Молот вєдьм

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 08:53

главспец писав: я ответил
нет. Ты выдвинул частичное предположение про своих сукиных сынов. Во первых, это предположение. Во вторых, в поисках ответа не нужно ограничиваться одной Украиной. Так какой твой ответ об эффекте?
ХЖВСУ

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 25 червня 2018, 09:08

costashu писав:
главспец писав: я ответил
нет. Ты выдвинул частичное предположение про своих сукиных сынов. Во первых, это предположение. Во вторых, в поисках ответа не нужно ограничиваться одной Украиной. Так какой твой ответ об эффекте?
Для того, что бы предположить наличие некого эффекта, нужен прецедент.
Вот смотри, мальдивский казус. Был эффект? Ну, кроме возмущённых охов и ахов.
Значит, зря засветили, коль ни отставки, ни сепуку?

п.с.
по-твоему, назвать вора вором есть смысл только в случае «гарантированного эффекта»?
А нет, так и нет.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 09:25

я так понял, ответа про эффект у тебя нет, что не удивительно
ХЖВСУ

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 25 червня 2018, 09:35

costashu писав: я так понял, ответа про эффект у тебя нет, что не удивительно
ты передёргиваешь.
Ты спросил:
costashu писав: окей, арестовали-конфисковали, что дальше? Какой будет эффект, учитывая что эти воры - власть страны?
Так?
Т.е., ты на полном серьёзе хочешь, чтобы я угадал, будет ли эффект, если произвести некое действие (назвать вещи своими именами)? А ещё предсказал результат, так как неизвестно, то и нечего и рыпаться, а вдруг будет хуже.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 10:16

главспец писав: угадал
спрогнозировал
ХЖВСУ

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 25 червня 2018, 10:51

для «спрогнозировал», нужна объективная информация и результаты подобных прецедентов. А их не было.
Могу только предположить, что субъект с такой перспективой управляем и предсказуем.
Вопрос в том, куда же рулят управители?

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 11:16

главспец писав: Вопрос в том, куда же рулят управители?
оставь их в покое, а то впечатление, что ты мне про мафию (с) втюхиваешь
главспец писав: Могу только предположить, что субъект с такой перспективой управляем и предсказуем.
много науправляли Ыном, Асадом, Каддафи, Мугабе? Уверен, ты еще примеров знаешь
ХЖВСУ

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 25 червня 2018, 11:24

ну, про «мафию с закулисой», это не ко мне. Наблюдаем обычный прагматизм. Ничего личного. Ну, типа, как Обама с МН-17, или Меркель с севпотоком-2.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 25 червня 2018, 11:33

costashu писав: много науправляли Ыном, Асадом, Каддафи, Мугабе? Уверен, ты еще примеров знаешь
знаю, Путин.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 25 червня 2018, 19:43

главспец писав:
Більше реалізму !!! Да не вопрос!
И меньше желания выдавать желаемое за действительное. (Я) Особенно с т.з., т.н., патриотизма.
Ну, а вот и реализм: во времена антинародного совдеповского режима, сов.лидеров тоже принимали, с ними говорили, договаривались, даже дарили (играя на слабостях личности) крутые авто, но! Со всех трибун и, главное, по радиоголосам (для сов.бимассы) клеймили систему, разъясняя суть порочности действующей власти!
Теперь же европейские и заокеанские политлидеры отмечают верный курс и желают нам дальнейших успехов в демократических реформах и личной жизни!
Они слепые или тупые?!
п.с.
вот, почему-то уверен, что если бы наши заокеанские и европейские друзья реально желали повлиять (пресечь) на процесс(ы) обзаведения «хатынками»? Да за две недели!
Не сомневаюсь, что наши учителя демократии, а точнее, их экономические разведки точно знают: кто, где, когда и сколько.
Та мені наплювати на режими, лідерів - підерів, їхні автівки, білизну і коханок. Також на трибуни, голоси, порочность, "дімократічеськіє ріхворми", розвідки, і решта.

Нахєр вони всі мені потрібні ??? Мене обікрали Кравчук, Кучма, Дріщ, Єкунєвіч, Пєцік. Конкретно, вони керували обкраданням, вони собі хатинки з вкраденого набудували, дітей напакували грошима і майном. Вони сиділи на високій табуретці, і відповідають за результат. Результат - на літсе. Жопа жопная, борги астрономічні, майна - нема, гроші - зникли, всі системи життєзабезпечення держави - розікрадені, ніщо не функціонує як слід. На цугундер сучих синів !!! Хто вмре - викинути з могили падлюку !!! ВОНИ НАС ПРОДАЛИ!!! Ви цього не розумієте ???

І оце я зараз маю задуматись, як то толерують наші західні партнери, і чому так ???

Шановний, змініть ділера. Вам штовхають китайську синтетичну підробку.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 20:07

Vollmer писав: І оце я зараз маю задуматись, як то толерують наші західні партнери, і чому так ???
какой твой ответ об эффекте?
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 25 червня 2018, 20:23

Дуже гіпотетично. Бо західні підери з задоволенням використовують наших, і просто не схочуть нічого міняти, їм і так зручно.

Але, припустимо, що вони, ВНЄЗАПНО !!! стали високоморальні. Як отой рекламний манагєр з Польщі, що вибачався перед обдуреними клієнтами і покупцями, ставлячи власним рахунком здоровенні борди. Отже, вони кажуть Пєціку: "Пєцік! Ти є сучий потрох, рекетир, крадій і грабитель власного народу, ница, нічтожна лічность, і ми конфіскуємо гроші на офшорках, як незаконно набуті, відмовляємося мати з тобою справу, забороняємо це, також, нашому бізнесу, дипкорпусу, включно з мікрослимаками і сухофруктом, і Госдепом.
Результат? Завтра Пєцик стане ніким, звати його - ніяк, післязавтра він кинеться в обійми до маленького Пуцці, з усим можливим завзяттям. Співатиме з телевізора "подмосковниє вєчєра", Госю змусить розмовляти з маасковскім прононсом, Геращенчиха ходитиме в сарафані і кокошнику, недовольних на Хрещатику розганятиме тюменський ОМОН. Якось так.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 20:35

Vollmer писав: Якось так.
отож. И кому оно надо
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 25 червня 2018, 20:51

Та, якраз і нада. Бо якби не було нада, то підтримали би конкуренцію в політиці, трооооошечки прищемили офшорки, змусили облаштувати прозорий, чесний виборчий процес. І все. І Єкунєвіч не став би пєрдізендом у 2010 році. Але нічогісінько зроблено не було. Отже, їх влаштовує іменно статус куо.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 21:01

это ты от чувств говоришь. Они пробовали. Но у них и манафорты есть
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 25 червня 2018, 21:37

Міль пардон, санітарія і гігієна - речі, які слід не "пробувати", а перманентно практикувати, чи не так ??? "Пробування", тіпа, нема сенсу зараховувати. Це - як зробити паузу в лікуванні туберкульозу антибіотиками. З відомим результатом. Своїх вони за такі фокуси - знищують. Натомість, наших - толерують і легітимізують. Для головспеца - то не підтримка, то є толерування і легітимізація, дбайливе культивування, як мурахи у Пестіленса культивують тлю на городині, для власних потреб.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 25 червня 2018, 21:54



Завтра.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Молот вєдьм

Повідомлення costashu » 25 червня 2018, 23:50

Vollmer писав: Міль пардон, санітарія і гігієна - речі, які слід не "пробувати", а перманентно практикувати, чи не так ??? "Пробування", тіпа, нема сенсу зараховувати. Це - як зробити паузу в лікуванні туберкульозу антибіотиками. З відомим результатом. Своїх вони за такі фокуси - знищують. Натомість, наших - толерують і легітимізують. Для головспеца - то не підтримка, то є толерування і легітимізація, дбайливе культивування, як мурахи у Пестіленса культивують тлю на городині, для власних потреб.
не так. Наше сансостояние - это наше дело. И больше ничье. Например, гигиена требует не отмывать грязных денег Авакова
ХЖВСУ

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Молот вєдьм

Повідомлення DSMechanic » 26 червня 2018, 08:05

costashu писав: Например, гигиена требует не отмывать грязных денег Авакова
Фатів досі нема, а ви вже тиждень(?) промиваєте ліву новину про співпрацю з Аваковим.
І хто тут порохобот?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 26 червня 2018, 08:33

Vollmer писав:
25 червня 2018, 19:43
главспец писав:
Більше реалізму !!! Да не вопрос!
И меньше желания выдавать желаемое за действительное. (Я) Особенно с т.з., т.н., патриотизма.
Ну, а вот и реализм: во времена антинародного совдеповского режима, сов.лидеров тоже принимали, с ними говорили, договаривались, даже дарили (играя на слабостях личности) крутые авто, но! Со всех трибун и, главное, по радиоголосам (для сов.бимассы) клеймили систему, разъясняя суть порочности действующей власти!
Теперь же европейские и заокеанские политлидеры отмечают верный курс и желают нам дальнейших успехов в демократических реформах и личной жизни!
Они слепые или тупые?!
п.с.
вот, почему-то уверен, что если бы наши заокеанские и европейские друзья реально желали повлиять (пресечь) на процесс(ы) обзаведения «хатынками»? Да за две недели!
Не сомневаюсь, что наши учителя демократии, а точнее, их экономические разведки точно знают: кто, где, когда и сколько.
Та мені наплювати на режими, лідерів - підерів, їхні автівки, білизну і коханок. Також на трибуни, голоси, порочность, "дімократічеськіє ріхворми", розвідки, і решта.

Нахєр вони всі мені потрібні ??? Мене обікрали Кравчук, Кучма, Дріщ, Єкунєвіч, Пєцік. Конкретно, вони керували обкраданням, вони собі хатинки з вкраденого набудували, дітей напакували грошима і майном. Вони сиділи на високій табуретці, і відповідають за результат. Результат - на літсе. Жопа жопная, борги астрономічні, майна - нема, гроші - зникли, всі системи життєзабезпечення держави - розікрадені, ніщо не функціонує як слід. На цугундер сучих синів !!! Хто вмре - викинути з могили падлюку !!! ВОНИ НАС ПРОДАЛИ!!! Ви цього не розумієте ???

І оце я зараз маю задуматись, як то толерують наші західні партнери, і чому так ???

Шановний, змініть ділера. Вам штовхають китайську синтетичну підробку.
Волмер, Ви до кого звертаєтеся? Главспєц - холуй їхній, довольний хам із ситим їбалом©.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти