Степан Демура

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Pestilence » 08 грудня 2019, 12:16

DSMechanic писав: Нема вою. Є один документ, який підкреслює що не треба голосувати. І зелена істерика. А у нас вже оборона від цієї істерики, бо приписують фіг зна що.
Пока я вижу истерику с обратной стороны, вплоть до угроз.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Vollmer » 08 грудня 2019, 12:18

В тому-то і фокус.
Я вже писав, час, технічно, ділиться на "ще рано", і - "вже пізно".
Затикаються всі роти, он, Кочетков повидаляв і закрив усі коменти до власного посту про останнього Шустера, видно - переконливо попросили.
Потім - вони ще скажуть, що "а ви всі підтримували", і "ніхто не був проти", і "вже нічого не зробиш, все підписано, ми зобов'язані виконувати".
Вони хотять поставити всіх перед доконаним фактом, без варіантів.
І все у них вже вирішено.
Розповіді про те. що там будуть якісь переговори - заговорювання зубів.
Залишилися варіанти - "так", чи - "ні".
І оці акції протесту - неприємні, небезпечні бубочкє тим, що позбавляють його маневру, позбавляють можливості, заявити, постфактум, що "я старалася, но нішмогла" Бо йому вже кажуть, що - там немає варіантів, і що не може бути, і що це - очевидно, і всім відомо. Нема, просто відсутня та публіка, пригодна для обдурювання, в достатній кількості. Шоу стає неможливе.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Vollmer » 08 грудня 2019, 12:21

Вони пішли на фальсифікацію шоу Шустера, і зрозуміли, що попалилися, навіть із тим.
І ніфіга не зможуть пояснити 9/XII.
Звідси - істерика.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59208
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Фрося » 08 грудня 2019, 12:40

Pestilence писав:
DSMechanic писав: Нема вою. Є один документ, який підкреслює що не треба голосувати. І зелена істерика. А у нас вже оборона від цієї істерики, бо приписують фіг зна що.
Пока я вижу истерику с обратной стороны, вплоть до угроз.
Нет никакой истерики со стороны Зе сторонников.У Порошенко подгорает и все эти проплаченные митинги не за Украину,а против.За себя болезный переживает.
Правы были Кравчук и Саакашвили на Свободе у Шустера.Это вой порошенко и его порохоботов,что оторвали от корыта власти.И мне жаль,что Юля оказалась с ними.
Вы в состоянии оценить ситуацию?Есть первоочередные задачи,а есть второстепенные.
Встреча Зе с четверкой-это мегасобытие.Это шанс сдвинуть в мертвой точки путь к миру.За хйулом вся рашка.А за Зе проплаченные протесты?Зе их финансировал?
Я не жду судьбоносных решений от завтрашней встречи.Их не будет.
Неужели непонятно,что это "пробный шанс" для Зе?Ему НУЖНО встретится с хйулом,чтобы для себя понять,какого врага он имеет перед собой.
Но,если будет договор освободить пленных и вернуть домой-это будет плюс к карме Зе.Что смог.И я думаю,это будет только этот договор.По остальным пунктам будут только диалоги.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Демура С.Г.

Повідомлення M_M » 08 грудня 2019, 13:00

Vollmer писав: пішли на фальсифікацію
В мене є давній друг. Так сталося, що він є викладачем російської мови. Досі працює у школі тому, що це йому подобається. Хоча заробляє значно більше грошей в іншому місці. То він підприємець, чи вчитель?

На шоу конкретна фальсифікація у якості вчителя поставила доволі цікаве запитання. З серії запитання цікавіше за відповідь. То питання вже неважливе?

Зе - не подарунок. Але це те, що отримали у боротьбі з рошеном, який НМД є спільником пуйла. І Зе чудово розуміє, що наслідком до будь-якої спроби здачі країни він отримає Майдан. І зовсім не мирний. І він також чудово розуміє, що в нього майже нема ніякого захисту. Ніякий бронєжилет не допоможе. От тепер уявіть себе на його місці. Що будете робити?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Демура С.Г.

Повідомлення DSMechanic » 08 грудня 2019, 13:03

Pestilence писав:
DSMechanic писав: Нема вою. Є один документ, який підкреслює що не треба голосувати. І зелена істерика. А у нас вже оборона від цієї істерики, бо приписують фіг зна що.
Пока я вижу истерику с обратной стороны, вплоть до угроз.
Слідом за формами всих під одну лінію. Ще раз - порохоботи - ваші співучасники, не наші, а у вас якраз істерика всих замазати.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24953
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 13:14

Фрося писав:
Sintez писав: Діло хазяйське. Я лише одного не можу зрозуміти - чому ти тоді взагалі марнуєш час на форум.
Та да.. :pop: на форуме должны остаться трое-Sintez,Vollmer и DSMechanic.
Этого достаточно,чтобы форум процветал,была посещаемость и наполнение тем.
Ричи в угоду Шрайку-порохоботу уничтожил квадратный ДД.
Vollmer в угоду Порошенко уничтожает этот.
Вы со стороны себя видите?В каждой теме слепая злоба против Зе.
Демагогия и нежелание воспринимать критику ,не способность оценивать сегодняшние события и воспринимать чужое мнение,это всегда приводило к оттоку людей и забвению форума.
:umnik2: я вот думаю,Pestilence,ты хочешь их руками закрыть форум?
Стоп.
Яким боком тут Ваш улюбленець Зелінський? Про яку "сліпу злобу" мова? В якому в сраці "угоду Порошенку"? Ця наша міжсобойна возня із Главспєцом триває роками, Ви-то, Фрося, чому влізли із своїм Зєлєю сюди? Чи я, чи Главспєц винні, що пластмасові докерувалися? Чи я, щоб сподобатися Вам чи ще комусь, маю писати не те, що думаю? Цього не було й не буде.
Окремо - на чому базуєцця Ваша фраза про "неспособность оценівать собитія"? Цікаво було б знати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Vollmer » 08 грудня 2019, 13:14

Фрося писав: ...............................................................................................................................................................................
Нет никакой истерики со стороны Зе сторонников.У Порошенко подгорает и все эти проплаченные митинги не за Украину,а против.За себя болезный переживает.
Правы были Кравчук и Саакашвили на Свободе у Шустера.Это вой порошенко и его порохоботов,что оторвали от корыта власти.И мне жаль,что Юля оказалась с ними.
Вы в состоянии оценить ситуацию?Есть первоочередные задачи,а есть второстепенные.
Встреча Зе с четверкой-это мегасобытие.Это шанс сдвинуть в мертвой точки путь к миру.За хйулом вся рашка.А за Зе проплаченные протесты?Зе их финансировал?
Я не жду судьбоносных решений от завтрашней встречи.Их не будет.
Неужели непонятно,что это "пробный шанс" для Зе?Ему НУЖНО встретится с хйулом,чтобы для себя понять,какого врага он имеет перед собой.
Но,если будет договор освободить пленных и вернуть домой-это будет плюс к карме Зе.Что смог.И я думаю,это будет только этот договор.По остальным пунктам будут только диалоги.

Фрося, ну це ж - нагромадження пропагандистських тез.
Істерика - явна.
Ну, для чого було клепати фальшивку на шассі шоу Шустера, якщо немає істерики?
Саака, Кравчучок - зацікавлені особи, а Саака - сам кошерний. Як і Шрайк, і Шустер, і Зєлєньській.
Хто зараз біля корита власті, не Зєлєньській з мішпухою ??? :lol: :lol: :lol:
То це все Юля - винувата?
Про "мєгасобитіє" - насмішила. :lol: :lol: :lol:
До чого цей, тінейджерський жаргон?
Ми ж не на дискотеці, і не на реперській тусовці, зі стіхами - матюками.
"Мєгасобитіє" - це таємні переговори з Прутєном, протягом вже півроку. Що викликало тотальну недовіру до Зєльцмана, зростання недовольства, грандіозні підозри, і ряд заяв різних організацій.
Всі розуміють, що бубочка з союзниками затіяв грандіозне наєбалово. Чужого йому, українського народу.
І всім ясно, що, коли Прутєн погодився на зустріч - значить документи готові, і узгоджені.
А про те, що бубочкє треба шото "понять" - то розвод по понятіям лохов прієзжих.
Про обмін плєнних - то півцукерочки солоденького.
Щоби заткнути роти всім, хто проти.
Про увесь перелік пунктів - мовчок.
Одностороннє бажання "миру", від жертви агресії - називається "капітуляція", Фрося, якщо не знала.
От, бажання миру в агресора - то, справді, мир.
В регламенті зустрічі - пару годин на все. Які там можливі "діалоги" ??? Навіть не смішно.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Pestilence » 08 грудня 2019, 13:17

DSMechanic писав: Слідом за формами всих під одну лінію. Ще раз - порохоботи - ваші співучасники, не наші, а у вас якраз істерика всих замазати.
У кого у нас?
Я вообще ни за Зе ни за ПЕ. Вы поете вместе с порохоботами, а я вот пока не вижу никакого апокалипсиса. Когда будут волки, тогда и буду звать на помощь, а сейчас чего выть? Я, в отличие от вас вижу, что нужны какие-то действия, но пока не вижу даже действий, ни плохих ни хороших. А вы уже полгода плачете что все пропало.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24953
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 13:19

главспец писав: А есть инфа, кто организовывает это, где берётся «массовка», кто платит?
Тобто тобі ліньки навіть поцікавитися, хто й для кого організує семінари? Ну коротко - Демура вчить спекулянтів колотити бабло на всяких ФОрексах. За допомогою хвильового аналізу якогось. Ті спекулі й оплачують. Але мене якраз сам той аналіз не цікавить, а "офтоп", тобто Демурині байки про поточний момент.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24953
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 13:21

Pestilence писав:
DSMechanic писав: Бля, да що ж таке збирається завтра підписати Зеленкський що така істерика?
Вот и мне непонятно почему такой вой стоит против, если ничего неизвестно. Вот когда будут результаты, тогда можно и повыть. Вот все знают лучше президента шо именно надо делать, а он сделает не так. Да, после подписания будет поздно, но и возмущаться раньше времени нечему - никто не знает что будет на переговорах.
:shock:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24953
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 13:31

Фрося писав: Неужели непонятно,что это "пробный шанс" для Зе?Ему НУЖНО встретится с хйулом,чтобы для себя понять,какого врага он имеет перед собой.
Тобто, без особистого контакту - ніяк? Пардон, але таки непонятно. Мало п"яти років "невійни", щоб зрозуміти? Чи хтось заважає Зєлі спілкуватися по дипломатичних каналах?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24953
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 13:37

Хочу звернутися до всіх. Ще раз. Згадайте що вчили у школі. "Поділяй і владарюй" - девіз колонізаторів. Не ведіцця на цю методу. "Наших" там немає. Це не футбол. Не рвіть собі серце й заспокойтеся.

Щодо модерства - скоро вотум довіри, не бачу ніяких проблем. Готуйте нову, "зелену", команду, чи яку там. Все буде чесно, ми ж не ЦВК.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Pestilence » 08 грудня 2019, 13:58

Sintez писав: :shock:
Никто не знает что конкретно будет подписываться, но все возмущены. Это ли не бред, основанный только на личной уверенности, что все будет не так как нужно?
Причем полностью так как нужно не будет в любом случае, пока рашка на ногах. Но то шо, ничего не делать и сидеть на попе ровно, пока пуйло не згинет и не станет вместо него еще какой дебил типа шойгу?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24953
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Sintez » 08 грудня 2019, 14:21

Pestilence писав:
Sintez писав: :shock:
Никто не знает что конкретно будет подписываться, но все возмущены. Это ли не бред, основанный только на личной уверенности, что все будет не так как нужно?
Причем полностью так как нужно не будет в любом случае, пока рашка на ногах. Но то шо, ничего не делать и сидеть на попе ровно, пока пуйло не згинет и не станет вместо него еще какой дебил типа шойгу?
Ну так а та увєрєность на чому основана? Саме на тому що досі НІЧОГО Зєля не зробив як нужно не йому, а народові.
Розгін ВР? Ну да, щоб туди своїх ляльок насадити під шумок "ми їх здєлаємо". Все, що треба народові - зачекайте, щось заважає. Все, що треба своїм - аж бігом.

ЧОМУ НІХТО НЕ ЗНАЄ, що буде підписано? Не доросли холопи умішком убогим? Нафіга мені ця масонська куйня? А призначаючи вічного масона Чучму на переговори ВІД ІМЕНІ УКРАЇНИ, Зєля теж не відав що творить? Тобі подобаєцця їхнє розводілово? Мені ні. Я маю мовчати, щоб не образити фанатів Зєлі? Щяз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Pestilence » 08 грудня 2019, 14:37

Sintez писав: ЧОМУ НІХТО НЕ ЗНАЄ, що буде підписано?
Много ты знал бы о планах Сталина, например. Это большая ответственность, и многие вещи не публичны, а то и секретны.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Демура С.Г.

Повідомлення M_M » 08 грудня 2019, 14:44

Sintez писав: ЧОМУ НІХТО НЕ ЗНАЄ, що буде підписано?
Бо цього не знає ані пуйло, ані Меркель, ані Макрон, не кажучи про Зе. Для того й збираються, щоб вести переговори.
Що саме будуть обговорювати відомо всім, хто слідкує за подіями.

А давайте згадаємо. Хто знав що буде підписано напередодні Ялтинської конференції у лютому 1945?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59208
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Фрося » 08 грудня 2019, 14:50

Sintez писав: ЧОМУ НІХТО НЕ ЗНАЄ, що буде підписано?
:facepalm2: а что-то будет ПОДПИСАНО???
Это ты для кого спрашиваешь? :1:
Представь абстрактную ситуацию-у тебя есть план,контракт,договор ну и т.д.
Ты работал с этим контрактом годы.Тебя заставляют перед встречей его обнародовать ,людям которые в этом не разбираются.Встреча от которой зависит дальнейшая жизнь этих людей .Все.Можно на встречу не ехать.Противник за ночь сделает столько поправок,что от твоего гениального плана останется дырка от бублика.
Все,о чем будут говорить
1.Прекращение огня,разведение войск,граница .
2.Обмен пленными.
3.5 планов реинтеграции Донбасса ,которые вчера обсуждали на РНБО.
Какой будет обсуждаем,неизвестно. :pardon:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59208
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Фрося » 08 грудня 2019, 15:10



Помощь от США для Зе.
США могут признать рф спонсором терроризма
Законопроект будет рассмотрен уже 11 грудня комитетом по иностранным делам США,а госсекретарь обязан рассмотреть вопрос,является ли рф спонсором терроризма и нужно ли объявить спонсируемые рф дыныры лыныры террористическими организациями

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Демура С.Г.

Повідомлення Vollmer » 08 грудня 2019, 15:25

M_M писав:
Sintez писав: ЧОМУ НІХТО НЕ ЗНАЄ, що буде підписано?
Бо цього не знає ані пуйло, ані Меркель, ані Макрон, не кажучи про Зе. Для того й збираються, щоб вести переговори.
...........................................................................................................................

Зображення
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти