Молот вєдьм

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Pestilence » 11 травня 2020, 08:46

Sintez писав: Раніше, нмд. Як мінімум, із маловідомої сьогодні хрущовської "колективізації-2", коли номенклатура "одержавила" артілі, позабирала у селян корів і позганяла їх на голодні колгоспні ферми й т.п.
А, то есть первая коллективизация и раскулачивание были во благо, а вот 2 просто бяда! :rofl: Пусть горят в огне все ленины-сталины и хрущевы вместе с ними. Мой прадед был достаточно богатым человеком. До сих пор в его доме находится дом престарелых. Но тут такое благо подвалило с коллективизацией... :sarcastic:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 11 травня 2020, 08:57

Коммуни́зм м. политическое учение о равенстве состояний, общности владений, и о правах каждого на чужое имущество. (С)

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 11 травня 2020, 09:23

Sintez писав: ..................................................................
Іще, після згадки про Кравчука, нагадаю, що принаймні недавно Юля ясно давала зрозуміти, що у неї в авторитетах як Кравчук, так і Римський клуб. (це повертаючись до оцього відео: viewtopic.php?f=4&t=2717&p=126855&hilit ... 2A#p126855 )

Юля грає у comme-ile-fout, НМСД.
Все вона розуміє, але їй хочеться благопристойності.
Востаннє редагувалось 11 травня 2020, 09:33 користувачем Vollmer, всього редагувалось 1 раз.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 11 травня 2020, 09:31

Pestilence писав:
Sintez писав: Раніше, нмд. Як мінімум, із маловідомої сьогодні хрущовської "колективізації-2", коли номенклатура "одержавила" артілі, позабирала у селян корів і позганяла їх на голодні колгоспні ферми й т.п.
А, то есть первая коллективизация и раскулачивание были во благо, а вот 2 просто бяда! :rofl: Пусть горят в огне все ленины-сталины и хрущевы вместе с ними. Мой прадед был достаточно богатым человеком. До сих пор в его доме находится дом престарелых. Но тут такое благо подвалило с коллективизацией... :sarcastic:
Ти б зпершу вчитався, про що мова йде. Але це очевидно не твоє.

Як там справи із розбудовою "демократії"? Чи з підготовкою до продажу, "достаточно богатий"? Була в собаки хата, так і у "достаточно богатих". Якби були достаточьно розумні, не проср@ли б країну. Як і зараз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 11 травня 2020, 09:38

Vollmer писав:
Sintez писав: ..................................................................
Іще, після згадки про Кравчука, нагадаю, що принаймні недавно Юля ясно давала зрозуміти, що у неї в авторитетах як Кравчук, так і Римський клуб. (це повертаючись до оцього відео: viewtopic.php?f=4&t=2717&p=126855&hilit ... 2A#p126855 )

Юля грає у comme-ile-fout, НМСД.
Все вона розуміє, а ле їй хочеться благопристойності.
Значить вона безтолочь і отримає своє знову. Бо брехня є неприпустимою, називай її "пристойністю", "комільфо" чи ще як. Якщо Кравчук - продажня гнида, то називати його слвід так і тільки так, неможливо побудувати будинок із лайна замість цегли.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 11 травня 2020, 09:48

Sintez писав: ..............................................................................................................................................................
Значить вона безтолочь і отримає своє знову. Бо брехня є неприпустимою, називай її "пристойністю", "комільфо" чи ще як. Якщо Кравчук - продажня гнида, то називати його слвід так і тільки так, неможливо побудувати будинок із лайна замість цегли.

Зрозуміло. Але, жінки, в таких речах, бувають вперті, чи то - всякий інший порядок речей підважує їм увесь світогляд, що краще смерть, ніж така потеря.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 12 травня 2020, 15:42

Сергій Дацюк
Філософ
ЗАПИТАННЯ ТА ВИМОГИ
11 травня 2020, 11:14

Навіть не думайте, що владі це все так просто минеться.

Я вже бачу, що більшість політичних партій іде за спотвореною страхом суспільною думкою, і від цих партій неможливо дочекатися адекватних реакцій на карантин.

Тому я публікую свою персональну позапартійну, громадську позицію поза станом страху, паніки та масової істерії.

Я хочу отримати багато відповідей і маю безліч вимог.

Перш за все, я хотів би отримати статистику померлих від грипу та некороновірусної пневмонії за час карантину від 12.03.2020 до 11.05.2020.

