Жах....це Мордор.

Відповісти
Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 16:30

Нечай писав:
Фрося писав: Зображення


Та то херня, менти хочуть на нього всі свої висяки повісити. Давно його знаю як історика, звісно, заочно. Історик він непоганий, дуже цікаво розповідає, ось зразок
Але, видно, зв'язки з молодими аспіранточками до добра не доводять, у мужика явно поїхала криша. Бо тільки повний ідіот буде топити частини тіла в Мойці якраз під вікнами слідчого управління! Дівчину шкода, була розумна, подавала великі надії.
Стало цікаво.
Я показав фрагменти цієї лекції психологу, й запитав, чи міг він вчинити подібний злочин. Відповідь - "не вєрю"

Також психолог зазначив, що Соколов - людинв досить слабка, й ним могли маніпулювати.
Так що могли змусити оговорити себе, теж мені біном Ньютона. "Очевидець-таксист" - класика жанру, таксист - стандартний мусорський очевидець, свідок, понятой, подставной, він "побачить" все що скажуть.

Хз. Можливо, він не подумавши ляпнув щось, що не вкладаєцця в "кошерну" історію. Такий міг.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 16:35

главспец писав: Наёмных киллеров тоже зачищают, заметая следы и обрубая хвосты. Практика такая у заказчиков!
Ти заказував? Чи звідки така обізнаність щодо "практики"?

Ну і як же Сталін "заказував" жидівському кодлу "СЛОН/ГУЛаг" у 20-х роках? Може він і Троцьким тоді командував, і Дзержинським? І чому ж він не "зачистив" свого реально вірного помічника й соратника Берію?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 16:39

Sintez писав: Також психолог зазначив, що Соколов - людинв досить слабка, й ним могли маніпулювати.
Так що могли змусити оговорити себе, теж мені біном Ньютона. "Очевидець-таксист" - класика жанру, таксист - стандартний мусорський очевидець, свідок, понятой, подставной, він "побачить" все що скажуть.

Хз. Можливо, він не подумавши ляпнув щось, що не вкладаєцця в "кошерну" історію. Такий міг.
ну, и зачем такие сложности - инсценировать расчленёнку? Сложно, затратно, исполнители нужны напрочь отмороженные. Почему бы просто не подбросить наркоты? Или нанять за сотку рядового урку, проломить бошку арматуриной и почистить карманы вечерком, в тёмном подъезде?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 16:45

Sintez писав:
главспец писав: Наёмных киллеров тоже зачищают, заметая следы и обрубая хвосты. Практика такая у заказчиков!
Ти заказував? Чи звідки така обізнаність щодо "практики"?

Ну і як же Сталін "заказував" жидівському кодлу "СЛОН/ГУЛаг" у 20-х роках? Може він і Троцьким тоді командував, і Дзержинським? І чому ж він не "зачистив" свого реально вірного помічника й соратника Берію?
1. Сталин и революцию не заказывал, и Ленина, но успешно воспользовался результатами.
2. А Ежова и Ягоду? Видимо, с Берией опоздал! Верный соратник не уберёг хозяина от «отравления». Почему?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 16:47

главспец писав: Ти заказував? Чи звідки така обізнаність щодо "практики"?
вспомни Кеннеди, как зачистили исполнителей или псевдоисполнителей. Концы в воду. Классика!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Нечай » 07 січня 2020, 16:50

Sintez писав:
Нечай писав:
Та то херня, менти хочуть на нього всі свої висяки повісити. Давно його знаю як історика, звісно, заочно. Історик він непоганий, дуже цікаво розповідає, ось зразок
Але, видно, зв'язки з молодими аспіранточками до добра не доводять, у мужика явно поїхала криша. Бо тільки повний ідіот буде топити частини тіла в Мойці якраз під вікнами слідчого управління! Дівчину шкода, була розумна, подавала великі надії.
Стало цікаво.
Я показав фрагменти цієї лекції психологу, й запитав, чи міг він вчинити подібний злочин. Відповідь - "не вєрю"

Також психолог зазначив, що Соколов - людинв досить слабка, й ним могли маніпулювати.
Так що могли змусити оговорити себе, теж мені біном Ньютона. "Очевидець-таксист" - класика жанру, таксист - стандартний мусорський очевидець, свідок, понятой, подставной, він "побачить" все що скажуть.

Хз. Можливо, він не подумавши ляпнув щось, що не вкладаєцця в "кошерну" історію. Такий міг.
Мені теж не вірилось. Я й досі не можу в це повірити. Але затримали його при спробі втопити здається ноги дівчини і від цього нікуди не дітись.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 17:12

главспец писав:
Sintez писав: Також психолог зазначив, що Соколов - людинв досить слабка, й ним могли маніпулювати.
Так що могли змусити оговорити себе, теж мені біном Ньютона. "Очевидець-таксист" - класика жанру, таксист - стандартний мусорський очевидець, свідок, понятой, подставной, він "побачить" все що скажуть.

Хз. Можливо, він не подумавши ляпнув щось, що не вкладаєцця в "кошерну" історію. Такий міг.
ну, и зачем такие сложности - инсценировать расчленёнку? Сложно, затратно, исполнители нужны напрочь отмороженные. Почему бы просто не подбросить наркоты? Или нанять за сотку рядового урку, проломить бошку арматуриной и почистить карманы вечерком, в тёмном подъезде?
Мало. Наркота - банально, не повірять. Вбити? Тоді він був би жертвою. А по шумісі навкруги "злочину" в стилі "убив і з'їв" видно, що найперше - знищено саме його ім'я як ученого. Зверни увагу, його ВИКЛЮЧИЛИ із усіх "номенклатурних" списків, НЕ ЧЕКАЮЧИ завершення слідства, офіційного вироку суду й так далі. Тепер уже не має значення, посадать його чи ні. Замість яскравого вченого-історика перед нами стара, зламана, ЗНИЩЕНА людина. НЕ АВТОРИТЕТ. Хто тепер читатиме його твори й дивитммецця записи лекцій?

Ісполнітєлі? Та валом. Заплічних діл майстрів хоч греблю гати. Ті ж чеченці.

До речі, ніхто не проводив паралелей із "підривниками" Шеремета? Хуйло часом не приїздило помогти мусорам?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 17:20

главспец писав:
Sintez писав: Ти заказував? Чи звідки така обізнаність щодо "практики"?

Ну і як же Сталін "заказував" жидівському кодлу "СЛОН/ГУЛаг" у 20-х роках? Може він і Троцьким тоді командував, і Дзержинським? І чому ж він не "зачистив" свого реально вірного помічника й соратника Берію?
1. Сталин и революцию не заказывал, и Ленина, но успешно воспользовался результатами.
2. А Ежова и Ягоду? Видимо, с Берией опоздал! Верный соратник не уберёг хозяина от «отравления». Почему?
Скористався, іще і як! І Дацюк не дарма, ой не дарма, у недавньому інтерв'ю казав, що вже десь ходить (чи ходять) "криптоСталін(-и)", котрі дадуть проср@тися нинішнім Луценкам, Аваковим, Путіним і решті. Але скільки крові знову проллєцця?

Так, Берія не вберіг. Сталін був практик, а робити самому й навчати інших - як правило досить різні речі. Тому як наступника Берію підготувати не зміг, а як постарів і ослаб - з'їли.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 17:26

Нечай писав: Мені теж не вірилось. Я й досі не можу в це повірити. Але затримали його при спробі втопити здається ноги дівчини і від цього нікуди не дітись.
Фантазую.

Соколов приходить додому, ще й п'яний. відкриває двері, у передпокої стоїть чужий рюкзак. Відкриває його - там відрізані жіночі ноги... Його дії?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 17:28

Sintez писав: А по шумісі навкруги "злочину" в стилі "убив і з'їв" видно, що найперше - знищено саме його ім'я як ученого
Sintez писав: Хто тепер читатиме його твори й дивитммецця записи лекцій?
т.е., если бы проделать такой фокус с Омом, то не было бы закона Ома?!
Кого сейчас волнует, что Чайковский был содомитом? А Булгаков - морфинистом?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 17:31

Sintez писав:
Нечай писав: Мені теж не вірилось. Я й досі не можу в це повірити. Але затримали його при спробі втопити здається ноги дівчини і від цього нікуди не дітись.
Фантазую.

Соколов приходить додому, ще й п'яний. відкриває двері, у передпокої стоїть чужий рюкзак. Відкриває його - там відрізані жіночі ноги... Його дії?
вызывать полицию! Тогда есть шанс. Доказать алиби.
А твоя версия? Бежать-прятать.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 17:36

Sintez писав: Сталін був практик, а робити самому й навчати інших - як правило досить різні речі.
так Беломорканал он строил сам или передоверил ненаученным жидкам?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 17:43

главспец писав:
Sintez писав: А по шумісі навкруги "злочину" в стилі "убив і з'їв" видно, що найперше - знищено саме його ім'я як ученого
Sintez писав: Хто тепер читатиме його твори й дивитммецця записи лекцій?
т.е., если бы проделать такой фокус с Омом, то не было бы закона Ома?!
Кого сейчас волнует, что Чайковский был содомитом? А Булгаков - морфинистом?
Брехня про Чайковського вигідна педерастам. А обгадити Булгакова не вийде, тут уже поїзд ушол. Соколов - інша справа.

Хоча, звичайно, це лише мої здогадки.

До того ж, якщо не брешуть, той Соколов був ярий кримнашист і так далі, так що нехай здобріє й огребе від рускага міра по повній.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24760
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 17:45

Фізика, котру просував вперед Ом, є наукою. "Історія" ж - здебільшого шарлатанство на службі сильних світу цього.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 17:51

Sintez писав: Брехня про Чайковського вигідна педерастам.
ты уверен?
Лови: его письмо брату -Композитор признается брату (это письмо о возможной женитьбе от 28 сентября 1876 г.), что за месяц имел не менее трех контактов: «Не пугайся за меня, милый Модя. Осуществление моих планов вовсе не так близко, как ты думаешь. Я так заматерел в своих привычках и вкусах, что сразу отбросить их, как старую перчатку, нельзя... да притом я далеко не обладаю железным характером и после моих писем к тебе уже раза три отдавался силе природных влечений... Итак, ты совершенно прав, говоря в своем письме, что нет возможности удержаться, несмотря ни на какие клятвы, от своих слабостей».

Причем, как утверждает Познанский, Петр Ильич не считал свои наклонности аномалией или патологией. А уж тем более греховностью: «в сущности, я ни в чем не виноват».
https://www.mk.ru/culture/article/2013/ ... istom.html

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення M_M » 07 січня 2020, 18:06

Sintez писав: Але у "повєстке дня" ці прізвища відсутні
Чому це відсутні? От прямо зараз обгворюємо.
Згадані причетні до Бєломорканалу:
Сталін - герой
Ягода - розстріляний
Фірін - розстріляний, реабилитований
Берман - розстріляний, реабилитований
Френкель - герой
Коган - розстріляний, реабилитований
Раппопорт - герой
Жук - герой

Тобто 50/50, ні?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 18:19

Sintez писав: Фізика, котру просував вперед Ом, є наукою. "Історія" ж - здебільшого шарлатанство на службі сильних світу цього.
тем более, какой смысл устраивать никому неизвестному шарлатану-историку псевдорасчленёнку? Только реклама - а чего же он там такого наисторил, что надо его уничтожить таким заковыристым способом?!
Надо почитать!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Нечай » 07 січня 2020, 18:22

Sintez писав:
главспец писав:

т.е., если бы проделать такой фокус с Омом, то не было бы закона Ома?!
Кого сейчас волнует, что Чайковский был содомитом? А Булгаков - морфинистом?
Брехня про Чайковського вигідна педерастам. А обгадити Булгакова не вийде, тут уже поїзд ушол. Соколов - інша справа.

Хоча, звичайно, це лише мої здогадки.

До того ж, якщо не брешуть, той Соколов був ярий кримнашист і так далі, так що нехай здобріє й огребе від рускага міра по повній.
Я не чув, щоб Соколов був кримнашистом. Він, скоріше, жив минулим, ніж сьогоденням. В усякому разі, я не бачив, щоб він щось казав на цю тему. Можливо, там була така сама ситуація, як зі Жванецьким, якому заборонили на ювілей виступи в Одесі. Український патріотизм-він особливий, як Крим здати без бою-так всігда пожалуста, а на Жванецькому можна відігратися.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення Нечай » 07 січня 2020, 18:23

главспец писав:
Sintez писав: Фізика, котру просував вперед Ом, є наукою. "Історія" ж - здебільшого шарлатанство на службі сильних світу цього.
тем более, какой смысл устраивать никому неизвестному шарлатану-историку псевдорасчленёнку? Только реклама - а чего же он там такого наисторил, что надо его уничтожить таким заковыристым способом?!
Надо почитать!
"Никому"-то есть тебе лично неизвестному. Так тут ничего удивительного нет.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Жах....це Мордор.

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 18:28

Нечай писав:
главспец писав:

тем более, какой смысл устраивать никому неизвестному шарлатану-историку псевдорасчленёнку? Только реклама - а чего же он там такого наисторил, что надо его уничтожить таким заковыристым способом?!
Надо почитать!
"Никому"-то есть тебе лично неизвестному. Так тут ничего удивительного нет.
Ну, и кто о нём знал до расчленёнки? Сотня-другая коллег.

Відповісти