватися із замкненого кола незаможності, залежності, обмеженості можливостей і обріїв.
Може розтлумачите як це працює на прикладах Японії, Південної Кореї, Німеччини, тощо...

А Ви спочатку спробуйте запустити Кравчучка, Кучму, Фіртажа, Пінчука, рижого, і решту творців українського економічного чуда - в економіку Японії, Південної Кореї, Німеччини, і як тільки - будете одразу мати надзвичайно корисний і наочний приклад. :) :) :)
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 15 липня 2019, 22:02

M_M писав:
15 липня 2019, 21:23
Vollmer писав: неможливість вирватися із замкненого кола незаможності, залежності, обмеженості можливостей і обріїв.
Може розтлумачите як це працює на прикладах Японії, Південної Кореї, Німеччини, тощо...
Що "це"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 15 липня 2019, 22:06

Vollmer писав:
15 липня 2019, 19:25
Sintez писав: ...........................................................................................................................................................................
Про середньовічних фошистів вийшло непогано, нмд. Виникає питання, а Вєтхий Завєт Дацюк читав? Бо тамішні деякі персонажі такого витворяли...
Знову ж таки, "найсвятіша" Інквізиція могла мабуть дати добру фору Алоізовичу і його гестапо.

Я би сказав, навіть, не Свята Інквізиція, а Свята Католицька Церква була грандіозним експериментом з тоталітаризму, промивання мізків, і т.д.
Почалося все набагато раніше, скоріш за все фашисською системою була ще Атлантида. Але найдавніші відомі із письмових джерел фощисти - вєтхозавєтні, що геноцидили цілі народи на тій простій підставі, що їм їхній б-г так наказав, ібо вони тим б-гом обрані.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 15 липня 2019, 22:13

Vollmer писав: А Ви спочатку спробуйте запустити Кравчучка, Кучму, Фіртажа, Пінчука, рижого, і решту творців українського економічного чуда - в економіку Японії, Південної Кореї, Німеччини, і як тільки - будете одразу мати надзвичайно корисний і наочний приклад
Тобто країнам СНД "пощастило" на купу економічних чудотворців. Теорія вірогідності відпочиває. А може справа не у конкретних персоналіях, а у системі, що створювали знані чудотворці з 1917-го року?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 15 липня 2019, 22:18

Sintez писав: Знову ж таки, "найсвятіша" Інквізиція могла мабуть дати добру фору Алоізовичу і його гестапо.
Починайте вже з Ассирії... :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 15 липня 2019, 22:36

M_M писав:
Vollmer писав: А Ви спочатку спробуйте запустити Кравчучка, Кучму, Фіртажа, Пінчука, рижого, і решту творців українського економічного чуда - в економіку Японії, Південної Кореї, Німеччини, і як тільки - будете одразу мати надзвичайно корисний і наочний приклад
Тобто країнам СНД "пощастило" на купу економічних чудотворців. Теорія вірогідності відпочиває. А може справа не у конкретних персоналіях, а у системі, що створювали знані чудотворці з 1917-го року?
А чому Ви починаєте із 1917-го? А до того все було зашибісь, виходить?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 15 липня 2019, 22:38

M_M писав:
Sintez писав: Знову ж таки, "найсвятіша" Інквізиція могла мабуть дати добру фору Алоізовичу і його гестапо.
Починайте вже з Ассирії... :lol:
Про асирійських фошистів мало відомо. А біблійні рулюють досі й душать людство своєю "турботою".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 15 липня 2019, 22:52

Sintez писав: Про асирійських фошистів мало відомо
Достатньо щоб аргументовано порівнювати з еспанською інквізицією.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 15 липня 2019, 22:54

Sintez писав: А до того все було зашибісь, виходить?
Ще було трохи схоже у Франції, але протрималось дуже недовго. Теж були любителі репресій.

Відповісти