Я хочу мати наукові докази того, що карантин справді призвів до зменшення кількості смертей від грипу. Навіть коли смерті від грипу видавалися за смерті від коронавірусу. Я хочу мати свідчення від лікарів про усі вказівки, обмеження та прямі заборони під час встановлення діагнозів пневмоній.
СпойлерРозкрити
Це потрібно задля того, або довести ефективність карантину, бо є можливість порівняти смерті від грипу в різні роки без карантину і з карантином.

Якщо сезонна епідемія грипу була більш вагома щодо смертності, то чому ж раніше ми від неї не вберігалися шляхом такого ж жорсткого карантину? Або, навпаки, якщо ми щороку правильно утримувалися від жорсткого карантину проти грипу, то який сенс тоді був у цьому жорсткому карантині від коронавірусу?

Тільки не потрібно розповідати, що якби не карантин, то жертв від коронавірусу могло бути більше. Ви не можете це довести, бо карантин також вберігав би нас і від грипу. Але статистика сезонного грипу є, і ви покажіть будь-ласка її зменшення протягом саме часу карантину.

Отже я хочу мати не політичні заяви, а науково обґрунтовані дані сенсу карантину проти коронавірусу в порівнянні з грипом та некоронавірусною пневмонією.

Я вимагаю розслідування конституційності Постанови Уряду номер 211 від 3 квітня 2020.

Депутати опозиційних фракцій Парламенту. Я вимагаю від вас подання до Конституційного суду позову про неконституційність Постанови Уряду номер 211 від 3 квітня 2020 року.

Я прошу Конституційний Суд не затягувати з цим розслідуванням, тому що її неконституційність занадто очевидна. В ході цього розслідування я вимагаю з'ясувати:

1) Чи було подання Головного Санітарного лікаря на початок карантину?

2) Чи був визначений епідемічний поріг щодо коронавірусу та чи було встановлено перевищення епідемічного порогу для коронавірусу, обставина чого лише і мала бути підставою для початку карантину? Якщо ми застосовували якісь інші норми, то я хочу мати відповідні рішення Парламенту з цього приводу.

Я також вимагаю від Парламенту створити слідчу Комісію про належне чи неналежне виконання Президентом України функцій гаранта Конституції, особливо що стосується конституційності Постанови номер 211.

Я вимагаю відповіді на питання про науково обґрунтовані підстави носіння масок на вулицях згідно з постановою 211, оскільки це суперечить рекомендаціям ВООЗ.

Якщо наукове обґрунтування введення карантину буде непереконливим, я вимагаю розкриття інформації – хто, як і з якими мотивами вимагав від Уряду введення карантину. Чи були якісь зовнішні впливи – вимоги, прохання, рекомендації (ООН, США, ЕС і т.д.)?

Якщо Уряд не може встановити експертну позицію щодо носіння масок, я вимагаю публічної дискусії щодо носіння масок серед медиків-експертів.

Я вважаю, що носіння маски здоровою людиною принижує мою гідність, і розглядаю це як демонстративне, нахабне і знущальне обмеження моїх конституційних прав з боку Уряду.

Я вимагаю розслідування зізнання Головного санітарного лікаря пана Ляшко про державний терор під час введення карантину.

Нагадаю, що згідно Української Вікіпедії: "Терор (лат. terror – страх, жах) – неприховане насилля представників влади з використанням державного апарату проти народу з метою придушення не тільки опозиції, але й всього загалу, з метою викликати жах і залишити думки про опір. Іншими словами, терор – насилля з боку наділеного владними повноваженнями ("сильніших"). З точки зору сучасної соціології, терор – це завжди централізована політика, що має на меті соціальну реконструкцію підвладного населення."

Також прочитайте будь-ласка, наступне зізнання пана Ляшка: "Коли я спочатку аналізував ті заходи, які впроваджувалися в Китайській Народній Республіці, потім в Італії, також з боку точки зору епідеміології думав, а навіщо вони це роблять. Якщо це краплинна інфекція, вона не впливає, наприклад, на ці шляхи передачі. Потім, коли починаєш аналізувати, почали спілкуватися через послів з епідеміологами, вони розповідали, що люди не бачать, це невидима інфекція, то потрібно створити психологічний якийсь ефект. І завдяки цьому психологічному ефекту в людей з'являлося відчуття небезпеки і дотримання карантинних заходів, які запроваджувалися урядом..."

На мою думку, мова йде про світову змову правлячих класів про державний терор щодо населення своїх країн.
Світова практика державного терору аж ніяк не виправдовує внутрішньоукраїнський державний терор.

Я хотів би мати: реакцію Парламенту, судове визначення, коментар Президента, реакцію частини громадськості, яка не знаходиться в стані масової істерії та паніки.

Я хотів би мати моніторинг Національної ради з питань телебачення та радіомовлення контенту ЗМІ під час карантину про подання неперевіреної і фактично непідтвердженої інформації про пандемію. Звертаю увагу, що я особисто пам'ятаю десятки разів передавання чуток та неперевірених фактів, мета яких полягала у залякування громадян наслідками коронавірусної пандемії.

Зрештою я прошу від громадськості та журналістів, які знаходяться поза станом страху та паніки, розслідування масової істерії, створеної державними органами влади, та використання її для прийняття сумнівних та непопулярних законів, неконституційних та незаконних рішень.

Якщо ми не хочемо цього знати, не бажаємо розбиратись з конституційністю карантину, то давайте визнаємо тоді, що у нас немає Конституції і немає нашої держави. Принаймні так буде чесно.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... 09499c264/
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Молот вєдьм

Повідомлення stan700 » 12 травня 2020, 16:04

Сергій Дацюк
Філософ
Перш за все, я хотів би отримати статистику померлих від грипу та некороновірусної пневмонії за час карантину від 12.03.2020 до 11.05.2020.
-------------------
ідіот

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 19:04

Ну ідіот чи ні - хз, але правдивих даних йому ніхто не дасть. Так само, як він навряд чи знайде лікаря, корий наважицця розвінчати "офіційну точку зору" медично-фармацевтичної мафії.

Але мислить, безумовно, у вірному напрямку. Це - державний і глобальний тероризм.

Шкода, що його не вчили тому, що таке "глобальна політика".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 12 травня 2020, 19:25

Та да. Насправді двічі по два це п'ять, але хто ж дасть вам про це справжню правдиву інформацію? Ніхто просто не наважується заперечити відомим світилам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 19:29

M_M писав: Та да. Насправді двічі по два це п'ять, але хто ж дасть вам про це справжню правдиву інформацію? Ніхто просто не наважується заперечити відомим світилам...
Я вже писав. Сєрьога розумний мужик, але прийде час, коли йому доведецця робити вибір. Сьогодні правда - це єресь. Вся система - це свита Голого Короля.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 19:52

Система управління під керівництвом ідіотів (вони може й не винуваті, загалом, воно "само" так вийшло) стрімко втрачає останні залишки довіри, й що для неї найстрашніше - стрімко тане ілюзія, що без неї неможливо обійтися. "Держава" (будь-яка) для самозбереження повинна лягати кістьми, але підтримувати таку ілюзію. Ці ж придурки радісно "віддавали повноваження на місця"... Аж поки люди не побачили РАПТОМ, що у тому ж ОСББ гроші якось не зникають як у бездонній діжці ЖЕКів... А тут уже й мери почали бунтувати, посягаючи на "вертикаль"... А народ тим часом задумався, накуй йому такі "послуги" "поліції"...

Цікаві часи настають.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 12 травня 2020, 20:14

Sintez писав: Система управління під керівництвом ідіотів
А чому б не поміняти ідіотів на єретиків. Відразу ситуація зміниться.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 20:16

M_M писав:
Sintez писав: Система управління під керівництвом ідіотів
А чому б не поміняти ідіотів на єретиків. Відразу ситуація зміниться.
Всьому свій час. Ви там зпершу правила допишіть та "вибори" пропхніть, потім вище лізьте, "управлінці".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 12 травня 2020, 23:06

Sintez писав:
M_M писав: А чому б не поміняти ідіотів на єретиків. Відразу ситуація зміниться.
Всьому свій час. Ви там зпершу правила допишіть та "вибори" пропхніть, потім вище лізьте, "управлінці".

Вони, поки що, створюють нову математику, для голосування,
"Насправді двічі по два це п'ять, але хто ж дасть вам про це справжню правдиву інформацію?"
До неї ще знадобиться нова, відповідна, геометрія простору, і базові постулати нової філософії.
:smoke: :smoke: :smoke:
І - ситуація одразу зміниться !!!
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 12 травня 2020, 23:16

Vollmer писав: Участь в голосуванні - є формою колаборації
Особливо виділяється колаборація із самим собою.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Vollmer » 13 травня 2020, 00:24



Чаплига, трохи втомлений, аж до втрати зайвого цинізму.
53 хвилини, задоволення - на мільйон доларів.

Стандартний рубрикатор - під катом.
СпойлерРозкрити
0:38 - почему огромная база данных украинцев попала в открытый доступ?
3:20 - МОЗ у нас превратился в кучу ГО;
4:20 - единая база данных граждан - это большой риск;
8:40 - если базы открытые, то в чём преступление?
11:35 - в мире не существует "иностранных партнеров";
16:10 - мы дожились до того, что Мировой банк даёт Украине средства на социальные выплаты;
19:08 - нам необходима программа всеобщего образования - мы вернулись в 1920-е годы;
23:35 - из заробитчан вернулось в лучшем случае 15% - все профи остались там;
27:10 - то, что сейчас делает государство - это низость, но на рынок труда это не повлияет;
35:00 - мы летим в пропасть, и в сентябре придёт опасный кризис;
37:50 - местные выборы 2020 года могут по сути стать парламентскими;
41:45 - национализация неизбежна;
48:09 - запрос на профессионалов на выборах будет большим.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Нечай » 13 травня 2020, 00:34

Vollmer писав:

Чаплига, трохи втомлений, аж до втрати зайвого цинізму.
53 хвилини, задоволення - на мільйон доларів.

Стандартний рубрикатор - під катом.
СпойлерРозкрити
0:38 - почему огромная база данных украинцев попала в открытый доступ?
3:20 - МОЗ у нас превратился в кучу ГО;
4:20 - единая база данных граждан - это большой риск;
8:40 - если базы открытые, то в чём преступление?
11:35 - в мире не существует "иностранных партнеров";
16:10 - мы дожились до того, что Мировой банк даёт Украине средства на социальные выплаты;
19:08 - нам необходима программа всеобщего образования - мы вернулись в 1920-е годы;
23:35 - из заробитчан вернулось в лучшем случае 15% - все профи остались там;
27:10 - то, что сейчас делает государство - это низость, но на рынок труда это не повлияет;
35:00 - мы летим в пропасть, и в сентябре придёт опасный кризис;
37:50 - местные выборы 2020 года могут по сути стать парламентскими;
41:45 - национализация неизбежна;
48:09 - запрос на профессионалов на выборах будет большим.
Це все було зрозуміло ще 7 років тому.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 13 травня 2020, 07:21

Vollmer писав:

Чаплига, трохи втомлений, аж до втрати зайвого цинізму.
53 хвилини, задоволення - на мільйон доларів.

Стандартний рубрикатор - під катом.
СпойлерРозкрити
0:38 - почему огромная база данных украинцев попала в открытый доступ?
3:20 - МОЗ у нас превратился в кучу ГО;
4:20 - единая база данных граждан - это большой риск;
8:40 - если базы открытые, то в чём преступление?
11:35 - в мире не существует "иностранных партнеров";
16:10 - мы дожились до того, что Мировой банк даёт Украине средства на социальные выплаты;
19:08 - нам необходима программа всеобщего образования - мы вернулись в 1920-е годы;
23:35 - из заробитчан вернулось в лучшем случае 15% - все профи остались там;
27:10 - то, что сейчас делает государство - это низость, но на рынок труда это не повлияет;
35:00 - мы летим в пропасть, и в сентябре придёт опасный кризис;
37:50 - местные выборы 2020 года могут по сути стать парламентскими;
41:45 - национализация неизбежна;
48:09 - запрос на профессионалов на выборах будет большим.
Так, але трошки не так. Якщо бази даних УЖЕ зібрані, їх НЕМОЖЛИВО знову "розібрати", як того Шалтая-Балтая. Тепер можна лише розвивати захист від злочинного їх використання.
Шлях "направити гроші на..." (освіту, медицину абощо) не те що неправильний, але недостатній. Неможливо за гроші КУПИТИ чесність, порядність, як неможливо напримєр купити любов.

Ще все не дослухав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 13 травня 2020, 07:49

Ну що ж, загалом так, повторюєцця історія сторічної давнини, +/-. Необучаємість "еліти", бредові доктрини (типу "соціальних ліфтів"), неадекватність "гуманітарних наук" життю, повальна безвідповідальність всіх і вся, і головне - повальна управлінська безграмотність на всіх рівнях і ще купа речей, котрі уже неможливо ігнорувати.

Прикро, звичайно. Але державу-бандита слід знищити, доки вона не знищила нас.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти