Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 17 вересня 2023, 19:24

Olga писав:
Sintez писав: Як я розумію, Дацюк вас не цікавить?
мене цікавить або стисле 15-20 хвилинне відео, або текст його годинної бесіди, який теж можна вдумливо осягнути за короткий проміжок часу. Який хочеться витратити оптимально, задля інформації, думок, або відпочинку, бо його замало.
На мою думку Дацюк з допомогою малозрозумілих, а значить, для загалу, розумних слів створює ілюзію роботи своєї філософської думки. Приклад:
- Как называется Ваша диссертация?
- "Как решетом воду носить".
- Ну, что Вы, голубчик! Кто же так диссертацию называет? Назовите ее так:
"Анализ проблем транспортировки вещества в жидком агрегатном состоянии в сосудах с перфорированным дном".
- Профессор, а как называлась Ваша диссертация?
- "Влияние русских народных музыкальных кнопочных инструментов на развитие религиозно-философской мысли Росси конца ХVIII начала ХХ века".
- То есть, "На хрена попу баян"? . .
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 17 вересня 2023, 21:16

Ну от в мережі є ще таке:
Робот Сергей Дацюк

РоСД — виртуальная секта, заявившая о себе в 1997-98 гг.

ВИРТУАЛОГРАФИЯ РОБОТА "СЕРГЕЙ ДАЦЮК"



Почитати його дописи і поспілкуватись з реальним С.А.Дацюком можна на його блозі: тут
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 19 вересня 2023, 22:09

Sintez писав: Обєзян об'язан!
Треба не тільки говорити, що думаєш, а думати, що говориш(с)
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 10:30

Саня писав:
Sintez писав: А от що мені не зрозуміло - це ваша нестримна тяга наср@ти у цій гілці. Хоча загалом здогади є, чому так. Помітити.


Нікого не тягне тут срати, тут ти помиляєшся, просто ти кумедний. Якщо ж тобі не подобається роль блазня, то треба підвищувати свій освітній рівень і не обов'язково за рахунок ВНЗ, є ж інтернет.
Куди мені тягатися із оберблазнем і його фанатами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 10:37

Olga писав:
Sintez писав: Гугли наполегливіше. Ти вмієш, я знаю.
справді нічого нема, з анекдотів. Судячи з усього то був не анекдот, а крик душі. Не смішний.
Але є згадки:
СпойлерРозкрити
Зображення
То ви з главспецом сприймаєте владу демократів як владу прапорщиків, що муштрували вас в армії СРСР?
А комусь іще буває смішно?

Про яку "владу демократів" мова? Це Зєлінський демократ? Чи може там повинно було бути "демокраДів"?

Я не сприймаю. Совковий прапорщик поряд із сучасною "владою" - свєточ розуму.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 10:38

Olga писав:
Саня писав: Ось цей анекдот: А до чого приводити цитату з більш ніж однозначним раситським натяком з явно шовіністичного анекдоту про радянську армію у пості про китайців?
а, он воно що.

Дійсно, смішним це може бути лише для певного кола - для расистів і ку-клукс-кланівців, та тих, хто їх підтримує, в тому числі для рашистів, витоки ідеології яких - у цім зневажливім ставленні до народів інших радянських республік
Так зудить навішати на когось ярличків? Може руки частіше треба мити?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 10:40

Саня писав:
Olga писав: справді нічого нема, з анекдотів.
Я теж вважав, що за наявними даними шукати нема сенсу, але пізніше, заради цікавості загуглив: "обезьян анекдот о советской армии" і вже у третьому пошуковому рядку був результат.
Я не сумнівався у твоїх здібностях.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 10:42

Olga писав:
Sintez писав: Як я розумію, Дацюк вас не цікавить?
мене цікавить або стисле 15-20 хвилинне відео, або текст його годинної бесіди, який теж можна вдумливо осягнути за короткий проміжок часу. Який хочеться витратити оптимально, задля інформації, думок, або відпочинку, бо його замало.
Ні. Це не сюди, це до Фросі. Там все "війна і мир за 8 хвилин".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 10:45

Саня писав: На мою думку Дацюк з допомогою малозрозумілих, а значить, для загалу, розумних слів створює ілюзію роботи своєї філософської думки. Приклад:
А може причина малорозуміння інша, куди простіша?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 20 вересня 2023, 11:05

Sintez писав:
Саня писав: На мою думку Дацюк з допомогою малозрозумілих, а значить, для загалу, розумних слів створює ілюзію роботи своєї філософської думки. Приклад:
А може причина малорозуміння інша, куди простіша?
Яка? :lol: І чому ти відмовляєшся від безпосереднього спілкування з ним?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 20 вересня 2023, 16:36

Sintez писав:
Olga писав: а, он воно що.

Дійсно, смішним це може бути лише для певного кола - для расистів і ку-клукс-кланівців, та тих, хто їх підтримує, в тому числі для рашистів, витоки ідеології яких - у цім зневажливім ставленні до народів інших радянських республік
Так зудить навішати на когось ярличків? Може руки частіше треба мити?
твоє обезян торкалось моїх слів, що негоже виокремлювати людей у суспільстві (китайців у канадському, наразі)

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 20 вересня 2023, 16:39

Sintez писав:
Olga писав:
мене цікавить або стисле 15-20 хвилинне відео, або текст його годинної бесіди, який теж можна вдумливо осягнути за короткий проміжок часу. Який хочеться витратити оптимально, задля інформації, думок, або відпочинку, бо його замало.
Ні. Це не сюди, це до Фросі. Там все "війна і мир за 8 хвилин".
На повідомлення Фросиних авторів я підписана у твіттері. Зручний формат для новин і їх короткого обговорення.
Війну і мир в свій час з задоволенням прочитала, а кіно - ледве додивилася. Хоча й актори там хороші. Змалку привчена більш до книжок, ніж до екрану.

Новий вірш Дацюка теж прочитала - https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... 586339095/ - навіть двічі.
(Хоча все ж на Шевченка він наїжджає, можливо, від заздрості :lol: )

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 20 вересня 2023, 17:43

Olga писав: моїх слів, що негоже виокремлювати людей у суспільстві (китайців у канадському, наразі)
а хасидов в Умани? Они заплатят - туземцы приберут и вымоют. А если в следующий раз предложат "всё включено", но с отсрочкой платежа? Пусть и по ценам выше?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 20 вересня 2023, 17:47

главспец писав:
Olga писав: моїх слів, що негоже виокремлювати людей у суспільстві (китайців у канадському, наразі)
а хасидов в Умани? Они заплатят - туземцы приберут и вымоют. А если в следующий раз предложат "всё включено", но с отсрочкой платежа? Пусть и по ценам выше?
По національності. (Синтез не визнає її існування, то й не навела конкретне слово. Ну щось же він розуміє як саме її, коли каже - китайці).
Релігійні погляди і зануреність когось у них надають певне право вирізняти таке.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 20 вересня 2023, 18:08

Olga писав:
главспец писав: а хасидов в Умани? Они заплатят - туземцы приберут и вымоют. А если в следующий раз предложат "всё включено", но с отсрочкой платежа? Пусть и по ценам выше?
По національності. (Синтез не визнає її існування, то й не навела конкретне слово. Ну щось же він розуміє як саме її, коли каже - китайці).
Релігійні погляди і зануреність когось у них надають певне право вирізняти таке.
бинго! Некие группы вполне "конкр. национальности", регулярно (ежегодно), ну слегка "з неповагою". Ок, так в Умани они себе это право, типа, откупили. А в Киеве, в столице?! Я столкнулся с ними очереди на паспорконтроль в Борисполе, до войны.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 20 вересня 2023, 19:34

главспец писав: группы
ключове. Релігійні групи.
Наскільки я знаю, будь-хто будь-якої національності в принципі може долучитися і сповідувати цю релігію.

Та й вирізняти по національності людей в суспільстві ніхто не забороняє - якщо це не настроює суспільство вороже проти них.
Але Синтез затіяв саме це. Тому - обезян.

Національність людини не залежить від самої людини.

Це наші слони, стовпи демократії.

Стать від природи не залежить від самої людини. Тому жінки прагнуть рівного до себе ставлення у суспільстві. (Синтез не терпить фемінізм.)

Все, що не залежить від самої людини - кожний обезян мусить сприймати з повагою, а таку людину - як ближнього.

Щодо релігій - це більш складне питання. Релігії - різні. Часто люди нині - атеїсти.
Наприклад, в Україні мені було трошки незручно, коли я робила якусь домашню роботу, на очах (розвішувала випрану білизну, наприклад) - а виявлялося, що це православне свято, косо дивились на мене.
Мусим ставитись до такого з розумінням...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 20 вересня 2023, 20:01

Olga писав: Національність людини не залежить від самої людини.
как так, если она и определяется-то только "самовизначенням"?!
И не существует в мире експертизы, как таковой?
Рассовую принадлежность можно ещё определить. А национальность как теперь - гендер - кем хочешь, тем и будь...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 20:57

Саня писав:
Sintez писав: А може причина малорозуміння інша, куди простіша?
Яка? :lol: І чому ти відмовляєшся від безпосереднього спілкування з ним?
Ну ти ж сам пишеш, що термінологія Дацюка для тебе малозрозуміла. Мабуть, причина саме у тобі. Бо мені вона чомусь цілком зрозуміла.

Хто тобі сказав, що я відмовляюся від спілкування з ним? Я заходив на його пейспук, але очевидно він мене забанив, ібо "зник" з виду. Що йому не сподобалося - хз, але діло хазяйське. Танго танцюють удвох.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 вересня 2023, 20:59

Olga писав:
Sintez писав: Так зудить навішати на когось ярличків? Може руки частіше треба мити?
твоє обезян торкалось моїх слів, що негоже виокремлювати людей у суспільстві (китайців у канадському, наразі)
Моє обєзян стосувалося зауваження Спєца. Решта - чиїсь фантазії. Буває.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 20 вересня 2023, 21:07

Sintez писав: Ну ти ж сам пишеш, що термінологія Дацюка для тебе малозрозуміла.
Саня писав: На мою думку Дацюк з допомогою малозрозумілих, а значить, для загалу, розумних слів
Ну і де я пишу що для МЕНЕ малозрозумілих?
Sintez писав: Бо мені вона чомусь цілком зрозуміла.
Ну то, мабуть стосується улюблених тобою відосиків.
Sintez писав: Я заходив на його пейспук, але очевидно він мене забанив,
І що ти йому писав?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти