Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 18 січня 2023, 12:07

Sintez писав: Вчора Зєля допустив КОЛОСАЛЬНИЙ прой@б, і наслідки його відригуватимуцця ще не раз. Фокус не в самій персоні Арестовича, а у тому, що його викид - це виграш хуйла. Невже це видно лише мені? Зєля повівся на суспільну істерику, котру раніше вгамовував якраз вищезгаданий Арестович. Істерику, кору уміло підігріла прокремлівська "опозиція". Котра чомусь (внєзапно) досі не сидить. А сьогодні, якщо хтось ще не зрозумів, без голови залишилося МВС. Інтересно дєвки пляшут. Ефективно, кажеш?
и какая связь, конспирологическая?

1. Арестович лишился "могучего статуса" - позаштатного радника ОФИСУ (третий сорт, если первым считать радникив ПРЕЗИДЕНТА). Кста, третий сорт даже войти не может в офис, если кто-то не закажет ему разовый пропуск. Это для того, чтобы они не тусовались там без дела. Нужен будет совет - позовут.
2. Монастырский - несчастный случай, да и не был он знаковой фигурой. В чем тут виноват Президент?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 січня 2023, 20:43

Саня писав: фріків
А Арестович?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 21 січня 2023, 20:47

главспец писав:
Sintez писав: Вчора Зєля допустив КОЛОСАЛЬНИЙ прой@б, і наслідки його відригуватимуцця ще не раз. Фокус не в самій персоні Арестовича, а у тому, що його викид - це виграш хуйла. Невже це видно лише мені? Зєля повівся на суспільну істерику, котру раніше вгамовував якраз вищезгаданий Арестович. Істерику, кору уміло підігріла прокремлівська "опозиція". Котра чомусь (внєзапно) досі не сидить. А сьогодні, якщо хтось ще не зрозумів, без голови залишилося МВС. Інтересно дєвки пляшут. Ефективно, кажеш?
и какая связь, конспирологическая?

1. Арестович лишился "могучего статуса" - позаштатного радника ОФИСУ (третий сорт, если первым считать радникив ПРЕЗИДЕНТА). Кста, третий сорт даже войти не может в офис, если кто-то не закажет ему разовый пропуск. Это для того, чтобы они не тусовались там без дела. Нужен будет совет - позовут.
2. Монастырский - несчастный случай, да и не был он знаковой фигурой. В чем тут виноват Президент?
Віноват - це не те слово. Просто дечого не зробив. Хоча я не знаю всього, це лише моя чуйка. Табєлі о рангах тут ні до чого, кацапи намацали слабину й ударили. Інформаційно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 21 січня 2023, 20:57

Sintez писав: Віноват - це не те слово. Просто дечого не зробив. Хоча я не знаю всього, це лише моя чуйка. Табєлі о рангах тут ні до чого, кацапи намацали слабину й ударили. Інформаційно.
и чего же именно не зробив Президент? Не смог или не захотел?
И шо кацапы сделали Арестовичу, он как нес пургу, так и продолжает. Его аудитория - с ним.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 січня 2023, 10:08

главспец писав:
Sintez писав: Віноват - це не те слово. Просто дечого не зробив. Хоча я не знаю всього, це лише моя чуйка. Табєлі о рангах тут ні до чого, кацапи намацали слабину й ударили. Інформаційно.
и чего же именно не зробив Президент? Не смог или не захотел?
И шо кацапы сделали Арестовичу, он как нес пургу, так и продолжает. Его аудитория - с ним.
Я надіюся, що Президент знає що робить. Хз.

Пургу? Ти впевеений?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 22 січня 2023, 10:51

Sintez писав:
главспец писав: и чего же именно не зробив Президент? Не смог или не захотел?
И шо кацапы сделали Арестовичу, он как нес пургу, так и продолжает. Его аудитория - с ним.
Я надіюся, що Президент знає що робить. Хз.

Пургу? Ти впевеений?
это правильно, надейся. Без советника-Арестовича будет трудно, но Президент справится.
А по пурге от Арестовича - вот чего такого он открыл тебе, чего ты не знал ранее? Тащи любой его эпохальный спич, обсудим. Если я неправ, ты легко меня прищучишь аргументами и цитатами.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Clone » 24 січня 2023, 16:15

По поводу Зеленского на посту президента Украины.
В момент голосования - я был против этой кандидатуры.
Через 2 месяца я убедился в правильности своего мнения.
Во время активных боев по захвату Украины, осознал, что мой кандидат, скорее всего, проигрывает Зеленскому.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2023, 23:48

Одночасно із арештами анти"корупційними" чомусь перестали вимикати світло. І бенз подешевшав раптом... Совпадєніє?.. Не думаю!

Згадався старий анекдот, що є два сценарії подолання крадійства в Україні - фантастичний - що ми подолаємо його самі, й реалістичний - шо за нас це зроблять інопланетяни. Нині у ролі інопланетян, схоже, виступають американці.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2023, 23:58

главспец писав:
Sintez писав: Я надіюся, що Президент знає що робить. Хз.

Пургу? Ти впевеений?
это правильно, надейся. Без советника-Арестовича будет трудно, но Президент справится.
А по пурге от Арестовича - вот чего такого он открыл тебе, чего ты не знал ранее? Тащи любой его эпохальный спич, обсудим. Если я неправ, ты легко меня прищучишь аргументами и цитатами.
Персонально мене він мало чим може здивувати, хоча напримєр оцей ефір суттєво допоміг мені й дещо розклав по полицях, що досі не стикувалося.

Прикол не в тому, що його слова "пурга", прикол у тому, що розумні речі слухати й СОображати - це певна робота для розуму, більша ж частина слухачів або слухає й шукає до якої фрази доколупатися, тобто для хейту, або як певний анальгетик, гіпноз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2023, 00:05

Як би то не було, їхній "гурток Зелена лампа" є як мінімум ЗАРОДКОМ ПКЦ - прогнозно-концептуального центру. Без такого центру (а краще кількох) не може бути ніякої мови про "незалежність", "суб'єктність" етк.

Так, не ідеал. Але позитивні подвижки є. Як мінімум вони розуміють, що потрібні НОВІ інструменти. І в одному інтерв'ю Арестович підняв (страшно сказати!) тему ЄРЕСІ, до якої МОЖЛИВО доведеться прийти...

133363
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 05 лютого 2023, 10:36

Sintez писав: Прикол не в тому, що його слова "пурга", прикол у тому, що розумні речі слухати й СОображати - це певна робота для розуму, більша ж частина слухачів або слухає й шукає до якої фрази доколупатися, тобто для хейту, або як певний анальгетик, гіпноз.
точно! Комиксы и видосики "развивают" тех, кто не способен читать и анализировать текст. Вот для них и снимают мультики с акцентами где "надо".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 лютого 2023, 18:11

M_M писав:
Sintez писав: перестали вимикати світло
Кому?
Мені. І моєму місту. Принаймні на порядок рідше.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 лютого 2023, 18:12

главспец писав:
Sintez писав: Прикол не в тому, що його слова "пурга", прикол у тому, що розумні речі слухати й СОображати - це певна робота для розуму, більша ж частина слухачів або слухає й шукає до якої фрази доколупатися, тобто для хейту, або як певний анальгетик, гіпноз.
точно! Комиксы и видосики "развивают" тех, кто не способен читать и анализировать текст. Вот для них и снимают мультики с акцентами где "надо".
Я у тобі не сумнівався.

134440
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Pestilence » 24 лютого 2023, 20:06

Sintez писав: Я у тобі не сумнівався.

134440
Где пропадал?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 24 лютого 2023, 22:31

Pestilence писав:
Sintez писав: Я у тобі не сумнівався.

134440
Где пропадал?
Та де... все там же. Просто мороки багато. Ми ж фактично на фронті живемо. Складно все. І нервово, скажімо так. Але прорвемося.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Pestilence » 24 лютого 2023, 23:13

Sintez писав: Та де... все там же. Просто мороки багато. Ми ж фактично на фронті живемо. Складно все. І нервово, скажімо так. Але прорвемося.
Ну да, у вас все время прилетает. Переживаю.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 25 лютого 2023, 10:23

Sintez писав: Мені. І моєму місту. Принаймні на порядок рідше.
:ukraine2:


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 лютого 2023, 00:17

Pestilence писав:
Sintez писав: Та де... все там же. Просто мороки багато. Ми ж фактично на фронті живемо. Складно все. І нервово, скажімо так. Але прорвемося.
Ну да, у вас все время прилетает. Переживаю.
Та життя така штука... По Дніпру прилітає куди рідше, а он як вийшло.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти