Ну вот что с этим делать?

Аватар користувача
Alex Novikov
Повідомлень: 132
З нами з: 14 квітня 2018, 22:23

Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Alex Novikov » 08 жовтня 2018, 03:47


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Vollmer » 08 жовтня 2018, 08:28

Ну, шо. Снять ето сруля, як у старому дитячому анекдоті.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Нечай » 08 жовтня 2018, 09:21

Зрада-наша всьо. Це вже навіть і не смішно. В Рашці таке неможливо, на жаль.

Аватар користувача
Aelit
Повідомлень: 1920
З нами з: 26 березня 2018, 03:32

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Aelit » 08 жовтня 2018, 12:06

ну нарешті і до самих упоротих починає доходити що українці генетичні рукожопі ліниві тупі зрадники-корупціонери))))

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Нечай » 08 жовтня 2018, 12:09

Aelit писав: ну нарешті і до самих упоротих починає доходити що українці генетичні рукожопі ліниві тупі зрадники-корупціонери))))
Не нагнітай.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Віра » 08 жовтня 2018, 13:51

Aelit писав: ну нарешті і до самих упоротих починає доходити що українці генетичні рукожопі ліниві тупі зрадники-корупціонери))))
а ще чмошники

так що, тупе ліниве зрадливе рукожописте чмо, можеш обходити стороною наш форум, нам тут такі не потрібні.
тут зібралися порядні люди, а ти йди геть

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Віра » 08 жовтня 2018, 13:53

Alex Novikov писав:
де наші національно-свідомі борці, які бігають за повалій, лорак тощо. А слабо цього нелюдя вразумити? Пояснити популярно.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення asmodey » 08 жовтня 2018, 14:43

Віра писав:
Alex Novikov писав:
де наші національно-свідомі борці, які бігають за повалій, лорак тощо. А слабо цього нелюдя вразумити? Пояснити популярно.
повалий - совершенно безопасно можно обгавкать, еще и лайки в пейспуке пособирать. а тут партнер педро - хрен знает, чем наезд кончится. :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Vollmer » 08 жовтня 2018, 15:13

А може він спеціально випрошує по морді?. Як Нюся, або Барна? Може, в нього такий же синдром?

Варіант: Мертвечук вголос говорить те, що Пєцік говорити кремпується, а дуже хоче якось починати вже, привчати манюпаса, до потрібних мислєй. Мертвечук - це Пєциків синтезатор мови, для важких і небезпечних випадків. Бойовий, штурмовий робот, для атак на значні, добре захищені цілі. Такі, як суверенітет, мовна політика, розуміння, що Мокшква - ворог. Сам Пєцік може щось ляпнути, в якості обмовки, про чобіт українського окупанта, про недовгу українську окупацію, тощо. Але кацапським нарєчієм задвинути подібний спіч на пару хвилин - йому сцикотно.

Хоч, схоже, саме про таку поведінку було домовлено з Вовіком. І Мертвечук самостійно виконує план, як у старому анекдоті про бордель часів пєрєстройкі. Підозрюю, вони обоє впевнені, що Мертвечуку ні за що нічого не буде, бо всі знають, що Мертвечук - людина Путіна, і тупо боятимуться ханського баскака. Всі, включно з ГПУ, СБУ, СЗР, і всіма націоналістами гуртом. Це ж не Коцаба, чи Шарій, чи той, лисий самогубця.

Я би ризикнув сказати, що це Мертвечук вбив і спепелив Мінський формат, як раніше все, чого торкався. Але уявити його в будь - якому іншому - неможливо, і це причина, чому Пєцік не бачить Мінську альтернативи. А в Штатах Мертвечук під санкціями, тому про Будапештський меморандум Пєцік не хоче і чути. І шикувати Мікрона з Меркель у три шеренги Мертвечук, мабуть, не зможе, от і Женевський формат відпадає. Виходить таке діло, що Пєцік, в певному сенсі, прокладка між баскаком Мертвечуком, і українською державою.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення DSMechanic » 08 жовтня 2018, 16:48

Фіг зна чого добиваються.
Може вирішили що "вже можна", типу все погано і люди захочуть під крило Кацапстану, чи може вирішили що на фоні такої зради і Порося буде за націоналіста.
Враховуючи що він ніколи не мав рейтингу, швидше хочуть зіграти на контрасті.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Vollmer » 08 жовтня 2018, 17:30

DSMechanic писав: Фіг зна чого добиваються.
Може вирішили що "вже можна", типу все погано і люди захочуть під крило Кацапстану, чи може вирішили що на фоні такої зради і Порося буде за націоналіста.
Враховуючи що він ніколи не мав рейтингу, швидше хочуть зіграти на контрасті.

НМСД, про іграшки вони думають в останню чергу.
Завдання поставлено - потягти Україну на налигачі.
Пєцік з цим не справляється, Мертвечука Путін кинув "на усілєніє".
З цього момента починаються регулярні напади на активістів, скуповування і кацапізація рейтингових каналів ТБ, обмін полоненими, фактично, блокується, і страждання полонених використовуються для додаткового фрустрування українського суспільства. І так далі.
Створюється інфраструктура прокацапської колоніальної диктатури, яка потім може бути увімкнена на "раз".
Я не бачу в цьому тренді жодних контрастів. Тільки активні, нахабні дії одного, і владне кришування від другого.

Парламент, який мовчки це спостерігає, має бути покараний народом, за колабораціонізм. Також всякі верховні суди, нацради, комітети і комісії. Всі мовчки спостерігають, "витріщивши очі".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення asmodey » 08 жовтня 2018, 19:07

Vollmer писав: Всі мовчки спостерігають, "витріщивши очі"
да ведь мозги уже так засрали этим громом фанфар, пэрэмогамы, мовамы, вирамы, непереможною армиею, что манюпас начинает сомневаться в собственных ощущениях. многие думают - может у всех все хорошо, это я такой нефартовый, и действительно белое - это на самом деле черное. телевизор проработав несколько лет в раздрай привел мозги манюпасов в состояние фрагментированное, допускающее любую реальность. или даже несколько противоположных реальностей чудом уживающихся в одной голове. :shock:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Vollmer » 08 жовтня 2018, 20:11

asmodey писав:
Vollmer писав: Всі мовчки спостерігають, "витріщивши очі"
да ведь мозги уже так засрали этим громом фанфар, пэрэмогамы, мовамы, вирамы, непереможною армиею, что манюпас начинает сомневаться в собственных ощущениях. многие думают - может у всех все хорошо, это я такой нефартовый, и действительно белое - это на самом деле черное. телевизор проработав несколько лет в раздрай привел мозги манюпасов в состояние фрагментированное, допускающее любую реальность. или даже несколько противоположных реальностей чудом уживающихся в одной голове. :shock:

Є таке. Почалося все 2014 року.
Якщо згадаєте потужне "тутті" всього оркестру масс-медіа 31 серпня 2015 року, тотальний наїзд на "Свободу", і оголошення їх винуватцями, вбивцями, ворогами держави, одразу ж, за якихось півгодини після сутичок і вибухів під Радою, без тіні сумніву, - то це був уже пробний запуск тотальної пропагандистської машини. Вона вже могла працювати, як асфальтовий каток, і давала результат. Як там зараз ці, ні за цапову душу, посаджені хлопці? За мусорську і конторську провокацію? Сидять, бо патрійотична влада не хоче визнавати вибухи і смерті власною роботою? А "Свобода" вже не надто акцентує необхідність випустити невинуватих, бо нічого не вдалося їм аргументовано припаяти. Тобто, всі бояться сказати правду про справжню роль, можливості, приналежність, безкарність, беззаконність, підлість і кровожерність, цієї, фактично, тоталітарної, олігархічної пропагандистської машини. І, безумовно, жодна журналюшка не відповіла за свою роль у тій кривавій і беззаконній виставі. Той же 112-й, на якому мало що змінилося.

Розмови про закриття владою 112-го і "Ньюзвану" мені живо нагадують заклики Євросоюзу до Путіна, повпливати на керівництво різпубліг, такі ж маріонетки, і механізм подібний, контроль 500%, і протиріччя між різпублєгамі наявні. Аналогія така, що мені, навіть, подобається.

Олесь Доній слушно зауважив, що АП не підминає канали повністю, це дорого і занадто помітно, але - диктує новинний ряд. То, що повторюється регулярно по всім каналам, і формує картину світу. Так, це найбільше схоже на умисно зформовані спотворення картинки, з тим, щоби згодом, при потребі, мати можливість використовувати таку, здвинуту і розм'якшену, свідомість манюпаса, або здвигати її в якийсь інший бік.

Такий фінт працює тільки, якщо нема іншого новинного ряду, нема альтернативи. Так її і нема. Де реальні обставини медрехформи? Безробіття? Освіти? Опалення? Долі вояків? Як живуть їх сім'ї? Ми, в цьому сенсі, перебуваємо десь, у XVII - XVIII столітті, коли предметом опису в пресі могла бути тільки діяльність монарших осіб, і кримінальна хроніка.

Мені, доречі, здається, що я знаю, для чого запресували "Свободу", починаючи від 2014 року. Саме, щоб перехопити в них патріотичні гасла, тези і риторику, а їх би вже і майже не було на сцені, і вони би вже і не протестували. Ну, може так, тихо - тихо, як зараз. Націоналістів загнали до резервації, щоби поюзати їхнє амплуа. Парочку, навіть, пускають у телевізор, щоби з них постібатися. Пєціки від початку відпрацьовували стандартну схему з другим терміном на патріотичній риториці, давно протоптану Кучмою. Підготовка до другого терміну почалася одразу, з початком першого. Чому від націоналістів нема помітного протесту на крадіжку тез - питання відкрите. Я не вірю, що вони не мають оргможливостей. Закрадається жахлівая підозра.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення ingvar » 08 жовтня 2018, 21:17

Aelit писав: ну нарешті і до самих упоротих починає доходити що українці генетичні рукожопі ліниві тупі зрадники-корупціонери))))
ты явно недооцениваешь форумную решительность в борьбе с врагами :lol:
Один только вопрос "что с этим делать?" требует беспримерного мужества!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7600
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Pestilence » 08 жовтня 2018, 21:31

ingvar писав: ты явно недооцениваешь форумную решительность в борьбе с врагами :lol:
Один только вопрос "что с этим делать?" требует беспримерного мужества!
Главное что действует смычка ватников и протывсихов :good:

Аватар користувача
Aelit
Повідомлень: 1920
З нами з: 26 березня 2018, 03:32

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Aelit » 08 жовтня 2018, 22:15

я не противсіх я запетраст :ukraine2:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Vollmer » 08 жовтня 2018, 22:28

Aelit писав: я не противсіх я запетраст :ukraine2:

Сліпий Ротшильд???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення asmodey » 08 жовтня 2018, 22:46

Aelit писав: я не противсіх я запетраст :ukraine2:
Зобанили опять?

Аватар користувача
Aelit
Повідомлень: 1920
З нами з: 26 березня 2018, 03:32

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Aelit » 08 жовтня 2018, 23:02

ага. яе тільки став запетрастом = спочатку відібрали право створювати теми а потім і забанили ща флуд))) мабуть недостатню запетрастив))))

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Ну вот что с этим делать?

Повідомлення Vollmer » 08 жовтня 2018, 23:22

Ти їм сказав, що вони погублять армію, мову і святе християнство? А ще перед тим - самого Пєцю? Що це буде онтєсімєтізьм? Що діти, маленькі діти - не простять їм за цукерочки "Рошен"?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти