Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Mack Mack » 28 січня 2024, 16:40

Sintez писав:
Mack Mack писав: Освіта - це не зомбування, а інструмент для пізнання Всесвіту.
I like it. Simple, easy to remember.

Ок. Покажи. Ось просте питання. Застосуй "інструмент", пізнай за його допомогою Всесвіт і дай відповідь.
Я знаю відповідь. І мої побратими знають. Коли я розпочав цю гілку, я хотів послухати форумчан.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Mack Mack » 28 січня 2024, 16:44

Саня писав:
Sintez писав: А що по факту?
А по факту виходить як у басні "Лисиця і виноград", розуміючи недосяжність пізнання науки для себе, тобі тільки і залишається розповідати, шо "виноград зелений".
Познание бесконечности требует бесконечного времени (с) ;) :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 січня 2024, 19:54

Mack Mack писав:
Sintez писав: I like it. Simple, easy to remember.

Ок. Покажи. Ось просте питання. Застосуй "інструмент", пізнай за його допомогою Всесвіт і дай відповідь.
Я знаю відповідь. І мої побратими знають. Коли я розпочав цю гілку, я хотів послухати форумчан.
А де брати гроші, ви знаєте?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 28 січня 2024, 20:00

Саня писав:
Sintez писав: А що по факту?
А по факту виходить як у басні "Лисиця і виноград", розуміючи недосяжність пізнання науки для себе, тобі тільки і залишається розповідати, шо "виноград зелений".
Був тут до тебе такий собі Косташу. Дуже тебе нагадував. Надування величезних щік, а як до діла - відмазка "сам дурак".

Ок, а оці ось - теж, як і я, "неграмотні"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 28 січня 2024, 20:46

примусив себе хоч трохи подивитись цих муднів - повна хєрня,
говорять про стратегію, а самі поняття зеленого не мають взагалі про стратегію, посилаються на історію - там знань нижче рівня школяра середньої школи, не кажу про історичний аналіз, вони взагалі гадки не мають шо це таке,
арештович типовий кєренський як його зображали в совіцьких хвільмах, видає себе за генія соцмереж, але по суті недалеко відійшов від того ж зеленського, який носився з діжіталізацією як з писаною торбою, по суті вони з недолугою походять з одного корита,
насіпали "фактів" як соломи з сіна, і притуляють як бузину до Києва,
класичні інтелігенти, як їх описували ще Бердяєв з Гумільовим, а лисий хрін конкретно висловився - гівно нації,

оце згадалась стара хвільма, не до ночі згаданого міхалкова, "раба любві"
там білий кат поручик Фєдотов звертається до кіношної богєми, шо втікла від більшовиків, але все гундять про ідєали соціума:
"божє мой, гаспада, єслі бі ви только зналі - как же я вас всєх нєнавіжу!"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 28 січня 2024, 21:14

Sintez писав: Ок, а оці ось - теж, як і я, "неграмотні"?
Людина, що не визнає філософії, ставить за приклад трьох знавців філософії. Он як. :pop:

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 28 січня 2024, 21:17

Sintez писав: Був тут до тебе такий собі Косташу. Дуже тебе нагадував. Надування величезних щік, а як до діла - відмазка "сам дурак".
Цікава у тебе проекція власних надутих щік на інших.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 10:26

Mack Mack писав: Я знаю відповідь. І мої побратими знають. Коли я розпочав цю гілку, я хотів послухати форумчан.
Да?
Mack Mack писав: Тоді знову початкове питання. Що для нас буде Перемогою?
Щось не клеїцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 10:41

M_M писав:
Sintez писав: Ок, а оці ось - теж, як і я, "неграмотні"?
Людина, що не визнає філософії, ставить за приклад трьох знавців філософії. Он як. :pop:
Хто не визнає філософію? Я? Може цитатку, нє?..

Отже, вони грамотні, з твоєї точки зору. Із кошерною правильною освітою, а не петеушники-самоучки.
Тим не менше, вони не тільки не можуть вказати виходу з кризи, а навіть не можуть доладно розкласти все по поличках, і пропонують чекати, доки все к уям завалицця, щоб потім на руїнах будувати новий "проект"(с). Куяссє підхід, маю сказати.
"Весь мір насілья ми разрушим, до основанья, а затєм..." Навіть не так, нехай він сам завалицця... Це правильний, "освічений" "освітою" підхід? Кгм... Мене, м'яко кажучи, мало таке влаштовує.

Звідки ти взяв, що я "ставлю за приклад" їх? Взяти як лаборторний зразок і ставити за приклад - дещо різеі речі, нє? Принаймні у нас, петеушників.

Навів же я їх тому, що КРАЩОГО за них не бачу НІЧОГО, решта - просто тихий жах. Хоча всі звичайно ж з "освітою", аякже.

До речі, чого варта "освіта", показала короношиза, коли ЛІЧЕНІ однією рукою спеціалісти насмілилися не те що повстати й заперечити, а хоча б засумніватися, як та ж Жолобак.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 10:49

rad писав: примусив себе хоч трохи подивитись цих муднів - повна хєрня,
говорять про стратегію, а самі поняття зеленого не мають взагалі про стратегію, посилаються на історію - там знань нижче рівня школяра середньої школи, не кажу про історичний аналіз, вони взагалі гадки не мають шо це таке,
арештович типовий кєренський як його зображали в совіцьких хвільмах, видає себе за генія соцмереж, але по суті недалеко відійшов від того ж зеленського, який носився з діжіталізацією як з писаною торбою, по суті вони з недолугою походять з одного корита,
насіпали "фактів" як соломи з сіна, і притуляють як бузину до Києва,
класичні інтелігенти, як їх описували ще Бердяєв з Гумільовим, а лисий хрін конкретно висловився - гівно нації,

оце згадалась стара хвільма, не до ночі згаданого міхалкова, "раба любві"
там білий кат поручик Фєдотов звертається до кіношної богєми, шо втікла від більшовиків, але все гундять про ідєали соціума:
"божє мой, гаспада, єслі бі ви только зналі - как же я вас всєх нєнавіжу!"
Спробуй угамувати емоції.

Що тобі не подобаєцця у їхньому історичному аналізі, можеш внятно зформулювати? Історія України за останню тисячу років - якщо включати Русь - це історія суцільних просерів. Просрали Перуна християнам, просрали Січ, УНР московитам, Махно й ті ж умовно кажучи бандерівці теж усе просрали... Може пора таки виключати емоції й включати голову? Й ставити питання А ЧОМУ?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 10:52

Відмовляючись слухати росіян, ти по суті граєш на кремль, до речі. Ібо саме в першу чергу у його інтересах "глушити" інформаційний обмін між сторонами. Невже це так важко догнати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 10:58

Факт того, що ]законодавство українське СПЕЦІАЛЬНО написане так, щоб людина НЕ могла жити чесно й незалежно від чиновників/бандитів/мусорів, озвучений Чичваркіним, до речі, для мене став прояснятися ще у 90-х. Чому про це сьогодні практично ніхто не говорить? Будемо й далі робити вигляд, що проблеми нема? Невже не вистачає мізків щоб зрозуміти, що саме через це немає Й НЕ БУДЕ ніяких патронних і снарядних заводіків?
Востаннє редагувалось 29 січня 2024, 22:51 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 11:00

rad писав: повна хєрня,
говорять про стратегію, а самі поняття зеленого не мають взагалі про стратегію
А яка правильна стратегія із твоєї точки зору?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 29 січня 2024, 14:11

Sintez писав: До речі, чого варта "освіта", показала короношиза, коли ЛІЧЕНІ однією рукою спеціалісти насмілилися не те що повстати й заперечити, а хоча б засумніватися, як та ж Жолобак
https://coronafakes.com/fake/sprostuvan ... -zholobak/

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 22:44

Інтрига. Зєля таки героїццкі самозастрелився шляхом звільнення Залужного? Чи одумаєцця?

:pop:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 22:48

M_M писав:
Sintez писав: До речі, чого варта "освіта", показала короношиза, коли ЛІЧЕНІ однією рукою спеціалісти насмілилися не те що повстати й заперечити, а хоча б засумніватися, як та ж Жолобак
https://coronafakes.com/fake/sprostuvan ... -zholobak/
Та ясно, возопоклонникам все божія роса.

А про онкологів на місці пейсатєля я б краще не згадував всує - дивись, та й згадає він ще свої сміхуйочки в інших обставинах.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 29 січня 2024, 22:52

Sintez писав: ..
Виправлена помилка.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 30 січня 2024, 07:07

Sintez писав:
Та ясно, возопоклонникам все божія роса.

А про онкологів на місці пейсатєля я б краще не згадував всує - дивись, та й згадає він ще свої сміхуйочки в інших обставинах.
Арбідол вживаєте для лікування?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Mack Mack » 30 січня 2024, 08:23

Sintez писав:
Mack Mack писав: Я знаю відповідь. І мої побратими знають. Коли я розпочав цю гілку, я хотів послухати форумчан.
А де брати гроші, ви знаєте?
Я про кінцевий результат. А гроші - не солдати, їх і надрукувати можна.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Mack Mack » 30 січня 2024, 08:25

Sintez писав:
Mack Mack писав: Я знаю відповідь. І мої побратими знають. Коли я розпочав цю гілку, я хотів послухати форумчан.
Да?
Mack Mack писав: Тоді знову початкове питання. Що для нас буде Перемогою?
Щось не клеїцця.
Що не "клеїцця"?

Відповісти