Молот вєдьм

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Noex » 01 червня 2020, 12:49

Sintez писав: Щось у "Сингапурській історії" я не зустрічав подібних тез.
Сингапурі панує м’який авторитарний режим. Але від усіх інших не демократичних режимів він відрізняється тим, що лідери живуть виключно на зарплату, рівень корупції один з найменших, а економіка одна з найвідкритіших у світі.
Економіка, яка не спирається на економічну науку, це що завгодно, тільки не економіка.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Noex » 01 червня 2020, 12:54

главспец писав: ну, я надеюсь, и ко всем остальным, которые тоже «воспользовались» - претензий нет?
І до першого мільйону теж немає?

А до тези : до основання все зруйнуємо, а за тим... все взяти і поділити - є?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 13:00

главспец писав:
Sintez писав: Щодо компаній і "активів" - я не проти, що вони були придбані ЗАКОННО, і до самої Юльки, котра зуміла акуратно тими законами зкористатися, у мене питань нема.
ну, я надеюсь, и ко всем остальным, которые тоже «воспользовались» - претензий нет?
Єсть. Вони порушували купу законів, починаючи із Конституції, і у свій час новий Вишинський викотить їм претензії як ворогам народу по повній програмі. Я вже не раз попереджав - не робіть дурниць.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 01 червня 2020, 13:05

Sintez писав:
главспец писав:

ну, я надеюсь, и ко всем остальным, которые тоже «воспользовались» - претензий нет?
Єсть. Вони порушували купу законів, починаючи із Конституції, і у свій час новий Вишинський викотить їм претензії як ворогам народу по повній програмі. Я вже не раз попереджав - не робіть дурниць.
Sintez писав: За всі подвиги Юльки, про які я й так знаю, вона отримувала зарплату. Могла б попросити премію. Щодо компаній і "активів" - я не проти, що вони були придбані ЗАКОННО, і до самої Юльки, котра зуміла акуратно тими законами зкористатися, у мене питань нема.
т.е., кроме неё, никто не «скористався акуратно»?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 01 червня 2020, 13:12

Noex писав:
главспец писав: ну, я надеюсь, и ко всем остальным, которые тоже «воспользовались» - претензий нет?
І до першого мільйону теж немає?

А до тези : до основання все зруйнуємо, а за тим... все взяти і поділити - є?
ну, и как там у неё с «першим мильоном», из видеосалона?
В рифму...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 13:12

Noex писав:
Sintez писав: Щось у "Сингапурській історії" я не зустрічав подібних тез.
Сингапурі панує м’який авторитарний режим. Але від усіх інших не демократичних режимів він відрізняється тим, що лідери живуть виключно на зарплату, рівень корупції один з найменших, а економіка одна з найвідкритіших у світі.
Економіка, яка не спирається на економічну науку, це що завгодно, тільки не економіка.
Так у чому тоді "авторитарність" режиму Сингапуру? Що за хуліганство б'ють палицею?
А "відкритість економіки" чим поміряти? Хіба в Україні "закрита"? Куди вже "відкритіше", закордонні аферисти урядом командують...
Так питання про "науку" залишаєцця відкритим. Якою "наукою" має зкористатися ШмиГаль, щоб ми почали жити добре? Я стверджую, що такої не існує, і скільки б ШмиГаль не читав опуси того ж Лєонтьєва, країна буде в злиднях. Ібо практичної користі, тобто порад що робити, із тих опусів він не отримає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 13:15

главспец писав:
Sintez писав:

Єсть. Вони порушували купу законів, починаючи із Конституції, і у свій час новий Вишинський викотить їм претензії як ворогам народу по повній програмі. Я вже не раз попереджав - не робіть дурниць.
Sintez писав: За всі подвиги Юльки, про які я й так знаю, вона отримувала зарплату. Могла б попросити премію. Щодо компаній і "активів" - я не проти, що вони були придбані ЗАКОННО, і до самої Юльки, котра зуміла акуратно тими законами зкористатися, у мене питань нема.
т.е., кроме неё, никто не «скористався акуратно»?!
Її не змогли піймати, як не намагалися. Не віриш, що старалися? Посадка ж була явно штучна, дурачьок Кірєєв про це ще крєпко пошкодує. Як і ота тварь, що Дронова посадила.
Востаннє редагувалось 01 червня 2020, 13:29 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 13:27

Noex писав: все взяти і поділити
Дуже цікавий аспект. А по-Вашому, задача "поділити" перед суспільством не стоїть?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Молот вєдьм

Повідомлення главспец » 01 червня 2020, 13:28

Sintez писав:
главспец писав:


т.е., кроме неё, никто не «скористався акуратно»?!
Її не змогли піймати, як не намагалися. Не віриш, що старалися? Посадка ж була явно штучна, дурачьок Кірєєв про це пошкодує. Як ота тварь, що Дронова посадила.
так вроде никого не поймали. Пока. Или поймали, но отпустили на длинном поводке компромата. И не наши это были сыскари.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Noex » 01 червня 2020, 14:37

Sintez писав: Так у чому тоді "авторитарність" режиму Сингапуру? Що за хуліганство б'ють палицею?
А "відкритість економіки" чим поміряти? Хіба в Україні "закрита"? Куди вже "відкритіше", закордонні аферисти урядом командують...
Так питання про "науку" залишаєцця відкритим. Якою "наукою" має зкористатися ШмиГаль, щоб ми почали жити добре? Я стверджую, що такої не існує, і скільки б ШмиГаль не читав опуси того ж Лєонтьєва, країна буде в злиднях. Ібо практичної користі, тобто порад що робити, із тих опусів він не отримає.
Авторитарність - я начальник, ти гімно :lol:
Отримати чи ні користь, залежить від індівіда - дивитись у книгу і бачити фігу, то не вада книги :smoke:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Noex » 01 червня 2020, 14:42

главспец писав: ну, и как там у неё с «першим мильоном», из видеосалона?
В рифму...
1988 — на початку розвитку кооперативів з чоловіком відкрила пункт відеопрокату. Вважається, що істотну допомогу у цій справі надав свекор Геннадій Тимошенко, який наприкінці 1980-х керував мережею обласного кінопрокату.

З 1989 — комерційний директор молодіжного центру «Термінал». За статутом ця структура також займалася відеопрокатом і розташовувалася у літньому кінотеатрі парку імені Шевченка (Дніпро). Первинний капітал, зароблений у «Терміналі», дозволив створити ще один бізнес — торгівлею нафтопродуктами через Російську товарно-сировинну біржу (РТСБ).

З 1991 — комерційний, а згодом генеральний директор СП Корпорація «Український бензин» (СП КУБ). В період з 1992 до 1994 року КУБ стала монополістом у постачанні нафтопродуктів для сільського господарства Дніпропетровської області. Постачання здійснювалось за бартерною схемою, що дозволяло отримувати сільгосппродукцію по низьким цінам.

Одночасно чоловік створив міжнародну компанію «Сіаль», яка займалась розробкою родовища червоного граніту. Оборот цієї компанії становив $ 84 млн на рік.

Думаю ти і сам все це чудово знаєш.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 15:35

главспец писав:
Sintez писав:

Її не змогли піймати, як не намагалися. Не віриш, що старалися? Посадка ж була явно штучна, дурачьок Кірєєв про це пошкодує. Як ота тварь, що Дронова посадила.
так вроде никого не поймали. Пока. Или поймали, но отпустили на длинном поводке компромата. И не наши это были сыскари.
Звичайно. Наших (народних) сискарів не існує в природі. Поки що. Тимчасово.

А ненашим вони потрібні як бзджоли.
Востаннє редагувалось 01 червня 2020, 15:50 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 15:38

Noex писав:
Sintez писав: Так у чому тоді "авторитарність" режиму Сингапуру? Що за хуліганство б'ють палицею?
А "відкритість економіки" чим поміряти? Хіба в Україні "закрита"? Куди вже "відкритіше", закордонні аферисти урядом командують...
Так питання про "науку" залишаєцця відкритим. Якою "наукою" має зкористатися ШмиГаль, щоб ми почали жити добре? Я стверджую, що такої не існує, і скільки б ШмиГаль не читав опуси того ж Лєонтьєва, країна буде в злиднях. Ібо практичної користі, тобто порад що робити, із тих опусів він не отримає.
Авторитарність - я начальник, ти гімно :lol:
Отримати чи ні користь, залежить від індівіда - дивитись у книгу і бачити фігу, то не вада книги :smoke:
Лі нікого не вважав гімном. Навіть ворогів.

Да?! Тобто, умішком не доросли до "генія" Лєонтьєва?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Noex » 01 червня 2020, 16:18

Sintez писав: Лі нікого не вважав гімном. Навіть ворогів.
Але керував авторитарно (єдиноначально), що в значній мірі дало можливість робити реформи єдиною командою.
Sintez писав: Да?! Тобто, умішком не доросли до "генія" Лєонтьєва?
Вочевидь шмигаль не доріс або він там нічого не вирішує, так весільний генерал, а от зеля точно не доріс.
Екомічна наука, це статистика та математичне модулювання, якщо дуже спрощено. :smoke:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 01 червня 2020, 16:48

Noex писав: Екомічна наука, це статистика та математичне модулювання, якщо дуже спрощено
Якщо дуже спрощено, то навіть Маркса з його лінійною економічною математикою більшість "критиканів" не читали. А про те, чому в економіці 1+1 майже ніколи не дорівнює двом, й взагалі краще не згадувати. Стає особливо смішно, коли з розумним виглядом продукують "тези" про винних абсолютно у всьому жидів, глобалістів та дурний народ. Оскільки спростовувати такі "тези" нормальні на голову люди не будуть, то в декого може нпаіть виникнути ілюзія розумності цих "тез".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 16:59

Noex писав: Але керував авторитарно (єдиноначально), що в значній мірі дало можливість робити реформи єдиною командою.
Як це "єдиноначально"? А його сортникм? Чи з ким він мав утворювати "каоліцію"? Із китайськими чи малайсьеими націоналістами,;котрі навіть саму державність Стнгапура не хотіли допускати?! Чи що Ви маєте на увазі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 17:00

Noex писав: Вочевидь шмигаль не доріс або він там нічого не вирішує, так весільний генерал, а от зеля точно не доріс.
Екомічна наука, це статистика та математичне модулювання, якщо дуже спрощено.
А хто доріс?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 18:00

M_M писав: . А про те, чому в економіці 1+1 майже ніколи не дорівнює двом, й взагалі краще не згадувати
Та да... Слава Богу, що хоч будівельники не користуюцця такою "наукою", бо тоді, із резинкою від трусів замість рулетки, й справді не могли б побудувати навіть собачої будки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молот вєдьм

Повідомлення Sintez » 01 червня 2020, 18:02

M_M писав: Стає особливо смішно, коли з розумним виглядом продукують "тези" про винних абсолютно у всьому жидів, глобалістів та дурний народ.
Нє, уже ніфіга нікому не смішно. Починають прозрівати, так що пристєгнітє рємні...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Молот вєдьм

Повідомлення M_M » 01 червня 2020, 18:04

Sintez писав: будівельники не користуюцця
Якраз будівельники нелінійну математику знають дуже добре. Я про тих, хто дійсно в стані щось збудувати, а не просто отримали диплом ПТУ.

Відповісти