Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 03 вересня 2021, 21:21

Sintez писав: А давай! Так як там із "мотивацією" містера Лі? А то ти, мабуть, мого питання не помітив впопихах. Або, напримєр, із мотивацією сам знаєш кого...
отличная мотивация - власть. Самая захватывающая игра. Плюс автоматическое решение всех жизненно-бытовых проблем.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 03 вересня 2021, 21:25

Sintez писав: Питання у тому, чи припинить художник малювати без жирного фінансування, чи ні?
простой пример - графоман. Не писать не может. Писанина его никому не нужна, денег не заплатят.
Но истово трудится и получает от этого удовольствие.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 03 вересня 2021, 21:58

Sintez писав: Питання у тому, чи припинить художник малювати без жирного фінансування, чи ні?
Є такі, що помирали з голоду але продовжували творити. І що? Явище споріднене з сучасною смартфономанією. Це психі на хвороба. Пацієнт може довго жити та малювати, якщо його хтось годує та за ним прибирає.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2021, 22:19

M_M писав:
Sintez писав: Яка "підготовча праця"? Навчання малювати круги й квадрати?
Гадаєте, митцями народжуються?
Чи народжуюцця - не знаю, але знав принаймні двох художників що називаєцця від Бога. Одну з них - чимало років. Чи народилися вони, чи стали художниками у ранньому дитинстві - хз. НІЯКОЇ "художньої освіти" вони не мали. Одна з них пробувала, але не вступила до вишу - "завалила" хімію, ібо у школі була абсолютна двієчниця, нічого окрім малювання її не цікавило, а у совкових вишах хоч один екзамен мав бути "загальноосвітнім". Тож, маю підстави гадати, що той диплом "художника" отримав якийсь маляр, котрий зміг здати хімію... Вона ж продовжувала малювати. Іноді підзаробляла, іноді ні... Потім вона виїхала до Голандії, там може її талант знайшов краще застосування, і зв'язок обірвався.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2021, 22:22

M_M писав:
Sintez писав: Не знаю, що бачили, але Ви не бачили жодного справжнього Художника
ви хоч зрозуміли, що написали? Не знаю, але знаю :lol:
Цілком. Що бачили, не знаю, але знаю, чого не бачили. Це неважко зрозуміти із Ваших слів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2021, 23:07

M_M писав: От саме зараз займаюсь прибиранням, ремонтом, вирівнюванням доріжок, тощо.
M_M писав:
Sintez писав: Мова йде про те, ЩО є результатом ПРАЦІ, і про те, що радість від результатів своєї праці, від відчуття своєї могутності - це єдина здорова, а не штучно підігріта якимсь наркотиком радість.
Результатом праці є пісня, картина, велосипед, літак, гвинтіска, Тоцький полігон, Бєломорканал, наркотики, розстріли, ...
І у кожному випадку хтось радіє результату праці... Що сказати хотіли?
Да? А Спєц пише, що результатом є гроші.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2021, 23:41

главспец писав:
Sintez писав: А давай! Так як там із "мотивацією" містера Лі? А то ти, мабуть, мого питання не помітив впопихах. Або, напримєр, із мотивацією сам знаєш кого...
отличная мотивация - власть. Самая захватывающая игра. Плюс автоматическое решение всех жизненно-бытовых проблем.
Та ти шо! А от скажімо у місцевих п-резидентів немає/не було такої мотивації? Чи заважає щось, як тому танцору? З іншого боку, я ще не зустрічав жодного толкового спеціаліста, у котрого не були б вирішені всі життєво-побутові проблеми.
Скажімо, що завадило Лі здати Сингапур кетайцям? Адже він і сам "етнічний" кетаєць?
Гра? Знову ж таки, що заважало напримєр Чучмові так "зіграти"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 04 вересня 2021, 09:02

Sintez писав: Да? А Спєц пише, що результатом є гроші.
Гроші є мірилом праці. У сенсі потрібності цієї праці комусь іншому та умовного ККД.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 04 вересня 2021, 09:51

Sintez писав: Та ти шо! А от скажімо у місцевих п-резидентів немає/не було такої мотивації? Чи заважає щось, як тому танцору?
в рассматриваемом тобой случае, мотивация - жадность и совковый замес - должность (власть) штука временная, надо успеть подбиться, желательно с запасом.

Sintez писав: З іншого боку, я ще не зустрічав жодного толкового спеціаліста, у котрого не були б вирішені всі життєво-побутові проблеми.
как у президента или генсека? На полном гос.утриманни всей семьи?
Снимаю шляпу перед такими специалистами.
И завидую тебе, ты их "встречал"!

Sintez писав: Скажімо, що завадило Лі здати Сингапур кетайцям? Адже він і сам "етнічний" кетаєць?
Гра?
элементарно! Возможно, он хотел быть субъектом международным. а не раствориться в Китае.

Sintez писав: Знову ж таки, що заважало напримєр Чучмові так "зіграти"?
как по мне, см. выше, п.1,
а лучше спроси у него, про его мотивацию.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 04 вересня 2021, 09:58

Sintez писав: Цілком. Що бачили, не знаю, але знаю, чого не бачили. Це неважко зрозуміти із Ваших слів.
Знаю декількох. Один з них - мій друг з дитинства. Талант, як то Ви кажете, "від Бога". Але талант без тренування - ніщо.
Кожен день він тренувався, бо хотів досягти успіху. І чогось таки зміг. За тренування грошей не платять, але ця праця буде оцінена згодом.

До речі, тренування малювати лінії, трикутники, квадрати та круги дуже допомагає тримати пензля правильно.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 04 вересня 2021, 10:03

Sintez писав: Да? А Спєц пише, що результатом є гроші.
не только!
главспец писав: простой пример - графоман. Не писать не может. Писанина его никому не нужна, денег не заплатят.
Но истово трудится и получает от этого удовольствие.
и как ты оценишь результат труда такого графомана? В части пользы для социума.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 00:37

M_M писав:
Sintez писав: Да? А Спєц пише, що результатом є гроші.
Гроші є мірилом праці. У сенсі потрібності цієї праці комусь іншому та умовного ККД.
Да?!! І ті гроші, котрі отримує сьогодні сабаківська, пардон, уже монастирська мусарня - теж "мірило"? А хабарі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 00:39

главспец писав: в рассматриваемом тобой случае, мотивация - жадность и совковый замес - должность (власть) штука временная, надо успеть подбиться, желательно с запасом.
Чому так не розсуждав Лі? Або Сам знаєш хто?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 00:47

M_M писав:
Sintez писав: Цілком. Що бачили, не знаю, але знаю, чого не бачили. Це неважко зрозуміти із Ваших слів.
Знаю декількох. Один з них - мій друг з дитинства. Талант, як то Ви кажете, "від Бога". Але талант без тренування - ніщо.
Кожен день він тренувався, бо хотів досягти успіху. І чогось таки зміг. За тренування грошей не платять, але ця праця буде оцінена згодом.

До речі, тренування малювати лінії, трикутники, квадрати та круги дуже допомагає тримати пензля правильно.
Згадався анекдот, як дємбєля залюбки взяли у художню академію, бо він без циркуля намалював три ідеальні кола на дошці. Правда, потім з'ясувалося, що він два роки у армії крутив м'ясорубку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 00:50

главспец писав: и как ты оценишь результат труда такого графомана? В части пользы для социума.
Я не можу оцінити "результат" вигаданої тобою абстракції. І не пригадую, що брався за оцінку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 00:50



Слово "конец" произнесено по буквам и целиком, - Михаил Чаплыга
66 575 просмотров • 14 сент. 2021 г. • https://www.patreon.com/ukrlife - Поддержите UKRLIFE.TV!

Политический аналитик Михаил Чаплыга в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил "горячую" осень в Украине, протестные социальные настроения и угрозы для будущего украинцев.

- Олигархи сегодня столуются как никогда
- Слово "конец" произнесено по буквам и целиком
- Уничтожение пенсионной системы - это не о деньгах, а о договоре поколений
- Мы "новые люди", мы ни за что не отвечаем2
- Когда разрывается договор поколений, умирает страна
- 20% успешны, потому что 80% неуспешны
- Если Вам кажется, что Вами не манипулируют, Вы в руках профессионала

Интервью провела Людмила Немиря.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 18 вересня 2021, 08:44

Sintez писав:
главспец писав: и как ты оценишь результат труда такого графомана? В части пользы для социума.
Я не можу оцінити "результат" вигаданої тобою абстракції. І не пригадую, що брався за оцінку.
вернёмся к исходнику"
главспец писав:
Sintez писав: Да? А Спєц пише, що результатом є гроші.
не только!
главспец писав: простой пример - графоман. Не писать не может. Писанина его никому не нужна, денег не заплатят.
Но истово трудится и получает от этого удовольствие.
и как ты оценишь результат труда такого графомана? В части пользы для социума.
некто трудится день и ночь. Не за деньги. "Плоды" этого труда не востребованы.
Например, изобретатель вечного двигателя.
Полезен ли он социуму?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 18 вересня 2021, 09:03

Sintez писав:
главспец писав: в рассматриваемом тобой случае, мотивация - жадность и совковый замес - должность (власть) штука временная, надо успеть подбиться, желательно с запасом.
Чому так не розсуждав Лі? Або Сам знаєш хто?
про Ли повторю:
главспец писав: элементарно! Возможно, он хотел быть субъектом международным. а не раствориться в Китае.
а по второму персонажу - неограниченая и бесконтрольная власть, роль одного из ключевых игроков в глобальной политике. Пожизненно. Это вштыривает.
Кста, и аскетом он был далеко не во всём. По крайней мере, вкушал деликатесы под элитное бухло и в разруху, и в голодомор, и в войну, не? Вместе с ближним кругом.

п.с.
и его преемники - Хрущев, Брежнев и пр., тоже не имели миллионов на сберкнижке и недвижимости за кордоном. И шо из этого следует? Правильные были пацаны?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 23:07

главспец писав: некто трудится день и ночь. Не за деньги. "Плоды" этого труда не востребованы.
Например, изобретатель вечного двигателя.
Полезен ли он социуму?
Не знаю. А мав би? Чимало самошеччих було в історії. Декотрі навіть безумно відкидали той абсолютно очевидний факт, що Сонце крутицця навколо Землі.

А давай зробимо, як Ейнштейн чи Максвелл, "мисленний експеримент". Такий собі винахідник Mr X реально винаходить безкоштовне джерело необмеженої енегрії, чим автоматично обнулює всі газо-, нафто- вуглевидобувні галузі, атомну, теплову, гідро, сонячну, вітряну енергетику... Або, скажімо, винаходить телепортацію, відповідно ніякі двері, стіни чи ворота його не зупинять, і він може завітати у сховища Форт-Ноксу щомиті... Як думаєш, дадуть йому "зелене світло"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24919
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 вересня 2021, 23:16

главспец писав:
Sintez писав: Чому так не розсуждав Лі? Або Сам знаєш хто?
про Ли повторю:
главспец писав: элементарно! Возможно, он хотел быть субъектом международным. а не раствориться в Китае.
а по второму персонажу - неограниченая и бесконтрольная власть, роль одного из ключевых игроков в глобальной политике. Пожизненно. Это вштыривает.
Кста, и аскетом он был далеко не во всём. По крайней мере, вкушал деликатесы под элитное бухло и в разруху, и в голодомор, и в войну, не? Вместе с ближним кругом.

п.с.
и его преемники - Хрущев, Брежнев и пр., тоже не имели миллионов на сберкнижке и недвижимости за кордоном. И шо из этого следует? Правильные были пацаны?
Лі був патріотом, хоча тобі цього й не зрозуміти. Хоча у цьому, як не парадоксально, і є найвищий прагматизм. Просто він інтуїтивно розумів просту річ - що єдине реальне багатство в цьому світі- це віддані й люблячі тебе люди.

Хрущов вчинив заколот, об'єднавши партсовноменклатуру, котрій Дід не давав жити всласть. Про "аскета" Брежнєва - жжош. Може й колекції лимузинів у нього не було? І брюліків у Гальки?

Це марна й дурна трата часу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти