Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 19 вересня 2021, 00:02

Sintez писав: котрій Дід не давав жити всласть
Оцей безсрібник?
Зображення

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 09:21

Sintez писав: Про "аскета" Брежнєва - жжош. Може й колекції лимузинів у нього не було? І брюліків у Гальки?
я писал:
главспец писав: и его преемники - Хрущев, Брежнев и пр., тоже не имели миллионов на сберкнижке и недвижимости за кордоном. И шо из этого следует? Правильные были пацаны?
п.с.
ты забыл про "коллекцию наград"!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 09:36

Sintez писав: Лі був патріотом, хоча тобі цього й не зрозуміти. Хоча у цьому, як не парадоксально, і є найвищий прагматизм. Просто він інтуїтивно розумів просту річ - що єдине реальне багатство в цьому світі- це віддані й люблячі тебе люди.

я действительно не понимаю, по каким-таким объективным признакам отличить патриота от непатриота или притворяющегося оным? А как из двух и более патриотов выбрать самого патриотичного?!



"це віддані й люблячі тебе люди." Тут он прав, наверное поэтому:
С 1959 по 1990 год занимал пост премьер-министра Сингапура. В 1990—2004 годах был старшим министром в правительстве Го Чок Тонга. В 2004—2011 годах занимал должность министра-ментора (наставника) в правительстве своего сына Ли Сяньлуна.

скажи, попёрло сынишке?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 09:44

Sintez писав: А давай зробимо, як Ейнштейн чи Максвелл, "мисленний експеримент". Такий собі винахідник Mr X реально винаходить безкоштовне джерело необмеженої енегрії, чим автоматично обнулює всі газо-, нафто- вуглевидобувні галузі, атомну, теплову, гідро, сонячну, вітряну енергетику... Або, скажімо, винаходить телепортацію, відповідно ніякі двері, стіни чи ворота його не зупинять, і він може завітати у сховища Форт-Ноксу щомиті... Як думаєш, дадуть йому "зелене світло"?
как думаешь, а можно было не дать "зелене світло" интернету после его изобретения? И не допустить тебя к информации? А запретить тебе выкладывать инфу?

п.с.
можно было открыть Северный полюс. Что и было сделано. А вот "закрыть" это открытие - никак.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 16:44

главспец писав:
Sintez писав: Лі був патріотом, хоча тобі цього й не зрозуміти. Хоча у цьому, як не парадоксально, і є найвищий прагматизм. Просто він інтуїтивно розумів просту річ - що єдине реальне багатство в цьому світі- це віддані й люблячі тебе люди.

я действительно не понимаю, по каким-таким объективным признакам отличить патриота от непатриота или притворяющегося оным? А как из двух и более патриотов выбрать самого патриотичного?!



"це віддані й люблячі тебе люди." Тут он прав, наверное поэтому:
С 1959 по 1990 год занимал пост премьер-министра Сингапура. В 1990—2004 годах был старшим министром в правительстве Го Чок Тонга. В 2004—2011 годах занимал должность министра-ментора (наставника) в правительстве своего сына Ли Сяньлуна.

скажи, попёрло сынишке?
Ти сумніваєшся, що сингапурці проголосували за синішку? А що поганого у тому, що досвічений, відданий країні й перевірений десятками років чувак займав почесну посаду у наступних урядах? Сингапурці незадоволені були?

А щодо "патріот"... Ну мабуть остаточно про патріотизм окремого персонажа можна говорити уже після переходу його у категорію постатей історичних. Лі, нмд, такої характеристики цілком достойний.

Хоча, думаю, можна вивести й у якійсь мірі об'єктивні критерії патріотизму. Але для цього існуюча "суспільствознавча наука"/"соціологія" не годицця. Потрібна інша.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 17:00

главспец писав: как думаешь, а можно было не дать "зелене світло" интернету после его изобретения? И не допустить тебя к информации? А запретить тебе выкладывать инфу?
Думаю, цілком можна було. Просто не дати добро відповідним технологіям, оголосити "стратегічними" й засекретити. Але навіщо? Ключові позиції все одно контролює "хто нада", тобто той, у кого гроші. Чи ти реально віриш у "самородків з гаража", котрі рулюють на свій розсуд?

Щодо викладуваної мною інфи - її цілком можна заглушити, затопити умовними "фросями", що й робицця. Я вже мовчу про такі реактивні гавномьоти як Шустери, Кисельови етк, тисячі їх. Подивися хоча б, що робицця із новомодною чумкою - зомбоящик перекочував у мережу льогко, промивка мізків за допомогою нових технологій ще посилилася.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 17:03

До речі, про що мовчить "Інформбюро":


От чего власть отвлекает нас скандалами? - Светлана Кушнир
7 378 просмотров • 15 сент. 2021 г. • https://www.patreon.com/ukrlife - Поддержите UKRLIFE.TV!

Политолог Светлана Кушнир в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудила основные темы внутренней политики Украины в осеннем политическом сезоне.

- Что оказывается вне внимания власти и медиа?
- От чего нас отвлекают мемасиками и пустыми скандалами?
- Подготовка к отопительному сезону сорвана в 59 городах
- НБУ и Минфин воюют за деньги МВФ
- Счета Теплоэнерго заблокированы
- Населению нужно протянуть руку, чтобы оно не протянуло ноги
- Украинец в Украине совсем не защищен

Интервью провела Людмила Немиря.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 17:24

Sintez писав: Ти сумніваєшся, що сингапурці проголосували за синішку? А що поганого у тому, що досвічений, відданий країні й перевірений десятками років чувак займав почесну посаду у наступних урядах? Сингапурці незадоволені були?
я полагаю, что сынишке он советы мог бы давать и дома, за ужином, будучи пенсионером.
Не верю я в обоснованность передачи власти по наследству.
Гениальный сын вполне может подняться по соц.лестнице и без папы-лидера страны. Точнее, после отхода папани от дел. Тогда всё объективно.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 17:46

Sintez писав: Такий собі винахідник Mr X реально винаходить безкоштовне джерело необмеженої енегрії, чим автоматично обнулює всі газо-, нафто- вуглевидобувні галузі, атомну, теплову, гідро, сонячну, вітряну енергетику... Або, скажімо, винаходить телепортацію, відповідно ніякі двері, стіни чи ворота його не зупинять, і він може завітати у сховища Форт-Ноксу щомиті... Як думаєш, дадуть йому "зелене світло"?
ты сам себе ответил:
Sintez писав: не дати добро відповідним технологіям, оголосити "стратегічними" й засекретити. Але навіщо? Ключові позиції все одно контролює "хто нада", тобто той, у кого гроші.
поэтому смело можно изобретать вечный двигатель, дармовщины не будет, но уровень жизни и комфорта повысится!

Сравни уровень быта в совке при смешной цене э/э 2коп.КВт/ч. и сейчас. Доступны были телевизор, утюг и холодильник. Ну ещё электросамовар! Ни тебе стиралки с посудомойкой, ни кондиционера с микроволновкой. Не говоря уже об интернете и моб.связи.
Комфорт имеет свою цену.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 18:21

главспец писав: п.с.
можно было открыть Северный полюс. Что и было сделано. А вот "закрыть" это открытие - никак.
Ти думаєш? А звідки у ПЛОСКОЇ Землі будуть якісь "полюси"? Думаєш, що я жартую? Це ти і я розуміємо. Але все йде до того, що Землю ЗРОБЛЯТЬ плоскою. А хто сумніватимецця - буде "дисидент"! Уже сьогодні ПОХОРОНИЛИ постулати Коха, поняття "епідпоріг", і зробили "чуму ХХІ століття" на порожньому місці. Думаєш, на цьому зупиняцця?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 18:34

главспец писав:
Sintez писав: Ти сумніваєшся, що сингапурці проголосували за синішку? А що поганого у тому, що досвічений, відданий країні й перевірений десятками років чувак займав почесну посаду у наступних урядах? Сингапурці незадоволені були?
я полагаю, что сынишке он советы мог бы давать и дома, за ужином, будучи пенсионером.
Не верю я в обоснованность передачи власти по наследству.
Гениальный сын вполне может подняться по соц.лестнице и без папы-лидера страны. Точнее, после отхода папани от дел. Тогда всё объективно.
Ти хочеш сказати, що молодший Лі став примєром без виборів? Чи що Лі-старший застосовував "адмінресурс"? Чому старший не мав працювати, якщо було для нього діло?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 18:47

главспец писав: поэтому смело можно изобретать вечный двигатель, дармовщины не будет, но уровень жизни и комфорта повысится!

Сравни уровень быта в совке при смешной цене э/э 2коп.КВт/ч. и сейчас. Доступны были телевизор, утюг и холодильник. Ну ещё электросамовар! Ни тебе стиралки с посудомойкой, ни кондиционера с микроволновкой. Не говоря уже об интернете и моб.связи.
Комфорт имеет свою цену.
Не розумію, до чого ти приплів лободу до київського дядька.

Не думаю, що у Штатах в 70-х посудомийна машина була повсюдно. Мікрохвильовки теж. Там і пралка сьогодні далеко не у кожній квартирі своя є. Автоматична пралка у мого сусіда "Вятка-автомат" була ще у 80-х, якщо не раніше.

Щодо "ізобрєтать" - згоден, і спорити не буду. Напримєр, спосіб лікувати "рак" давно ізобретьоний, як і "діабет", але більша частина "брьовен" покірно йде у м'ясорубку, як і раніше, практично на вірну мученицьку смерть, зате "правильно", "як положено", "як всі".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 18:51

Sintez писав: Ти хочеш сказати, що молодший Лі став примєром без виборів? Чи що Лі-старший застосовував "адмінресурс"? Чому старший не мав працювати, якщо було для нього діло?
не ты ли говорил, что выборы это дурилово? Вовсе не обязательно примитивно приписывать, как Путин и Лукашенко. Можно политтехнологично сманипулировать биомассой.
Интересно, кто были конкуренты сына великого Ли и как там разложились голоса?
Помнишь совковое: внук генерала может стать полковником и даже иногда генералом, а вот маршалом не может, потому как у маршалов есть свои внуки?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 18:59

главспец писав:
Sintez писав: Ти хочеш сказати, що молодший Лі став примєром без виборів? Чи що Лі-старший застосовував "адмінресурс"? Чому старший не мав працювати, якщо було для нього діло?
не ты ли говорил, что выборы это дурилово? Вовсе не обязательно примитивно приписывать, как Путин и Лукашенко. Можно политтехнологично сманипулировать биомассой.
Интересно, кто были конкуренты сына великого Ли и как там разложились голоса?
Помнишь совковое: внук генерала может стать полковником и даже иногда генералом, а вот маршалом не может, потому как у маршалов есть свои внуки?
Можливо. Теоретично яких тільки чудес не може бути. Але єсть речі, які неможливо підтасувати. Напримєр, я вбив у Гугєль фразу "еміграція із Сингапуру" - і виявив, що такого явища Інтернет не знає. Як думаєш, про що це свідчить? Чи можливо зманіпулювати масами, щоб вони не розбігалися навсебіч, як таргани, а навпаки, зманіпулювати ІНОЗЕМНИМИ масами, щоб вони ломилися у нерезиновий Сингапур? Сумніваюся я, однако.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 19:07

Sintez писав: Не думаю, що у Штатах в 70-х посудомийна машина була повсюдно. Мікрохвильовки теж.
так у них и авто любой всегда мог купить! А у нас тогда лет 10 в очереди. Или из "директорского фонда". Как передовик производства или номенклатурная единица.
Зато э/э по 2 коп.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 вересня 2021, 19:09

Sintez писав: Напримєр, я вбив у Гугєль фразу "еміграція із Сингапуру" - і виявив, що такого явища Інтернет не знає. Як думаєш, про що це свідчить? Чи можливо зманіпулювати масами, щоб вони не розбігалися навсебіч, як таргани, а навпаки, зманіпулювати ІНОЗЕМНИМИ масами, щоб вони ломилися у нерезиновий Сингапур? Сумніваюся я, однако.
ну так и из Швейцарии врядли беженцы бегут! И из эмиратов.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 19:37

главспец писав:
Sintez писав: Не думаю, що у Штатах в 70-х посудомийна машина була повсюдно. Мікрохвильовки теж.
так у них и авто любой всегда мог купить! А у нас тогда лет 10 в очереди. Или из "директорского фонда". Как передовик производства или номенклатурная единица.
Зато э/э по 2 коп.
І шо? Я не розумію, до чого це. Ну да, сто років тому, користуючись (як і сьогодні) масовим ошизінням місцевої толпи, жиди Бланк-"Ульянов", Бронштейн-"Троцький" і Ко спробували влаштувати кібуц-колхоз, нахабно назвавши це "будівництвом комунізму". "Будівництво" закономірно накрилося. Тепер їхні правнуки будують новий кібуц, цифровий, так же нахабно називаючись "ліберальними демократами". Фінал буде такою ж жпою. І шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 вересня 2021, 19:43

главспец писав:
Sintez писав: Напримєр, я вбив у Гугєль фразу "еміграція із Сингапуру" - і виявив, що такого явища Інтернет не знає. Як думаєш, про що це свідчить? Чи можливо зманіпулювати масами, щоб вони не розбігалися навсебіч, як таргани, а навпаки, зманіпулювати ІНОЗЕМНИМИ масами, щоб вони ломилися у нерезиновий Сингапур? Сумніваюся я, однако.
ну так и из Швейцарии врядли беженцы бегут! И из эмиратов.


Повертаємося до
у цьому, як не парадоксально, і є найвищий прагматизм. Просто він інтуїтивно розумів просту річ - що єдине реальне багатство в цьому світі- це віддані й люблячі тебе люди.
Це розуміють і швейцари, і шейхи. Лише задрипана "українська" недоеліта тупо продовжує повторювати шлях Таманго.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 вересня 2021, 20:08



Кризис жанра клоунов у власти. Д.Джангиров и С.Слободчук
59 729 просмотров • 19 сент. 2021 г. • В гостях онлайн-студии «CapitalTV» и ее ведущего Дмитрия Джангирова Сергей Слободчук.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 вересня 2021, 22:00



Зеленский банкротит Украину, газа не будет? Дума хочет украинские земли. Нуланд не пускают в Москву
4 009 просмотров • 26 сент. 2021 г. •
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти