Як живе наше МО, наша армія і флот.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 26 липня 2021, 15:18

https://twitter.com/dbr_gov_ua/status/1 ... 223827456

#затримано
40 тис грн за фіктивне перебування в районі проведення ООС – на Дніпропетровщині затримано командира роти https://gp.gov.ua/ua/news?_m=publicatio ... &id=300378

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 18:47

Хомчак йде з посади головнокомандувача ЗСУ
27 липня 2021, 18:28
Зображення
Руслан Хомчак йде з посади головнокомандувача ЗСУ. Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський.
Прессекретар президента Сергій Никифоров заявив, що Зеленський не сумнівається у патріотизмі та фаховості Хомчака.

Хомчак уходит с должности главнокомандующего Вооруженными силами Украины – Офис президента
Президент Украины Владимир Зеленский принял решение уволить с должности главнокомандующего Вооруженными силами Украины Руслана Хомчака. Об этом 27 июля сообщил на брифинге пресс-секретарь президента Сергей Никифоров, передает корреспондент издания "ГОРДОН".
"В отставку идет главнокомандующий Вооруженными силами Украины Руслан Хомчак. Это решение президента. Владимир Зеленский не сомневается в патриотизме, верности присяге, профессионализме Руслана Хомчака, но президент хочет видеть синергию между Министерством обороны и Вооруженными силами Украины. Такой синергии мы не видим. Видим, наоборот, конфликты", – сказал он.

По словам спикера президента, новым главнокомандующим ВСУ назначен командующий оперативного командования "Север" Валерий Залужный, а Хомчак переходит на должность первого заместителя секретаря Совета национальной безопасности и обороны Украины.
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/politics/homc ... gn=desktop

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 18:49

Валерій Залужний.
новым главнокомандующим ВСУ назначен командующий оперативного командования "Север" Валерий Залужный
Зображення

Валерій Залужний, генерал-майор, командувач військ ОК «Північ»
Хочемо відійти від написання бойових наказів зразка 1943 року. Від цих безглуздих доповідей біля карт

16.02.2020 18:00
Про це та застосування нового інструментарію для роботи штабів, підготовку військ та відхід від «радянщини» Валерій Залужний розповів у інтерв'ю АрміяInform.

«ПІВНОЧІ» ПОЩАСТИЛО З ЛЮДЬМИ

– Вас нещодавно призначено, як Ви сказали, командувачем одного з найкращих оперативних командувань ЗСУ. Чому воно найкраще? Що в ньому такого унікального?
СпойлерРозкрити
– На мою думку, оперативне командування нині є справді найкращим. І цьому є низка причин. По-перше, його основу становлять бригади колишнього 8-го армійського корпусу. Це найбоєздатніші бригади на момент початку бойових дій на сході України. Саме вони були найкраще підготовлені, оснащені і прийняли на себе перший удар війни. І вони перебувають в оперативному командуванні.

Із повагою ставлюся і до інших частин, кожен солдат для мене – особистість. Але можу сказати, що ОК «Північ» пощастило з людьми, і, відповідно, з частинами. З нуля, так би мовити, створити таке потужне об’єднання можна було тільки тоді, коли люди віддавалися на всі сто і в ОК, і в частинах.

До речі, після призначення на цю посаду, я був на підбитті підсумків діяльності за 2019 рік. І, з’ясувалося, що «Північ» справді найкраще.

– Чи є призначення на цю посаду Вашим особистим досягненням? Чи збираєтесь рухатися далі?

– Моє просування по службі відбувалося як у нормального військового. Мене призначали – я приступав до виконання обов’язків, опановував посаду. Пропонували іншу – теж рухався. Можна сказати так: через ту завантаженість ніколи не думав, що колись стану генералом і дійду до високих щаблів.

Якщо брати посаду командувача військ оперативного командування… Так, це та посада, яку хотів обійняти. Чому? Що-що, а з роботою командувача військ оперативного командування був знайомий від і до. Дався взнаки досвід попередніх місць служби – у командуванні Сухопутних військ, заступником командувача ОК з бойової підготовки, чистим заступником, начальником штабу… Після цього знову працював у вищому штабі. У душі, скажу відверто, дуже хотілося очолити оперативне командування. Ця посада дуже цікава, дає унікальний досвід і є базовою для просування далі.

Розкажіть про себе як людину. Де Ви народилися, про сім‘ю…

Тут все досить просто, сказав би – типово. Принаймні для військового. Народився в Новограді-Волинському і виріс у гарнізоні, серед військових. І, звісно, мріяв стати військовим. З Черніговом мене дуже багато пов’язує, бо моя мама звідси. Я знав його з дитинства і не гадав, що знову опинюсь у цьому чудовому місті.

Закінчив загальновійськовий факультет Одеського інституту Сухопутних військ… Комбат, навчання в академії, начальник штабу окремої механізованої бригади, командир бригади, оперативно-стратегічний факультет.

Одружений. У мене дві доньки. Старша – військова, служить у Київському гарнізоні, менша – навчається в Одесі, мріє стати лікарем. Дружина працює поки що в Києві, але планує перебратися до Чернігова.

– Як Вам взагалі це місто?

– Наскільки пам’ятаю своє дитинство, літо та трохи зими минали тут. І я настільки був закоханий у це місто, що навіть мріяв дорослим жити над Десною. Але, оскільки військовий, дуже довго в Чернігові не був. І от знову потрапив сюди. За два місяці ознайомився знову – все дуже змінилося у кращий бік. Однозначно. Це нині маленький культурний заповідник. З гарними вулицями, освітленням, чудовими людьми. Повірте, мені є з чим порівнювати.

МОБІЛІЗОВАНІ... З НИМИ ІНКОЛИ ВАЖКО БУЛО. ВОНИ НЕ ТАКІ, ЯК МИ ЧИТАЛИ У СТАТУТІ

– Розкажіть про бойовий шлях та людей, що закарбувалося в пам’яті?

– Я не дуже люблю про це говорити, бо доля генерала і доля солдата на війні по-різному сприймаються… Для мене війна почалася в середині липня 2014 року, з призначенням заступником командира сектора «С», який формувався на Донеччині. Відтоді керував майже всіма угрупованнями, які там створювали. Дійшов аж до начальника штабу Об’єднаних сил.

Запам’яталися, мабуть… солдати. Досі з багатьма із них зідзвонюємося, листуємося. Я радий, коли можу їм чимось допомогти – вирішити якісь військові чи побутові питання.

Про важкі події… Це, мабуть, 2014 рік. Серпень. Потім Дебальцеве. Якось неспокійно було. Відчуття постійної загрози. У душі й у серці… Здавалося, що буде ще гірше, ніж було у 2014-му.

Досить добре закарбувався в пам’яті 25-й батальйон, який я заводив туди, у район Дебальцевого, розставляв на позиції. Перші бої, перші втрати…

Тоді зовсім змінилося ставлення до солдата.

Мобілізовані… З ними інколи важко було. Вони не такі, як ми читали у статуті. Саме вони, своїм життям і кров’ю, зробили те, що маємо – ворога зупинили, і нині ми стоїмо на своїх позиціях… Це їхня заслуга.

– Люди, які тоді воювали, йдуть з війська. Повертаються… Знову йдуть. Чому так, на Вашу думку?

– Я з багатьма спілкуюся. І з тими, які пішли, і з тими, які збираються. Скажімо так. Найперше, люди втомлюються. Дуже. І вигорають. Який би ти не був кріпкий, патріотично налаштований, але пів року просидіти в окопах, особливо, коли тебе щоденно обстрілюють… І весь час, щохвилини, існує небезпека… Це дуже важко.

Другі, треті причини – вони є різні. Ще, мабуть, деяким командирам варто міняти ставлення до своїх людей, а нам – до таких командирів. Нині люди, коли призиваються, йдуть не в бригаду, не в ОК, а за лідером, особистістю. Вони чудово розуміють, хто комбат, які там відносини в батальйоні. Між офіцерами, між солдатами… І йдуть… Або не йдуть. Люди все бачать: що і де відбувається. Туди, де трохи командир недопрацьовує, туди не йдуть.

Але і командирам важко. Передусім внаслідок бойових дій. Виробляється певна емоційна закостенілість, не завжди позитивний імунітет. Виконувати бойові завдання і бути батьком солдату не кожен зможе. Але, гадаю, ця ситуація виправиться.

«СОВОК» ВІДПАДАЄ – ХОЧЕ ХТОСЬ ЦЬОГО ЧИ НІ

– Збройні Сили продовжують перехід на натівську J-структуру штабів у системі управління. Що про це скажете?

– Мені пощастило. Виконуючи обов’язки начальника об’єднаного оперативного штабу, я брав участь у роботі підгрупи, яка займалася саме трансформацією у цю J-структуру. Дуже багато чого вивчив і зрозумів головне – це принципи і стандарти. Один із них – чітке розподілення за функціоналом: між Міноборони й Генштабом, між видами тощо. Якщо ці принципи сформують на законодавчому рівні, нам як простим виконавцям нічого не лишиться, як опанувати стандарти. І нічого там складного немає.

Власне, структура ця дуже чудова. Бо, а це найголовніше, там немає дубляжу функцій. Одну й ту ж роботу ніхто не виконує. Я не вважаю, що потрібен значний проміжок часу на опанування стандартів, які нам пропонує цивілізований світ. Але тут потрібен відповідний законодавчий інструмент.

– Чи є ще, на Вашу думку, конкретні приклади принципових змін, які свідчать, що військо осучаснюється і відходить від «радянщини»?

– «Совок» відпадає – хоче хтось цього чи ні. До нас приходять молоді люди, випускники військових академій. Дуже цікаво за ними спостерігати. Як людина, яка сиділа нещодавно за партою, потрапляє одразу на фронт. За рік вони стають командирами рот. Кожен, окрім техніки і ста осіб особового складу, отримує смугу, яку він з ними обороняє. Це зовсім інші люди. Не такі, як ми, коли були лейтенантами. Це нові паростки, які за п’ять років зовсім змінять армію. Майже всі добре знають іноземну мову, чудово працюють з гаджетами, начитані.

Нові сержанти. Це не цапи-відбувайли, як, наприклад, у російській армії, а реальні помічники, які за певним функціоналом скоро підмінять офіцерів. Це теж зміни. Ми вже почали цей рух, і назад шляху немає. Повернутися до армії 2013-го нам просто не дасть навіть суспільство.

– Підготовка військ. Що Ви, як бойовий генерал, впроваджуєте нового? Вже на останніх навчаннях з, наприклад, 30-ю ОМБр, все відбувалось якось ритмічніше.

– Нічого простішого навіть не можна уявити (усміхається). От, керівні документи, які в нас є. Наприклад, з бойової підготовки. Зовсім не заважають розвивати цей вид підготовки. Просто необхідно ці керівні документи використовувати творчо. Виходити ширше за рамки тих книжок.

Про останні навчання. Дехто вважав, що ми порушили якісь вимоги цих книжок. Тобто, проводили батальйонні тактичні навчання, а насправді – два батальйонні тактичні навчання. А якщо згадати те, що залучили до них артилерійські підрозділи, виходить, мабуть, два батальйонні тактичні навчання та ще й два дивізіонні тактичні навчання. Вийшло дуже цікаво.

Тепер апробуємо застосування нового інструментарію для роботи штабів. Хочемо відійти від карт, від написання бойових наказів зразка, скажімо, 1943-го. Від цих безглуздих доповідей біля карт. Воно себе вже віджило…

Книжка каже, що я можу використовувати різні методи і способи досягнення мети. Деякі йдуть по накатаній – піднімають старі плани, щось переписують, міняють трохи обстановку. Ми ж підійшли творчо – взяли автоматизовану систему, вже прийняту на озброєння. І під час командно-штабних навчань проведемо знову ж таки два батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою і ще, мабуть, залучимо один дивізіон. Тобто, на тлі того, що йтимуть командно-штабні навчання, комбати РЕАЛЬНО зможуть керувати бойовими діями у процесі виконання певних завдань. Цього нам відповідна настанова не забороняє. Раніше цього люди боялися.

АКЦЕНТ – НА ПІДГОТОВЦІ РОТ

– Що ще нового?

– Хочемо зробити акцент на підготовці рот. Це нам дає змогу донавчати солдата. Заповнити можливі прогалини в індивідуальній підготовці. Чому так? Один із чинників – закупівля в оперативне командування 100 комплектів обладнання для лазерної імітації стрільби. Принцип їх засновано на системі роботи системи імітації бою MILES. 500 таких комплектів для батальйону держава наразі не потягне.

Також міняємо оцінку противника. Тепер ми наступатимемо не на того противника, який прописаний у нас, наприклад, станом на 1982 рік. Ми беремо реального противника, який є в Луганській і Донецькій областях. Тобто, це обладнані вузли оборони, залиті бетоном. Де збільшується кількість вогневих завдань, де має зрости ступінь вогневого ураження.

Загалом, гадаю, для ЗСУ 2020-й буде експериментальним, з пошуком нових шляхів підготовки.

– ОК «Північ» 16 лютого виповнюється 5 років. Які досягнення є в цієї структури?

Найбільше її досягнення – люди. Які, принаймні 6 годин на добу, дозволяють командувачу спокійно спати (усміхається)… У нас, у військових, дуже цікаво. От дивишся ти на батальйон. Цивільний подумає – 500 осіб. Ні, це не 500 осіб. Це близько двох тисяч. Бо військовий колектив – це і жінка, яка весь час на валізах, і діти, які чекають на тата.

От їм усім і хочу побажати, насамперед, миру. І щоб у цьому мирі вони жили в достатку, у комфорті, в любові. Щоб здоров’я в них було. І, як підсумок, щоб вони були просто щасливі. А наше завдання як військових це щастя наблизити, і не дати тим, що за 800 км звідси, пройти сюди. Можливо, не всі цивільні це розуміють, але наші сім’ї це знають напевне…

Довідково: Валерій Залужний народився 8 липня 1973 року у Новограді-Волинському Житомирської області. Звання «генерал-майор» отримав 23 серпня 2017-го разом з іншими 35-ма найкращими українськими офіцерами ЗС України.

Олександр Штупун, АрміяInform

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 21:25

Mikheil Saakashvili
8 мин. ·
Це дуже правильний крок з багатьох причин. Для мене додаткова причина те, що Хомчак був категорично проти відкриття аеропорту в Маріуполі, що є дуже важливою обіцянкою Президента Зеленського, і, сподіваюся, хоч зараз цю перешкоду буде знято. Те, що у Маріуполя нарешті з'явиться аеропорт, дуже важливо для захисту міста від усіх мерзенних планів нашого ворога.
Сподіваюся, при новому начальникові генштабу справа дійде і до адмірала Неїжпапи, при якому корупція в військово-морських силах розцвіла більше ніж будь-коли. І що взагалі на всіх рівнях поміняють людей, які своєю корупцією та іншими маніпуляціями ганьблять славне ім'я збройних сил України, бо не треба нагадувати про те, що ми повинні пишатися кожним солдатом та офіцером збройних сил України, які чесно і ціною величезного ризику для себе захищають батьківщину від ворога.
СпойлерРозкрити
🇺🇦
Это очень правильный шаг по многим причинам. Для меня дополнительная причина то, что Хомчак был категорически против открытия аэропорта в Мариуполе, что является очень важным обещанием Президента Зеленского, и, надеюсь, хоть сейчас это препятствие будет снято. То, что у Мариуполя наконец-то появится аэропорт, очень важно для защиты города от всех мерзких планов нашего врага.
Надеюсь, при новом начальнике генштаба дело дойдет и до адмирала Неижпапы, при котором коррупция в военно-морских силах расцвела больше чем когда-либо. И что вообще на всех уровнях поменяют людей, которые своей коррупцией и другими манипуляциями позорят славное имя вооруженных сил Украины, так как не надо напоминать о том, что мы должны гордится каждым солдатом и офицером вооруженных сил Украины, которые честно и ценой огромного риска для себя защищают родину от врага.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 28 липня 2021, 08:59


777SOF
@UASOf777
·
5 мин
Поговорил с офицерами ССО кто знает Залужного, норм мужик, правильный выбор президента, ждем перемен в армии. Еще осталось совка Тарана убрать и почистить министерство обороны от кумов, любовников и родственников.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 28 липня 2021, 18:03

Разведывательно-ударные БПЛА Bayraktar TB2 ВС Украины, ранее полученные из Турции для ВМС, впервые задействованы для патрулирования акватории Черного моря.
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 28 липня 2021, 22:18

Президент Украины Владимир Зеленский 28 июля провел кадровые перестановки в Вооруженных Силах Украины.
Глава государства уволил начальника Генштаба ВСУ генерал-лейтенанта Сергея Корнийчука и назначил вместо него командующего войск оперативного командования "Запад", генерал-майора Сергея Шапталу.

Также уволен командующий Объединенными силами генерал-лейтенант Владимир Кравченко. Теперь эту должность будет занимать командующий подготовкой Командования Сухопутных войск ВСУ, генерал-лейтенант Александр Павлюк.

Кроме того, президент подписал указ об увольнении с должности командующего десантно-штурмовыми войсками ВСУ Евгения Мойсюка.

Как сообщила пресс-служба главы государства, Зеленский обратил внимание руководителей всех уровней в сфере обороны и безопасности на необходимость "активизировать выполнение задач, направленных на обеспечение модернизации армии и стопроцентной подготовки военнослужащих к защите Украины в условиях современной войны".

Также президент упомянул об эффективном взаимодействии между командирами и руководителями все уровней.

"Сейчас в мире происходит стремительная трансформация сил и средств для ведения войны. Наши военные должны быть готовы к максимально эффективному выполнению задач в любых условиях. После проведенных ротаций и замены командиров и руководителей как в армии, так и в Министерстве обороны ожидаю более системной работы и понимания каждым бойцом нашей армии перспективы развития Вооруженных Сил в целом", – заявил Зеленский.

Контекст:
СпойлерРозкрити
27 июля Зеленский уволил Руслана Хомчака с должности главнокомандующего ВСУ и назначил его первым заместителем секретаря Совета национальной безопасности и обороны (СНБО). Главнокомандующим ВСУ стал Валерий Залужный. С должности первого замсекретаря СНБО ушел Михаил Коваль.

В мае 2019 года Хомчак был назначен начальником Генерального штаба – главнокомандующим ВСУ, в марте 2020 года эти две должности разделили, Хомчак остался главнокомандующим.

В январе 2020 года стало известно о конфликте Хомчака с министром обороны Андреем Тараном. Журналисты выяснили, что Таран вынес строгие выговоры генералам ВСУ в связи с перевозкой специального груза в Руанду из Болгарии, генералы обратились в суд. Руководство Минобороны настаивало, что давать согласие на частные перевозки с помощью военных самолетов должен лично министр, а в Генштабе и Воздушных силах утверждали, что такие перелеты позволяют тренировать пилотов и никакие согласования не нужны.

По данным главреда издания "Цензор.НЕТ" Юрия Бутусова, Таран и Хомчак не разговаривали несколько месяцев, с октября 2020-го, а их ведомства "вели между собой настоящие битвы", которые касались военных контрактов. Бутусов утверждал, что по материалам Тарана Государственное бюро расследований открыло серию уголовных дел против командования ВСУ.

По данным "Бабеля", конфликт улаживал лично президент.

В феврале Таран и Хомчак дали совместную пресс-конференцию, на которой заявили, что Минобороны и ВСУ едины в понимании необходимости усиления обороноспособности государства, и подчеркнули, что противоречий между ними нет.

В июне Зеленский назвал отношения между Хомчаком и Тараном "ненормальной ситуацией" и пообещал, что "если они все не исправят, будет другая беседа".


Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/politics/zele ... gn=desktop

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 29 липня 2021, 08:34

Новим начальником Генштабу ЗСУ призначено Сергія Шапталу: що відомо про бойового генерала
У 2015 році комбриг Шаптала був удостоєний звання Героя України.
У середу, 28 липня, президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив на посаду начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Сергія Шапталу. Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті глави держави.
До цього призначення 48-річний генерал-майор Сергій Шаптала перебував на посаді командувача військ оперативного командування "Захід", а перед тим був начальником штабу - першим заступником командувача військ оперативного командування "Південь" Сухопутних військ ЗСУ.
Під час російської агресії на Донбасі, у 2014-2017 роках Сергій Шаптала був командиром 128-ї Мукачівської гірсько-піхотної бригади. За особисту мужність, героїзм та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, Сергій Шаптала у лютому 2015 року був представлений до високих держаних нагород. Йому присвоєно звання Герой України із врученням ордена “Золота зірка” та нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
У Росії проти Сергія Шаптали, так само, як і проти деяких інших українських військовиків, порушено кримінальну справу за “прицільні артилерійські обстріли з важкого озброєння об’єктів цивільної інфраструктури Донбасу”.
Новий начальник Генштабу — уродженець села Костянтинівка Смілянського району Черкаської області.
Зображення
YURII
@forura80
·
2 ч
Сергей Шаптала, назначенный начальником Генерального штаба.
Будучи командиром 128 бригады, один из тех офицеров, кто в 2015 году находясь в Дебальцево участвовал в его обороне, позднее спланировал выход из Дебальцевского котла, ОТДАЛ ПРИКАЗ на выход, взяв на себя ответственность.
Востаннє редагувалось 29 липня 2021, 11:33 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 29 липня 2021, 08:37

Президент призначив нового командувача ООС: що відомо про генерала Олександра Павлюка https://tsn.ua/ukrayina/prezident-prizn ... 34807.html #новини #ТСН
Зображення
Разом з 24-ю бригадою Павлюк брав участь у боях та спецопераціях на Сході України.
Новим командувачем Операції об’єднаних сил замість Володимира Кравченка став генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
Відповідне рішення ухвалив президент Володимир Зеленський сьогодні, 28 липня.
Олександр Павлюк — командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.
Народився він у 1970 році в місті Новоград-Волинський на Житомирщині. У 1991 році Павлюк закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище. Розпочав свою віськову кар’єру новий командувач ООС ще в радянській армії. У серпні 1991 року був відправлений до Німеччини, де служив до 1993 року на посаді командира танкового взводу в Хіллерслебені поблизу Магдебурга.
Не дочекавшись рік до остаточного виведення російський військ з Німеччини, яке відбулося у 1994-му, Павлюк вирішує повернутися на Батьківщину.
Від 1993-го до 2006 року служив у рідному Новограді-Волинському. Був командиром танкової роти, заступником начальника штабу танкового полку, командиром танкового батальйону, заступником командира бригади.
Від липня 2006-го до березня 2007 року Павлюк був командиром українських миротворців у Косово. Згодом повернувся до Новограда, де продовжував рухатися кар’єрною драбиною.
2014-й рік він зустрів на посаді командира 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького у м. Яворів Львівської області. Навесні 2014 року його бригаду передислокували на Сумщину, адже була загроза військового вторгнення РФ на Київ.
Павлюк разом зі своїми підлеглими брав участь у боях та спецопераціях на Сході України. 24-у бригаду він очолював до 2015 року. Був командувачем військ Оперативного командування "Захід" від 2017-го до 2020 року.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 29 липня 2021, 13:13


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 29 липня 2021, 17:30

777SOF
@UASOf777
·
40 мин
Почему сняли Хомчака.
1-Зашквары с женой и хатами
2-Война с министром, суды и вбросы в СМИ Причины, кто будет командовать полицией ЗСУ и зарабатывать на перелетах авиации.
3-Совок, при нем рекорд увольнений из ЗСУ, включая элиту
4-Личное-тупая ротация командиров подразделений ССО
Юрий Касьянов
Вчера Зеленский уволил Хомчака.
Сегодня Кабмин уволил его жену Анну Коваленко, главу Черниговской ОГА, советницу кучи министров, экспертшу по оборонным вопросам, начальницу "39-й женской сотни Самообороны Майдана" (39-й, Карл!), и просто красивую девушку, вероятно.
жозефина бонапард
@gozefinagold

Напомним, что 29-летняя Анна Коваленко вышла замуж за главнокомандующего ВСУ 53-летнего генерала-полковника Руслана Хомчака в прошлом году. Любовь. И тут же получила должность главы Черниговской ОГА. Тогда, казалось, попёрло им. Теперь, кажется, попёрли их.
Впрочем, где-нибудь да всплывут. Хомчак, вон, уже всплыл в почётной ссылке в СНБО.
А от президента Зеленского я жду дальнейших решительных шагов по отлучению детей лейтенанта Шмидта от власти.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 29 липня 2021, 17:41


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 30 липня 2021, 13:25


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 30 липня 2021, 19:59

У Збройних силах України призначили першу жінку-командувача
Зображення
Міністр оборони Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду командувача Медичних сил ЗСУ.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.
Полковник медичної служби Остащенко Тетяна Миколаївна народилась у серпні 1974 року у місті Львові в родині військовослужбовця. З відзнакою закінчила у 1996 році фармацевтичний факультет Львівського Державного медичного інституту, а в 1998 році — Українську військово-медичну академію.
Проходила військову службу на посадах начальника аптеки військової частини, офіцера військово-медичного управління Західного оперативного командування, начальника відділу медичного постачання Центрального військово-медичного управління ЗСУ, начальника відділу Військово-медичного департаменту Міноборони і Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генштабу Збройних сил, начальника управління медичного постачання Головного військово-медичного управління, головного інспектора Головної інспекції Міноборони.

Здобула оперативно-тактичний рівень військової освіти у 2020 році, а також пройшла підготовку на низці курсів армій держав-НАТО. У Кранфільдському університеті (Велика Британія) закінчила курси реформування сектору оборони та безпеки, а також стратегічного лідерства для керівного складу.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2020 року у Збройних силах України створили командування медичних сил, яке очолив генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. 27 жовтня 2020 року він був звільнений наказом міністра оборони України із займаної посади.
https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/328 ... uvaca.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 31 липня 2021, 12:50

YURII
@forura80
·
16 мин
Рос. пропагандон Поддубный
Зображення
Зображення
Зображення
:umnik2: ух ты..плачет по Хомчаку,он их устраивал,потому что ничего не делал?
Вот это поворот..Значит,Зе все делает правильно. :gs:
ЧТО ГОВОРЯТ ВОЕННЫЕ о СМЕНЕ КОМАНДОВАНИЯ
"Услышали наши молитвы. Поставили боевых офицеров. Все довольны. Искореняем "совдеповщину".

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 31 липня 2021, 15:53

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
3 ч. ·
«Я б хотів, щоб ви повернулися обличчям до людей, до своїх підлеглих», – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-майор Валерій Залужний / «I would like you to turn your face to the people, to your subordinates», - Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine, Major General Valerіy Zaluzhny (ENG ⏬)
Докладніше про #ЗСУ на сайті www.zsu.gov.ua
31 липня 2021 року, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-майор Валерій Залужний представив керівному складу ЗС України новопризначених заступника Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Сергія Шапталу та командувача Медичних сил Збройних Сил України полковника медичної служби Тетяну Остащенко.
Під час заходу Головнокомандувач також окреслив пріоритетні завдання розвитку ЗС Україну на найближчу перспективу.
– Загальний курс на реформування Збройних Сил України відповідно до принципів і стандартів НАТО залишається незворотним. І ключове тут – принципи. Зміни мають відбутися перш за все у світогляді і ставленні до людей. Я б хотів, щоб ви повернулися обличчям до людей, до своїх підлеглих. Моє ставлення до людей не змінювалося протягом всієї моєї служби, – наголосив Головнокомандувач ЗС України.
Він також підкреслив пріоритетність соціального захисту військовослужбовців і членів їхніх сімей, важливість продовження реформи грошового і кадрового забезпечення.
Крім цього, в контексті реалізації оборонної реформи, Головнокомандувачем було доведено до керівного складу ЗС України такі завдання:
• продовження трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління ЗС України, у тому числі шляхом розмежування повноважень;
• набуття органами військового управління повних оперативних спроможностей у нових організаційних структурах (J, G, A, N, S);
• розробка та впровадження в усіх сферах діяльності ЗС України стандартів та процедур, прийнятих у державах-членах НАТО;
• забезпечення безпосередньої участі країн-партнерів НАТО у заходах оперативної підготовки штабів стратегічного та оперативного рівнів, у тому числі із залученням до практичних дій у ході їхнього проведення;
• підвищення рівня професійної підготовки особового складу;
• забезпечення вивчення військовослужбовцями англійської мови;
• розвиток сержантського корпусу.
– Головними завданнями Збройних Сил України в умовах відсічі і стримування російської збройної агресії залишаються утримання військових частин на належних рівнях бойової готовності, укомплектування професійним та вмотивованим особовим складом, переоснащення сучасним озброєнням та військовою технікою, уточнення основних документів оборонного планування, а також доктринальних документів застосування військ (сил), – акцентував генерал-майор Валерій Залужний.
Також, важливо в рамках забезпечення всеохоплюючої оборони розвивати систему територіальної оборони та рух опору.
Для реалізації цілей, як зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України, буде докладено всіх зусиль, щоб налагодити ефективну взаємодію з Міністерством оборони України в інтересах розвитку Збройних Сил України.
– Увесь комплекс заходів, які були сплановані раніше, має бути виконаний. Зокрема, проведення на належному рівні військового параду з нагоди 30-ої річниці Незалежності України та стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля-2021», – підсумував Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-майор Валерій Залужний.
СпойлерРозкрити
____________________________________
On July 31, 2021, the Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine Major General Valerіy Zaluzhny introduced to the leadership of the Armed Forces of Ukraine the newly appointed Deputy Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine Lieutenant General Yevhen Moisyuk, Chief of the General Staff of the Armed Forces of Ukraine Major General Serhiy Shaptala and the Commander of the Medical Forces of the Armed Forces of Ukraine Colonel Tetiana Ostashchenko.
During the event, the Commander-in-Chief also outlined the priority tasks for the development of the Armed Forces of Ukraine in the near future.
– The general course of reforming the Armed Forces of Ukraine in accordance with NATO principles and standards remains irreversible. And the key here is the principles. Changes must take place primarily in the worldview and attitude towards people. I would like you to turn your face to people, to your subordinates. My attitude to people did not change during all my service, – the Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine emphasized.
He also stressed the priority of social protection of servicemen and servicewomen and members of their families, the importance of continuing the reform of financial and personnel support.
In addition, in the context of the implementation of defence reform, the Commander-in-Chief was brought to the leadership of the Armed Forces of Ukraine the following tasks:
• Continuation of the transformation of the system of joint command and control of the Armed Forces of Ukraine, including through the separation of powers;
• Acquisition by the military authorities of full operational capabilities in the new organizational structures (J, G, A, N, S);
• Development and implementation in all spheres of activity of the Armed Forces of Ukraine of standards and procedures adopted in NATO member states;
• Ensuring the direct participation of NATO Partner states in operational training activities at strategic and operational levels, including through practical action;
• Raising the level of professional training of personnel;
• Ensuring that servicemen and servicewomen to learn English;
• Development of the sergeant corps.
– The main tasks of the Armed Forces of Ukraine in rebuffing and deterring russian armed aggression are to keep military units at appropriate levels of combat readiness, staffing with professional and motivated personnel, re-equipment with modern weapons and military equipment, clarification of basic documents for defence planning, as well as doctrinal documents on the use of troops (forces), – Major General Valeriy Zaluzhny emphasized.
It is also important in the context of wide-ranging defence to develop a system of territorial defence and resistance.
To achieve the goals, as noted by the Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine, every effort will be made to establish effective cooperation with the Ministry of Defence of Ukraine in the interests of the development of the Armed Forces of Ukraine.
– The whole set of measures that were planned earlier must be implemented. In particular, holding a military parade on the occasion of the 30th anniversary of Ukraine’s Independence and the Strategic Command and Staff Exercise «Joint Endeavour 2021» at the appropriate level, – summed up the Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine, Major General Valeriy Zaluzhny.
#Залужний #Мойсюк #Шаптала #Остащенко #НАТО #NATO
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 01 серпня 2021, 11:34


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 01 серпня 2021, 15:18



Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 02 серпня 2021, 15:19

СБУ викрила схему привласнення коштів, призначених на ремонт лікарні для учасників АТО
Зображення
За попередніми оцінками, загальна сума збитків - понад 3,3 мільйона гривень.
https://lb.ua/society/2021/08/02/490752 ... annya.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Як живе наше МО, наша армія і флот.

Повідомлення Фрося » 02 серпня 2021, 15:27

Спійманий на хабарі начальник відділу Міноборони Непота відбувся штрафом у 150 тис. грн, при цьому звільнився і отримав від держави понад 300 тис. грн

http://censor.net/ua/n3280277
Зображення
:facepalm2:

Відповісти