Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 26 вересня 2023, 16:45

Sintez писав:
Olga писав:

ми по різні ідеологічні боки. Ти б бачив як лібералів трусить від тих, хто за трампа, і навпаки. Я надивилася за кілька років вже у твіттері цього, причому з обох боків - починала я з вболівання за трампа, уяви.
Тепер я дуже добре розумію ворога, вашого брата-консерватора, расиста, задуреного неука.

Ви - як курчата проти пташок. Приземлені, і все бачите в одній площині. І не далі свого носа.
?!! Тобто, якщо я вважаю ідіотами бієлємівців, то я "за Трампа"? Одуренний висновок.

Відкрию маленький секрет - життя не футбол.
То тебе тут нема, не намальовано?..

Зображення

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 вересня 2023, 16:49

Sintez писав:
главспец писав: ну, и чего же возжелать для себя избирателю - сколько-партийности?
Как выяснилось, и даже из одной "партии", можно изобрести "зе-коалицию".
Див. вище - включити голову. Всім. Терміново.
типа: "елочка зажгись!"?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 19:18

Sintez писав:
Саня писав: Ну і що ти пропонуєш?
Братися за голову.
Зображення
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 19:23

Sintez писав:
Саня писав: Я тебе оцінюю на основі того що ти пишеш у постах.
Тоді при чому оцінка мене до оцінки його?
Оцінка тебе тільки підтверджує думку про нього, яка склалася давно. Ти ж з Дацюком вперто не бажаєш спілкуватися, а твоя думка складається на основі якихось відосиків. Це, принаймі, несерйозно.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 09:29

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 09:30

Olga писав:
Sintez писав: ?!! Тобто, якщо я вважаю ідіотами бієлємівців, то я "за Трампа"? Одуренний висновок.

Відкрию маленький секрет - життя не футбол.
То тебе тут нема, не намальовано?..

Зображення
Звичайно. А ти - зліва? Котра із трьох?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 09:32

главспец писав: типа: "елочка зажгись!"?
я
Саня писав:
Sintez писав: Братися за голову.
Зображення
Ну якщо є за що братися, да.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 09:40

Саня писав: Ти ж з Дацюком вперто не бажаєш спілкуватися,
А об'язан?
Саня писав: а твоя думка складається на основі якихось відосиків. Це, принаймі, несерйозно.
Тобто, те, що каже Дацюк у роліках - не варте уваги, а існує якийсь прихований сенс, котрий на широкий загал не виставляєцця, і доступний лише при приватному спілкуванні? Я у такі ігри не граю. Все у відкриту. Бо той хто захоче все одно легко взнає. Світ змінився.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 27 вересня 2023, 10:18

Sintez писав: Тобто, те, що каже Дацюк у роліках - не варте уваги, а існує якийсь прихований сенс, котрий на широкий загал не виставляєцця, і доступний лише при приватному спілкуванні? Я у такі ігри не граю. Все у відкриту. Бо той хто захоче все одно легко взнає. Світ змінився.
Зассяв так зассяв щодо особистого спілкування, отож досить нести всяку йухню з метою виправдати власну ссикливість.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 13:17

Щось я тебе давно нікуди не посилав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 13:35

главспец писав:
Sintez писав: Див. вище - включити голову. Всім. Терміново.
типа: "елочка зажгись!"?
Я розумію, що моя фраза "взагалі" й ні про що конкретно.

Нажаль, одразу купа всього, і хз за що хапатися у першу чергу. Почати мабуть варто із роботи над помилками.

Для початку слід чітко зрозуміти - на "чудо" сподіватися не варто. КАТАСТРОФА УЖЕ сталася. Вона є ЗАКОНОМІРНИМ наслідком величезної череди помилок, зумовленим масовим умопомішатєльством суспільства з дуже-дуже давніх часів. Вимір на століття у минуле. Слід розуміти, що катастрофа у нас є далеко не першою, і (якщо не вжити термінових заходів) не останньою, аж до глобальної ядєрки. Внаслідок всесвітньої деградації до керування світом дорвалися відверті бездарі й придурки, від котрих одурівша толпа чекає чудес, хліба і зрєліщ. Між тим людство, не вилазячи із перманентних криз (із яких ти сміявся, пам'ятаєш?) поступово зповзає у прірву, зумовлену небажанням і невмінням мінятися й пристосовуватися до нових реалій.

Як зажигать йолочку? Можливо, шляхом "роботи над помилками" у форматі "запитання - відповідь", котрий хтось назвав діалектикою.

Доведецця лізти під капот, і вивчати карбюратор, як би кому не хотілося. Бо уже приїхали.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 13:39

Ок. Ось вам.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... dd4eb48a1/

Хто що може сказати?234014
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 27 вересня 2023, 16:31

Sintez писав: Ок. Ось вам.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... dd4eb48a1/

Хто що може сказати?234014
Тиць без висеру - моветон!(с)
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 27 вересня 2023, 16:53

Скажу неприємну, провокаційну і незручну для націоналістів річ: нинішню війну формально почала агресивна імперська Росія, але ідейно ця війна почалася в ресентиментальному Заповіті Шевченка. Дацюк С.А,
Sintez писав: Хто що може сказати?
Востаннє редагувалось 27 вересня 2023, 17:29 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 27 вересня 2023, 17:00

Sintez писав: https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... dd4eb48a1/

Хто що може сказати?234014
Ти, що коментів до тицу не читаєш?

Я ж вважаю, що, як завжди, щодо того, що пропонує Синтез, дарма витрачений час на читання. Дуже нагадує О.Бузину.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 вересня 2023, 18:11

Sintez писав: Ок. Ось вам.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... dd4eb48a1/

Хто що може сказати?234014
Саня писав: Скажу неприємну, провокаційну і незручну для націоналістів річ: нинішню війну формально почала агресивна імперська Росія, але ідейно ця війна почалася в ресентиментальному Заповіті Шевченка. Дацюк С.А,
а также в неправильном прочтении Нострадамуса и тупом толковании Ванги, + междугороднее потепление и загрязнение океана пивным пластиком! И с чем потерпевшей стороне надлежит бороться в первую очередь?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 20:12

Саня писав:
Sintez писав: https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... dd4eb48a1/

Хто що може сказати?234014
Ти, що коментів до тицу не читаєш?

Я ж вважаю, що, як завжди, щодо того, що пропонує Синтез, дарма витрачений час на читання. Дуже нагадує О.Бузину.
Тобто ти власної думки не маєш.

А Бузина - це котрого вбили? І чим нагадує? Що той теж згадував Шевченка?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 27 вересня 2023, 20:20

мушу працювати, а не читати, тому тільки уривками переглянула.

Треба сказати, що може він в чомусь має рацію.

Він пише, що якби з нами як з нацією все було гаразд, то така нація не віддала б ракети у 1991-му.
І це б практично скасувало б можливість нападу цієї ненормальної РФ.
Це унікальна ситуація в історії людства. Є нації, які не мають своїх ракет і не літають в космос. Є нації, які мають свої ракети і літають в космос. Є навіть нації, які не мають своїх ракет, але літають в космос на чужих. Але є нація, поети якої сказали, що ми не можемо літати, тому ця нація, навіть маючи свої ракети, не літала в космос, і знищила своє ракетобудування. Ця нація з корпорацією націоналістів, які спрямовували соціальну енергію не на те, щоб літати, а на те, щоб продовжувати виживати, коли вже навіть держава мала незалежність.

Українська нація не змогла зберегти після СРСР харківські танки, миколаївські кораблі, дніпровські ракети, бо в культурі ракети і пляцки однаково значимі. Пляцки були дешевші, тому здійснювали експансію по Україні.
Ретроспективно згадуючи 1991-й і потім - власне я була рада, що ми такі мирні, і крокуємо в світ без ядерної зброї... Серйозно. Але хіба можна було бути таким оптимістичним і наївним?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 вересня 2023, 20:21

главспец писав:
Sintez писав: Ок. Ось вам.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/dat ... dd4eb48a1/

Хто що може сказати?234014
Саня писав: Скажу неприємну, провокаційну і незручну для націоналістів річ: нинішню війну формально почала агресивна імперська Росія, але ідейно ця війна почалася в ресентиментальному Заповіті Шевченка. Дацюк С.А,
а также в неправильном прочтении Нострадамуса и тупом толковании Ванги, + междугороднее потепление и загрязнение океана пивным пластиком! И с чем потерпевшей стороне надлежит бороться в первую очередь?
Нє. Тридцять років було "у першу очєрєдь". Тепер - хз. Я особисто попереджав ідіотів, ще із 2007, ще на Обозі, потім на покійному квадратному, про те що націоналісти до добра не доведуть. Ібо карбюратор важливий. Тому що "у пєрвую очєрєдь" - розйобуйся сам. Ти ж грамотний. Порадьтеся із товаріщями із ЦОВВ.

Моя задача - відслідкувати й узагальнити причини перманентної, багатовікової ж@пи, котра тягнецця у цих краях із незапам'ятних часів, і хоча б дітей/онуків убезпечити. Нажаль, я не вчився на це ремесло, тому туго. Але необхідно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти